Skocz do zawartości

Piekło rozwodu 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia. Sytuacja zaostrza się z tygodnia na tydzień. Samiczka co raz bardziej pogrywa. Dalej oczekuje na termin rozwodu. Prawdopodobnie październik - listopad. Dziś miało mnie nie być w domu a jednak miałem wolne w pracy. Ku mojemu zdziwieniu, ex zreszta też, bo byłem jednak w mieszkaniu, pojawiła się w asyście swojego ojca i brata. Wynieśli wszystkie meble plus telewizor z pokoju dziecinnego oraz zabrała cześć pierdół, typu ramki na zdjęcia, talerze itp. Mocno mnie wtym wkurzyła, ze względu na to że nic mi o tym nie informowała. Chciala to zrobić po za moimi plecami. Wiem, że meble dziecka są mu potrzebne i nie mogę robić żadnego ale, bo dla mnie syn jest najważniejszy. Ale uważam, że o takich sprawach należy rozmawiać wspólnie. 

Dodatkowo usłyszałem groźby od strony tescia, że dostanę wpierdol i mnie polamie jeżeli będę brać wspólne auto, którym zresztą ona jeździ a ja użyłem go dwa razy w przeciągu paru miesięcy. Dodatkowo zagroził mi, że mam w ciągu miesiąca sprzedac mieszkanie, w innym przypadku w mieszkaniu pojawi się sublokator. Jaki? Nie wiem. Nie powiedziano mi. OBAWIAM się, że następnym ruchem ex będzie izolacja dziecka i spotkań z synem. W tym momencie mam totalny rozpierdol w głowie, nie mówiąc już o zdrowiu fizycznym. 

Edytowane przez Still
  • Dzięki 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na to pozwoliłes? Te rzeczy są tak samo jej jak i twoje do momentu rozwodu i podziału majątku. To samo z samochodem. Trzeba było na policję dzwonić. W ttm momencie pozbawia cię majątku. Nie dawaj na to zgody! Walcz o siebie i o swoje mienie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa nagrana. @Tamerlan

 

Godzinę temu, typiarz napisał:

Dlaczego na to pozwoliłes? Te rzeczy są tak samo jej jak i twoje do momentu rozwodu i podziału majątku. To samo z samochodem. Trzeba było na policję dzwonić. W ttm momencie pozbawia cię majątku. Nie dawaj na to zgody! Walcz o siebie i o swoje mienie. 

Nie chce mebli syna. Na co mi one? Wolę żeby jemu służyły. Widzę poprostu, że ex już nie ma żadnych argumentów i zaczyna ostra jazdę. Pytajac, czemu nie spytała mnie wogole o zdanie odp, że ciężką pracą "ona"  na nie pracowała. A ja oczywiście grosza nie dałem :blink:

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak radzi @Marek Kotoński dobrze by było iść na policję i zgłosić groźbę pobicia @Still jeśli Twój przyszły były teść nie ma poparcia w jakiś grupach popaprańców i jest zwykłym cwaniaczkiem żyjącym na legalu.

Przy kolejnej wizycie teścia jeśli będzie chciał coś zabrać natychmiast wezwij policję. Możesz wtedy zgłosić, że Cię nachodzą, zastraszają i zakłócają mir domowy.

Jeśli jesteś współwłaścicielem mieszkania to nie może w nim nikt zamieszkać bez Twojej zgody. Nie ma podziału prawnego typu "jeden pokój jest mój a drugi twój"

Jeśli takowy sublokator przyjedzie natychmiast wzywasz policję i zgłaszasz próbę nielegalnego zasiedlenia lokalu bez Twojej zgody.

 

Jeśli sprawy z zastraszaniem i jakimiś innymi pomysłami zajdą za daleko a policja będzie miała to w dupie to możesz zdecydować się na drastyczniejszy krok i nagłośnić sprawę w mediach.

Bardzo ważne jest to abyś Ty pierwszy zaczął zgłaszać łamanie prawa i zastraszanie bo jak urażona pani zacznie to robić to będziesz miał przerąbane.

I ważna kwestia na koniec. Od momentu zgłoszenia sprawy zacznie się ostra wojna podjazdowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu na Policje - zero czekania i rozkminiania co CI to da. Budujesz historie sprawy - EX I jej rodzina nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania I zapewne za chwile zaczna tworzyc historie o Tobie!

 

Masz do zgloszenia dorobic teorie, ze jestes zastraszany I zestresowany nie mozesz spac, budzisz sie w nocy - masz zrobic dramat!

 

Brak polskich liter - pisze z innego kompa w pracy. Przepraszam

Edytowane przez Pytonga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Zauważyłem, że faceci nie mają kontroli nad rzeczywistością i patrzą z boku co robi kobieta.

 

Zwsze jest spóźniony. Zaskoczony.

Siedzi i się dziwi. 

Idzie do pracy i chce zapomnieć o problemach. 

Będzie jak ma być.

Jak mnie oskarży to się obronie.

 

Zacznijmy atakować!!! Wprowadzać swój plan.

 My musimy być o krok przed nią.

To my mamy ją zaskakiwać.

To my mamy iść swoja drogą do zwycięstwa w tej wojnie i poruszyć niebo i ziemie, aby dojść do swojego celu.

 

 

Nie czekajmy na kogoś ruch i dopiero się brońmy. 

 

Przejmij władze i kontrole nad swoim życiem Kurła!!!! 

 

Obudzmy się!!! Koniec dymania w dupę.

 

Pokażmy wreszcie jaja!!! 

 

Jak nie w związku to chociaż teraz!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.