Skocz do zawartości

Podrywanie dużo młodszej


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli moje wyobrażenie o 90% Ukrainkach, które znam, zostało dodatkowo potwierdzone :)

 

Najlepsze jest w tej całej historii to, że ona pozna faceta, który się na to zgodzi i będzie takim beta bankomatem, finansującym zachcianki księżniczki. Ostatnio poznałem taką dziewczynę z Ukrainy, która ma faceta zarabiającego nie najgorzej, wydaje mi się że z 12-15k na rękę. Finansuje jej dosłownie wszystko - prezenty, wycieczki, wyjścia na miasto. Nie mieszkają razem, ale gdyby się tak zdarzyło, to na pewno płaciłby za utrzymanie całego gospodarstwa domowego. 

 

Koniec końców, panna jest z nim tylko dlatego, że nie mogła sobie znaleźć innego, który by jej bardziej odpowiadał. Mówi o tym wprost swoim znajomym, nie wiąże z tym facetem przyszłości, mimo, że ma 30 lat na karku. Niby z nim jest, ale gdyby poznała kogoś lepszego, od razu przeskoczy na lepszą gałąź. 

 

BTW - nie widziałem tego jej wybranka na żywo, ale kilka osób mi mówiło, że do siebie wyglądowo nie pasują. Ona jest bardzo atrakcyjna (jak na swój wiek), a on co najwyżej przeciętny i w dodatku nie za wysoki. No ale pieniędzmi rekompensuje i na chwilę może być. Panna nie chce być sama, a odpowiednich kandydatów brak. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mariusz 1984 napisał(a):

lol ! :D

 

ile Ty masz lat Kolego?

Trochę mniej niż Ty „kolego” ale jak po 40 potrzebujesz pomóc przy obsłudze aplikacji w socialmediach to bezpłatnie pomogę. Chociaż „lol”a znasz to powinieneś sobie radzić.

23 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Ale czekaj... sprawdziło się... 100% przewidywań? Ojejku, niemożliwe 😂

 

Nie zastosowałeś porad z mojego pierwszego posta i czego oczekujesz?  Po co ja się tutaj produkuje? 😅

 

 

 

Złapałeś chociaż za mordę i poszedłeś w ślinę, zrobiłeś cokolwiek skoro taka pinkna?

ONS ma to do siebie ze wszystko dzieje tu i teraz, kurwa szybko. A ty to chciales rozkladac na wiele spotkan. Ona juz dzisiaj ma kolejnego petenta. Moze poczula sie splawiona to bedzie pisac jakies glupotki ale ja zalecam ghosting i wyciaganie wnioskow na przyszlosc.

Odkrywczego tam za wiele nie napisałeś prócz wyciągania chuja przed panna na dzień dobry. Przwidywania to i ja takie miałem więc też ameryki nie odkryłeś, ale jednak był człowiek ciekawy i uczy się najlepiej na własnych doświadczeniach. 
Skoro ja wybierałem lokalizację która była po drodze jej miejsca zamieszkania to logiczne że ją odbierałem szczególnie za panna swojego samochodu nie posiada.

Juz nie bedz takim frustratem, bo spinasz sie jak alfa omega jakby zabranie panny samochodem to jakaś ujma była.

 

Nie mniej spoko było poznać wcześniej wasze opinie/doswiadczenia.

 

ta złapałem ale to też opory były i gadanie że za szybko że ona chce się bliżej poznać że pierwsze spotkanie - typowe pierdolenie - próbowała nie zgrywać łatwej ale przy tym co ogólnie mówiła to ciężko było ją traktować jak panią na poważny związek, dlatego wyjebane już miałem. Dzis do mnie wypisuje ale niech sobie pisze do siebie.

 

z tym onsem przyznam ci rację do 2 spotkań max chciałem to rozbijać ale wortless.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baxton77 napisał(a):

Trochę mniej niż Ty „kolego” ale jak po 40 potrzebujesz pomóc przy obsłudze aplikacji w socialmediach to bezpłatnie pomogę. Chociaż „lol”a znasz to powinieneś sobie radzić.

