Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja


rozpętam im piekło

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Nie ta to inna😏

 

Nie sądzę. 

Raczej jest tak, że trafiło się ślepej kurze… ziarno? Owczy bobek? No ale o tym dlaczego dymanie cudzych żon jest słabe pisano tu już dużo.

 

Na coś innego zwrócę uwagę. 

Ty nie jesteś typem gościa „nie ta to inna”.

Nie ten mental,  nie ta psychika. 

Facet który ma konkretny mental i nie ulega emocjom rozgranicza. Jak dyma łatwą dajkę, to robi to dla zabawy, a potem w swoją stronę. Ty już dorobiłeś do tego otoczkę „łączy nas coś więcej” 😅

 

Jesteś tak słabym człowiekiem, że miałeś potrzebę smarowania całego wątku na forum o swojej sytuacji, chociaż emocje zadecydowały za Ciebie zanim w ogóle zacząłeś marnować nasz czas. 

W dodatku atencji i poklasku się domagasz jak baba. Słabe. 

 

I słabo się do dla Ciebie skończy. I widać to po Twoim nastawieniu i po tym co piszesz. 

 

1. Rządzi Tobą cipa. Wskoczyła Ci całkiem podła baba do wyra, a Ty już zakrzywiasz rzeczywistość („łączy nas coś więcej”) 

i lecisz na emocjach jak nastolatka na koncercie

boysbandu. 

 

2. Sam fakt że miałeś potrzebę tworzenia tego wątku i niby szukania porady, niby to pochwalenia się - pokazuje jak słaby jesteś.

Potwierdzasz to tylko agresją w jaką wpadasz, jak nie spodoba Ci się komentarz.

 

3. Tą słabość ta kobieta baaaardzo szybko wychwyci. A jak nie to się Tobą tak czy inaczej znudzi i pójdzie do kolejnego. Słabo wtedy skończysz - cwaniakujesz że „nie ta to inna” ale sam siebie oszukujesz, bo gdyby tak było nie pisałbyś o tej „dziwnej sytuacji” i byś nie miał rozkmin czy iść w taki syf. 

 

Jak Cię kopnie w dupę, to baaaaardzo źle skończysz. Ona sobie znalazła zabawkę na podbicie ego (bo chyba nie sądziłeś że takiś niezwykły i świetny ruchacz 🤣), znudzi się i weźmie kolejnego bolca.

 

Na ścianie hańby jest taki stary temat założony przez „oszukanego przez mężatkę” - to o takich typkach jak Ty. Poczytaj sobie. 

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 11
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka takiego odwracania kota ogonem, to już dawno nie widziałem. Przecież większość ludzi pisała do autora wątku, by tego nie robił, więc to co piszesz na początku wątku, to dla mnie po prostu pomieszanie z poplątaniem. 

 

Co do zdrad, kobiety zabijano głodem trzymając je w klatkach, mordowano, kamieniowano, torturowano za zdrady i nadal to się dzieje! To są fakty i realia, zdrada istniała, istnieje i istnieć będzie. Natura i hormony są silniejsze niż moralność, bo ludzie mają się za wszelką cenę rozmnażać, więc w młodym, zdrowym ciele powstają takie żądze, że są nie do powstrzymania przez zdecydowaną większość ludzi. Nie popieram tego, ale mam gó... do gadania.

 

To jest FORUM. Tu się rozmawia na tematy głównie związane z kobietami. Chłop chciał tarła z mężatką i większość mu to odradzała. I ta strona i druga strona podawały mu argumenty na nie i na tak, a wybrał jak chciał, jeśli jest prawdą co pisze. 

