Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa z Kanałem ZERO jest bardzo prosta, tu nie chodzi o debatowanie czy ktoś lubi Stanowskiego i Mazurka.

 

Wszelkie takie inicjatywy i pomysły są poza kontrola i niebezpieczne dla władzy dlatego nagonka. To ma być wszystko poukładane, masz sobie o 19:00 włączyć TVN, tam usłyszysz to co zechcą Ci podać, co zechcą to pominą. Jak Ci mało to możesz poczytać wyborczą lub Onet. Tvp spacyfikowane, tam nawet już nie trzeba robić propagandy, po co wystarczy że odebrane Pisowi. 

 

A tu nagle jakieś internetowe źródło.opiniotworcze, niezależne, należałoby sobie zadać trud żeby to monitorować, być  a bieżąco. A po co komu Wolne Media ? No wiec najprostszy i najbardziej prymitywny platformiany sposób działania, propaganda o pisowskiej inicjatywie itp. Ciężki stan umysłu. Poszli na wywiad do PAD a ty jakbyś biznes rozkręcał to kogo byś chciał mieć pod oglądalność? Do tego Stano chlapnął ze dla najmłodszych by sobie może wystartował na prezydenta i już staczka gotową, siedzą teraz i rozkminiaja. Miało być łatwo i pięknie Trzaskowski druga tura, poparcie Hołowni i wygrana. Przecież im zależy cały czas na tej polaryzacji PO vs PiS. Nie na rękę żeby pojawił się ktoś niezalezny dostanie 1 mln głosów albo mniej i jak taki elektorat potwierdzenie  do siebie w w turze przekonywać? Czytam dalej te opowieści dziwnej treści że Stano będzie odbierać głosy PSL i Hołowni że to taki spisek Pisu. Ludzie przecież to jest dom wariatów, stan paranoi umysłowej wręcz. Jakiś kompleks Pisu. W PiS to obecnie nie wiedzą co.sie nawet dzieje a co dopiero jakieś spiski na wybory prezydenckie, oni tam droga obrana prosto w przepaść, prezes 74 lata nie ogarnia już nic ale nie popusci, stado klakierow stoi z boki nie odezwą się bo się boją i tak to gnije. Jedyny mądry Ardanowski głośno sytuacje opisuje https://dorzeczy.pl/kraj/549735/ardanowski-ostrzega-pis-stanie-sie-partia-geriatryczno-kanapowa.html

 

Tam w tym burdlu nawet nie wiedzą kogo oni na prezydenta wystawia a tu ktoś ten pisowski nieogarnięty beton podejrzewa o to ze jakiś szerszy spisek uknuli :D

 

Kolejna sprawa to zwyczajny biznes reklamy oglądalność czyli komuś powstała konkurencja i ktoś jest niezadowolony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.02.2024 o 14:21, Lucky Luke napisał(a):

Sprawa z Kanałem ZERO jest bardzo prosta, tu nie chodzi o debatowanie czy ktoś lubi Stanowskiego i Mazurka.

 

Nikt normalny i próbujący samodzielnie myslec nie lubi wyżej wymienionych hien i funkcjonariuszy ideologicznych, pisowskich w dodatku, niestety mało kto to dostrzega

 

W dniu 14.02.2024 o 14:21, Lucky Luke napisał(a):

Wszelkie takie inicjatywy i pomysły są poza kontrola i niebezpieczne dla władzy dlatego nagonka. To ma być wszystko poukładane, masz sobie o 19:00 włączyć TVN, tam usłyszysz to co zechcą Ci podać, co zechcą to pominą. Jak Ci mało to możesz poczytać wyborczą lub Onet. Tvp spacyfikowane, tam nawet już nie trzeba robić propagandy, po co wystarczy że odebrane Pisowi. 

 

Ty tak serio? Kanał Zero jest pod totalną kontrolną i jest to po prostu nowe narzędzie służące zawsze temu samemu celowi

 

W dniu 14.02.2024 o 14:21, Lucky Luke napisał(a):

A tu nagle jakieś internetowe źródło.opiniotworcze, niezależne, należałoby sobie zadać trud żeby to monitorować, być  a bieżąco. A po co komu Wolne Media ? No wiec najprostszy i najbardziej prymitywny platformiany sposób działania, propaganda o pisowskiej inicjatywie itp. Ciężki stan umysłu. Poszli na wywiad do PAD a ty jakbyś biznes rozkręcał to kogo byś chciał mieć pod oglądalność? Do tego Stano chlapnął ze dla najmłodszych by sobie może wystartował na prezydenta i już staczka gotową, siedzą teraz i rozkminiaja. Miało być łatwo i pięknie Trzaskowski druga tura, poparcie Hołowni i wygrana. Przecież im zależy cały czas na tej polaryzacji PO vs PiS. Nie na rękę żeby pojawił się ktoś niezalezny dostanie 1 mln głosów albo mniej i jak taki elektorat potwierdzenie  do siebie w w turze przekonywać? Czytam dalej te opowieści dziwnej treści że Stano będzie odbierać głosy PSL i Hołowni że to taki spisek Pisu. Ludzie przecież to jest dom wariatów, stan paranoi umysłowej wręcz. Jakiś kompleks Pisu. W PiS to obecnie nie wiedzą co.sie nawet dzieje a co dopiero jakieś spiski na wybory prezydenckie, oni tam droga obrana prosto w przepaść, prezes 74 lata nie ogarnia już nic ale nie popusci, stado klakierow stoi z boki nie odezwą się bo się boją i tak to gnije. Jedyny mądry Ardanowski głośno sytuacje opisuje https://dorzeczy.pl/kraj/549735/ardanowski-ostrzega-pis-stanie-sie-partia-geriatryczno-kanapowa.html

 

Tam w tym burdlu nawet nie wiedzą kogo oni na prezydenta wystawia a tu ktoś ten pisowski nieogarnięty beton podejrzewa o to ze jakiś szerszy spisek uknuli :D

 

Kolejna sprawa to zwyczajny biznes reklamy oglądalność czyli komuś powstała konkurencja i ktoś jest niezadowolony. 