Odkrywczego tam za wiele nie napisałeś prócz wyciągania chuja przed panna na dzień dobry. Przwidywania to i ja takie miałem więc też ameryki nie odkryłeś, ale jednak był człowiek ciekawy i uczy się najlepiej na własnych doświadczeniach. 
Skoro ja wybierałem lokalizację która była po drodze jej miejsca zamieszkania to logiczne że ją odbierałem szczególnie za panna swojego samochodu nie posiada.

Juz nie bedz takim frustratem, bo spinasz sie jak alfa omega jakby zabranie panny samochodem to jakaś ujma była.

 

Nie mniej spoko było poznać wcześniej wasze opinie/doswiadczenia.

 

ta złapałem ale to też opory były i gadanie że za szybko że ona chce się bliżej poznać że pierwsze spotkanie - typowe pierdolenie - próbowała nie zgrywać łatwej ale przy tym co ogólnie mówiła to ciężko było ją traktować jak panią na poważny związek, dlatego wyjebane już miałem. Dzis do mnie wypisuje ale niech sobie pisze do siebie.

 

z tym onsem przyznam ci rację do 2 spotkań max chciałem to rozbijać ale wortless.

Nie posiadam instagrama, ale szczerze dziekuje za chec pomocy........

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baxton77 napisał(a):

Skoro ja wybierałem lokalizację która była po drodze jej miejsca zamieszkania to logiczne że ją odbierałem szczególnie za panna swojego samochodu nie posiada

 

Nie jesteś za dobry w te klocki wiec podpowiem: nawet jak by mieszkała na moim osiedlu, to bym jej nie zabrał "po drodze", bo nie jestem jej prywatnym kierowcą i nie znamy się generalnie. Nie tak się buduje napięcie i przełamuje bariery, ale nie patrz na to co ja mówię tylko popatrz na efekty jakie masz

 

15 minut temu, Baxton77 napisał(a):

Juz nie bedz takim frustratem, bo spinasz sie jak alfa omega jakby zabranie panny samochodem to jakaś ujma była

 

Frustratem owszem jestem, że osobom takim jak ty cokolwiek próbuje przetłumaczyć, ale to już ostatni raz obiecuje!

 

Żadna ujma, oczywiście, że żadna: czuj się gorszy od gówniary młodszej o 15 lat, zapłać za wszystko, podwieź, pokaż zasoby, wysłuchaj roszczeń, a później kurwa grzecznie odwieź na miejsce i zostań z własną ręką w gaciach, zajebista strategia, gratuluje bystrości i przenikliwości :) 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Nie jesteś za dobry w te klocki wiec podpowiem: nawet jak by mieszkała na moim osiedlu, to bym jej nie zabrał "po drodze", bo nie jestem jej prywatnym kierowcą i nie znamy się generalnie. Nie tak się buduje napięcie i przełamuje bariery, ale nie patrz na to co ja mówię tylko popatrz na efekty jakie masz

Powiem ci ja nie mam problemu z jeżdżeniem po pannę, ale dupcia ma być wystawiona aż mi jaj do środka nie zassie, jak masz furę w gazie i pewne ruchanie to chyba taniej się nie da. Miałem kiedyś taką do FWB, przywoziłem ją sobie do domu przed jej pracą tłukłem ile wlezie a potem odwoziłem, to bardzo dobra inwestycja bo taka jednorazowa przejażdżka kosztowała mnie może 10-15 zł, za tyle to czteropaka piwa nawet nie kupisz a 19stka fajnie się bzykała. Taniej niż bilet do kina. 

Oczywiście nie ma podwózek za frajer, no chyba że pan ma naprawdę wcześniej mi się przysłuży, ja hołduje zasadzie 50/50 bądź z przewagą korzyści na moją stronę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

 

Żadna ujma, oczywiście, że żadna: czuj się gorszy od gówniary młodszej o 15 lat, zapłać za wszystko, podwieź, pokaż zasoby, wysłuchaj roszczeń, a później kurwa grzecznie odwieź na miejsce i zostań z własną ręką w gaciach, zajebista strategia, gratuluje bystrości i przenikliwości :) 

 

 

