Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
donCorleone

Osłabianie pozycji mężczyzny w filmach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

trafiłem na ciekawy film na yt, tak więc dzielę się nim z wami.

Od jakiegoś roku śledzę działania Jordana B Petersona, poprzez jego kanał trafiłem na inną ciekawą postać - Jonathan Pageau. Polecam obejrzeć. Filmik pokazuje jak cała feminizacja społeczeństwa i osłabianie roli mężczyzny jest propagowane od samej góry w filmach itd. Sam nie śledzę wszystkich tych filmów i seriali na bieżąco i byłem zaskoczony taką skalą tego działania.

Wrzucam link do wersji z polskimi napisami

https://www.youtube.com/watch?v=1QG3_LNz0dM

Pozdrawiam

GYOW

• Like 2
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam ogarnąć nowego Battlefielda i akcji, która się odjebywuje. Od pierdolenia że kobiety miały taki sam udział w IIWŚ po wręcz cenzurę, jako "złego słowa" wyrażenia "white men" :D  

Z resztą wystarczy spojrzeć na wymiar like'o do dislike'ów jak i komentarze :D  

Jak widać nie ma takiej franczyzny, której femiścierwa czy SJW by nie spierdoliły, nieważne jak "mocna" ta franczyzna by nie była (Star Wars) :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, lxdead napisał:

Jak widać nie ma takiej franczyzny, której femiścierwa czy SJW by nie spierdoliły, nieważne jak "mocna" ta franczyzna by nie była (Star Wars)

A może po prostu dobrze kalkulują twórcy gier? z facetów już nic więcej nie wycisną, za to laski to ogromna grupa osób, która ma coraz więcej kasy, więc czemu go im nie zabrać trochę poprzez przyciągnięcie i sprzedanie gierki? 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy Panowie do czynienia z procesem masowej kastracji mężczyzn.

Jesteśmy osłabiani przez jakieś absurdalne kobiece wychowanie, szkolnictwo, religię, kulturę, kinematografię itd.

Prawdziwa siła i mądrość czyli prawdziwe męstwo jest zagrożeniem dla władzy. Tym na górze zależy, żeby ludzie byli słabi i głupi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ma być, taki jest plan. Ogólnym celem dzisiejszej władzy jest odwrócenie wszystkich możliwych norm o 180* - wszystko ma być na odwrót, w każdej sferze życia.

Kobiety mają nosić spodnie i stawać się mężczyznami, a mężczyźni zajmować się dziećmi i usługiwać swoim właścicielkom. Co rodzi frustracje, dramaty życiowe i zniszczenie na każdym polu życia. I tak ma być.

Witamy w "cywilizacji". 

Bardzo mi się podoba fakt, że ludzie zaczynają to coraz bardziej widzieć, co wskazuje jeden z topowych komentarzy pod tym filmikiem, co zalinkowałem:

Cytat
notice no MEN are allowed to be that masculine and Heterosexual in t.v. or movies these days

+ inne komentarze Amerykańców, które wskazują na ogólny (kontrolowany odgórnie) regres kobiecości, który jest coraz bardziej zauważalny.

Ah, aż czasem mam zrobić tutaj na forum spory post o tytule mniej więcej "jak niszczyć człowieka od kołyski, aż po grób". Śledzę dokładnie jakimi metodami niszczeni są ludzie na każdym polu życia, i coraz bardziej palce świerzbią żeby o tym napisać.

• Like 5
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Messer napisał:

"jak niszczyć człowieka od kołyski, aż po grób".

Napisz taki post chętnie poczytam.

Mamy podobne poglądy na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest coś nie do pomyślenia co się wyrabia z dzisiejszym kinem amerykańskim. Ja już praktycznie nie chodzę na nowości a już na pewno nie na jakieś mainstreamowe badziewia. Te filmy o komiksowych superbohaterach mnie w ogóle nie biorą. Wolę po raz n-ty obejrzeć "O jeden most za daleko" albo "Parszywą dwunastkę" a z tych trochę nowszych (czyli i tak 15-20 letnich :) ) to oglądam "Gladiatora" albo "Pan i Władca na krańcu świata". Gwiezdne wojny Disneya też odpuściłem.

Boję się, że jak tak dalej pójdzie to niedługo w kinach będą wyświetlać: "Szeregowczynię Ryankę" i "Komandoski z Navarony" a w TV poleci serial: "Cztery pancerne i suka" :D

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wklejam analizę Star Warsów Youtubera Uncle Timo z USA ,był już jego filmik na forum .

1)

2) Opis najnowszych części :) Feminizm ,EMO ,

3)Filmik z forum

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9 września 2018 o 10:59, radeq napisał:

A może po prostu dobrze kalkulują twórcy gier? z facetów już nic więcej nie wycisną, za to laski to ogromna grupa osób, która ma coraz więcej kasy, więc czemu go im nie zabrać trochę poprzez przyciągnięcie i sprzedanie gierki? 

Faktycznie, świetna kalkulacja, wręcz zajebista, 85% spadek praw-orderów w porównaniu z BF IV 😂😂😂 A SW to juz martwa franczyzna, polecam obejrzeć jakiś materiał o tym jak cały ten syf związany z S(j)W typu zabawki, akcesoria i cała reszta pierdol zalega na sklepach w tonach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SzejkNaftowy
      2005 rok. Utożsamiana ze sztuką neofeministyczną oraz genderową Grupa Sędzia Główny (K.Wiktor i A.Kubiak) występuje w TVP Kultura. Performance polega na wypełnianiu poleceń od widzów dzwoniących do studia. Wszystko idzie gładko, do czasu...

