Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja


rozpętam im piekło

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Anasasan napisał(a):

Jeszcze Cię nie sprawdziła, a już proponuje stały układ? Dziwne.

 

Przecież ona się nim bawi albo robi sobie beke, wyczuła frajera. Takie rzeczy się ustala chyba po wielokrotnym satysfakcjonującym fakcie...? ale co ja tam wiem, tutaj sami zazdrośnicy 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak może zbiorczo, żeby nie było że indywidualnie ludzi atakuję personalnymi zniewagami i żeby i aby nikogo nie pominąć. 

 

Gościom którzy dymają mężatki (na które inny facet zapierdala i którzy muszą je znosić na codzień z całym dobrodziejstwem inwentarza i przewagą spraw negatywnych) życzę odbycia wielu bolesnych biernych stosunków analnych (staram się tutaj nie przywoływać potężnych słowiańskich klątw dosłownie- proszę docenić).

 

Dlaczego? Bo psujecie rynek i pompujecie krzywym babom ego. Nakręcacie tym samym spiralę spierdolenia.

I bo jesteście naiwniakami biorącymi za dobrą monetę babskie ściemy, byle tylko zakutasić. A to słabe.

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

To ja tak może zbiorczo, żeby nie było że indywidualnie ludzi atakuję personalnymi zniewagami i żeby i aby nikogo nie pominąć. 

 

Gościom którzy dymają mężatki (na które inny facet zapierdala i którzy muszą je znosić na codzień z całym dobrodziejstwem inwentarza i przewagą spraw negatywnych) życzę odbycia wielu bolesnych biernych stosunków analnych (staram się tutaj nie przywoływać potężnych słowiańskich klątw dosłownie- proszę docenić).

 

Dlaczego? Bo psujecie rynek i pompujecie krzywym babom ego. Nakręcacie tym samym spiralę spierdolenia.

I bo jesteście naiwniakami biorącymi za dobrą monetę babskie ściemy, byle tylko zakutasić. A to słabe.

 

Wiesz to się i tak dzieje, baby to ustawiają i mają ustawione wszystko pod siebie w tym burdelu. Ale! Są też sytuacje, że po prostu nie wiesz. Jak baba strasznie chce upolować konkretnego typa, który powiedzmy jest nieświadomy jej stanu to bedzie mu waly wkrecac o singielstwie, seperacji, "przerwie" i tego typu gówno-bajeczki. Dlaczego? Bo konkretny typ zawsze ma opcje i nie musi ubierać się w secondhandzie na wagę. W pewnym sensie umawianie się w totalnie świadomy układ zdradzania mężusia pierdziusia to też wbijanie w bycie kukiem nowego narybku. Ale to tylko moja smutna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mały update

Z Panią spotykam się średnio 3x w tygodniu. Widzieliśmy się wczoraj na długi namiętny seks po jej pracy gdzie oficjalnie robiła przedświąteczne zakupy, a dzisiaj od rana wraz z rodziną przygotowuje święta.

Ona już nie raz zdradziła męża więc nie mam żadnych skrupułów. Seks pierwsza klasa. Polecam

Wesołych świąt Pany!

Edytowane przez rozpętam im piekło
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 14:41, rozpętam im piekło napisał(a):

Laska po 30 z mężem i dzieckiem

 

W dniu 10.12.2023 o 16:15, rozpętam im piekło napisał(a):

Są 20 lat razem,

 

Ho, ho, ho...

Miłość wczesnoszkolna...

Pewnie na 1 komunii składali sobie przysięgę wierności;)

34 minuty temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Ona już nie raz zdradziła męża więc nie mam żadnych skrupułów. Seks pierwsza klasa. Polecam

Ok, to daj namiary na priv.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Z Panią spotykam się średnio 3x w tygodniu. Widzieliśmy się wczoraj na długi namiętny seks po jej pracy gdzie oficjalnie robiła przedświąteczne zakupy, a dzisiaj od rana wraz z rodziną przygotowuje święta.

 

8 minut temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Mietke to nie, ale lubimy się i prócz pukanka łączy nas coś więcej😉

 

8 minut temu, rozpętam im piekło napisał(a):

łączy nas coś więcej😉

laughing-putin.gif

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Takie to dla was dziwne że prócz ruchania można jeszcze normalnie interesująco ze sobą rozmawiać?

😏

Wesołych świąt miej zabawę ale nie myśl że fajna rozmowa to złączenie waszych dusz i pójdziecie do nieba razem bo to nic więcej niż uciecha. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2023 o 18:57, Albert Neri napisał(a):

Dlaczego? Bo psujecie rynek i pompujecie krzywym babom ego. Nakręcacie tym samym spiralę spierdolenia.

