Skocz do zawartości

Mimo wielkiej miłości Akop i jego żona się rozstają


Rekomendowane odpowiedzi

Za pośrednictwem Instagrama Akop i jego żona Sylwia oświadczyli, że się rozstają po kilkuletnim kryzysie.

 

No cóż, kto by się domyślał. Czyżby Sylwii znudziło się wieczne otrzymywanie kwiatów i posiadanie faceta tzw. "Ciepłej kluchy", który w co drugim poście chwalił żonę, wręczał jej kwiaty i zapewniał o swojej prawdziwej i największej miłości? Przecież problemem na pewno nie były pieniądze i dostatnie życie, fame i popularność Akopa. Nie wierzę też, że inicjatywa wyszła od strony Akopa.

 

Konkluzja jest taka, że ile zasobów pieniędzy  byście nie mieli, jak byście nie byli znani i popularni, jak byście się nie starali i nie dbali o kobietę to dla niej po czasie to i tak będzie za mało. Zawsze. Po co więc tu się starać i zyskiwać co kolwiek dla kobiety. Trzeba to robić tylko dla siebie.

 

Teraz czekać, aż okaże się, że ex-żonka Akopa spotyka się z jakimś wielkim badboyem, tudzież zawodnikiem MMA bo może faktyczną przyczyną był znudzenie, brak emocji i  pociągu seksualnego ?

Akop był przewidywalny, nie był żadnym wyzwanie dla żony. Ona była go bardziej pewna niż podatków czy śmierci w przyszłości.

Poza tym jest łysy i oficjalnie ma 172cm ale  jest realnie nizszy bo jak go spotkałem na żywo  to był ode mnie kilka cm niższy a sam mam 173.  więc może zwyczajnie przestał jej się podobać i ma ochotę na kogoś innego? :D

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😂😂😂😂 

 

a takie cuda wianki odstawiał jaki to on nie jest rycerz, jaki dżentelman, od tej adoracji na pokaz aż się niedobrze robiło, można się było spodziewać, że ten typ laski jaką jest jego żona to w końcu znudzi, zresztą każda zdrową kobietę powinno odpychać takie nachalne, sztuczne zagłaskiwanie kotka

 

Dobry przykład dla kukoldwehry

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie wiem jak spakowany był, przystojny i jaki sukces finansowy nie stał za nim i tak będzie pod władzą kobiety. Uznał, jak my wszyscy w Polsce wychowani, że rycerskość i miłość romantyczna jest tym, co zwiększy jej przywiązanie i na co odpowie wdzięcznością. Tymczasem ona uznała, że skoro on taki łatwy, to i inni będą. Ja się nie będę z niego śmiał, bo może być, że on robił co wg niego było trzeba. I był wierny i dawał jej, co miał. Jeśli związek rozpadł się przez nią, to tylko ona zasługuje na wstyd.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, I1ariusz napisał(a):

a się nie będę z niego śmiał, bo może być, że on robił co wg niego było trzeba

Tu nie tyle chodzi o niego, co o postawy jakie przejawiał. Przecież takich jak on było i jest pełno, tylko mniej medialni.

 

Należy wyśmiewać i piętnować groteskową rycerskość, bo przysparza mężczyznom nie tylko problemów, ale często osobistych tragedii, niestety takie wychowanie to przepis na życiowe wypierdolenie się prędzej czy później.

 

10 minut temu, I1ariusz napisał(a):

że on robił co wg niego było trzeba. I był wierny i dawał jej, co miał. Jeśli związek rozpadł się przez nią, to tylko ona zasługuje na wstyd

 

Nie od dziś wiadomo, że "dobry facet" najczęściej dostaje po mordzie. To się nie sprawdza, mimo że co do zasady to postawa, która mogłaby być podziwiana.