 

Ja bym mu zdecydowanie odradził - ale wybrał swoją ścieżkę w życiu i tyle. Nie będę go przekreślał i oceniał negatywnie, bo wtedy musiałbym zrezygnować z prowadzenia forum, nie wytrzymałbym wielu postaw ludzi. Może po seksie z tą mężatką tak się przejedzie, że przejdzie mocną przemianę wewnętrzną i zrobi wiele dobrego, nie wiemy jak się to skończy. Nie lubię zdradzających, ale kto z nas nie gdzieś w życiu nie wytrzymał i coś odj...?

 

Wracając do tematu poprzedniego, mam nadzieję że rozumiesz, iż pisanie na Panią gościnną w kroczu że jest k...ą, nie popłaca forum i mi, bo właśnie o to chodziło że się wpisałem. Ja też bym tak powiedział i zresztą to robiłem, ale to po prostu zbyt dużo "kosztuje". No i tyle.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

Wracając do tematu poprzedniego, mam nadzieję że rozumiesz, iż pisanie na Panią gościnną w kroczu że jest k...ą, nie popłaca forum i mi, bo właśnie o to chodziło że się wpisałem. Ja też bym tak powiedział i zresztą to robiłem, ale to po prostu zbyt dużo "kosztuje". No i tyle.

 

Mam nadzieję, że rozumiem.

 

 

Dokładnie w tej intencji użyłem cytatu. "Wiaderny powiedział, ja się z nim zgadzam". Czy to daje nam kompromis, że to nie są moje słowa, a tak w ogóle to jest cytat z filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, thyr said:

Wszystko tu jest logiczne . To ze ty nie widzisz sensu nie znaczy ze on nie istnieje . Nie badz takim pesymista chlopie bo sie pograzasz w nihilizmie a to ci tylko zaszkodzi .

W sensie że jest logiczne w swej podstawowej logice zawartej w Twojej logice? ale nie jest logiczne w mojej podstawowej logice?

Czyli jak weźmiemy pod uwagę że logika ogólna dzieli się na osobistą to mamy wiele różnych logik i każdy może przyjąć swoją logikę w zależności od kontekstu w jakim się znajdzie xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, thyr said:

@PrzekletyOdmieniec na twoim miejscu wzialbym sobie jakas matke z 3 gowniakow . Wtedy zyskalbys jakis tam  sens i cel . W chooy ze gowniany ale zawsze to lepsze niz uzalanie sie nad soba . 

Przecież jak taka typiara zobaczy takiego spierdoksa jak ja, to dzieci odda do domu dziecka a sama pójdzie do zakonu xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PrzekletyOdmieniec napisał(a):

Przecież jak taka typiara zobaczy takiego spierdoksa jak ja, to dzieci odda do domu dziecka a sama pójdzie do zakonu xD

Dobrze ze masz przynajmniej  dystans do siebie . 😂 Moja byla ,kiedys calkiem ladna loszka z wielkim ego skonczyla na wsi z rolnikiem tak gdzies 3/10 . Babeczki madrzeja jak im sie doopa pali , tym bardziej jak jest jeszcze jakis gowniak . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Szanujcie się. Zamiast pisać że to dlatego że miś ja zaniedbuje napiszcie prawdę. Ona jest ładna i chętna a ja mam spuchnięte jaja a stojąca pała nie ma sumienia. Tak przynajmniej będzie uczciwie a nie powielanie jakieś loszko logiki aby wyjść na lepszego. Chyba idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie kolejna aktualizacja. Wszystko przebiega bardzo dobrze, spotkania regularne po kilka razy w tygodniu, seks pierwsza klasa. Ale najlepsze teraz: jej się marzy żeby namówić swojego faceta na taki układ w większym gronie. To dla tych co mnie tu moralizowali😏

 

Narazie to odległy plan, ale jestem pewien, że kiedyś go namowi.

Możecie myśleć, że to troll bo sam się dziwię czasami, że w czymś takim biorę udział😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, rozpętam im piekło said:

jej się marzy żeby namówić swojego faceta na taki układ w większym gronie.

 To wiesz co jest next??

 

Jej się marzy gangbang. 

