Skocz do zawartości

Czy "robienie loda" jest przyjemne


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko - podejrzewam, że n wychowaniu seksualnym uczą raczej antykoncepcji. Przy obecnych rządach oczywiście tylko metody kalendarzykowej :D

@SzatanKrieger - nie, nie potrzebuję spełniać swoich fantazji, mieć dwóch partnerów albo być pobitą :D A nawet gdybym miała jakieś fantazje i chciała je spełnić, to suzkałabym jakiegoś Pana na raz, żeby mój samiec nie pomyślał, że jestem poj***na :D 

@PIGUŁKA, nie chciałabym po równo :D Jak dla mnie facet może mieć większy wkład. 

5 godzin temu, o[-_-]o napisał:

jesli poznasz ja z jak najlepszej strony to staniesz sie jedna z wypasionych kochanek!

Nie potrzebuję być wypasioną kochanką. Chyba, że bym na tym zarabiała, ale nie zarabiam :) 

5 godzin temu, o[-_-]o napisał:

baaa prawie kazdy inny za ta rozkosz odwdzieczy Ci sie kosmicznymi orgazmami

Ale ja nie mam orgazmów, więc nikt mi się odwdzięczać nie musi :D 

5 godzin temu, o[-_-]o napisał:

lub zeby Ci Samiec nie uciekl do expertki z tej dziedziny

Jak już pisałam wyżej: niech ucieka jak tak bardzo chce :D 

5 godzin temu, o[-_-]o napisał:

bo jak Ci sie odmieni to bedziesz wrecz szukac Pytonga jak dzialki Narkotyku

No tak, samcom na forum byłoby to na rękę, bo edukując kobiety z dziedziny robienia loda potem mają lepsze lody, które traktują to jak narkotyk :D Bardzo sprytnie. 

5 godzin temu, o[-_-]o napisał:

nabij na niego wate cukrowa

To może boleć :D Nie próbowałabym

59 minut temu, Brat Jan napisał:

A jak chcesz zaspokoić partnera gdy masz okres?

Ja nie zaspokajam, bo mój samiec nawet się nie domaga tego :D Po prostu wie że okres - tydzien celibatu i tyle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gr4nt napisał:

Skoro robienie loda może być upokarzające to wszystko może być upokarzające.

No tak na przykład oświadczyny, prawda? Mężczyzna klękający przed kobietą 1 raz w życiu się poniża, ale jak kobieta ma klękać przy fellatio to już jest spoko. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gr4nt napisał:

Sama piszesz, że nie jest spoko.

Dla mnie w sensie dla mnie jest spoko, pod warunkiem, że facet też nie ma problemu z tradycyjnymi zaręczynami i tymi wszystkimi rzeczami, o których mówiłeś wcześniej. I to nie na zasadzie, że ona bierze do buzi to ja kupię kwiatka, ale sam z siebie.

Ale przy temacie z oświadczynami czytałam, że mężczyzna nigdy w życiu nie powinien klękać przed kobietą, bo to poniżające, więc jak klęknięcie z pierścionkiem raz w życiu jest poniżające to klękanie z penisem w ustach chyba tym bardziej? 

Nie uważasz, że to taka jakby hipokryzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mrowka napisał:

tydzien celibatu i tyle. 

Ile on ma lat, 50?

 

Skreśliłbym Cię.

Związek postrzegam trochę po kobiecemu, czyli ma być użyteczność i dostępność tego czego potrzebuję.  

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Fit Daria said:

mężczyzna nigdy w życiu nie powinien klękać przed kobietą, bo to poniżające, więc jak klęknięcie z pierścionkiem raz w życiu jest poniżające to klękanie z penisem w ustach chyba tym bardziej? 

 

Jest roznica miedzy facetem a babą. Wy nie wiecie co to honor, wiec nie operuj porownaniami z dupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pozytywny napisał:

Klękanie przed mężczyzną to dar który doceni tylko prawdziwa kobieta.

Oo, Pan od " kobieta ma klęczeć przed mężczyzną, nigdy odwrotnie" :D

 

A możliwość klęknięcia przed kobietą to dar, który doceni tylko prawdziwy mężczyzna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Jest roznica miedzy facetem a babą. Wy nie wiecie co to honor, wiec nie operuj porownaniami z dupy.

