Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Optimus Prime napisał(a):

ełne osobistych ideologii aniżeli prawdy dziennikarskiej.

Ci z kanału sportowego wyrzucili kurę znoszącą złote jaja, ledwie utworzony kanał przez Stana, zobacz ile subskrybentów.

 

Wystarczyło Krzyśka nie dojeżdżać, tylko wziąć się do uczciwej pracy.

25 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

pełne osobistych ideologii aniżeli prawdy dziennikarskiej.

Czas pokaże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi i wielu ludziom podobało się jak punktował, nowe progresywne pomysły, zapraszał też dziwaków, których pięknie wyjaśniał na żywo.

On na pewno się obroni, jest błyskotliwy, a kanał yt pozwala zdjąć z siebie część poprawności politycznej i uderzać w tematy, gdzie wielu ludzi myśli to samo, ale nie znajdą tego w regularnej telewizji.

 

Teraz tworzy kanał, który widać ma mieć docelowo zapełniony prawie cały dzień. Dobiera też ludzi "ze wszystkich stron barykady", moim zdaniem tutaj nie będzie jakiejś głębokiej idei, główną motywacją jest monetyzacja i wyświetlenia, o których sam często wspomina, porównuje i podkreśla.

 

Na pewno będą poruszać tematy których nie uświadczymy w regularnej telewizji, nie są skrępowani ramami czasowymi i każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co temu człowiekowi udało się osiągnąć w wieku 41 lat :) I że jeszcze mu się chce, chociaż moim zdaniem nic już nie musi.

 

A KSportowy? Urwali kurze złote jaja ;) Poniekąd na własne życzenie.

 

Duży plus za zatrudnienie pana Mariusza Zielke w nowym projekcie. Mocno propsuję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem go posłuchać, bo celnie punktował styropianowy świat cwelebryctwa, ale już przy Janoszek miałem wrażenie, że poczuł za bardzo krew i robił wszystko by podbić zasięgi i zarobić. To już był festiwal pogardy trochę i za dużo, dziewucha żyje w swoim świecie i doi frajerów, można to pokazać, obśmiać, ale dać jej żyć. Od tej pory jakoś tak dystansu nabrałem do jego contentu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Optimus Prime napisał(a):

Alternatywa dla telewizji tych "standardowych" czy może kolejne badziewie na yt pełne osobistych ideologii aniżeli prawdy dziennikarskiej.

Całość wygląda obiecująco. Ale chyba będzie to mieszanka, na minus na pewno pisowski kundel w postaci sprzedajnego nieobiektywnego mazurka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał(a):

Lepiej moi kochani przeczytajcie książkę zamiast karmić się tymi bzdurami i aferkami.

Książki są cały czas a co do tego....

Mam cichą (złudną) nadzieję że będzie coś co otworzy ludziom oczy, będzie poszerzać horyzonty i mówić prawdę.

 

Wiem - utopia.

Kasa nawet radykalną feministkę zmieni w gospodynię domowego ogniska ;)

No ale może. Kto wie.

 

 

@Kacperski książki też potrafią być gównem. Ludzie czytają i myślą że mądrzeją a tak naprawdę nie wiedzą co czytają i nie znają autora i czym ten delikwent się kierował.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Optimus Prime napisał(a):

 

@Kacperski książki też potrafią być gównem. Ludzie czytają i myślą że mądrzeją a tak naprawdę nie wiedzą co czytają i nie znają autora i czym ten delikwent się kierował.


Mój post to byla ironia  i właśnie miałem na myśli to co napisałeś.

 

Z resztą przewijają się tutaj od czasu do czasu okładki lewackich książek.😉

 

Na pytanie, czy po przeczytaniu takiej stajemy się mądrzejszymi ludźmi każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Druid napisał(a):

Podoba mi się jak Bosak ograł Mazurka po mistrzowsku. A Stano z niego taki pisowiec jak z Koziej d%py trąbka.

 

Słabe to mazurka z tym zejściem na ziemię to pokazuje mi że to są dziennikarzyny i ci z powołania (jak na filmach 😜) dawno wygineli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał to będzie klapa. Nikt nie chce telewizji w internecie. Wszyscy subowali nowy kanał tylko i wyłącznie dla Stanowskiego. Jego programy będą miały oglądalność, ale tych ,,Raczków, Mellerów itp." będzie oglądać po kilkanaście tysięcy osób. Jeżeli taki jest cel to ok.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 12:56, Tyrion napisał(a):

kanał yt pozwala zdjąć z siebie część poprawności politycznej i uderzać w tematy, gdzie wielu ludzi myśli to samo, ale nie znajdą tego w regularnej telewizji.

