Skocz do zawartości

Mimo wielkiej miłości Akop i jego żona się rozstają


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Machine89 napisał(a):

On prowadzi zawodniczki fitness, więc jakąś nową znajdzie natychmiast

Znajdzie. On będzie miał dostęp do kobiet, wygodne życie i kasę.

 

Ale gość realnie nie ma nawet 170 cm wzrostu, widziałem go osobiście. Realnie wygląda jak mały,łysy kwadratowy kloc. Łatwiej go przeskoczyć niż obejść.

 

I teraz powiedz mi, jakaś top laska czy nawet jedna z lepszych poleci na niego bo ją fizycznie będzie pociągał czy dla jego fame'u i statusu?

Bo w drugim przypadku może skończyć dużo gorzej niż z Sylwią. Stracić nie tylko czas, pieniądze, mieć większe rogi ale też się może dowiedzieć że jest psycholem, zbokiem i stosuje przemoc.

Edytowane przez Szczery Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj ten materiał od Dzikiego. Wystarczy mi informacji o nich. Kurewskie zakłamane instangramowe życie 🤡

 

Tak jak was tutaj czytam i po tym materiale od dzikiego to kojarzy mi się gościu w stylu oczami kukolda dla grażyn i młodych julek, które klaszczą uszami, żeby ich podnóżki były jeszcze większymi wiernymi lokajami.

Do kolekcji brakuje jeszcze rogów i wybaczanie zdrad 🤡

Wiem jestem hipokryta nie wiem a komentuję, ale rzygam tymi pozerami

Edytowane przez Husquarna
słówko dla kolorytu wypowiedzi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bassfreak napisał(a):

😇

Ja pierdziele, co za cyrk. Może i Dziki trochę przesadza z tym oszukiwaniem. Podejrzewam, że jak wszyscy ludzie z gatunku "postaw się, a zastaw się", sądzili że przechwalanie się jakoś magicznie naprawi ich związek. Że sami uwierzą w bajkę. A problem jest jeden: jak się zjebało, to nie wiedzą co naprawić. Całe to gadanie o miłości wysiada, gdy przychodzi czas, normalne życie, kłótnie, oczekiwania itd. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż do teraz nie miałem pojęcia kto to taki. Obejrzałem profile, i imho... Typ niespójny, ma wygląd silnego ale psychicznie chyba już nie, trochę needy. A laska? Zrobiona średnia półka, minus za nalepki, nie wnikam co w głowie. Z wyglądu nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 20:33, Szczery Człowiek napisał(a):

Znajdzie. On będzie miał dostęp do kobiet, wygodne życie i kasę.

 

Ale gość realnie nie ma nawet 170 cm wzrostu, widziałem go osobiście. Realnie wygląda jak mały,łysy kwadratowy kloc. Łatwiej go przeskoczyć niż obejść.

 

I teraz powiedz mi, jakaś top laska czy nawet jedna z lepszych poleci na niego bo ją fizycznie będzie pociągał czy dla jego fame'u i statusu?

Bo w drugim przypadku może skończyć dużo gorzej niż z Sylwią. Stracić nie tylko czas, pieniądze, mieć większe rogi ale też się może dowiedzieć że jest psycholem, zbokiem i stosuje przemoc.

Ma arabską urodę. Mogą się znaleźć laski, które na to polecą. 

 

Masz, oglądnij:

 

Rutkowski mówi, że kobiety wolą kolesia z sąsiedztwa niż bogatego adonisa, pod warunkiem że ten pierwszy zapewni jej poczucie bezpieczeństwa.

 

 

A ten drugi nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Husquarna napisał(a):

Widziałem wczoraj ten materiał od Dzikiego. Wystarczy mi informacji o nich. Kurewskie zakłamane instangramowe życie 🤡

 

Tak jak was tutaj czytam i po tym materiale od dzikiego to kojarzy mi się gościu w stylu oczami kukolda dla grażyn i młodych julek, które klaszczą uszami, żeby ich podnóżki były jeszcze większymi wiernymi lokajami.

Do kolekcji brakuje jeszcze rogów i wybaczanie zdrad 🤡

Wiem jestem hipokryta nie wiem a komentuję, ale rzygam tymi pozerami

Nie zdziwiłbym się jakby za jakiś czas jego żonka była z innym, a potem był wielki powrót miłości do Akopa :D I teksty że prawdziwa miłość się nie kończy, że warto wybaczać kobiecie itp. Wszystko pod kontent.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 15:08, Szczery Człowiek napisał(a):

Nie zdziwiłbym się jakby za jakiś czas jego żonka była z innym, a potem był wielki powrót miłości do Akopa :D I teksty że prawdziwa miłość się nie kończy, że warto wybaczać kobiecie itp. Wszystko pod kontent.

Powrót z bobo innego faceta (im ciemniejsze tym lepiej) i teksty w stylu "nieważne, kto spłodził, ważne kto wychował". Na dodatek nie pod kontent tylko facet na serio tak myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 21:22, Machine89 napisał(a):

Pany ale zdajecie sobie sprawę, że ten pantoflowaty obraz Akopa i ich związku to kreacja na potrzeby zarabiania hajsu?

I to działało na ludzi, zwłaszcza na baby. Moja żona ich obserwuje i nieraz mi pokazywała jakieś filmiki czy zdjęcia, jak zasypywał Sylwię kwiatami czy topił w herbacie przynosznej prosto do łóżka i wypominała, że ja nigdy tak nie zrobiłem. Ludzie kupowali taki obraz, Szostakowie zarabiali i się kręciło. 

On prowadzi zawodniczki fitness, więc jakąś nową znajdzie natychmiast, jak tylko będzie chciał. Lepszą rakietę od Sylwii.

A i on wcale taki słodki nie jest. Pamiętam go jeszcze z czasów sfd jak był młodym talentem w kulturystyce. Zawsze zjebał formę przed zawodami a potem wdawał się w pyskówki na forum. Kilka lat temu miał ustawkę na sali treningowej z hejterem, to pobił gościa, który od sportach walki pojęcia nie miał. Szkoda, że w klatce nigdy taki mocny nie był, tylko szedł spać po pierwszym w miarę czystym strzale.😉

Wiem co by przyniosło sukces.

 

Ubrałbym się trochę ciapowato i nagrywał filmiki z Korei i tam nagle bym poznał kobietę. Och jaka ona cudowna i jak się nam razem udaje jak podróżujemy itd.

 Sukces murowany. Jak się rozwijamy jak budujemy domek.

 

Przecież była ta skryta reklama z panienką co szukała gościa Polski. Zagrali na emocjach ludzi.

Wbrew pozorom ludzie chcą czyjegoś szczęścia nawet w PL (gdzie pieprzycie co innego) co widać po komentarzach u tych którym się powodzi. Załóżmy tego tam pająka wojownika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy to była gra pod kasę i publikę, czy też nie - jedno jest niezmienne. Reputacja zostaje z nami dłużej niż kasa, kobiety itd. Teraz Akop może robić kasę na ludziach, ale przyjdzie moment, że jedyne z czym będą go utożsamiać to np. że taki kozak z niego, a wzdychał do jakiejś tam panny i latał z kwiatkami. 

 

Są kwestie bezcenne jak honor, reputacja. Ilu jest takich, co byli na świeczniku (w tym też kobiety), a na starość ubolewają, bo np. z urody nic nie zostało, ze znajomości też nie. Życie z czasem rewiduje priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.