 

Czy ona zasługuje na wstyd? Zależy co tam się w szczegółach działo. Ale generalnie to ona działa zgodnie ze swoim softwarem, czasem jak patrzyłem na te ich romantyczne ustawki z  wiekopomnymi  sentencjami o miłości to się zastanawiałem ile ta farsa potrwa. Nie, nie z zazdrości, tylko dlatego, że trochę już zyję i trochę widziałem, doświadczyłem i wiem, że życie tak nie działa. Brazylijski serial, erotyczne 365 dni, czy inne Harlequiny tak, ale nie rzeczywistość.

 

Inna rzecz, że ich związek stał się medialny i po prostu zarabiali na idiotach, którzy kupili tę fasadową wersję ich pożycia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki facet z wiekiem tylko zyskuje. On zrobil sobie taka renome, ze wymieni kobiete na lata mlodsza. Jezeli na forum byly pytania czy facet zyskuje wraz z wiekiem, to wlasnie on jest takim przykladem.

 

Sylwetka, pieniadze, status.

 

Myslicie, ze bedzie mu zle?

 

Atrakcyjny facet (czad) nudzi sie kobieta tak samo szybko jak kobieta normikiem. Pomijam fakt, ze niektore czady celowo grają miloscia romantyczna, zeby rozkochac kobiete.

 

Kobieta potrzebuje dziecka. Nie da sie stworzyc dlugiego zwiazku bez dziecka. Predzej czy pozniej emocje wyjda na zewnatrz i pojawi sie nie wiem co czuje.

 

Obu zycze powodzenia, bo fajna pare tworzyli. Jezeli w taki sam sposob sie rozchodza, to tym bardziej ich lubie. 

 

 

Ps. mam wrazenie, ze wedlug niektorych zakup kwiatow kobiecie to wstyd i swiadczy o braku meskosci. 🙂

 

 

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał(a):

mimo iż ciężko pracuję aby takich rzeczy mi algorytm nie podrzucał

😂

 

Ja też nie śledzę z wypiekami na gębie co tam u nich czy innych cwelebrytów, ale kiedy korzystasz z neta nie tylko po to, żeby zapłacić rachunki, to gdzieś siłą rzeczy rzuci się w oczy nagłówek i zdjęcie tych hajlajfów, gwiazd i chyba wrodzona ludzka ciekawość z którą nie jest łatwo wygrać czasem skusi by kliknąć.

 

Akop wydaje się spoko gościem, ale to co odpierdalał to aż dziw bierze. Nie twierdzę że musisz udawać zimnego skurwysyna 24/7, ale ile czasu potrzebujesz że y zorientować się jak działaja relacje damsko-meskie? Toż już nawet w wieku wczesnoszkolnym doświadczamy tego jak dziewczynki latają za klasowymi urwisami, a spokojny chłopiec jest od noszenia tornistra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem wejść na fejsa, żeby uwierzyć.. :)

Tu macie posta z 21.03 tego roku z faceboka Akopa:

Cytat
Od wielu lat to pierwsza nasza dłuższa rozłąka z żoną. Wczoraj nie mogłem zasnąć, ponieważ myślałem, co ona robi. Tęsknię, nawet bardzo. Sam nie myślałem, że będzie to aż tak silne uczucie. Jednak w tym wszystkim wciąż mam świadomość, jak bardzo ważny dla niej jest ten wyjazd, i jestem szczęśliwy, że ona wciąż może się rozwijać. Bycie w związku to być z kimś we wszystkim. Nie tylko razem, ale czasem i osobno. Nie tylko dla siebie, ale też i dla tej drugiej osoby. Nie zawsze nasze pragnienia są takie same, nie zawsze się z sobą zgadzamy. Jednak zawsze szanujemy siebie nawzajem. Szacunek do partnera nie polega na „przekonywaniu” go, by zrobił to, co chcemy, lecz na tym, by pozwolić mu dokonywać samodzielnych decyzji i uszanować jego odmienność.

