Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jego była dziewczyna, zarzuca mu zaczepki i manipulowanie "fanami", aby zrobić z siebie ofiarę.

Narzeka na hejt w wiadomościach, komentarzach, które kasuje, ponieważ jego obserwatorzy jak pisze obwiniają ją o jego zły stan, depresje.

 

9b03397f193bc.png

 

 

f2d4b58169ddd.png

 

 

 

e99f5050a91a2.png

 

fd13b275816b3.png

 

 

Źródło: https://www.instagram.com/sohayo_official/?hl=pl   (instastory).

Z czymś mi się to kojarzy (może błędnie:rolleyes:)... 

53 min. 22s.

 

Nie przepadam ani za Panem Awięc, ani za Sohayo (uściślając - za ich działalnością w internecie), jej filmiki (w sumie jego też) to przeintelektualizowany bełkot i odrzuca mnie jej dziwaczne zachowanie. :D

Sorry, za trochę plotkarski temat, :D ale, może kogoś zainteresuje w związku z zarzutami Awięca  wobec Marka i forum. :)

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak, to było Awięc załatwił Sohayo robotę na youtube? Jakoś tak, podobnie Abstrachuje wypromowali Beksy, a Kotański tą typiarę z Mówiąc Inaczej. Chłopaki sprzedają swój Know-How, a w drugą stronę, to pomocy nie ma.

Marek powinien nagrać audycję żeby nie pomagać Awięcowi w depresji ;) 

Ah Ci młodzi, niedługo się zejdą, zrobią parę audycji o, tym że byli niedojrzali, że nie chcieli "walczyć o siebie", i dalej będą nauczać!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, gdyby nie Marek nie miałbym pojęcia kim jest Awięc i kim jest jakaś Sohayo.
I teraz już rozumiem skąd ten filmik o Marku i forum, no cóż ja tam będę w porządku i życzę panu Dominikowi powodzenia w walce z depresją.

A sohayo nic nie życzę no może to żeby przesatała takie głupie miny robić jakby ciągle była na kiblu ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

Jak, to było Awięc załatwił Sohayo robotę na youtube?

Nie. :D Z tego co kojarzę, Awięc nagrał filmik, w którym chwalił kanał Sohayo i po tym nawiązali kontakt. ;) Jeśli dobrze pamiętam, miała już wtedy swoich "fanów". ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł grzebać w tym bagienku na tym forum.

 

Ja bym na chłoptasia i jego Pańcie spuścił zasłonę milczenia. 

W zasadzie gdyby nie tematy na forum to nawet bym o nim nigdy nie słyszał.

 

No ale co się dziwić ja mam prawie 30 lat a on nagrywa głupie filmiki dla gimbusów, więc to nie moja bajka. 

2 godziny temu, Florence napisał:

Sorry, za trochę plotkarski tema

Przypomniał mi się stary temat. 

 

"Kochanie ja musiałam" ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, goryl napisał:

Awięc jest przystojny, bogaty, dosyć bystry

Dostał kopa i lamentuje na ten temat. Wgl, na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że ten szczypior jest przystojny. ? 

No i druga sprawa, nie ma co "kręcić beki"  z tego tematu, zwłaszcza na tym forum. Zaraz pewnie jakaś inna hiena wbije tutaj,  porobi screeny jakiś złotych wpisów i będzie na tym robił karierę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.