Skocz do zawartości

Mimo wielkiej miłości Akop i jego żona się rozstają


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

ps. Dla mnie, jak patrzę na tego Typa to zachowanie nie pasuje do jego wyglądu. 

Dla mnie pasuje. Kiedyś gość na studiach (stary okołopolicjant) opowiadał, że im gość ma więcej mięśni. Tym najczęściej psychicznie jest najsłabszy. 

Trochę trudno było w to uwierzyć, ale często się tak zdarza.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmy dzisiaj wysokiego 20-latka, szczypiora, na 185 cm wzrostu wagę ok. 65 kg.

 

Wpompujmy w niego kasę na siłownie i dietę, kosmetyki aby dobił do tej stówki (żeby był zbudowany i zbity). Do tego kasa na tatuaże i inne rzeczy jakie ma Akop. Wzrokowo będzie przyciągał najlepsze ligi świata jeśli chodzi o panny, ale będzie jeden problem.

 

Jego krew nadal będzie pompować to samo serducho tego 20-latka, który być może był życiowym przegrywem, zamkniętym w sobie nastolatkiem, odrzucanym przez kobiety i życie, bo wyglądem przypominał kogoś, z kogo każdy sobie może kpić i się naśmiewać. Nie znam historii Akopa ale chyba on też kiedyś wyglądał waginowato, a takie rzeczy jak wychowanie i młodzieńcze lata zostają w człowieku. W nim też mogło to zostać.

 

@Atanda

Miałem na swoich Jednostkach dwóch takich gości. Obaj dwa metry, zbudowani. Mimo sprawiania wrażenia silnych milczków to nie było tak. Milczkami byli, bo mimo groźnego wyglądu mieli miękka jak spaghetti psychę. Z jednym swojego czasu bardzo dużo imprezowałem i względem kobiet jego pewność siebie była tak słaba, że szorowała o dno. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu już przecież w dm-ach na instagramie ma pewnie z setkę następnych kandydatek na księżniczkę. Mając pewien status i hajs to można się żenić, rozwodzić, mieć kochanki, a nawet można być simpem. Chętne zawsze się znajdą, niezaeleżnie od tego czy ma się silną czy słabą psychikę, 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Atanda napisał(a):

Dla mnie pasuje. Kiedyś gość na studiach (stary okołopolicjant) opowiadał, że im gość ma więcej mięśni. Tym najczęściej psychicznie jest najsłabszy. 

Trochę trudno było w to uwierzyć, ale często się tak zdarza.

Był niedawno temat o kukoldzie z ufc, teraz ten. Pisałem w tamtym temacie o znajomych zawodnikach mma robiących za podnóżki i faktycznie coś w tym może być. Wygląd samca alfa nie zawsze idzie w parze z charakterem, w środku może być dalej beciakiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Atanda napisał(a):

Trochę trudno było w to uwierzyć, ale często się tak zdarza.

Ja natomiast ośmioletni z siłowni słyszałem że to wszytko z kompleksów, może typ ma sława głowę. Tak czy siak robinson na chama. Którym trzeba się liczyć. 
 

 

I tak samo „raper” w UK - Małolat K2 - był paziem pewnej Polki, ale ona chciała chama albo Turka, on jej nie sprostał, puściła go w trąbę - słuchać się nie dało co Typ pierdolił o niej… 🫣 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale zdajecie sobie sprawę, że ten pantoflowaty obraz Akopa i ich związku to kreacja na potrzeby zarabiania hajsu?

I to działało na ludzi, zwłaszcza na baby. Moja żona ich obserwuje i nieraz mi pokazywała jakieś filmiki czy zdjęcia, jak zasypywał Sylwię kwiatami czy topił w herbacie przynosznej prosto do łóżka i wypominała, że ja nigdy tak nie zrobiłem. Ludzie kupowali taki obraz, Szostakowie zarabiali i się kręciło. 

On prowadzi zawodniczki fitness, więc jakąś nową znajdzie natychmiast, jak tylko będzie chciał. Lepszą rakietę od Sylwii.

A i on wcale taki słodki nie jest. Pamiętam go jeszcze z czasów sfd jak był młodym talentem w kulturystyce. Zawsze zjebał formę przed zawodami a potem wdawał się w pyskówki na forum. Kilka lat temu miał ustawkę na sali treningowej z hejterem, to pobił gościa, który od sportach walki pojęcia nie miał. Szkoda, że w klatce nigdy taki mocny nie był, tylko szedł spać po pierwszym w miarę czystym strzale.😉

Edytowane przez Machine89
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Machine89 napisał(a):

Szkoda, że w klatce nigdy taki mocny nie był, tylko szedł spać po pierwszym w miarę czystym strzale.😉

Dosyć typowe muszę przyznać.

