Skocz do zawartości

Podrywanie dużo młodszej


Rekomendowane odpowiedzi

Heja panowie, po rozstaniu ze "starszą" stosunkowo szybko mi przeszedł okres żałobny po tym jak odszedłem. Troszkę sportu dodałem w życiu, pracę lekko odpuściłem na drugi plan (narobiłem się wystarczająco podczas trwania w związkach). Przez insta poznałem młodą mega atrakcyjną ukrainkę, lat 20, prawdziwe 9-10/10, pracuje, studiuje i dużo siłowni. Z racji że sam mam 15 lat więcej to nie łudzę się że w przyszłości będzie z tego jakis LTR, nie mniej sama kandydatka jest zainteresowana spotkaniem, które w sumie ma się odbyć na dniach. Dzieli Nas z 30km~, aktualnie od 8 lat mieszka z rodzicami, wydaje się (bynajmniej z tego co mówi) być ambitna ma plany na swoją działalność w zakresie beuaty po skończeniu studiów, aktualnie też w tym zawodzie pracuje. Przez sam fakt że wygląda jak modelka zdaje sobie sprawę że nie jest z mojej ligi (mimo że dbam o siebie i w wieku kilku lat młodszych nie mam problemu to w tym przypadku mam kompleks wieku + 9-10ką na pewno nie jestem), podejrzewam że bazowym aspektem przez który wgl zgodziła się na randkę jest mój status(na instagramie widać różne egzotyczne wycieczki/sportowy samochód/ogólnie spoko lifestyle), bo związków z różnicą rzędu 15 lat to statystycznie pewnie próżnie szukać.

W teorii taka panna wydaje się idealna aby ją poprowadzić, szczególnie po doświadczeniach ze starszą upartą EX ze swoimi przekonaniami, przypominam sobie też wcześniejsze związki gdzie właśnie młodsze laski można było poprowadzić, choć w tym przypadku różnica wieku jest zasadnicza oraz raczej zainteresowanie statusem niż mną (z góry zakładam takie jej podejście).

 

Z racji że po rozstaniu chciałbym podejść do relacji niezobowiązująco, to nie mam problemu aby poświęcić troche czasu+środków na "zabawę" choć syndromu chodzącego bankomatu nie posiadam.

Post błahy, bez oczekiwań na jakieś konkretne rady. Jeśli takowe się pojawią będzie mi miło, a nóż ktoś przechodził podobne przygody i podzieli się doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, już przegrałeś skoro na dzień dobry czujesz się gorszy, nie moja liga, bla bla bla. W realu będziesz zakłopotany jej urodą? Ona to wyczuje w nano sekundę i jesteś w szufladce betabankomat, mimo że syndromu nie masz, to Ci go przyklei. 

 

Realny plan na spotkanie: jakiś bar gdzie wydasz na 2 drinki max 30-40 zł. Sex na pierwszym spotkaniu. Jak to pójdzie, to ma to dalej sens, jak nie, to nie stracisz wiecej czasu.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze autorze tematu takim laskom jest trudno się umawiać, serio.

 

Właśnie dlatego, że onieśmielają mężczyzn i mało kto otworzy gębę.

 

Po drugie, masz w sobie to coś czego ona pragnie ..... paszport kraju członkowskiego UE :D

  • Like 12
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie liczysz na LTR to po co ten post?

 

Widocznie szuka inwestora w nowe studio paznokcia, ale pod jej nazwiskiem. 
 

 

Liga, jaka liga? Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi! 
 

 

Osobiście panny za wschodu (U) bym sobie odpuścił - wszystkie. Ale co kto lubi. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Skoro nie liczysz na LTR to po co ten post?

 

Widocznie szuka inwestora w nowe studio paznokcia, ale pod jej nazwiskiem. 
 

 

Liga, jaka liga? Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy Cię nie zdradzi! 
 

 

Osobiście panny za wschodu (U) bym sobie odpuścił - wszystkie. Ale co kto lubi. 

 

 

Problem w tym, że ukrainki i rosjanki (te generalnie ładne), są najatrakcyjniejsze. Mają naturalnie rysy twarzy które Kim K. musiała sobie robić operacjami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mosze Red napisał(a):

masz w sobie to coś czego ona pragnie ..... paszport kraju członkowskiego UE :D

Zaraz, momencik, a gdzie prawdziwe uczucie itp. bajeczki serwowane nam przez kobiety i przychylne im media?🤣🤣🤣

 

To bardzo, ale to bardzo niedojrzały komentarz😂😂😂😂

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

To bardzo niedojrzały komentarz😂

 

Niech chłopak ma świadomość, że zaraz będzie zaobrączkowany, wielka miłość itp.

