Skocz do zawartości

Dwuczłonowe nazwisko oznaką braku szacunku do męża i większe prawdopodobieństwo zdrady


Rekomendowane odpowiedzi

Pany

 

Rozejrzałem się ostatnio po sytuacji w małżeństwach moich bliższych i dalszych znajomych.  Znam 4 małżeństwa gdzie kobiety mają dwuczłonowe nazwisko, a nie są żadnymi znanymi osobami. 1 już po rozwodzie, w 2 facet kilka miesięcy temu dowiedział się o zdradzie, w 3 facet jest traktowany jak sługa, lokaj i popychadło, w 4 pani zdradzała swojego partnera, odeszła do innego, po czym wróciła po kilku miesiącach, okazała skruchę i teraz są " szczęśliwym małżeństwem". 

 

Co myślicie? 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Podwójne nazwisko jest modne wśród pań, jak każda pierdoła, która pozornie czyni je innymi niż wszystkie. 

2 Często decydują się na podwójne nazwisko jak tatuś jest kimś znanym, nawet lokalnie ..... a mąż nie stoi na drabinie społecznej wyżej od ojca. 

3 Jak panieńskie nazwisko jest unikatowe, ewentualnie identyczne jak ktoś znany.

 

Czyli jak zwykle pucowanie się, pokazanie się = większa potrzeba atencji = większa potrzeba potwierdzenia atrakcyjności = większa szansa na niewierność. 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, giorgio said:

w 4 pani zdradzała swojego partnera, odeszła do innego, po czym wróciła po kilku miesiącach, okazała skruchę i teraz są " szczęśliwym małżeństwem".

I potem jeszcze: że musiała to zrobić aby teraz być szczęśliwą. Bitch Please!

 

Oczywiście popieram.

 

@Mosze Red kocham Twoje wpisy, ;p

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdradzające mężatki, jakie poznałem, przyjęły nazwisko męża. Jedyna znajoma mi zamężna kobieta z nazwiskiem panieńskim, żona kolegi, pomiata nim i traktuje jak śmiecia. O ile mi wiadomo, pomiatany kolega uważa, że istnieje związek pomiędzy nazwiskiem żony a swoją marną sytuacją.

Edytowane przez samiec_twój_wróg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystkie kobiety zdradzają, ale te dwuczłonowe są do tego zakompleksione i nie dowartościowane. @samiec_twój_wróg temat się toczy o głupią mode a nie zdrady. Fajnie, że masz udane małżeństwo, ale na to składa się masa zwykłych przyziemnych , racjonalnych do bólu czynników. A nie wielka miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Donovan napisał:

@samiec_twój_wróg temat się toczy o głupią mode a nie zdrady.

"Dwuczłonowe nazwisko oznaką braku szacunku do męża i większe prawdopodobieństwo zdrady"

 

A to sorry, źle zrozumiałem tytuł wątku.

Edytowane przez samiec_twój_wróg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w statystyce jest cos takego jak reprezentatywność próby. Twoi znajomi, nie obrazują próby wielkości 100 000 kobiet i nie obrazują rzeczywistości. Moi znajomi z Liceum w 90% mają wykształcenie wyższe. Czy reprezentują cały obraz populacji?

Przepraszam, to ja nie zauważyłem tematu.

Edytowane przez Donovan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie twierdzę, że moi znajomi cokolwiek obrazują. Odniosłem się jedynie do wpisu autora wątku, nie negując zresztą Jego doświadczeń, bo są po prostu inne niż moje i wcale nie sprzeczne z moimi, choć równie (bez)wartościowe statystycznie, jak moje. Niemniej, uważam Jego uwagę za interesującą i wartą uwagi.

 

Dziękuję, że przypomniałeś mi podstawy statystyki. Domyślam się, że autorowi wątku również chciałeś to napisać, ale zapomniałeś, gdyż skupiłeś się na tym, że jestem w szczęśliwym związku...jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w tym wątku...:-)

Edytowane przez samiec_twój_wróg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.