(taka "sztuka" wywołuje u mnie jedynie śmiech więc chętnie dodałbym do działu "humor" lecz nie znalazłem takowego na forum)

Trochę więcej informacji o "artystkach" znajdziecie na tej stronie:
      https://culture.pl/pl/tworca/sedzia-glowny
    • Przez Enemy
      "To nie jest kampania antyalkoholowa, to zemsta na kobietach. Za to, że odważyły się być samodzielne, także w sięganiu po alkohol". Takie rzeczy można znaleźć w artykule na WO:
      http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,23812552,to-nie-jest-kampania-antyalkoholowa-to-zemsta-na-kobietach.html

Zaaprobowane przez Centrum Praw Kobiet jak widać na screenie:

Jak widać obok wspierania przemocowych kobiet i matek alienatorek organizacja postanowiła wspierać także alkoholiczki. I promować takie postawy wśród kobiet. I taka banda patoli jeszcze ma czelność sięgać po pieniądze z naszych podatków i żalić się, że rząd cofnął im dotacje...... 

• Przez Spokojny
      Natknąłem się ostatnio na artykuł https://kobietapo30.pl/mezczyzni-ktorzy-nienawidza-kobiet-kim-sa-redpillersi-i-jak-wyglada-rebelia-prawiczkow/ Dawno nie widziałem tak tendencyjnego tekstu epatującego nienawiścią w stronę mężczyzn. Najsmutniejsze jest to, że Redaktorka bezkarnie publikuje takie elaboraty godzące w facetów i na łamach jej strony wyświetlają się reklamy poważnych firm. Trzeba zacząć to im chyba zgłaszać, pisać do nich, gdzie się reklamują i że jest to oburzające. Trzeba się naprawdę zacząć organizować by zwalczać te przejawy mizoandrii. 
    • Przez SzatanKrieger
      Witam.
      Warto się zastanowić nad tym problemem ale do rzeczy ->

Generalnie tytuł trochę chwytliwy ale po głębszym zastanowieniu się to tak - należy bić feministki bo jest to jednym z ich postulatów czyli (Bądźmy wszyscy równi).
      Feministka to kobieto podobny twór a właściwie zdeprawowana kobieta - wręcz mutant społeczny (w mojej ocenie).
      Chce równości zawsze tam gdzie jest miło i przyjemnie a tam gdzie jest smród, możliwość pobrudzenia sobie paznokci itd. to już nie bardzo się kwapi do takiej roboty i tam równość napotyka pewne opory i problemy - nie wiedzieć czemu.
      "Kobiety" te chcą równości, więc rozwiązania siłowe też wchodzą w grę, no ale to tylko takie moje dywagacje - po prostu logiczny ciąg nakazuje :
      - Chcesz być równa facetowi we wszystkim, to musisz czasem polać się po mordzie jak ktoś obrazi twoją mamę.
      - Chcesz być równa facetowi, to należy iść do typowo męskiej roboty jak praca dla szambo nurka, kopać rowy, zjeżdżać 2 kilometry pod ziemię by wydobywać węgiel itd. Z dziwnego powodu kobiety nie wybierają tych zawodów a szczególnie właśnie feministki omijają je łukiem.
      - Statek się topi ? Sorry ale 50% facetów i kobiet może przeżyć itd, itp.
      Jeszcze tak dodam od siebie, że gdyby faceci koniecznie chcieliby przeżyć to wywalili by wszystkie kobiety za burtę i sami sobie bezpiecznie odpłynęli no ale cóż - widać jesteśmy zacofani i bez sensu honorowi aż do śmierci, więc jakoś przepuszczamy praktycznie 100% pań w takiej ekstremalnej sytuacji.

Reasumując ->
      Miałyście przywileje, to ich nie chciałyście - równości się wam zamarzyło więc witamy w męskim świecie a potrafi on być czasem bardzo brutalny.

Wiadomo nie pochwalam żadnej agresji nie uzasadnionej no ale sami/same widzicie co te "kobiety" tak mówią w tym studiu...

Tutaj filmik o którym mowa w tytule :

Polecam do obejrzenia sobie przy herbacie.

Pozdrawiam.
    • Przez RealLife
      Nie wiedziałem gdzie to umieścić. Chyba bardziej pasuje do działu Rozmowy przy wódce. 
      Po przeczytaniu tego co napisała pani Anna Frydrychewicz z portalu Oh!me, ręcę mi opadły i chyba muszę wyjść na zewnątrz. Z tego to się chyba nawet kobiety śmieją. Czyli w tłumaczeniu na męski - jak stracić szacunek kobiety w 16 krokach. 
      Tak więc, panowie po rozwodzie, po tym artykule, już będziecie wiedzieć gdzie popełniliście błędy, ze żona odeszła. 

Link: 16 rad dla mezczyzny po rozwodzie

Moje ulubione:
      1. Nigdy nie przestawaj się starać
      Nie bądź leniwy w miłości. Ona wybrała ciebie, a ty obiecałeś jej być człowiekiem, który dba o wasze małżeństwo. Dbać o małżeństwo, to znaczy sprawiać, by druga strona czuła się w nim dobrze, by czuła się kochana.
      5. Nie twoją rolą jest ją zmieniać
      Twoim zadaniem jest kochać ją, taką jaka jest. A jeśli się zmieni, kochają ją taką, jaka się stała.
      8. Pozwól jej odczuwać różne nastroje, te złe również
      Kiedy jest smutna i zła, twoim zadaniem jest być blisko. Niech wie, że ją słyszysz, i że jest ważna. Bądź filarem, na którym zawsze można się oprzeć. Staraj się dostrzec coś więcej niż gniewne słowa i silne emocje.

Reszta w oryginale. 

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.