I bo jesteście naiwniakami biorącymi za dobrą monetę babskie ściemy, byle tylko zakutasić. A to słabe.

Jest tylko pewien problem. Oni mają to głęboko w rzyci co inny sądzą. Robią swoje po cichu, nie chwaląc się. Nie patrzą na resztę. To jest Dżungla - reszta może tylko narzekać i mówić o jakieś karmie -schadenfreude.

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WsiunzSuchej napisał(a):

Wesołych świąt miej zabawę ale nie myśl że fajna rozmowa to złączenie waszych dusz i pójdziecie do nieba razem bo to nic więcej niż uciecha. 

Oczywiście że tak ale czy nie można się dymac i mieć coś więcej niż ruchanko?

Dlatego dziwią mnie komentarze innych tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 16:32, rozpętam im piekło napisał(a):

Po 30 to może być też np 36,7,8😏

Na takie to się mówi, że sa "przed 40-ką".

Ale przyznam Ci rację, że dla bzykającego lepiej brzmi jak napisze po 30-ce.

 

Do wolnych samców krytykujących bzykacza.

Weźcie pod uwagę, że spotykający się regularnie z mężatką wypada z obiegu i nie konkuruje z wami o względy wolnych pań.;)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Chuj

Chuj to masz w dowodzie wpisane atencyjny przygłupie.

 

 

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Do wolnych samców krytykujących bzykacza.

Weźcie pod uwagę, że spotykający się regularnie z mężatką wypada z obiegu i nie konkuruje z wami o względy wolnych pań

 

Kiedyś podzielałem opinię tej strony forum, że nie wypada, bo karma, bo wpier...nie się z buciorani w czyjeś życie, oto. Teraz mi to wisi, bo potencjalny rogacz może być pisowcem czy psem.

 

Swoją drogą - zastanawia mnie trochę Twoje " bronienie" amanta - nooo chyba, że Twoja ślubna jest inna niż wszystkie albo po tylu latach to jeden C...j.🤔😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknij pizde cioto. Zakończyłem z tobą dyskusje

1 minutę temu, Kiroviets napisał(a):

Chuj to masz w dowodzie wpisane atencyjny przygłupie.

 

 

 

Kiedyś podzielałem opinię tej strony forum, że nie wypada, bo karma, bo wpier...nie się z buciorani w czyjeś życie, oto. Teraz mi to wisi, bo potencjalny rogacz może być pisowcem czy psem.

 

Swoją drogą - zastanawia mnie trochę Twoje " bronienie" amanta - nooo chyba, że Twoja ślubna jest inna niż wszystkie albo po tylu latach to jeden C...j.🤔😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o Twoje uczucia do niej, bo z Twoich wcześniejszych postów widać, że zależy Ci na czymś więcej niż seks.

 

A za kilka dni, jak zrobi z Tobą wszystkie sztuczki w łóżku, zacznie się nudzić i znajdzie innego Alvaro, napisze Ci- sorry, nie możemy się więcej spotykać- wtedy zacznie się Meksyk u Ciebie w głowie.

 

Bo jak sam pisałeś, ona nie zostawi rodziny, a Ty nie jesteś pierwszy i nie ostatni.

Edytowane przez fruit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Swoją drogą - zastanawia mnie trochę Twoje " bronienie" amanta

Ironizuję...

 

Ale na logikę tak jest, że ktoś kto ma częsty, regularny sex mało kiedy stara się szukać innej kobiety.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole

 

Na prawdę zmierzamy ku zagładzie.....

 

Stary z mojej strony nie poklepię cię po ramieniu, mimo że niby nie raz przyprawiała rogi mężowi to mogłeś sobie odpuścić

 

Słabiutka wasze samokontrola skoro jebanie mężatki to dla was top priorytet

 

Na prawdę gorzej niż zwierzęta bo zwierzęta nie maja samoświadomości

 

Żyjemy w najbardziej zseksualizowanych czasach dla człowieka, nie mogłeś sobie wyrwać jakiejś fajnej julki na ONS albo FWB ? skoro jesteś taki zajebisty to nie problem wyrwać pustaka na seks.

W dniu 11.12.2023 o 18:45, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Przecież ona się nim bawi albo robi sobie beke, wyczuła frajera. Takie rzeczy się ustala chyba po wielokrotnym satysfakcjonującym fakcie...? ale co ja tam wiem, tutaj sami zazdrośnicy 😂

Będę się śmiał jak gościu skończy z ręką w nocniku z jakąś aferą xDDD

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.