 

Wąsko postrzegasz ten temat co mnie dziwi bo w innych postach pisales calkiem sensownie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alejandro Sosadzięki za wpis, nie ukrywam, ze ciezko się odnieść, bo nie do końca wiem o co chodzi i z czym masz problem, nie podajesz konkretnie. Jest Kanał komuś się podoba to ogląda, innym nie. Dorabianie dziwnych teorii jak zawsze w Polsce tylko nie wiem po co. 

Bardzo fajna debata o rolnictwie, ja normalnej politycznej debaty to od XX lat w TV nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lucky Luke napisał(a):

@Alejandro Sosadzięki za wpis, nie ukrywam, ze ciezko się odnieść, bo nie do końca wiem o co chodzi i z czym masz problem, nie podajesz konkretnie. Jest Kanał komuś się podoba to ogląda, innym nie. Dorabianie dziwnych teorii jak zawsze w Polsce tylko nie wiem po co. 

Bardzo fajna debata o rolnictwie, ja normalnej politycznej debaty to od XX lat w TV nie widziałem.

Zakulisowi włodarze czynią wiele i istnieją, robiąc co chcą, przy czym bydło zawsze cierpi.

 

Szczególnie tę ślepe i zapatrzone w swoje „złote cielce”.

 

Przykład: Canona i

Trumpa wypowiedzi o tym, że istnieje „inna siła”. Ludziom można mówić prawdę, aby podążali za fałszywym prorokiem i będą to robić, a rucha nona pokazuje to idealnie, aby mieszać Ludziom w sercach, bo czują, że coś jest nie tak.

Nawet jak nie wierzą.

 

Te filmy zeitgeist adendum i wszystko od Jacques Fresco było iskierką nadziei na świat, jak w zakończeniu filmu „the one” z Jet Li. Nie trzeba tworzyć kanału zero i mieć nad nim kontrolę. Może być i prawda, i szczere chęci, aby było to rzetelne dziennikarstwo. Wystarczy stworzyć Mesjasza, a ludzie i tak w to uwierzą, a tego prawdziwego (czyli ludzi, którzy faktycznie chcą coś zmienić) będą ośmieszać. Opisałem jak to widzę bez wywyższania się, że co Ty tam wiesz jak to, co niektóre trolle robią. Ja zawsze zakładam, że i od debila się czegoś nauczę, bo jak wiemy uczyć się można i całe życie.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kanał subskrybuje bo Stanowski zbierał już suby z poł roku przed powstaniem kanału. Od czasu do czasu daje losowego lajka. Nie oglądam z braku czasu, ale wiem że GW z nim walczy, feministki i wyborczynie Tuska po menopauzie  go nie lubią czyli musi to być coś dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski jest wrogiem GW, która jest wrogiem wolności. Dlatego dałem SUB stanowskiemu.

 

 

Polecam dobrą analizę.

Dobrą, bo mówi w pigułce kim jest Stanowiski, kim jest GW, nie popiera ani jednego ani drugiego, ale uwtwierdza w przekonaniu gdzie jest strona światła:

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT jest taką przyszłością, że poza szmalcem stamtąd, dochodzą liczni sponsorzy, którzy również dokładają się do istnienia kanału zero.

 

Dla mnie bomba - można nie lubić Stanowskiego czy Mazurka, natomiast mnie przekonują rzetelnością. Prywatne niuanse mnie nie interesują, natomiast nie spotkałem się, by któremuś z nich zarzucano kłamstwo a jeśli już coś zarzucano, to nigdy nie znaleziono twardych dowodów. To w dzisiejszym świecie "kłapania mordą wszędzie gdzie się da" to jest argument, że jednak chłopaki robią dobrą robotę dziennikarską.

 

Dużo rzetelnych osób w programie, wiele kącików gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadaniówka mnie mało interesuje, ale każdy znajdzie coś dla siebie. I dla mnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obserwuję działania @OficjalneZerood debiutu. Mam już właściwie pewność, że pan Stanowski ma kilka jasno wytyczonych czerwonych linii, których nie przekroczy - i warto o tym napisać, bo wiele osób łudzi się, że to oaza wolności. Nie, to jakieś rozszczelnienie systemu, ale ograniczone interesami właściciela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 16:35, Zgredek napisał(a):

natomiast mnie przekonują rzetelnością.

To teraz to obejrzyj jak Mazurek sam dał się ograć.

 

 

W dniu 30.03.2024 o 16:35, Zgredek napisał(a):

że jednak chłopaki robią dobrą robotę dziennikarską.

Z tym to się zgodzę, mają wiele ciekawego kontentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stanowski przegrał w sądzie

 

Swego czasu Kazimierz Greń postanowił pozwać Krzysztofa Stanowskiego w związku z fałszywymi informacjami, które dziennikarz zawarł na jego temat w swojej książce "Stan Futbolu". W poniedziałek (15 kwietnia) odbyła się rozprawa, w której Sąd Okręgowy w Warszawie przyznał rację byłemu działaczowi piłkarskiemu. Wyrok jest nieprawomocny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.