Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w moim mieście zaczęło padać, więc wpadłem na pomysł, żeby iść pobiegać. To był jeden z lepszych treningów jakie miałem w życiu. Bieganie podczas deszczu lub śniegu to jest to.

 

Widziałem jak otyli ludzie biegli pod wiaty przystankowe, aby schronić się przed deszczem, jak jest powód to nawet słoń  zacznie latać hehe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Lucjusz said:

Bieganie podczas deszczu lub śniegu to jest to.

Jak kiedyś ciężko mnie było namówić na bieganie tak teraz jak nie mogę przez kolano to mi brakuje. Przed kontuzją pobiłam biegać interwały w terenie jak i na bieżni... Zdarzało mi się biegać w deszcz... super orzeźwiające :)!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lucjusz napisał:

Dzisiaj w moim mieście zaczęło padać, więc wpadłem na pomysł, żeby iść pobiegać. To był jeden z lepszych treningów jakie miałem w życiu. Bieganie podczas deszczu lub śniegu to jest to.

Podbijam, tez całkiem niedawno biegałem w deszcz i zajawka jest dobra. Miny ludzi tez bezcenne. Mierzyła mnie jakaś panna z samochodu, pewnie za nieszablonowy pomysł. A co tam, jak się bawić to się bawić, drzwi wywalić, okno wstawić. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek kursu skrajnie antypolskiej spółki Agora SA poniżej 6 zł (ich najgorszy wynik w historii) :)

To oni wydają codziennie poniżającą Polaków Gazetę Wyborczą, której średnia sprzedaż już wynosi 66,6 tyś. sztuk (lipiec 2020). Swoją drogą ciekawą liczbę podali.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sprzedaz-dziennikow-w-lipcu-spadla-rdr-o-14-5-proc-do-468-5-tys-sztuk-ZKDP-7955663.html

 

7RfyG4zw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga jest mi znowu przyjaciółką. Cyferki na niej lecą w dół :) Jestem na dobrej drodze. W końcu nie błądzę po omacku i wiem czego się trzymać. :) 

Podoba mi się mój podrasowany life style! :D Jestem z siebie niezmiernie dumna! 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mentor, u którego zacząłem pobierać nauki dot. JavaScript i tego typu rzeczy zrobił mi kolejny code review i pochwalił mnie za dobry kod. A gość jest dość wymagający. Wbiła mi nadzieja, że jeszcze w tym IT zaistnieję jakoś i za rok może uda się znaleźć nową prace za jakieś 5-6k co już nie byłoby złe.

 

Poza tym piąteczek, piątunio :)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu z znajomym który wygraliśmy ale najważniejsze że admosferka była kozacka ponadto złapałem się na wewnętrznym głosie marudy który mówił mi że brakuje do szczęścia wielu rzeczy ale starałem się doceniłem to co mam i jestem z tego mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzisiaj się zorientowałem, że od dawna nie mam problemu z kolanem mimo treningów. Sam nie wiem co pomogło, próbowałem wielu rzeczy i coś musiało zadziałać. Jupi.

- Przejebałem 4 stówy na bukmacherce, ale traktuję to pozytywnie bo jak kubeł zimnej wody, już dawno zboczyłem ze swoich bukmacherskich wytycznych i to jest kara, lepiej teraz niż jakbym przerąbał więcej.

- Od ponad miesiąca zimne prysznice, w końcu zachowałem w tym regularność. Co prawda teraz czuję pewne osłabienie i delikatny katar zatem przechodzę na parę dni na ciepłe, ale wiem, że wrócę do zimnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam się na siłownię po długiej przerwie :) Mam jednak za mało miejsca w pokoju na większość ćwiczeń a i też postanowiłam się skupić bardziej na cardio. Może jednak siłownia mi bardziej pomoże podreperować kolanko. ;) 

Teraz to dopiero zacznie się progres ?. Siłownia = więcej motywacji :) 

Już się nie mogę doczekać dzisiejszego wycisku ^^. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej sesji na siłowni. ?

...

Mam renera personalnego, który mi ułożył już nawet plan treningowy skupiając się przede wszystkim na kolanie! ? Jest więc światełko w tunelu ☺️

 

W końcu nie obijałam się o meble ćwicząc brzuch czy nogi. Miałam calusieńką sale dla siebie ?

Co prawda są irytujące procedury z powodu świrusa i muszę każdą wizytę bookować wcześniej no ale nie ważne! Cieszę się niezmiernie, że na siłownię wróciłam. To jest nieodłączna część mojego życia jednak... ? Teraz to dopiero dam czadu! ?

 

BTW mój trener to ciasteczko. ? 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepsze od Becky? Dwie Becky i to dwie grające na instrumentach, mmmmm ❤️ :D 

 

 

Ta po lewej chyba bardziej mnie uszczęśliwiła bo nie nosi kapci i bardziej uśmiechnięta i fajnie jej ucho wystaje.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie 

No pewnie :) 

Zresztą kobiety grające na instrumentach dla mnie osobiście są seksowne, dodaje to wam kobiecości  :) 

 

Chciałbym potrafić grać na jakieś fujarce, bym se z Becky upolowaną grał wieczorami :D 

 

Kurcze, zauważyłem że ja naprawdę lubię kobiety bez butów, szpilek itd. Nie chodzi o to, że jestem fetyszystą ale jak już to fetyszystą naturalnego piękna kobiety, jeżeli można to tak nazwać, czyli najlepsze buty - bez butów, najlepszy makijaż to brak makijażu :D 

Fajnie, że tak bez kapci grają, lubię to :D 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.