Skocz do zawartości

Historia Kosowa - kanał "Polka na Bałkanach"


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Ruchałbym.

Musiałem. To silniejsze niż wszytko na świecie. 

 

:) :)

 

No i po to siebie tam wstawiła ... tylko udaje że jest inaczej.

Pazurami świeci, usta wymalowała do robienia loda.

Włosy rozpuściła no i się rusz/cha na wizji.

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwzględnienie i polecenie. :)
Przejrzę kanał przez weekend bo będę mieć mnóstwo bezmyślnej pracy. Generalnie Słowianie południowi i ogólnie Bałkany to dziwne miejsce według mnie, bardzo. Ogrom narodów, narody, które pod długim okresem były pod panowaniem Osmańskim by potem w większości się odrodzić jako chrześcijańskie w większości. Serbowie, Chorwaci czy Bułgarzy to w mowie Słowianie, choć genetycznie już nie. 

 

Co do samego Kosowa i materiałów na ten temat, to od razu mi się przypomniał wspominany często przeze mnie Pioter sprzed 9 lat i jego materiał o tym (był, gadał z ludźmi itd.)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zychu napisał(a):

wyglądała lekcja z taką panią nauczycielką

W gimnazjum mieliśmy taką panią od geografii. Młoda, ruda...reszta nauczycieli i wychowawców dziwiła się czemu na jej lekcjach chłopcy mieli frekwencje 100%. No dlaczego? Pilni uczniowie..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chcni napisał(a):

, taka żona 😆

Filmik z "Erasmus" w tytule wrzucony ponad 8 lat temu, więc gotowa się ustatkować.🤣🤣🤣

 

 

Btw, skleiłem że z mojej okolicy.

2 godziny temu, zychu napisał(a):

nauczycielką w klasie wypełnionej forumową bracią

"Brać " to nic nie znaczące dla wo w nazwie forum , bo się okazało 😅. Only 300kg w dead lifcie i fura za 400k matters.🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle jej z oczu patrzy. 
 

W dniu 5.04.2024 o 20:50, Baca1980 napisał(a):

Z wyglądu taka typowa "korpo-sucz". Lubię takie :). 

Przestałbyś lubieć gdybyś musiał z taką pracować, a jeszcze gdyby była Twoją szefową. Przerabiałem to już wielokrotnie. W efekcie statystycznie wychodzi mi, że kobiety mające chociaż trochę władzy są jeszcze gorsze od facetów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.