Masz tendencje do przeinaczania faktów i treści ale nie ty jeden tutaj (przykład niżej) - to że stwierdzam że laska ma aparycje modelki i przyciąga wzrok każdego wokół nie oznacza że czuje się od niej gorszy, (mam świadomość swoich mocnych stron, choć zasadniczo wieku za takowy nie uważam mimo przekonania niektórych że te 35-37 lat to jakiś TOP TIER wiek), w innym przypadku w ogóle bym do niej nie podbijał. W zakresie "podejścia" to oczywiście mogę popełniać błędy bo nie przerobiłem jak ty tuzina lasek aby nabrać tego doświadczenia, dlatego też czerpie z forum. Do tej pory z rówieśniczkami próblemów żadnych z wyrywaniem nigdy nie miałem, w tym przypadku młodszych brak doświadczenia. Nie mniej chętnie posłucham twojej strategii na ten case w kilku punktach - jeśli faktycznie miałbyś ją rozgrywać, jak to widzisz. 

Początek już znamy

1) ustalasz lokalizacje gdzie się spotykacie.

 

1 godzinę temu, thyr napisał(a):

Widze ze masz spora wiedze na temat damskich gadżetów 😂 . Nastepnym razem wypchaj dobrze portfel zanim zaczniesz do takiej doopencji  podbijac . Szczególnie jak juz ci juz wybilo 40 wiosen .

Ja natomiast widzę że czytanie ze zrozumieniem za trudne.

 

57 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Generalnie @Alejandro Sosa ma rację.

Miałeś @Baxton77 wszystkie atuty, a mimo to źle to rozegrałeś.

Jaki był cel tej znajomości?

Bo z Twojej relacji wynika, że nie sex.

 

Nie kwestionuje że Sosa nie ma racji, z pewnością rozegrałem nie jedną rzecz nieprawidłowo.

No ale już ubliżanie i zachowywanie jak frustrat bo ktoś podjechał po drodzę po dupę uważam za komiczne.

 

Generalnie celu z góry określonego nie było z prostej przyczyny - nie wiedziałem z kim mam do czynienia.

Zapewne gdyby poglądy laski były normalne to mógłbym myśleć nad dłuższą relacją (nie koniecznie związkiem),

no ale po przedstawieniu się kandydatki to już tylko pod sex - bo wiedziałem że związek z taką to pewna wtopa w czasie,

choć jak już oboje stwierdziliście - czegoś z mojej strony musiało zabraknąć - choć ja zakładam jeszcze opcje że typka po prostu

nie daje na dzień dobry każdemu bo większość zadowala się samym jej towarzystwem, ale takie zabawy to nie dla mnie, ilość kandydatów z pewnością ma hurtową tylko w "wymagania" się mało kto wpasowuje.

Edytowane przez Baxton77
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Imiennik napisał(a):

Powiem ci ja nie mam problemu z jeżdżeniem po pannę, ale dupcia ma być wystawiona aż mi jaj do środka nie zassie, jak masz furę w gazie i pewne ruchanie to chyba taniej się nie da

 

Ja też nie mam, zależy od sytuacji, ale w kontekście tematu OP'a i innych sytuacji które opisał było to na minus dla niego

 

18 minut temu, Baxton77 napisał(a):

To że stwierdzam że laska ma aparycje modelki i przyciąga wzrok każdego wokół nie oznacza że czuje się od niej gorszy

 

Dokladnie to napisales w pierwszym poscie i kilka osob ci to wytknelo na samym poczatku...

 

18 minut temu, Baxton77 napisał(a):

No ale już ubliżanie i zachowywanie jak frustrat bo ktoś podjechał po drodzę po dupę uważam za komiczne

 

Komiczne jest to, że przychodzisz po rady na meskie forum, których dostajesz dużo ale nie chce ci sie laczyc kropek i oczekujesz głaskania po jajach, zamiast przez sekundę przemyslec inny tok rozumowania. Jesli cie urazilem to mi niezmiernie milo z tego powodu

 

Zapostuj sobie na kafeterii i zapytaj jak sie podobać kobietom, szczególnie 20 letnim top ukrainkom

 

18 minut temu, Baxton77 napisał(a):

Generalnie celu z góry określonego nie było z prostej przyczyny - nie wiedziałem z kim mam do czynienia.

