Skocz do zawartości

Ustawa aborcyjna


PatrykaPatryka

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.09.2016 o 11:59, Mosze Red napisał:

Nijak, nie jestem loszką więc rodzić, ani tym bardziej usuwać nie będę.

 

Zrobienia bajtla też nie mam w planach ;) 

 

Tak nie można...przecież tu nie chodzi o jakieś konkretne sprawy czy zapisy, takie czy inne...

 

Chodzi o to, że banda ZAKŁAMANYCH skurwysynów, PRZEMOCĄ chce narzucić swój światopogląd całej reszcie!

Teraz w sprawie aborcji, ale za chwilę może ktoś wpadnie na pomysł, żeby np. WSZYSTKIM zabronić picia alkoholu, albo spożywania wieprzowiny!

Albo karać grzywną za nieobecność na mszy ...

 

Przecież każdy szanujący się chrześcijanin doskonale wie, że nie wolno mu zrobić aborcji.

Nie potrzeba do tego ŻADNYCH zmian, w żadnych przepisach.

A ONI zachowują się tak , jakby DYSKUTOWANA była zmiana w Prawie Kościelnym , co do DOPUSZCZALNOŚCI aborcji!

 

Wiadomo, że ilość aborcji i tak nie ulegnie zmianie, tylko zejdzie to do podziemia, za granicę itp.

Ponadto, dlaczego życie (?) zarodka stawia się wyżej, niż życie matki ? A ta matka może przecież JUŻ mieć trójkę dzieci na wychowaniu...

 

P.S. Chciałem tylko przypomnieć, że TO NIE JEST POMYSŁ PiSu ! Projekt obywatelski, kurwa ich mać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale dopiero po dwudziestu dniach powstaje układ nerwowy.

Więc przyjmijmy, że po trzech tygodniach.

Poza tym, ogromna większość zarodków i tak obumiera z naturalnych przyczyn, przede wszystkim dlatego, że nie zagnieżdżają się w macicy.

 

I powtarzam, tu nie chodzi o ochronę życia, bo to jeszcze można by zrozumieć.

Chodzi o narzucanie siłą swoich przekonań całej reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że robią zasłonę dymną żeby przepchnąć w tym czasie jakieś inne gówno.

Ten projekt zgłoszony przez psychokatoli jest popieprzony, osobiście uważam że prawo aborcyjne powinno zostać takie, jakie jest.

Uważam że Kaczuch jest zbyt inteligentny żeby to przepchnąć - strzeliliby sobie w jaja z armaty i mam nadzieję, że zdają sobie z tego sprawę.

Dali tylko dupy że odrzucili tamten projekt proaborcyjny a przyjęli ten. Powinni przyjąć oba i oba olać, albo oba odrzucić. No ale to pewnie właśnie jakieś zaplanowane działanie.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gośc wywoła kryzys i da ludziom poczucie zwycięstwa (protesty "wymuszą" na rzadzie takie a nie inne ustępstwo) a w międzyczasie przepchnie jakis wazny projekt ekonomiczny i w ten sposób przy aplauzie wszystkich znowu zabiora nam wolnośc tylko nie tam gdzie nam sie zdawało że to sie stanie. Ludzie są sterowani tak bardzo że nada im sie wydaje ze maja na cokolwiek wpływ. W tym kraju NIE MA wolności. Mało tego dla sporej ilości ludzi (ponad 3/4) jest to koncept na tyle abstrakcyjny że wręcz nie do pojęcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tamten Pan napisał:

Ja myślę że robią zasłonę dymną żeby przepchnąć w tym czasie jakieś inne gówno.

 

Bingo @Tamten Pan a mianowicie...polecam

 

http://www.glosgminny.pl/temat-aborcja-o-naprawde-chodzi/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś dziś na Białym bądź Czarnym Marszu? Może któraś z Sióstr-Samic?

 

Dużo firm dało wolne swoim pracownicom na czele z Gazeta Wyborczą. A w wiadomościach TV dzieciaki się cieszyły,  że mogły się urwać na waksy i przedłużyć weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.