 

Męża pewnie nie zaryzykuje namówić bo to na 99% poskutkuje rozwodem, ale zapwne znajdzie adoratorów na tinderze którzy do was dołączą.

 

Jeżeli ma takie marzenie, to pewnie je zrealizuje, bo widać po Twoich historiach, że nie ma hamulcy, więc pewnie właśnie przegląda Tinderka.

 

Nie będzie Ci przeszkadzało jak ktoś inny ją posuwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fruit napisał(a):

 To wiesz co jest next??

 

Jej się marzy gangbang. 

 

Męża pewnie nie zaryzykuje namówić bo to na 99% poskutkuje rozwodem, ale zapwne znajdzie adoratorów na tinderze którzy do was dołączą.

 

Jeżeli ma takie marzenie, to pewnie je zrealizuje, bo widać po Twoich historiach, że nie ma hamulcy, więc pewnie właśnie przegląda Tinderka.

 

Nie będzie Ci przeszkadzało jak ktoś inny ją posuwa?

Właśnie ten jej typ jest mega liberalny i raczej się zgodzi na to. Tylko musi być przygotowany. Chora akcja

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Właśnie ten jej typ jest mega liberalny i raczej się zgodzi na to. 

Niektorzy dochodza do wniosku iz nie chca , nie warto w ich mniemaniu szarpac sie po sadach i zaczynac wszystko od nowa . Udaja ze jest ok i zyja dalej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, rozpętam im piekło napisał(a):

Właśnie ten jej typ jest mega liberalny i raczej się zgodzi na to. Tylko musi być przygotowany. Chora akcja

Zaraz chora...jest proste wytłumaczenie on jest biseksem.

Wielu facetów bi oraz homo poszło w małżeństwa i dzieci, ale godzi się na różne akcje z udziałem innych mężczyzn bo nie są w 100% hetero, bo podnieca ich również męskie ciacho.

Niby przypadkowe dotknięcie, niby oparcie się o ramię i zanim @rozpętam im piekło się zorientuje będzie programowany na intymność z udziałem innego samca.

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 12:20, fruit napisał(a):

Nie będzie Ci przeszkadzało jak ktoś inny ją posuwa?

W sumie to cały czas ktoś inny ją posuwa (mąż).

Ja poza przytulanki i łapanie za kolano, z mężatką dalej nie wyszedłem, a i tak czułem obrzydzenie, że w nocy spała ze swoim mężem, przed wyjściem rano może buziak na do widzenia, a teraz jest tu ze mną. Dziękuję.

 

Co do mentalu męża/chłopaka który godzi się na zdradę to jest kilka opcji, widzę między innymi takie:

1) facet bi/gej, liberalny

2) nie chce wszystkiego zaczynać od nowa, kończyć małżeństwo w którym są dzieci i wspólne zobowiązania

3) "ma" kobietę dużo powyżej swojej atrakcyjności, i czuje podświadomie, że musi się godzić na jej skoki w bok, inaczej ona sobie pójdzie i nie będzie mieć namiastki związku jaką ma.

 

Pisaliście tu w temacie że kobieta która dopuszcza się takich układów to jest niemoralna, kurwiszcze pewnie bez zainteresowań. Otóż chyba efekt aureoli przyćmił Wam osąd. Kobiety, które są bardzo wykształcone, lekarki z doktoratami, z dobrych rodzin, mające różne ciekawe hobby, spędzające ciekawie wolny czas, dopuszczają się paskudnych zdrad i zachowań. Niektórzy chyba, myślą sobie "nieee no, Pani doktor / pani nauczycielka, na pewno by czegoś takiego nie zrobiła". Ehh. Każdy człowiek niezależnie od statusu ma podobne potrzeby, pragnienia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzy_siek napisał(a):

Niektórzy chyba, myślą sobie "nieee no, Pani doktor / pani nauczycielka, na pewno by czegoś takiego nie zrobiła". Ehh. Każdy człowiek niezależnie od statusu ma podobne potrzeby, pragnienia...