 

Cringe... nie wiedział z kim ma do czynienia biedny... Ja pierdole jeszcze było ją na sanki zabrać do zakopanego w upalny dzień...

 

Szkoda czasu na takich typów. Bez odbioru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, po co tyle emocji?:) Spokojnie można wyjaśnić swoje racje.

 

Autor spróbował, doświadczył, wnioski wyciągnął, posłucha też rad i idzie do przodu.

 

Ja na jego miejscu nie szukałbym sex przygód, bo i po co. A cudzoziemki to ryzykowna gra, często są bardziej cwane jak Polki. Nie widać też rodziny, niewiele wiadomo o przeszłości.

 

Dużo związków się w PL rozpada, a w mieszanych relacjach jeszcze więcej. Często strona, która zyskiwała na pobycie i majątku, odchodzi po realizacji swoich celów.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baxton77 napisał(a):

No ale już ubliżanie

Tak, @Alejandro Sosa przeginasz.

1 godzinę temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Ja na jego miejscu nie szukałbym sex przygód, bo i po co.

Przygód nie , ale sex tak.

Bo jak wyobrażasz sobie potencjalny związek?

Jak nie ma sexualnych emocji to i nie ma dobrego związku.

 

2 godziny temu, Baxton77 napisał(a):

nie daje na dzień dobry każdemu bo większość zadowala się samym jej towarzystwem,

To że "każdy beciak zadowala się jej towarzystwem" to Ty nie bądź kolejnym.

Po 2 od ilu jej randkowiczów dowiedziałeś się, że nie daje jakiejś formy intymności na 1 randce?

 

Jak sam wspomniałeś była to najładniejsza laska z jaką miałeś kiedykolwiek spotkanie.

Pokazałeś wszystkie swoje atuty i ona to zaakceptowała, ale sklasyfikowała Cię albo sam sie tak postarałeś aby tak cię odebrała jako kolejnego "staracza" o jej rękę, a nie "fajnego kolesia z którym można konie kraść lub na jego koniu jeździć"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Ja też nie mam, zależy od sytuacji, ale w kontekście tematu OP'a i innych sytuacji które opisał było to na minus dla niego

Dlatego właśnie mówię ile to realnie kosztuje, jakie są warunki inwestycji. Ja jestem w stanie oddać kobiecie wszystko co mam pod warunkiem że dostanę sporo więcej ;)

 

Nie raz mówiłem że od kobiet trzeba się uczyć, a wcale nie są takie cwane. Kobiety są zaprogramowane żeby patrzeć na zysk ale da się ich program zhakować. Nigdy nie utrzymywałem żadnej kobiety a u jednej mieszkają ponad pół roku za frajer, zakupy na pół no i może troszeczkę do opłat typu woda gaz prąd się dorzucałem. Mówiłem jej sorry ale odkładam na bardzo ważną dla mnie rzecz może potem się dorzucę, a potem to sobie te mieszkanie przejąłem i powiedziałem że nie będę jej utrzymywał bo się mityczna miłość wypaliła. 

 

Ruchasz albo jesteś ruchany, o seksie od tyłu chodzi o to żeby być z tyłu.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 09:05, Baxton77 napisał(a):

Przez insta poznałem młodą mega atrakcyjną ukrainkę, lat 20, prawdziwe 9-10/10, pracuje, studiuje i dużo siłowni. Z racji że sam mam 15 lat więcej

Jesteś szczeblem w drabinie społecznej po której będzie się wspinać. Akurat najfajniejszy z punktu widzenia takich lasek jest facet z doświadczeniem, bo doradzi i w razie problemów pomoże. Dobre jest to, że przynajmniej poruchasz. 

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta panna poleciała takim wschodnim schematem że bardziej się chyba nie dało 🤣

 

Ctrl-C Ctrl-V tego co prezentuje większość Ukrainek i dlaczego omijam je szerokim łukiem. 