O jakże bardzo, bardzo, BARDZO się mylisz.

100% jutjuberów chodzi na BARDZO krótkiej smyczy monopolisty. Jeden klik i są pozamiatani.

Wbrew pozorom jest to MEGA ryzykowny biznes, oparty na straszliwie kruchych podstawach. W całości oparty na relacji podległości podmiotowi mającemu możliwość utopić średniej wielkości państwo, a co dopiero jakiegoś 'łonabi-influłensera'.

 

W dniu 24.01.2024 o 13:46, Redbad napisał(a):

To już był festiwal pogardy trochę i za dużo, dziewucha żyje w swoim świecie i doi frajerów, można to pokazać, obśmiać, ale dać jej żyć.

Ale czemu?
Bo niunia ma urodę na poziomie 8/10? A, no tak. Ma pochwę, więc ma alibi na wszystko.

Postaw na jej miejscu otyłego chłopa-Zdzicha usiądź i zobacz, jak Ci się perspektywa zmienia.

Biczplis. Spunktował do spodu oszustwo. I frajerstwo tzw "profesjonalistów", którzy kosmiczny szmalec biorą za to, co robią, a - jak widać - chuja robią.

 

W dniu 24.01.2024 o 15:10, mac napisał(a):

Lepiej moi kochani przeczytajcie książkę zamiast karmić się tymi bzdurami i aferkami.

 

Mówisz?

Pewnie masz rację.

NiEcZyTaSzKsIoNsZkInIeIdEmStObOmDoÓsZkA

0_1_118685_Ksiazki_przez_pluszowymis.jpg

 

 

 

W dniu 24.01.2024 o 15:01, Spokojnie napisał(a):

na minus na pewno pisowski kundel w postaci sprzedajnego nieobiektywnego mazurka.

Kszysio po tych samych pieniądzach. Podpowiedź: legia z siedzibą w warszawie.

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał(a):

Ale czemu?
Bo niunia ma urodę na poziomie 8/10? A, no tak. Ma pochwę, więc ma alibi na wszystko.

Postaw na jej miejscu otyłego chłopa-Zdzicha usiądź i zobacz, jak Ci się perspektywa zmienia.

Biczplis. Spunktował do spodu oszustwo. I frajerstwo tzw "profesjonalistów", którzy kosmiczny szmalec biorą za to, co robią, a - jak widać - chuja robią

Mimo wszystko za dużo. Program za programem, wycieczki w dalekie światy by jej udowodnić, a to na kanwie rosnącej lokalności o oglądalności, bo wielu życiowych frustratów miało swoje kolejne 5 minut ulgi we własnym sosie przegrywa, bo "ktoś komuś dojebał". Oczywiście to było przedstawione jako "prawda i tylko prawda", być może zgodne z faktami, ale po co te kopy leżacego raz za razem? Chujoza naszych czasów, że publika rajcuje się jak kogoś się wyjaśnia, ale już nie wystarczy trochę, musi być cios za ciosem, totalne zgnojenje. Ja tak to odbieram. Kto ma równo pod beretem, to obejrzy jako ciekawostkę przyrodniczą (choć to tania rozrywka) i da sobie spokój, będzie miał w dupie że jakaś pańcia nabiera publikę na wielką karierę. Stano jest bardzo inteligentnym gościem i często trafnie diagnozuje otaczającą rzeczywistość, ale nie można nie zauwazyć w tym koniunkturalizmu. Ja np. za protoplastów tego całego cwelebryckiego szajsu uważam Kardashianki, często się na nie powoływałem jako przykład zidiocenia mas, którzy dorabiają tę rodzinkę, bo są ciekawi co dzisiaj zjadła na śniadanie czy jaka imprezę odwiedziła, ale stwierdziłem że samo interesowanie się tym zjawiskiem, a jeszcze pozwalanie sobie na emocje, to zamach na własną umysłowość. Lepiej po prostu olać takie "fenomeny", bo dla średnio lotnego umysłu one same siebie wyjaśniają i nie potrzeba wykładów Stanowskich żeby to stwierdzić. Podobnie z Janoszek. 

