Skocz do zawartości

Ściana się zmienia


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, rkons napisał(a):

Zastanawiałem się nad tym co napisałaś jeszcze wcześniej - że czady mogą mieć fajną osobowość.. mój wniosek jest taki, że jest spora część puasow którzy są czadami, wiec moim zdaniem argument nietrafiony..

Ale ja mam styczność z chadami, rozmawiam z nimi. Na dłuższą metę generuje to zaburzenia behawioralne. Wiem jakie mają przemyślenia i wnioski.

47 minut temu, rkons napisał(a):

To co piszesz jest bardzo ciekawe, bo gdy ja piszę o lustracji, Ty nazywasz to manipulacją - rozumiem, że projektujesz swoją manipulacyjną naturę na mnie a mnie nazywasz osobą która kontroluje, bo dla Ciebie to rowniez projekcja, ciekawe..

Ta no.

38 minut temu, slusa napisał(a):

 

@Lalka ile masz lat? 

A co za różnica? 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Lalka nie widzisz różnicy pomiędzy lustracją i lustrem jako zabiegiem psychologicznym - zwazywszy na tą okoliczność, pytanie kolegi @slusa o Twój wiek jest jak najbardziej zasadne 🙃 - faktycznie lustro w ujeciu psychologicznym moze byc uznane za manipulację, projekcję.. cokolwiek, już mi się nie chce wnikać w tą psycho-rozkminę

 

Proszę moderację o scalenie postów

Edytowane przez rkons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rkons napisał(a):

@Lalka nie mam nic więcej do dodania w temacie, to co chciałem to się dowiedzialem

Nie masz nic więcej do dodania, a jednak jakąś szpilkę musiałeś wbić tak jak w każdym powyższym Twoim poście. 

Nie no, ta dyskusja od początku była skazana na niepowodzenie, na co wskazywałam. Chciałeś, to odpisałam. 

Ja nie mam parcia, by komuś coś udowadniać, licytować się w dyskusji czy komuś umniejszać.

Szanuje, że ktoś ma swoje poglądy i szuka wiedzy na własną rękę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Spellman71 napisał(a):

Ee tam, nie zmienia się, tylko po prostu nie brakuje desperatów. Jakoś zainteresowanych sukcesywnie spada. A gdyby chłopy trzymały ramę to po 30stce zupełny nieużytek by był. 

Czyli sam jej nie trzymasz, bo granice przestawiłeś z 25 na 30.

Edytowane przez alicja95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał(a):

Ale ja mam styczność z chadami, rozmawiam z nimi. Na dłuższą metę generuje to zaburzenia behawioralne. Wiem jakie mają przemyślenia i wnioski.

Mam to samo, mam zajebiście silną psychikę.

 

Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam, nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach. 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2023 o 18:22, alicja95 napisał(a):

Ambebe bo się jakiś narcyz oburzył?  Mój partner dostał dziewice, która zarabia solidnie na życie i zajmuje się domem. Ale szukacie puszczalskich to widać myślenie poryte. Gwiazda nigdy nie byłam. Twoja żółć cie zabije.

 

Zamknij oczy, otwórz buzie...:lol: Współczuje twojemu chłopakowi on jeszcze nie wie że to tylko jego kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, smerf napisał(a):

 

Zamknij oczy, otwórz buzie...:lol: Współczuje twojemu chłopakowi on jeszcze nie wie że to tylko jego kolej.

Tia pierwszy i ostatni... to Twoja wina ze w tym wieku nadal jesteś sam i nie ułożyłeś sobie życia z kimś na poziomie. Chlopaka mozna mieć w liceum, dorośli ludzie mają normalne określenia. Zabawne ze lepiej wiesz od nas na jakim etapie związku jesteśmy.

27 minut temu, smerf napisał(a):

 

Dostał dziewicę, zgadnij co będzie w niedalekiej przyszłości :)

Znow pato towarzystwo wylewa ci się na osadzanie normalnych ludzi :) widocznie tragiczne wzorce.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spellman71 napisał(a):

A gdyby chłopy trzymały ramę to po 30stce zupełny nieużytek by był.


Powiedz to kolesiom co sa sami przez wiele lat byli zeby nie obnizali wymagan i nie psuli rynku i do konca zycia zostali sami. Nikt nie chce byc sam. Nawet Ci co pisza ze nie chca byc w zwiazkach i tak chca sie spotykac niezobowiazujaco z kobietami i to robia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lalka napisał(a):

Ślub i dzieci.

 

Pedzej "nie wiem co czuje potrzebuje przestrzeni, byłeś moim pierwszym zróbmy sobie przerwę" lub "miś zostaję u koleżanki na noc" :D 

 

16 minut temu, alicja95 napisał(a):

Znow pato towarzystwo wylewa ci się na osadzanie normalnych ludzi :) widocznie tragiczne wzorce.

 

Tak wiem jesteś inna niż wszytkie :lol: 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, smerf napisał(a):

 

Pedzej "nie wiem co czuje potrzebuje przestrzeni, byłeś moim pierwszym zróbmy sobie przerwę" lub "miś zostaję u koleżanki na noc" :D 

 

 

Tak wiem jesteś inna niż wszytkie :lol: 

Nie nie inna niż wszystkie, bo każdy człowiek się od siebie różni. W mojej rodzinie nigdy nie było rozwodów, afer ze zdradami. Ja miałam dobre wzorce, a że wyrosłeś w innych warunkach, to dla ciebie zdrady to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alicja95 napisał(a):

Nie nie inna niż wszystkie, bo każdy człowiek się od siebie różni. W mojej rodzinie nigdy nie było rozwodów, afer ze zdradami. Ja miałam dobre wzorce, a że wyrosłeś w innych warunkach, to dla ciebie zdrady to norma.

Niezła próba, Brunner!

 

Nie będę się rozwodził, ale gdybyś była tak kryształowa, na jaką się kreujesz (a wiemy, że internet przyjmie wszystko), to przede wszystkim nie trafiłabyś i nie osiadła na forum takie jako to.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

Niezła próba, Brunner!

 

Nie będę się rozwodził, ale gdybyś była tak kryształowa, na jaką się kreujesz (a wiemy, że internet przyjmie wszystko), to przede wszystkim nie trafiłabyś i nie osiadła na forum takie jako to.

A gdzie ja kryształowa?  Bo się nie puszczam ? Bo cenie wartości rodzinne, bo taki wzór dali mi rodzice, dziadkowie, wujostwo ? Łatwo według was być "kryształowym" dzięki temu forum wiedziałam jakich facetów nie brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.