Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. @mac Przy moim 12-godzinnym trybie pracy... jest to sporym wyzwaniem. I tak póki co dużo i intensywnie trenuję - jak na siebie. Zaczynam od niedzieli i ćwiczę dzień w dzień do wtorku albo środy ( w zależności od grafiku mojej pracy) Więc jeden tydzień treningu - 4 dni, drugi - 3 dni. I tak na przemian. Przy intensywności tych treningów, wystarczy mi... na razie. Jak zmienię pracę, to pomyślę by sobie przeorganizować na codzienne. Ostatnio odważyłam się iść po pracy na trening LBT i czułam wyzucie z energii. Porównałam z wczorajszym dniem, gdzie miałam wolne - zupełnie inna forma. Staram się wczuwać w swój organizm. Nie chcę się przetrenować. A wstawanie o 4:40, praca przez 12h i po tym trening - to jest pogrom dla mojego organizmu. Już się przekonałam nie raz. Szczególnie że w pracy swoje podźwigam też.
 3. To po co zamierzasz jechać? Jest taka zasada, w przybliżeniu zacytuję: "Jesteśmy średnią pięciu ludzi, z ktorymi najczęściej przebywamy" Orzeł jedzie na wakacje z kurami. Dobrej zabawy zyczę. Glupio Ci bo...? Rozumiem że ten kilega to wartościowy człowiek tylko sobie popija. Wtedy mówisz że nie pijesz, max 2 piwa i chuj - spotykacie się na szachy, na rower i on pije a Ty nie. Jeśli gościu nie szanuje Ciebie i Twojej decyzji i mówi, że jak się nie napijesz toś dziwak - to nie jest prawdziwa znajomość tylko robienie z Ciebie szmaty do towarzystwa. Jeżeli powie - nie pijesz? ok, spoko, ja się napije. To spoko. Lecz pewnie znajomość może naturalnie wygasnac. Wyobraź go sobie i siebie za 5 i 10 lat. Jazda najebanym na rowerze średnio bezpieczna.
 4. @MaxMen ja preferuję zagraniczne ligi jesli chodzi o piłkę. Nasz niestety sporo odstaje i zapewne szybko to sie nie zmieni. jednak takie wydarzenia jak euro, L.M. czy mistrzostwa śwuata to taki rarytasek i tymbardziej ogladam jak sa mecze z udzialem Polaków.
 5. Today
 6. Nie do końca o Chadach ale dobre, naprawdę dobre.
 7. Jeśli sporty liczą się do hobby to lubię (39L) -Łyżwy -Rolki -Narty Ale jakiegoś zajoba nie mam choć za dzieciaka na lodowisku byłem po teleranku do nocy Obecnie to okazjonalnie można powiedzieć -Żeglarstwo -Wędkarstwo i to od dziecka chyba takie główne ulubione hobby. Jeśli można podpiąć pod hobby to wyrób własnych win, piwa, nalewek, wędlin itp I ogólne majsterkowanie wszelakie, elektronika niby też w końcu do takiej szkoły poszedłem ale dziś to już bardziej wspomnienie, choć kabelki lutuję mistrzowsko @Jasnim w piłkę nigdy nie grałem i meczy też nie oglądam, choć próbowałem się zmusić do obejrzenia kilku meczy naszych na euro2012
 8. Rozumiem że podczas wyzwania nie uprawiacie seksu czy uprawiacie? Mam na myśli regularny seks z kobietą oczywiście 😛 Osobiście myślę and czymś pokrewnym - abstynencją sekusalną. Co o tym myślicie?