Pozory. 

Zadeklarowana katoliczka wzięła ślub z więźniem skazanym za liczne morderstwa, który był satanista - Richard Ramirez. 

Zawód nie ma znaczenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2024 o 17:12, krzy_siek napisał(a):

Pisaliście tu w temacie że kobieta która dopuszcza się takich układów to jest niemoralna, kurwiszcze pewnie bez zainteresowań. Otóż chyba efekt aureoli przyćmił Wam osąd. Kobiety, które są bardzo wykształcone, lekarki z doktoratami, z dobrych rodzin, mające różne ciekawe hobby, spędzające ciekawie wolny czas, dopuszczają się paskudnych zdrad i zachowań. Niektórzy chyba, myślą sobie "nieee no, Pani doktor / pani nauczycielka, na pewno by czegoś takiego nie zrobiła". Ehh. Każdy człowiek niezależnie od statusu ma podobne potrzeby, pragnienia...

 

 

Jedno drugiego nie wyklucza. Lekarka wykształcona i niby majàca hobby może być totalnie pustym qrviszczem. Jak sie poprzyglądać bliżej to te ciekawe hobby okazują się zwykle na jedno kopyto: „podróżowanie i zwiedzanie świata” to nie jest wędrówka po dzikich ostępach, namiot i pieczenie żarcia nad ogniem, tylko wygrzewanie dupska na plaży/przy basenie w drogim kurorcie i drinki z palemką. Zwiedzanie czegoś ciekawego? Jak już to tylko po to, żeby selfie strzelać i lans. 

 

Plus 9/10 lekarek jest nuuuuuuuuuuuudna jak cholera i poza pracą nie ma żadnych tematów do rozmów.  😅 Sorry, tak jest. 

 

W dniu 4.01.2024 o 12:25, rozpętam im piekło napisał(a):

Właśnie ten jej typ jest mega liberalny i raczej się zgodzi na to. Tylko musi być przygotowany. Chora akcja

 

Jaaaasne. 

 

Skoro taki liberalny i otwarty to czemu dawała Ci dupy potajemnie?

 

 Sam siebie gościu oszukujesz. 

 

 

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 11:26, rozpętam im piekło napisał(a):

Wszystko przebiega bardzo dobrze, spotkania regularne po kilka razy w tygodniu, seks pierwsza klasa.

 

Bardzo dobrze. Ty masz seks, ona ma kochanka. Wszyscy szczęśliwi.

 

Uważajcie, aby czegoś nie popsuć.

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

Raczej jest tak, że trafiło się ślepej kurze… ziarno? Owczy bobek? .. całkiem podła baba...  iść w taki syf. 

 

A cóż tak umniejszasz?   Gościu znalazł seksowną kochankę, z którą się spotyka.

W czym problem? Przez cały post próbujesz słowami zgnoić tę kobietę.

Coś Cię boli chyba.

 

 

 

Cytat

No ale o tym dlaczego dymanie cudzych żon jest słabe pisano tu już dużo.

 

Też się nad tym nie będę rozwodził.

Ale jak ona chętna, i on chętny, to mają seks. Koniec kropka.

 

 


 

Cytat

 

 Ty nie jesteś typem gościa „nie ta to inna”.

Nie ten mental,  nie ta psychika.

Jesteś tak słabym człowiekiem,

W dodatku atencji i poklasku się domagasz jak baba. Słabe. 

 (bo chyba nie sądziłeś że takiś niezwykły i świetny ruchacz 🤣),

 

...kolejnego bolca.

to o takich typkach jak Ty.

 

Gaslighting — gdy argumentów brak, to się osobę uderza.

 

Twoja taktyka:    zgnoić jego, zgnoić ją. Bo Cię coś boli.