 

Przeżyłem, poruchałem, odesłałem

 

Jak będę chciał coś utrzymywać to zaadoptuję delfina online.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Baxton77 napisał(a):

A ) facet powinien płacić za wszystko, że jak już się razem mieszka to rachunki za mieszkanie, czynsze, prądy i inne to na jego głowie 
B ) to co ona zarabia to jej pieniądze i jej sprawa - to nie wniosek to wręcz cytat 
C ) potrzebuje wsparcia faceta aby się rozwijać siebie i firmę
D ) prezenty i kwiaty regularnie mają być, bo się księżniczce należy i jej ex z Ukrainy co aktualnie walczy na wojnie (niby wspólna decyzja o rozstaniu ale ją zablokował na instagramie😂) też jej dawał😝
E ) jakieś piedolenie o prezentach, jakiś torebkach za 10kola czy płaszczach za 8k podczas gdy sama ubrana w calvinie i zarze z torebka z Michael korsa za 1,5k😝 ofc wyglądała mega szałowo no ale typowa golddigger, szukająca stałego  bankomatu/sponsora, szkoda nie tyle pieniędzy na nią co czasu 😜😉

F ) nie wyobraża sobie być w związku z kimś kto pracuje na etacie i nie ma ambicji na więcej, musi mieć albo wysokie stanowisko jakiś lekarz albo działalność albo jakiś wysoki samorozwój, ona sama jakieś szkolenia kupuje aby w tym bueaty się rozwijać. 

 

Byłem raz z ciekawości na randce z laska z ukrainy, która podobno w polsce mieszka już 7-8 lat i miałem dokładnie, wypisz wymaluj te same teksty i oczekiwania względem faceta. 

Wypiszę dla porządku teksty które pamietam, bo bawią mnie do dziś.

1) facet, który inwestuje w swoją kobietę to ją na prawdę kocha i nie odejdzie tak łatwo od niej

2) polscy faceci są dziwni oni nie rozumieją kobiet i chcieli by dzielić się wszystkim 50/50

3) mój poprzedni ex kupił mi wycieczkę do mediolanu

4) jakbym miała z kimś leciec na wycieczkę (meżczyzną) i sama za nią płacić to dla mnie to jest przyjaciel

5) jak mnie się zaprasza do domu to wiadomo, że w lodówce powinno być prosseco 

6) facet powininen utrzymywać dom, płacic rachunki, zadbać o mnie i moje auto a pieniądze które ja zarobie są dla mnie i na moje potrzeby.

 

Zadałem jej jedno pytanie "a co jak trafi się ktoś kto ma więcej kasy?" przepaliło jej to styki. Dwa razy sie z nią widziałem to osrałem, próbowała jeszcze rozmiękczać sytuację, że da się pewnie dogadać i to nie tak, że za facet za wszystko płaci itp. ale wiedziałem, że to dead end.

Tak na tym wschodze panuje taka epoka kamienia łupanego, że myślą, że ladna morda i ciało załatwi wszystko.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, calltoaction napisał(a):

Tak na tym wschodze panuje taka epoka kamienia łupanego, że myślą, że ladna morda i ciało załatwi wszystko.

Nie mylą się. Tylko tu u nas jest jakieś samooszukiwanie się, a jak jakiś poczuje srom to przepadł. "Ona jest wyjątkowa" za to ty jesteś pospolity w swej głupocie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, calltoaction napisał(a):

 

Byłem raz z ciekawości na randce z laska z ukrainy, która podobno w polsce mieszka już 7-8 lat i miałem dokładnie, wypisz wymaluj te same teksty i oczekiwania względem faceta. 

Wypiszę dla porządku teksty które pamietam, bo bawią mnie do dziś.

1) facet, który inwestuje w swoją kobietę to ją na prawdę kocha i nie odejdzie tak łatwo od niej

2) polscy faceci są dziwni oni nie rozumieją kobiet i chcieli by dzielić się wszystkim 50/50

3) mój poprzedni ex kupił mi wycieczkę do mediolanu

4) jakbym miała z kimś leciec na wycieczkę (meżczyzną) i sama za nią płacić to dla mnie to jest przyjaciel

5) jak mnie się zaprasza do domu to wiadomo, że w lodówce powinno być prosseco 

6) facet powininen utrzymywać dom, płacic rachunki, zadbać o mnie i moje auto a pieniądze które ja zarobie są dla mnie i na moje potrzeby.