 9. Yesterday
 10. Hej wam. Jako, że standardowo nudze się w mojej nudnej pracy to wpadła mi myśl aby pochwalić się swoimi hobby/pasjami i licze że inni użytkownicy również się udzielą. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest także wpisac swój wiek (bez konkretów jedynie jakiś zakes). Pozwoli to jednoczesnie (o ile to możliwe) stwierdzić czy z wiekiem zainteresowania się zmieniają. Zacznę od siebie... Wiek 26-28lat. W moim przypadku uporządkuje to od największej zajawki. 1 PIŁKA NOŻNA. Ktoś powie że oblatane jak passat b5. W moim przypadku to pasja życiowa. Jestem w stanie grać w piłkę nawet po 20h ciężkiej charówy czy nawet jak jestem chory a zdrowie jakoś pozwala. Przejawia się to także jesli chodzi o ogladanie meczy (tak naprawdę rzadko ogladam TV a jeśli już to właśnie mecze i to zazwyczaj w gronie znajomych). Ostatnio z graniem trochę słabiej z powodu ładnej pogody bo ludziska wolą jeziora a i znajomi jakoś zdziadziali. Zimą grania jest więcej na hali. 2 SIŁOWNIA. Czwiczyłem od kąd pamietam ale było to niesystematyczne a i nie bardzo sie przykładałem. Od marca tego roku docisnąłem bo postanowiłem, że chcę ostro poprawić sylwetkę. Na poczatku nuda i wypalanie ale jak już złapałem to nie wyobrażam sobie zeby nie ćwiczyć. Robie to systematycznie i już widać konkretne efekty co i znajomi szybko wychwycili a nie ukrywam, że zawsze dobrze wyglądałem pod tym kątem. Motywuje mnie bardzo gdy patrze codziennie w lustro (zauważyłem przy okazji tego że mam też zapędy narcystyczne ale staram się je hamować). Dodatkowo chcę zostać trenerem personalnym ale to najpierw będzie solidna porcia wiedzy do przyswojenia. 3 ELEKTRONIKA. Zawsze mnie ciekawiła a od jakiegoś czasu przynosi mi również skromniejsze zyski. Chcę docelowo rozwinąć to do w pełni legalnego biznesu założenie DG- wspominałem o tym w moim temacie). Zrezygnowanie z kobiety pozwoliło mi na wygospodarowanie czasu i chęci na rozwój hobby nr. 2 i 3 jak również poprawę zasobności portfela. Tyle ode mnie Panowie xd
 11. Witajcie bracia. Otóż piszę ten post, ponieważ mam dylemat. Chodzi oto, że jakoś rok temu zmieniłem pracę na mniej płatna kosztem spędzania więcej czasu w domu. Namówiła mnie moja była (wiem to głupie że się podporządkowałem) Kiedyś jeździłem ciężarówka i zarabiałem 6-8 tys. Weekendy byłem w domu. Aktualnie pracuje w fabryce , w systemie 3 zmianowym. Zarabiam 3 tys. Ale w zamian mam sporo czasu wolnego, poprawiłem znacznie swoją sylwetkę, i ogólnie wszystko ładnie pięknie. Ale jak rozstałem się z żoną to musiałem się przeprowadzić do rodziców . Co strasznie mnie irytuje, a nie mam wystarczająco pieniędzy żeby zamieszkać samemu. Mam już 26 lat, tak więc wielki czas się usamodzielnić. Także cóż czynić? Ps. Post pisany w pracy na szybko, przez to taki chaotyczny.
 12. No to prawie tak samo było u mnie. Pierwszy mój taki poważny, poważny związek. Co do blokowania - Ja nie blokuje bo tak jak wspominałem - nie piszą do mnie. Jeśli jakoś się do Ciebie odezwie - nie odpisuj. Ja tak początkowo robiłem ze wspomnianą ex - pisała ciągle i w zaparte - nie odpisywałem, miałem swoje sprawy i swoje życie a ją w dupie 😛 nawet nie pytaj jakiego pierdolca dostawała. Traktowałem to jako "próbę" charakteru. Jeśli wiesz, że nie będziesz się z tym czuć dobrze - blokuj. Ale uważaj na najważniejsze - blokada to blokada. Ona znika z twojego życia i to bez pierdolenia. Nie odzywasz się ani nic. I największy błąd - nie rozmawiaj o niej ze znajomymi, ew z kilkoma dobrymi przyjacielami przy piwku raz czy dwa razy możesz wspomnieć. Mówisz im jasno - ona dla mnie już nie istnieje i nie chcę o niej już słyszeć.
 13. Nie chcemy jej tutaj a cały czas jest jej temat pompowany. Mówicie że trzeba ją olać, ale tylko mówicie. Panowie, ogarnijcie się, on się tymi komentarzami masturbuje.
