Skocz do zawartości

Dzień dobry, to początek


ćałaizdabezrt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, o waszej stronie bardzo dawno się dowiedziałem przypadkowo z książki którą mi pewna dobra dusza poleciła. Być może powitalnia i taki powitalny post to nie jest dobre miejsce do zadawania aż takich pytań, ale nie rozumiem w życiu jednej rzeczy, mianowicie Dlaczego kobiety Chętnie sobie pomagają na różnych forach internetowych dzielą się trikami wskazówkami, wzajemnie się instruują jak wycyckać pieniądze od partnerów Jak wykorzystać do maksimum swoją pozycję w społeczeństwie, natomiast u mężczyzn brakuje czegoś takiego jak zdolność organizacji oraz niesienia pomocy. Założyłem tutaj konto Licząc na to że spotkam ludzi przechodzących przez podobne problemy że ktoś kto ma podobne przejścia udzieli mi wskazówek pomoże mi Walczyć o swoje pomoże mi przygotować się do wszystkich trudnych spraw z którymi przyjdzie mi się zmierzyć. Gdy zbiorę się do przysłowiowej kupy napiszę nowy temat w dziale dzieciaki problemy rodzinne alimenty. Jeszcze nie do końca umiem się poruszać po tej stronie ale postaram się nie być upierdliwym użytkownikiem. Witam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!🤝

 

31 minut temu, ćałaizdabezrt napisał(a):

kobiety Chętnie sobie pomagają na różnych forach internetowych dzielą się trikami wskazówkami, wzajemnie się instruują jak wycyckać pieniądze od partnerów Jak wykorzystać do maksimum swoją pozycję w społeczeństwie

Mnie to aż przeraża czasami jak ktoś tutaj wrzuci screena albo gdzie indziej zobaczę.🤯😱

 

32 minuty temu, ćałaizdabezrt napisał(a):

przejścia udzieli mi wskazówek pomoże mi Walczyć o swoje pomoże mi przygotować się do wszystkich trudnych spraw z którymi przyjdzie mi się zmierzyć. Gdy zbiorę się do przysłowiowej kupy napiszę nowy temat w dziale dzieciaki problemy rodzinne alimenty

Don't worry. Tutaj wielu userów przeszło pewnie to samo co Ty albo " grubsze" historie nawet.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takiego odzewu się nie spodziewałem. Na mało którym forum na zwykłe przywitanie pojawią się w tak szybkim tempie odpowiedzi, które już przekonują, że czasem warto dać 25 zeta.

 

Może i są święta, i faceci mają więcej czasu , ale na pewno nie każdy facet ma taką sytuację jak ja... mnóstwo jest ludzi szczęśliwych, spędzających czas ze swoimi pociechami, wtedy ciężko oczekiwać, że ktoś zostawi wszystkie sprawy , i będzie myślał, jak mi pomóc...

 

W ogóle nie rozumiem, czemu ta strona nie jest powszechnie znana, na pewno gdyby kazdy facet mógł liczyć na info i pomoc, świat wyglądałby inaczej,  może nie doszłoby do takiego upadku wartości...

 

Muszę się przespacerować na świeżym powietrzu, nabrać weny do nakreślenia Wam mojej "chujni". Jej elemety: 

1 - mieszkanie wynajęte

2 - mieszkanie kupione na kredyt

3 - brak kontaktu z dzieckiem

4- moja była z którą mam dziecko i jej partner

5 - alimenty , sprawa w sądzie

6 - brak pieniędzy, ale akurat nie jest to największy problem...

 

 

Te wszystkie elementy są jak naczynia połaczone, ktorymi zamiast fizyki sterują zawiłe układy rodzinne z moją byłą w tle. 

 

 

Jeśli przynudzam to przepraszam, ale muszę po prostu muszę zrobić wszystko, by stanąć na nogi po tych wszystkich świństwach ktore mi była zrobiła, i nie utracić do końca relacji z moim ukochanym dzieckiem, które mi zabrali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ćałaizdabezrt napisał(a):

Muszę się przespacerować na świeżym powietrzu, nabrać weny do nakreślenia Wam mojej "chujni". Jej elemety: 

1 - mieszkanie wynajęte

2 - mieszkanie kupione na kredyt

3 - brak kontaktu z dzieckiem

4- moja była z którą mam dziecko i jej partner

5 - alimenty , sprawa w sądzie

6 - brak pieniędzy, ale akurat nie jest to największy problem...

 

Na spokojnie, Bracia pomogą Ci to posklejać.😎

 

 

2 godziny temu, ćałaizdabezrt napisał(a):

, na pewno gdyby kazdy facet mógł liczyć na info i pomoc, świat wyglądałby inaczej,  może nie doszłoby do takiego upadku wartości

Właśnie dlatego

2 godziny temu, ćałaizdabezrt napisał(a):

W ogóle nie rozumiem, czemu ta strona nie jest powszechnie znana

Ale kto szuka ten znajdzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Moja była żona zawsze stawiała na swoim.

Dla mnie przewidziała 3 scenariusze;

- śmierć z przedawkowania/przepicia

- wieloletni wyrok

- samobój

Straciła wiele lat, ogrom zasobów i mimo pomocy batalionu simpów i dywizji koleżanek jakoś jej plan nie został do dzisiaj zrealizowany.

 

Głowa do góry, będzie dobrze.

Pozdro.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.