 

Zadałem jej jedno pytanie "a co jak trafi się ktoś kto ma więcej kasy?" przepaliło jej to styki. Dwa razy sie z nią widziałem to osrałem, próbowała jeszcze rozmiękczać sytuację, że da się pewnie dogadać i to nie tak, że za facet za wszystko płaci itp. ale wiedziałem, że to dead end.

Tak na tym wschodze panuje taka epoka kamienia łupanego, że myślą, że ladna morda i ciało załatwi wszystko.

 

ja jebie... jakby jej siostra bliżniaczka.  "Jak mnie się zaprasza do domu to wiadomo, że w lodówce powinno być prossec" - rozwaliło mnie.

 

Co śmieszne ona dalej zagaduje, bo jednak zdawkowo jej coś odpisze i próbowała dziś "wprosić się w gości, na kawe" ;s wiec serio chyba jeszcze się łudzi ze jeszcze sie zobaczymy i mi jakaś smycz mi ukręci, pewnie ktoś z Was by jeszcze jakoś to rozegrał na ONS. Dużo satysfakcji sprawiłoby mi zaliczenie i odpulenie typki.

 

Edytowane przez Baxton77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie myśli, że wygrała los na loterii bo masz jakiś tam status i to będzie dla niej trampolina.

Jak chcesz to kręc temat na ONSa i patrz jak się wije przed tobą, żeby coś ugrać. 

 

Ja powiem tylko, że swoją olałem i powiedziałem jej wprost, że nie jestem tego typu gościem którego szuka i dała sobie spokój.

Ogólnie ja rozumiem, że one korzystają ze swojej urody i piękności, ale to jest tymczasowe i czym jesteś bardziej świadomym człowiekiem, wiesz, że to tak na prawdę chuja warte jest. Każdy chce mieć przy sobie piękną kobietę tylko to nie powinno nadawać jej jakieś zajebistej etykiety bo po prostu miała farta i taka się urodziła. 

Od kiedy traktuje te piękności sex bomby tak, to jakoś lżej w głowie jest a i one reagują lepiej. 

Edytowane przez calltoaction
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Baxton77 said:

 

ja jebie... jakby jej siostra bliżniaczka.  "Jak mnie się zaprasza do domu to wiadomo, że w lodówce powinno być prossec" - rozwaliło mnie.

 

Co śmieszne ona dalej zagaduje, bo jednak zdawkowo jej coś odpisze i próbowała dziś "wprosić się w gości, na kawe" ;s wiec serio chyba jeszcze się łudzi ze jeszcze sie zobaczymy i mi jakaś smycz mi ukręci, pewnie ktoś z Was by jeszcze jakoś to rozegrał na ONS.

 

 

Skorzystaj z okazji, jak sama się pcha na dzidę to jej nie żałuj 😉 

 

Tylko, nie wiem czy to reguła, ale zdarzyło mi się kilka razy że takie top laski to w łóżku raczej kłody były. 

 

Podobnie jak w życiu, myślały że będą leżeć i pachnieć a ktoś będzie zapierdalał 😅

 

I później wychodziło że wygląd petarda a w łóżku zwłoki i rozczarowanie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baxton77 napisał(a):

ona dalej zagaduje,

"Nie ważne co baba mówi, ważne jak się wobec ciebie zachowuje"

 

Wielu na forum narzeka, że nie ma się z kim iść do łóżka, a Tobie trafia się "urodowa petarda" i  nic z tym  nie robisz?

 

7 minut temu, SuperMario napisał(a):

Tylko, nie wiem czy to reguła, ale zdarzyło mi się kilka razy że takie top laski to w łóżku raczej kłody były. 

 

Podobnie jak w życiu, myślały że będą leżeć i pachnieć a ktoś będzie zapierdalał 😅

 

I później wychodziło że wygląd petarda a w łóżku zwłoki i rozczarowanie. 

Może się bały, że się spocą, makijaż się rozmyje i ujrzysz niezbyt piękną naturalną twarz.:D;)

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SuperMario napisał(a):

 

Skorzystaj z okazji, jak sama się pcha na dzidę to jej nie żałuj 😉 

 

Tylko, nie wiem czy to reguła, ale zdarzyło mi się kilka razy że takie top laski to w łóżku raczej kłody były. 