A Wy wiecie co to uczucia, empatia? 

 

Kobieta tak samo może być upokorzona, a nawet bardziej. Bo obciąganie jest jednak czymś innym niż oświadczyny. I usłyszenie " tak, kocham Cię" jest czymś innym niż prezent w postaci spermy na twarzy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał:

Skreśliłbym Cię.

Ale zakładam, że najpierw byś powiedział czego oczekujesz a dopiero potem ewentualnie mnie skreślił :) Tak jak mówiłam - mój samiec nie powiedział, że potrzebuje jakiegoś seksu jak ja mam okres, to zakładam że nie potrzebuje. No i nie widzimy się codziennie, więc myślę, że średnio odczuwa brak seksu :)

 

@Gr4nt - robienie loda w zamian za 8x dziennie "kocham cię", dostawanie kwiatków, bycie zapraszaną do restauracji zalatuje mi prostytucją :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt - to już nie te czasy w których facet z maczugą ma bronić swojej kobiety. Nie wiem co to za poczucie bezpieczeństwa od faceta, który raz może być a zaraz może zniknąć :) 

 

@Pozytywny - może po prostu "połykanie" jest obrzydliwe :D Ja kiedyś za późno się odsunęłam i mi kropelka skapnęła. Prawie zwymiotowałam :D I to nie dlatego, żeby przykrość facetowi zrobić, tylko po prostu - jest to obrzydliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele miałem partnerek seksualnych w swoim życiu, ale jedna opierdalała kukurydzę, że aż mnie jądra zabolały i słabo mi się zrobiło. Normalnie oralne tornado. Mówiła, że lubi seks oralny w obie strony, ale było widać, że kłamała. Po prostu chciała sprawić mi przyjemność i może w ten sposób zachęcić żebym był z nią na stale(?!). Nie będę opisywał szczegółów w każdym razie, jak nie macie ochoty na oral to go nie róbcie, Bądźcie asertywne. Ja rozumiem, że to może nie być przyjemne, no Panowie weźcie coś gumowego, napełnijcie to czymś, nawilżcie i włóżcie do japy. Smakowałby? Chyba nie bardzo. 
Ja bardzo lubię robić minetę pod warunkiem, że kobieta się goli się w miejscach intymnych, dba o higienę i ma wargi sromowe mniejsze schowane, w kształcie "bułeczki".

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka 

Smuteczek mocno, że masz tak wykwintny gust, że kropelka spermulki powoduje u ciebie obrzydzenie.

Bardzo czułe te nasze samiczki na kropelke tak samo jak na brak zaangazowania i kwiatkow. I pewnie jeszcze nie lubice jak się wam brzoswkwinke poleruje.

 

A poniżej najbardziej żenujące co mnie spotkało w tym miesiącu

Widać jakie tutaj jest płytkie, puste wręcz i idiotyczne ujmując krótko myślenie.

 

Pamiętajcie panowie według najmądrzejszej w tym zgromadzeniu walnym  - porównanie loda do rimmingu jest czyste, gdy wasza kobieta myje dupe (albo najlpeiej jak ma zatwardzenie od kilku dni) 

Co bardziej kocham... loda czy ją - oczywiście, że loda. Lód nie pierdoli głupot i nie stwarza ubytków na zdrowiu psychicznym.

 

 

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pozytywny napisał:

o kobiety są od spijania samczego nektaru. Tylko te prawdziwe to docenią.

Myślę, że kubki smakowe nie różnią się i u kobiet i u mężczyzn.

I o ile jak kobietę to podnieca czy pasuje jej ten smak to spoko.

 

Ale jak kobieta robi to tylko, żeby zadowolić partnera nie różniło by się to zbyt od tego, gdyby kobietę podniecało, że facet pije własną spermę. Ciut perwersyjne, ale zdarza się :D 

 

I połykanie i spust na twarz i ssanie może być upokarzające, a może być podniecające, a może być 2w1. Wszystko zależy od kobiety. 

 

A oświadczyny są piękną tradycją i zanim tu trafiłam nie spotkałam się z przekonaniem, że to dla facet upokarzające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.