Związek nie polega na trzymaniu kogoś w złotej klatce. Dojrzała relacja to wolność, pomimo której dalej chcesz spędzać czas z tą jedną osobą, mimo upływu lat.

Na koniec chciałbym dodać, że ten czas okazał się dla nas dobry. W natłoku codziennych obowiązków nie znajdowałem chwili, aby uświadomić sobie, jak bardzo jej obecność jest dla mnie ważna. Tęsknota sama w sobie nie musi być zła… to nasze podejście do niej może być problemem. Jeszcze tydzień ❤️

A tu sprzed godziny, 29.03 tego roku:

Cytat
Chcemy się podzielić się z Wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą. To nie jest żart, ani nagła decyzja podjęta pod wpływem wyjazdu Sylwii , ostatniej nieobecności – zdecydowaliśmy się na rozstanie.
Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali.

 

No nieźle.

Godzinę temu, Szczery Człowiek napisał(a):

Teraz czekać, aż okaże się, że ex-żonka Akopa spotyka się z jakimś wielkim badboyem, tudzież zawodnikiem MMA bo może faktyczną przyczyną był znudzenie, brak emocji i  pociągu seksualnego ?

Tego nie wiemy, możemy jednak się domyślać, że od dłuższego czasu coś się w jej głowie działo, co być może miało związek z jakimś przystępnym facetem.

Nie ma co ferować wyroków, póki co. Akopa po ludzku - szkoda.

 

5 minut temu, Redbad napisał(a):

Należy wyśmiewać i piętnować groteskową rycerskość, bo przysparza mężczyznom nie tylko problemów, ale często osobistych tragedii, niestety takie wychowanie to przepis na życiowe wypierdolenie się prędzej czy później

Skrajności nigdy nie są dobre. Nie uważam, że danie kobiecie kwiatka od czasu do czasu czy gdzieś jej zabranie to problem, on się robi wtedy, gdy się przesadza a mam wrażenie, że gość przesadzał, przesładzał i to grubo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redbad generalnie się zgadzam z Tobą, ale on w swoim mniemaniu robił, jak mama uczyła: kobiecie trzeba nieba przychylić. I same kobiety też to mówią, to chłop robił, jak wg niego należało. Teraz dostał po pysku. Może coś zrozumie, a może będzie szedł w zaparte. Jest gościem, który znajdzie szybko zastępstwo. Kobiecie, jak mężczyźnie, trzeba stawiać wymagania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał(a):

@antyrefleks dodałeś do wątku element baśniowy. 
 

Nie wiemy ile ona zyska na rozwodzie, a ile on staraci, a może na odwrót? 
 

Trzeba czekać i obserwować. 

Dodałem. Nie zawsze jest tragicznie. 

 

Może była intercyzka i rozejdą się z szacunkiem tak jak piszą.

 

Zobacz brak dzieci, brak utraty majątku. Win win. A kobieta przepiękna. Zresztą w tym przypadku nawet gdyby oddał jej część to na swoją markę pracowali wspólnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał(a):

ładnie napisane są te jego wywody dla świata.

Pisać to on umie, kreować się w social mediach też, jednak rzeczywistość nie jest aż tak cukierkowa.

Zajrzałem też do niej na fb, tam info brak.

1 minutę temu, antyrefleks napisał(a):

Może była intercyzka i rozejdą się z szacunkiem tak jak piszą.

 

Zobacz brak dzieci, brak utraty majątku

Może tak, w sumie plusem sytuacji jest to, że dziecko nie będzie używane do ewentualnej wojny ex-małżeńskiej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antyrefleks Może to taka ryba, co w morzu pływa. Właśnie to MOŻE. 
 

Pytanie ile on zarabia poza internetem a ile było z internetu w sensie z ich filmów. Ja czekam bo jak tam jest jakaś qupa to ona wypłynie. Oby nie. 