 

Tylko niech pamięta o intercyzie xD

 

Trzy lata (no z formalnościami około 4) i niunia dostanie polski paszport i się skończy lofcianie.

 

Później wyjazd na zachód i 24 letnia 9ka to dalej towar prima sort, więc drugim mężem będzie Helmut, Massimo czy Pierre z zasobnym portfelem :) 

 

Nie ma co się martwić, trzeba tylko pamiętać o intercyzie i pamiętać, że ona nie jest twoja to tylko twoja kolej ;)

 

@Krugerrand tak wygląda niedojrzały komentarz :D

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

tak wygląda niedojrzały komentarz :D

Poczekaj pościgamy się na niedojrzałe komentarze, obczaj to:

 

W momencie otrzymania polskiego paszportu lofcianie zakończy się na dobre, ponieważ on już jej nie będzie zapewne do niczego potrzebny. Zanim jednak laska wyjedzie na zachód włączy jej się jej naturalny, kobiecy tryb poszukiwania lepszej gałęzi, ale tu na miejscu w Polszy. Po co ma wyjeżdżać od razu do innego kraju w głąb UE, jeśli może spróbować tu na miejscu. Ona jest już przecież Polką, panią nieba i ziemi, któa wie wszystko najlepiej na Ziemi (tej Ziemi) i jest odpowiednio zaprogramowana przez nasz system: jej się po prostu należy, ona jest tego warta itp.  Połaczone to oczywiście będzie z robieniem dram i scen, że sąsiadka ma to i tamto, że pojechali na wczasy, a my nie, a jej koleżance z pracy to mąż sprawił to i tamto. On się nie stara, a ona się przecież tak poświęca. Dopiero jak nie znajdzie tu na miejscu kogo trzeba, to może rozważyć wyjazd na Zachód.

 

Ale z nas podłe, męskie, szowinistyczne świnie. Która nas tak skrzywdziła? XD

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krugerrand napisał(a):

Poczekaj pościgamy się na niedojrzałe komentarze, obczaj to:

 

Myślę, że to będzie wyglądało ciut inaczej.

 

Najpierw wyczyszczenie "wspólnego" konta, później niebieska karta i zakaz zbliżania się na 2 tygodnie do domu, później przedłużony przez sąd.

 

Panie są obrotne, im dalej na wschód tym bardziej obrotne.

 

Wolny kwadrat się przyda żeby zaprosić "do siebie" Massimo, Pierra czy Helmuta poznanego na tinderze :) 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał(a):
18 minut temu, Krugerrand napisał(a):

Poczekaj pościgamy się na niedojrzałe komentarze, obczaj to:

 

Myślę, że to będzie wyglądało ciut inaczej.

 

Najpierw wyczyszczenie "wspólnego" konta, później niebieska karta i zakaz zbliżania się na 2 tygodnie do domu, później przedłużony przez sąd.

Można próbować zatrzymać taką na "bezdzietną ciotkę z Ameryki lub Anglii", która w testamencie zapisała hohoho i jeszcze więcej, ale póki co nadal żyje.:D

Bozia nam samcom oprócz mięśni dała rozum, logikę i spryt abyśmy ich używali. W relacjach z paniami też.

Kolega syna lansuje się pożyczonym od wujka Mustangiem, taki przykład...

 

A co do ciotki, można na fejsie zrobić jej profil i wysyłać życzenia na święta. Za 20 lat dziewczyna z tematu będzie już panią po 40-ce, a dzieci odchowane to można wyjawić prawdę.

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mosze Red napisał(a):

 

Niech chłopak ma świadomość, że zaraz będzie zaobrączkowany, wielka miłość itp.

 

Tylko niech pamięta o intercyzie xD

 

 

 

Pamiętam, złota rada :D i też zawsze pamiętałem dlatego po pierwszym małżeństwie, kilku milionów w plecy nie jestem i nauczony tym życiowym sukcesem nie wyobrażam sobie związku bez intercyzy z kimkolwiek, no chyba że miliarderką jak bardzo będzie chcieć 😅

 

 

 

 

@temat

dziekuje wam za feedback, faktycznie pewność siebie w tym przypadku mam mniejszą, cennie to wytkneliście, postaram się coś z tym zrobić. Szczególnie że nie mam nic do stracenia.