 

Ona nie ma urody 8/10, a otyły Zdzichu jest sam sobie winien swojego przegrywu jeśli tak to postrzega i czerpanie satysfakcji z nawracającego pogardzania innymi nie zmieni jego sytuacji. To zła droga. To że Janoszki, instagramówy czy inne cwane posiadaczki pochwy robią monetę na posiadaniu pochwy, to nie jest ich wina tylko odbiorców. To oni zapewniają popyt. To oni stworzyli Januszek, ona tylko zauważyła i spróbowała czy się uda, no i się udało. Natomiast dalej jest człowiekiem i warto zachować się jak człowiek i wiedzieć kiedy odpuścić w krucjacie pogardy dla innych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redbad napisał(a):

Mimo wszystko za dużo. Program za programem, wycieczki w dalekie światy by jej udowodnić, a to na kanwie rosnącej lokalności o oglądalności, bo wielu życiowych frustratów miało swoje kolejne 5 minut ulgi we własnym sosie przegrywa, bo "ktoś komuś dojebał". Oczywiście to było przedstawione jako "prawda i tylko prawda", być może zgodne z faktami, ale po co te kopy leżacego raz za razem? Chujoza naszych czasów, że publika rajcuje się jak kogoś się wyjaśnia, ale już nie wystarczy trochę, musi być cios za ciosem, totalne zgnojenje. Ja tak to odbieram. Kto ma równo pod beretem, to obejrzy jako ciekawostkę przyrodniczą (choć to tania rozrywka) i da sobie spokój, będzie miał w dupie że jakaś pańcia nabiera publikę na wielką karierę. Stano jest bardzo inteligentnym gościem i często trafnie diagnozuje otaczającą rzeczywistość, ale nie można nie zauwazyć w tym koniunkturalizmu. Ja np. za protoplastów tego całego cwelebryckiego szajsu uważam Kardashianki, często się na nie powoływałem jako przykład zidiocenia mas, którzy dorabiają tę rodzinkę, bo są ciekawi co dzisiaj zjadła na śniadanie czy jaka imprezę odwiedziła, ale stwierdziłem że samo interesowanie się tym zjawiskiem, a jeszcze pozwalanie sobie na emocje, to zamach na własną umysłowość. Lepiej po prostu olać takie "fenomeny", bo dla średnio lotnego umysłu one same siebie wyjaśniają i nie potrzeba wykładów Stanowskich żeby to stwierdzić. Podobnie z Janoszek. 

 

Ona nie ma urody 8/10, a otyły Zdzichu jest sam sobie winien swojego przegrywu jeśli tak to postrzega i czerpanie satysfakcji z nawracającego pogardzania innymi nie zmieni jego sytuacji. To zła droga. To że Janoszki, instagramówy czy inne cwane posiadaczki pochwy robią monetę na posiadaniu pochwy, to nie jest ich wina tylko odbiorców. To oni zapewniają popyt. To oni stworzyli Januszek, ona tylko zauważyła i spróbowała czy się uda, no i się udało. Natomiast dalej jest człowiekiem i warto zachować się jak człowiek i wiedzieć kiedy odpuścić w krucjacie pogardy dla innych.

"Wielkie umysły dyskutują o pomysłach, średnie umysły dyskutują o wydarzeniach, a małe umysły o ludziach"

 

Eleanor Roosevelt

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że ten kanał ogląda większość mężczyzn i z tego powodu dla zwiększenia oglądalności dołączy tam również niejaka Monika, 

https://boop.pl/rozrywka/przeprowadzala-wywiady-dla-wardegi-teraz-dolacza-do-kanalu-zero

 

Podobnie jest z wiadomościami sportowymi w TV, gdzie wiadomym iż sport większość mężczyzn ogląda i wstawiają do takiego czegoś jakaś pannę :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2024 o 12:17, Optimus Prime napisał(a):

Słabe to mazurka z tym zejściem na ziemię to pokazuje mi że to są dziennikarzyny i ci z powołania (jak na filmach 😜) dawno wygineli.


Z Mazurka taki dziennikarz jak z koziej dupy trąba, udowodnił to na kanale sportowym podczas wywiadu z Moniką Jaruzelską. Zniechęcił swojego gościa do dalszej rozmowy już na samym początku, sugerując, że willa po ojcu powinna zostać jej odebrana.


Koniec końców w oczach oglądającego wyglądało to baardzo słabo i rzuciło ciemne światło na całą resztę wywiadu.

 

Mazurek chciał być na siłę fajny ale nie wyszło.

 

Prymityw i tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski ubrał się jakby szedł po bułki rano, a Mazurek w pidżamę ;)

Niezależnie co myślę prywatnie o p. Dudzie, jakiś poziom wizualny moim zdaniem w pewnych sytuacjach warto trzymać.

 

Poza tym, Panowie, pamiętajcie. Tak samo jak nie wchodzi się z tzw. ulicy do spółek Skarbu Państwa, tak samo nie wchodzi się do pałacu prezydenckiego, nawet będącym znanym i bogatym ;)

Mocno ocieplaniem wizerunku mi to pachnie.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.