Ktoś da Linka jak ta dziunia wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Quo Vadis? napisał(a):

Skrajności nigdy nie są dobre. Nie uważam, że danie kobiecie kwiatka od czasu do czasu czy gdzieś jej zabranie to problem, on się robi wtedy, gdy się przesadza a mam wrażenie, że gość przesadzał, przesładzał i to grubo

Absolutnie nigdy tak nie powiedziałem. Powiem więcej - każdy nawet najtwardszy sukinsyn będzie miał słabostki w relacjach z kobietami, kobiety doskonale wyczuwają, przewidują i wykorzystują takie rzeczy. Taka jest ta gra.

 

Natomiast pan Akop połaczył w sobie dwie sprzeczności, których natura kobiet nie znosi. Wyglądem, statusem, sprawiał wrażenie faceta silnego, twardego, alfa-male, a charakterologicznie słodziutki, zaborczy, wiecznie needy chłopaczek. Po czym można to wnieść? No choćby zacytowany tutaj jego wpis o tym jak wręcz cierpi rozłakę z żoną. To wyznanie, że nie może zasnąć, bo kobita pojechała gdzieś na parę dni - no niech by to sobie zachował, wypocił na siłowni, zapił drinkiem, ale jak to licuje z wizerunkiem twardziela? 😂

Edytowane przez Redbad
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczery Człowiek napisał(a):

No cóż, kto by się domyślał. Czyżby Sylwii znudziło się wieczne otrzymywanie kwiatów i posiadanie faceta tzw. "Ciepłej kluchy", który w co drugim poście chwalił żonę, wręczał jej kwiaty i zapewniał o swojej prawdziwej i największej miłości? Przecież problemem na pewno nie były pieniądze i dostatnie życie, fame i popularność Akopa. Nie wierzę też, że inicjatywa wyszła od strony Akopa.

 

Przecież oni pokazywali wycinek życia, które i tak traktowali jak produkt. Czyli sprzedawali swoją, niejako intymność.

Budowanie jakichś teorii dlaczego się rozstali jest równie nietrafione, co ocena że dostawała kwiaty. Ty widziałeś tylko wycinek jak ktoś mu robi zdjęcia, że dostaje kwiaty.

I tu dochodzimy do smutnej obserwacji, że życie na instagramie jest ułudą. Warto to sobie regularnie przypominać....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Atanda rzucił bardzo cenne spostrzeżenie.

 

Czy możemy komentować Akopa i jego partnerkę? Możemy, czemu by nie. Natomiast... czy my mamy pełny obraz ich życia? To są influencerzy - ich życie opiera się na pokazywaniu sprzedajnego produktu, jakim są oni i ich "prywatność".

 

Patrząc na to jak świat Show-biznesu wygląda, Instagramowy Akop może być zupełnie kimś innym niż w rzeczywistości. Ilu już było takich co na instagramie zgrywali świętych a gdy kamery gasły lecieli w melanże, zdrady, bicie kobiet? Często gęsto przy kłótniach partner/partnerka pokazywano ich prawdziwe oblicze, które kończyło się wizerunkowym "strzałem w kolano" dla takich twórców.

 

Dlatego jedna rzecz... nie znamy go i intencjonalności nagrywania jego szlochania. Facet żyje kilka lat w bańce, więc albo jest cwaną bestią, która na tym rozstaniu chce jeszcze zarobić $$$ i zyskać wizerunkowo, albo wpadł już w taki naturalizm dzielenia się swoim życiem, że chłop zapomniał się o prywatności i wrzuca nawet swoje słabości. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? dziękuję ta pani nie potrzebuje i nie chce takiego typa to widać. (Chodzi mi o jego zachowanie wobec niej - mam nadzieję że się mylę.)

 

Pozostaje nam czekać. 
 

 

 

 

ps. Dla mnie, jak patrzę na tego Typa to zachowanie nie pasuje do jego wyglądu. 
 

 

Ale to tylko moje wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.