 

Podobnie jak w życiu, myślały że będą leżeć i pachnieć a ktoś będzie zapierdalał 😅

 

I później wychodziło że wygląd petarda a w łóżku zwłoki i rozczarowanie. 

 

Pcha to za dużo powiedziane, na pewno nie chce odpuścić potencjalnie dobrej gałęzi. Tylko podejrzewam że źle to rozegram i będzie liczyła na kolejny miły wieczór w moim towarzystwie, a szkoda mi na takie coś energii i czasu - bo podejrzewam że spieprze temat gdyż nie mam obycia w takich jednorazowych przygodach. Na razie biorę ją na przeczekanie już totalnie dla beki, pytała czy tindera znów będę instalował - więc obawy że znajdę inne są 😅

 

 

  

5 minut temu, Brat Jan napisał(a):

 

 

Może się bały, że się spocą, makijaż się rozmyje i ujrzysz niezbyt piękną naturalną twarz.:D;)

Zrobiłeś mi dzień :D

 

  

4 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

"Nie ważne co baba mówi, ważne jak się wobec ciebie zachowuje"

 

Wielu na forum narzeka, że nie ma się z kim iść do łóżka, a Tobie trafia się "urodowa petarda" i  nic z tym  nie robisz?

 

 

Sosa generalnie miał racje, źle to musiałem rozegrać i nieprawidłowe emocje wywołać, ona wiedziała że jestem nią oczarowany i mi się spodobała.

Teraz nawet się złapałem że był shit-test - "ale chyba z nikim prócz mnie na tinderze nie piszesz?" a ja głupi jeszcze potwierdziłem - sklejam kropki swoich błędów.

I stąd mogła pozwolić sobie na dystansowanie mnie i zgrywanie "trudnej". Tak też jak pisał " trzeba było ją wziąć za pysk i w śline" - no i tak też zrobiłem, to było wycofywanie się że dla niej za szybko. Że jasne, że jest zainteresowana kolejnym spotkaniem, ale nie na noc - powiedziałem jej że jak kolegi szuka, a nie faceta i całowanie to dla niej problem to może musi kogoś w swoim wieku poszukać, choć wiadomo że żadnym stałym facetem już bym po tym spektaklu spierdolenia nie chciał być.

Edytowane przez Baxton77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baxton77 napisał(a):

Pcha to za dużo powiedziane, na pewno nie chce odpuścić potencjalnie dobrej gałęzi. Tylko podejrzewam że źle to rozegram i będzie liczyła na kolejny miły wieczór w moim towarzystwie, a szkoda mi na takie coś energii i czasu - bo podejrzewam że spieprze temat gdyż nie mam obycia w takich jednorazowych przygodach.

Jeśli chodzi o nas mężczyzn  to doświadczenia nigdy nie jest za dużo...trenuj sex, palcówki, pieszczoty aby kiedyś Twoja przyszła żona miała z Ciebie pożytek...

Dlaczego zakładasz, że będzie to 1 raz?

Wieści forumowe mówią, że najlepszy sex jest w pierwszych 3 miesiącach znajomości.

Potem ochładzasz znajomość bo nie pasujemy do siebie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baxton77 Idź na przypale albo wcale 😅 z nastawieniem że jak się uda to będzie miłe zaskoczenie i tyle. 

 

Po wszystkim tylko zaznacz małym druczkiem że niczego nie obiecujesz itp. 😉

 

Będzie podkładka żeby się wymiksować jak już się znudzi.

 

Co do odpuszczania gałęzi, sygnałow itp. kumpel często używa określenia "subtelna jak Ukrainka" 🤣 

 

Ostatnia jaką poznałem po 5 minutach rozmowy jak się dowiedziała że lecę w fajne miejsce, zaoferowała się że z chęcią zaopiekuje się moimi kwiatami w tym czasie, za darmo, dojedzie z drugiego końca miasta, a jak wrócę to na kawę da się zaprosić w zamian za przysługę. 🤦‍♂️😅 Kawa ze śniadaniem zapewne 😅

 

Kwintesencja kobiet ze wschodu lol

 

Mają parcie bez zahamowań.

 

Mnie razi, ale są tacy co albo nie widzą albo im to nie przeszkadza. Lepiej być świadomym imho, dla zdrowia portfela 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.