 

Twoje słowa świadczą o tobie. Zapamiętaj.

W dodatku kobiety czują jaki jesteś.

 

 

Mistrz mówił:     Kobiety czują od razu, a mężczyźni muszą się nauczyć.

 

 


 

Cytat


 

e miałeś potrzebę smarowania całego wątku na forum o swojej sytuacji, chociaż emocje zadecydowały za Ciebie zanim w ogóle zacząłeś marnować nasz czas. 

 

 

Mojego czasu nie marnował. Twój czas zmarnowałeś sobie sam.

 

 

 


 

Cytat


 Facet który ma konkretny mental i nie ulega emocjom rozgranicza. Jak dyma łatwą dajkę, to robi to dla zabawy, a potem w swoją stronę. Ty już dorobiłeś do tego otoczkę „łączy nas coś więcej” 😅

 

 

Tak. Łączy ich coś więcej. Nie tylko seks.

Uprawiają seks, są kochankami, ona ma męża.

Ale są też ludźmi. Mają emocje, uczucia.

 

Kobiecie trudno jest znaleźć zaangażowanego, uczciwego, dyskretnego kochanka.

 

Ty tak nie masz, więc nie wiesz jak to jest.


 

Cytat


I słabo się do dla Ciebie skończy. I widać to po Twoim nastawieniu i po tym co piszesz. 

 

 

 

Taaa... słabo się skończy. Słyszałem to już milion razy od różnych proroków.


 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

1. Rządzi Tobą cipa. Wskoczyła Ci całkiem podła do wyra, a Ty już zakrzywiasz rzeczywistość („łączy nas coś więcej”) 

i lecisz na emocjach jak nastolatka na koncercie

 

Ty wiesz czy podła, co? Chyba że podła, bo zdradza męża? A Tobie to nie pasuje, że męża zdradza, co? I w dodatku ma dobry seks z kochankiem, a przecież to niedozowolone?

 

NIe rządzi nim cipa. Spotyka się dla seksu, dla zabawy, randki, spędzenia czasu z kobietą.

 

 

Mistrz mówił: Wielu by chciało, ale nie mają z kim.

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

 

2. Sam fakt że miałeś potrzebę tworzenia tego wątku i niby szukania porady, niby to pochwalenia się - pokazuje jak słaby jesteś.

Potwierdzasz to tylko agresją w jaką wpadasz, jak nie spodoba Ci się komentarz.

 

 

 

Agresją... hmm... ciekawe, ciekawe...

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

 

3. Tą słabość ta kobieta baaaardzo szybko wychwyci.

 

No co z tego? I pójdzie do innego? I co wtedy będzie?

 

Na razie bilans jest taki, że on się z nią rucha, a Ty nie.

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

3. A jak nie to się Tobą tak czy inaczej znudzi i pójdzie do kolejnego.

 

To raczej męskie myślenie.

Kobiety w romansowaniu są w miarę stałe, o ile kochanek nie robi złych akcji.

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

Słabo wtedy skończysz - cwaniakujesz że „nie ta to inna” ale sam siebie oszukujesz, bo gdyby tak było nie pisałbyś o tej „dziwnej sytuacji” i byś nie miał rozkmin czy iść w taki syf. 

 

 

"taki syf"?? Sam byś chciał.

 

"jak nie ta to inna" — prawda, prawda

 

Intencje autora do założenia wątku? Może się pochwalił po prostu.

A może chciał usłyszeć krytykę:

 

— nie uprawia się seksu z obcą żona

— zginiesz marnie

— ona się Tobą tylko bawi

— cipa załoniła Ci oczy

— bla, bla, bla...

 

A tutaj seks-randka, seks-randka, seks-randka...

I wielu inceli jęczy w głowie, że też by tak chcieli.

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

Jak Cię kopnie w dupę, to baaaaardzo źle skończysz. Ona sobie znalazła zabawkę na podbicie ego

 

On ma orgazmy głęboko w niej.