"Ten, który nie ma nic do pokazania szczeka jak najgłośniej, by ktoś się nabrał że jednak ma".

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość na pokaz na Instagramie. 

Pani Sylwia skomentowała to w ten sposób, ze pojazywali tylko ukamek. Nie pokazywali kłótni i tego, ze chodzili na terapię. 

Czyli samo życie. Na insta i na fb szczęśliwa rodzinka. A w domu koszmar. 

 

Najbardziej smieszne w tym wszystkim jest to, że on dodał post tydzień przed rozstaniem jacy to zakochani są. Co kurwa bez komentarza. On moze i zakochany. Ale na pewno nie pani

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Machine89 napisał(a):

Pany ale zdajecie sobie sprawę, że ten pantoflowaty obraz Akopa i ich związku to kreacja na potrzeby zarabiania hajsu

To jedno, ale częstotliwość i forma jego wielbienia małżonki to raczej nie aktorstwo, on taki jest. A nawet jeśli jest tak świetnym aktorem, to gorliwość z jaką strugał kukolda naprawdę trudno odróżnić od bycia takim na serio.

 

2 godziny temu, Machine89 napisał(a):

On prowadzi zawodniczki fitness, więc jakąś nową znajdzie natychmiast, jak tylko będzie chciał. Lepszą rakietę od Sylwii

No znajdzie, ale nie zmieni to faktu, że się ośmieszył.

 

2 godziny temu, Machine89 napisał(a):

A i on wcale taki słodki nie jest. Pamiętam go jeszcze z czasów sfd jak był młodym talentem w kulturystyce. Zawsze zjebał formę przed zawodami a potem wdawał się w pyskówki na forum. Kilka lat temu miał ustawkę na sali treningowej z hejterem, to pobił gościa, który od sportach walki pojęcia nie miał.

Ale to było, jest i będzie, że świat zna zabijaków, kozaków i twardzieli, którzy niejednemu samcowi pokażą kto rządzi by następnie, przy domowym ognisku, grać rolę posłusznego kiciusia.

 

Jeśli przyjrzeć się tej relacji to Sylwia nigdy nie tworzyła taki słodko pierdzących wysrywów pod adresem partnera. Ona była gwiazdą w socialach, każda fota, nawet z nim, nie pozostawiała wątpliwości kto jest najważniejszy, a on niczym rozanielony lokaj tworzył poezję o swojej lubej, odpierdalał teatrzyki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że na jakimś Tiktoku ktoś nagrał info, że ex-żona pana Akopa miała romans z prezenterem telewizyjnym, na którego kanale ma niedługo się pojawić. Czy to prawda to nie wiem, tak w ramach ciekawostki mówię.

 

Akop jeszcze kilka dni temu pisał, że nawet jak jego żona wyjechała to on dalej tęskni i to jest prawdziwa miłość. Ona właśnie podobno miała wyjazd związany z tym nowym programem.

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Może wódz @Marek Kotoński nagra co o tym myśli, bo kilka ciekawych wniosków padło. 

 

Dziękuję.

 

Panowie, zwróćcie proszę uwagę na tekst po rozstaniu - przecież to jak najbardziej jest realna siła! Ludzie którzy stawiają kobiety na piedestał, a ich serce bije tylko dla nich, w przypadku rozstania by pisali o kurwie, zniszczeniu życia, płakali, krzyczeli, mieli załamanie psychiczne, pisali o hakach na nią, błagali o powrót, przysięgali że wezmą kredyt na ferrari dla Myszki - albo jak to było kilka miesięcy temu - gość zastrzelił konkurenta i później siebie. 

 

A tu nic, żadnych wyrzutów, tylko biznesowy komunikacik z utrzymanym szacunkiem. Jak to nie jest siła, to nie wiem co miałoby nią być :)

 

A że jest bardzo miło? Jak już których z Braci wspomniał, to jest praca, jest dużo klientek które lubią jak taki paker tak słodko pisze, więc to robi - albo zatrudniony fachowiec to pisze.