 14. To nie jest tak, że wygórowane oczekiwania zemszcza się na tych kobietach. Rykosztetem zawsze dostanie jakiś facet i najprawdopodobniej dziecko takiej pary. Bardzo mało kobiet stwierdzi "mam za duże oczekiwania, muszę albo poluzować, albo popracować nad sobą i stać się lepsza, atrakcyjniejsza na wielu płaszczyznach" Wiekszosc spędzi całe lata na szukaniu swojego ideału, aż przyjdzie moment paniki, kiedy zaswieci widmo samotości, bezdzietności i zmarszczek. Wtedy wezmą co jest. Będzie oczywiście zakochanie, piękne chwile. A potem frustracja z niespelnionych marzeń i bajkowego obrazka wyleje się na faceta, który nie jest taki jak sobie księżniczka wymyśliła. Świadomość, że chrapie, pierdzi, czasem jest zmęczony, a nade wszystko że też ma swoje sprawy i potrzebuje czasem chwili dla siebie bez skakania wokół księżniczki- to jest nie do ogarnięcia dla wielu kobiet. Sprzyja temu spierdolenie nowoczesnego świata. Pokolenie naszych rodziców wychowywało się w cięższych czasach, kiedy ludzie łączyli się w pary z miłości, ale zanim opadł hormonalny szum, zbliżał ich codzienne sprawy. Było dużo obowiązków, ciężko pracowało się żeby zapewnić byt sobie i rodzinie. I nikt nie miał do ręki przyrosnietego smartfona z instagramem, który pakuje ludziom syf do głowy. Łooooo pacz Janusz jakie on jej auto kupił, łooo a on ją na Malediwy zabrał. To jest facet, to jest miłość. Zobacz jak oni się kochają.
 15. Super @dobryziomek! Zerknij za pół roku jak mu się układa, życzę Wam obu jak najlepiej. Waszą historią pokazujesz że się da!
 16. @Marek Kotoński nutka z dedykacją dla Ciebie Marku. Dzięki za super audycje "Myśl jak zwycięzca, a nie jak chcą zawistnicy"
 17. Polecam celować w trening codzienny, ale mało intensywny. To dopiero jest kop energetyczno-motywacyjny. Ciężko utrzymać, ale nawet jeden taki miesiąc w roku to ciekawa sprawa. Poczuć różnicę w ciele.
 18. A jeśli w opisie profilu na portalu, na którym się poznaliśmy, mam wzmiankę o tym, że nie spotykam się z nikim kto ma żonę/męża? Separacja to też nie jest dla mnie wytłumaczenie, nie pcham się w żadne relacje z ludźmi, którzy wciąż mają nierozwiązane relacje z przeszłości. Zdrada sama w sobie jest dla mnie czymś obmierzłym, co nie powinno być zamiatane pod dywan.
 19. To taka moja obserwacja tylko, dział Seba szuka Karyny też bym skasował... Tak naprawdę to @SzatanKrieger to moje multi konto.
 20. W niektórych sytuacjach jest to proste, to logiczne. Ja chciałbym wiedzieć jak podejść do osoby, która np. czeka na autobus albo robi inne "mało pasjonujące rzeczy".
 21. Ten pani feministki pseudointelektulany bełkot świetnie tłumaczy pan Karoń w wykładach na temat marksizmu na kanale https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos i innych wykładach, serdecznie polecam. W istocie oczywiście chodzi o władzę o władzę totalną, zawsze tak było tylko metody się zmieniają.
 22. @SzatanKrieger Ja zwyczajnie nie wierzę w to co czytam. Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego co się dzieje? Czy Ty kumasz co się własnie tu odstawia? Ja mam wrażenie, że kompletnie nie. Jestem zdania, że powinieneś odpocząć od forum, serio, nie żartuję. @zuckerfreiJeżeli uważasz, że to Rezerwat rozwali forum, to ja pójdę nieco dalej, forum mogą rozwalić idealistyczne nosiciele pełnej blasku zbroi. Fachowo to się chyba nazywa piąta kolumna.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.