Edytowane przez Baxton77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze, skoro jej jeszcze nie widziałeś na żywo to z tym 10/10 może być różnie.

 

Nie generalizuję, ale miałem trzy spotkania, dwie Ukrainki i jedna Białorusinka. Po samych zdjęciach oceniając to wszystkie przynajmniej 8/10, a na spotkaniu wyszło to jak są zaniedbane. One się dobrze tapetują. Jedna nawet niezła, ale po woni z ust było czuć że coś jej dolega.

 

Od tego czasu już olewam te ze wschodu, myślę że wiele z nich robi się na fotach na modelki bo chcą za wszelką cenę mieć w Polsce american dream z jakimś zamożniejszym Polakiem który się nimi zauroczy, mimo że odbiegają od tych zdjęć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bering napisał(a):

Autorze, skoro jej jeszcze nie widziałeś na żywo to z tym 10/10 może być różnie.

 

Nie generalizuję, ale miałem trzy spotkania, dwie Ukrainki i jedna Białorusinka. Po samych zdjęciach oceniając to wszystkie przynajmniej 8/10, a na spotkaniu wyszło to jak są zaniedbane. One się dobrze tapetują. Jedna nawet niezła, ale po woni z ust było czuć że coś jej dolega.

 

Od tego czasu już olewam te ze wschodu, myślę że wiele z nich robi się na fotach na modelki bo chcą za wszelką cenę mieć w Polsce american dream z jakimś zamożniejszym Polakiem który się nimi zauroczy, mimo że odbiegają od tych zdjęć.

 

Zdjęcia/filmy z siłowni po treningu więc raczej tak dużo nie zatuszuje, ale masz racje na zdjęciach może być inaczej, na dniach ocenie na rlu.

Edytowane przez Baxton77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainka 🤔

 

Co może pójść nie tak? 🤔

 

Mam kilka skojarzeń

 

Syf, HIV, kiła, skarbonka, łeb odrąbie w nocy, a rano ukradnie laptopa, jak coś pójdzie nie tak to ci jej towarisze wjadą na chatę i oklepią ryj. W paszczu 50 w żopu 100. Jak trafi się ktoś z większą kasą to zostawi cię w 5 minut. Wyrachowane jak mało kto. Już się ustaw w kolejce po futro. 

 

Same zalety XD

 

Na plus seks. 

 

Nie tykam panien z tego kraju. Słabo się kryją ze swoimi intencjami i mnie to odrzuca.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Nie ma co się martwić, trzeba tylko pamiętać o intercyzie i pamiętać, że ona nie jest twoja to tylko twoja kolej

Mosze się wysypał jest za ruchaniem mężatek.  XD 

 

 

To dla tych co niby że mężatek nie wolno bo jest papier vs to tylko twoja kolej. 😎😎😎😎❤️❤️❤️😘😘😘

 


 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baxton77 napisał(a):

dziekuje wam za feedback, faktycznie pewność siebie w tym przypadku mam mniejszą, cennie to wytkneliście, postaram się coś z tym zrobić. Szczególnie że nie mam nic do stracenia.

 

Masz zasoby, wyższą pozycje społeczną a ona jest kolejną laską świecącą tyłkiem w Internecie jesteś na dużo lepszej pozycji. Głowa do góry i do przodu.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baxton77 napisał(a):

postaram się coś z tym zrobić. Szczególnie że nie mam nic do stracenia.

 

Ale jedyne co musisz tak naprawdę zrobić to wyciągnąć przed nią kutasa...

44 minuty temu, SuperMario napisał(a):

Ukrainka 🤔

 

Co może pójść nie tak? 🤔

 

Mam kilka skojarzeń

 

Syf, HIV, kiła, skarbonka, łeb odrąbie w nocy, a rano ukradnie laptopa, jak coś pójdzie nie tak to ci jej towarisze wjadą na chatę i oklepią ryj. W paszczu 50 w żopu 100. Jak trafi się ktoś z większą kasą to zostawi cię w 5 minut. Wyrachowane jak mało kto. Już się ustaw w kolejce po futro. 

 

Same zalety XD

 

Na plus seks. 

 

Nie tykam panien z tego kraju. Słabo się kryją ze swoimi intencjami i mnie to odrzuca.

 

A ja kiedyś byłem smutny jak mi jedna po 1 spotkaniu spierdoliła spod klatki...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.