 

Z tego co pamiętam, Akop prowadzi chyba treningi na siłowni, a z tego co wiem, to brzydko pisząc, męski trener materiału nie da rady przerobić nawet na "teściu", więc praktycznie co kilka dni może mieć inną "przyjaciółkę".

 

Jak to piszą znawcy - ruchać, obserwować :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

Panowie, zwróćcie proszę uwagę na tekst po rozstaniu - przecież to jak najbardziej jest realna siła! Ludzie którzy stawiają kobiety na piedestał, a ich serce bije tylko dla nich, w przypadku rozstania by pisali o kurwie, zniszczeniu życia, płakali, krzyczeli, mieli załamanie psychiczne, pisali o hakach na nią, błagali o powrót, przysięgali że wezmą kredyt na ferrari dla Myszki - albo jak to było kilka miesięcy temu - gość zastrzelił konkurenta i później siebie. 

Nie. Zwróć uwagę, że pisze o terapiach itd., a w jednym z wcześniejszych wpisów, o tęsknocie. To na pewno wpis podyktowany wizerunkiem, ale daleko mu do siły. W przypadku siły byłaby informacja, a tu jest tłumaczenie.

 

6 godzin temu, Marek Kotoński napisał(a):

A tu nic, żadnych wyrzutów, tylko biznesowy komunikacik z utrzymanym szacunkiem. Jak to nie jest siła, to nie wiem co miałoby nią być

Prosta informacja/komunikat, bez wchodzenia w szczegóły. 

Edytowane przez Alex76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alex76 napisał(a):

Nie. Zwróć uwagę, że pisze o terapiach itd., a w jednym z wcześniejszych wpisów, o tęsknocie. To na pewno wpis podyktowany wizerunkiem, ale daleko mu do siły. W przypadku siły byłaby informacja, a tu jest tłumaczenie.

 

Prosta informacja/komunikat, bez wchodzenia w szczegóły. 

 

Może masz rację. nie wiemy co się tak naprawdę dzieje. widzimy tylko przedstawienie dla widzów. 

 

O tęsknocie może być z przyczyn opisywanych - prowadzą biznes a klientki przyciąga siła Akopa plus jego czuła hehe natura. A może też zwyczajnie tęsknić, ja np. po dniu bez psa tęskniłem za nim, bo sprawia mi przyjemność gdy się z nim bawię, tu może analogicznie było podobnie. Zresztą tęsknota to ludzkie uczucie, nie mieć po latach związku tęsknoty jakiegoś rodzaju to coś skrajnego. A od skrajności klienci uciekają :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwoje spadną na 4 łapy, jeżeli mają wystarczająco poukładane w głowie.

  • On stał się rozpoznawalnym trenerem personalnym w jakichś tam kręgach (wcześniej w MMA, jakiśmś programie TTV). Ma takich pustych Karyn na pęczki codziennie, chętnych na siłowni i pisze dla nich te kocopoły w social mediach. One to lajkują i komentują zwiększając zasięgi. Szkoda, tylko że robi tym krzywdę nieświadomym blue-pillowcom, którzy stosują te brednie o byciu pantoflem w życiu.
  • Ona wypromowała się na jego sławie, programie o nim i jego fejmie lansowanym przez TTV i inny główny ściek medialny. Teraz dalej będzie zarabiać na spermiarzach. Zapewne też dała wiele razy dupy na boku, aż ktoś ją zauważy/ył z mediów. Chwyciła inną gałąź albo poczuła się wystarczająco silna, bo machina medialna się kręci. 
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ego napisał(a):

Wszystkiego się dowiemy w "świeżakowni".

 

 

Akop, czekamy;)

 

 

Wiem, wiem...podłe zarty.

Może być 😉 za jakiś czas w swiezakowni:

Użytkownik "A kopa dostałem" i jego historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest kukold, owszem, ze "statusem", hajsem i popularnością, ale jednak kukold... To po prostu widać z jego oczach i rysach twarzy.

W dniu 29.03.2024 o 14:09, Chcni napisał(a):

Wygląd samca alfa nie zawsze idzie w parze z charakterem, w środku może być dalej beciakiem.

 

W dniu 29.03.2024 o 13:57, Atanda napisał(a):

im gość ma więcej mięśni. Tym najczęściej psychicznie jest najsłabszy.

 

Panowie, popatrzcie również na twarz tej pani... no taka karyna ze stadionu sprzedająca trampki... gdyby nie jej wypracowane do granic możliwości ciało była by przeciętna

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.