Jak się to ma do "kopnięcia w dupę"? Czas się cofnie?

Jak to się ma "znalazła sobie zabawkę"? Kto z kim się bawi? A moze w twojej głowie nie "kto z kim" tylko "kto kim"?

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

bo chyba nie sądziłeś że takiś niezwykły i świetny ruchacz 🤣

 

Świetny. Co tydzień randka. Śuper.

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

...znudzi się i weźmie kolejnego bolca.

 

No i w czym problem, że sobie znajdzie? Zazdrościsz? NIe ma prawa?

 

 

 

 

W dniu 25.12.2023 o 16:49, Albert Neri napisał(a):

 

 

Na ścianie hańby jest taki stary temat założony przez „oszukanego przez mężatkę” - to o takich typkach jak Ty. Poczytaj sobie. 

 

Jak się kto dał w bambuko zrobić i potem cierpi to trudno.

Każdy jest kowalem swojego losu.

 

 

PS. właśnie wróciłem z hotelu po seksie z boską kochanką.

 

 

W dniu 11.12.2023 o 18:45, Alejandro Sosa napisał(a):
W dniu 11.12.2023 o 02:36, Anasasan napisał(a):

Jeszcze Cię nie sprawdziła, a już proponuje stały układ? Dziwne.

 

Przecież ona się nim bawi albo robi sobie beke, wyczuła frajera. Takie rzeczy się ustala chyba po wielokrotnym satysfakcjonującym fakcie...? ale co ja tam wiem, tutaj sami zazdrośnicy 😂

 

Tak. Kobiety też robią błędy.

Zamiast iść na seks, spróbować raz, drugi i trzeci, a potem się spotykać jak im się podoba, to wcześniej zanim cokolwiek się stanie dumają i dumają w swoich głowach, projektują przyszłość.

 

 

Przykłady:

 

— Bedzie między nami układ? — pyta dziewczyna

— Nie.

— Jak to nie? To po co się umawiamy?

— Umawiamy się na spotkania?

— Czyli?

— Czyli będzie pierwsze. Jak Ci spodoba, to będzie drugie. Może trzecie, a może i trzydzieste. Zobaczmy. Najpierw muismy się spotkać raz.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 14:41, rozpętam im piekło napisał(a):

Poznalem ostatnio kobietę, która chce się spotykać na seks. ... rakieta straszna, ładniejszej w łóżku nie miałem,

...

Ona chcę stałej relacji gdzie będzie mieć dyskretnego kochanka

 

Mężatki na portalach szukają właśnie kogoś dyskretnego, miłego, zaangażowanego, kto nie będize dla nich niebezpieczny. Kobieta ma zagrożenie i to trudne zadanie.

 

 

 

W dniu 10.12.2023 o 14:41, rozpętam im piekło napisał(a):

Ona chcę stałej relacji gdzie będzie mieć dyskretnego kochanka, a z czasem chcę próbować nowych rzeczy, o których już mi mówiła.

 

Pozostań w roli kochanka.

 

Jak Cię trójkąty nie pociągają, to nie bierz w nich udziału. Jak ona chce trójkąt, to niech sobie z kim innym organizuje. Nie martw się że ją stracisz. Wróci jeśli jej dobrze z Tobą. Dobrze niekoniecznie tyko w seksie, ale dobrze w sensie tego jak się czuje na randkach z Tobą.

 

 

Zapamiętaj:

 

Mistrz mówił:     Aby nie stracić kobiety musisz być gotowym ją stracić.

 

 

 

W dniu 10.12.2023 o 14:41, rozpętam im piekło napisał(a):

Zastanawiam się dlaczego ona chce takiej relacji. Ma super życie, rodzinę, dobrą pracę, seks z mężem mówi że bardzo dobry, a szuka przygód na boku.

 

Sory Wodzu! Nie twoja sprawa, nie wciskaj nosa na nie swój teren. To jej życie, jej decyzje.

Szuka przygód na boku. Gdybyś nie nadał się na kochanka to by Cię nie sondowała.

Jęsli byś z nią na seks nie poszedł, to poszłaby z innym.

 

Może jeszcze pójdzie z innym, drugi, trzecim i dziesiątym.

A może nie pójdzie. Zostanie wierną żoną, bo uzna, że to nie ma sensu.

 

 

 

 

 

 

W dniu 10.12.2023 o 14:41, rozpętam im piekło napisał(a):

Problem jest też taki, że ja coraz częściej o niej myślę i jest jakaś więź między nami i boje się, że w kimś takim mógłbym się zakochać.

 

Jak się zakochasz, a ona odejdzie to pocierpisz, a potem Ci przejdzie. Będzie bolało.

 

Możesz już teraz uciec, aby w przysłości nie bolało.

 

Ale czy chciałbyś wymazać z pamięci wszystkie spotkania jakie razem mieliście? Uciekając wymazujesz wspomnienia wydarzeń, które jeszcze nie zdarzyły się.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

Gaslighting — gdy argumentów brak, to się osobę uderza.

 

Gaslighting to coś zupełnie innego.

Poczytaj, ciekawy temat. Przynajmniej nie będziesz się ośmieszał stosowaniem słów, których nie rozumiesz. 

 

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

Kobiecie trudno jest znaleźć zaangażowanego, uczciwego, dyskretnego kochanka.

 

Uczciwy kochanek 🤣 No, no…

 

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

Na razie bilans jest taki, że on się z nią rucha, a Ty nie.

 

Ja takiej nie chcę. Zdarzało mi się owszem sypiać z zajętymi, ale nie wiedziałem o tym że kogoś mają i wywalałem takie jak tylko się dowiadywałem. To obmierzłe stworzenia niewarte mojej uwagi. 

 

Nie interesują mnie mężatki - wolę kobiety w zdrowszym i normalniejszym układzie. 

 

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

On ma orgazmy głęboko w niej.

(…) Świetny. Co tydzień randka. Śuper.

No i w czym problem, że sobie znajdzie? Zazdrościsz? NIe ma prawa?.

(…) PS. właśnie wróciłem z hotelu po seksie z boską kochanką.

 

Haha ale Cię zapiekło 🤣

 

Piszesz o tym emocjonalnie, bronisz typa i tej baby bardzo zaciekle, a pisząc o tym

jak się bzykają,  podniecasz się niezdrowo jak cholera. 

 

Ciekawe dlaczego. 

Myślę, że  reagujesz panicznie na krytykę takich zachowań, bo sobie racjonalizujesz swoje krzywe akcje. Wiesz, że są krzywe ale idziesz w to, bo… rządzi Tobą cipa 😉 


Druga opcja- gdybym miał „strzelać z biodra” to bym uznał, że za obydwoma avatarami stoi ta sama osoba. 

 

Ja tam mam wywalone, nie mam ochoty na dalszą dyskusję w tym temacie- ale

na miejscu moderacji bym sprawdził 😉

 

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

.Twoje słowa świadczą o tobie. Zapamiętaj

W dodatku kobiety czują jaki jesteś.

 

 

Ja się swoich słów nie wstydzę i ich nie cofam.

Swoje zdanie wyraziłem.

10 godzin temu, kenobi napisał(a):

Bo Cię coś boli.

 

Osobiście tego nie doświadczyłem, ale widziałem przez co przechodził mój brat, a wcześniej stryj, a także ich dzieci. 


Właśnie dlatego, że ich żony były i takimi właśnie szonami i swojego czasu znaleźli się tacy zafajdańcy co oszołomieni wizją zakiszenia ogóra dali okazję zdzirom, żeby miały jabłko i zjadły jabłko. 

Edytowane przez Albert Neri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.