Skocz do zawartości

Alfa femalle czyli - Adept.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzę Adepta, poznalem gdy moja Ex mnie zdradziła. Nie wiedziałem jeszcze o co kaman z kobietami i matrixem. W tamtym czasie wydawalo mi się, że tylko to pomoże mi uratować małżeństwo. Szybko jednak zostałem sprowadzony na ziemię.

Dziś przypadkowo znalazłem blog adepta skierowany do kobiet. 

http://alfafemale.pl/komplement-ktory-zawroci-mu-w-glowie/

 

Blog działa dosyć długo, ale nie wiedziałem, że grupą docelową również są kobiety. Jak dla mnie jego porady dla kobiet są takie same jak w przypadku porad dla mężczyzn. 

 

 

Pierwsze z brzegu

 

Chyba najprostszym sposobem na to jest spersonalizowanie komplementów i uczuć. Na przykład, zamiast powiedzieć: „Świetnie się bawiłam”, powiedz „Świetnie się z Tobą bawiłam” lub „to wyjście dziś z Tobą było świetnym pomysłem” zamiast „To wyjście dziś było zabawne” itp."

 

Fajna manipulacja slowami :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lepszy biznes robi się na byciu poprawnym politycznie tudzież najlepiej zarabia się na kobietach. Nie zmienia to faktu że mowa wiele pułapek ma i nie każdy rozumie subtelność wypowiedzi dlatego wole obserwować, znaki werbalne i niewerbalne powiedzą nam więcej niż nie jedna litania :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kołcze sroucze, guru, trenerzy osobiści, uwodzenia i cała masa podobnych gości to ludzie którym nie chcę się pracować, tylko wolą żerować i trzepać siano na naiwniakach i ludziach w pewien sposób pogubionych, to jest dobry biznes, zobaczcie ilu ich teraz jest? jak stonka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go lubię.

 

Zaczynał w sumie od zera i do czegoś doszedł. Widziałem zdjęcia więc wierzę, że tak było naprawdę. 

 

Co do tych komplementów to w sumie normalna marketingowa ściema. Wszędzie można dzisiaj usłyszeć różne spersonalizowane rzeczy typu : Jeśli X to ta propozycja jest skierowana specjalnie dla Ciebie" czy inne takie pierdololo.

 

W sumie większość kobiet powinna się nauczyć uwodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję to wobec mojej samiczki. Dobrze gość napisał, że to przypomina tresurę psa (ale to stwierdzenie absolutnie nie zawiera pogardy). Bo gdy w pożądanych okolicznościach pochwalam jej zachowanie komplementując przy tym którąś z jej cech ona wie, że lubię to, wie, że za to jest doceniana dlatego chętniej to robi. Sama jest bardzo bystra bo właśnie od niej się tego nauczyłem.

 

To postępowanie może być jednak niekorzystne w przypadku gdy macie do czynienia z wredną, wyrachowaną babą. Może ona wtedy zacząć "dawkować" rzeczy na których wam zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Still napisał:

„Świetnie się bawiłam, powiedz „Świetnie się z Tobą bawiłam” lub „to wyjście dziś z Tobą było świetnym  50/50% pomysłem” zamiast „To wyjście dziś było zabawne” itp."

 

Fajna manipulacja slowami to nie manipulacja tylko GRA SłóW!

Cieszę się, że to znalazłeś.

Wielu braci nie cuma o co ho z tym `Wenusiańskim`

Napierdalają do laski logiką, jak gniazdo CKM`u w ruchomy cel.

Bezosobowa forma natomiast rozpierdala każdego/każdą, powoduje konflikt myśli. jak to bez mnie?

„Świetnie się z Tobą bawiłam” szyk przestawny oraz intonacja w różnych miejscach 

„z Tobą się świetnie bawiłam” 

 

No od jebałeś kawał dobrej(nikomu nie potrzebnej) roboty! 

BraVo TY!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu czytałem sporo artykułów o tematyce PUA, było to jeszcze za czasów, gdy zbroja mocno lśniła. Nie miałem wówczas pojęcia jak duże kuku sobie robię.

 

Ich porady to nic innego, jak czysta manipulacja. Czytelnik karmiony jest tanimi dyrdymałami, które nijak się mają do rzeczywistości. Efekt końcowy jest taki, że ciapowaty facet jest ciapowaty jeszcze bardziej...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, The Motha napisał:

Wszystkie kołcze sroucze, guru, trenerzy osobiści, uwodzenia i cała masa podobnych gości to ludzie którym nie chcę się pracować, tylko wolą żerować i trzepać siano na naiwniakach i ludziach w pewien sposób pogubionych, to jest dobry biznes, zobaczcie ilu ich teraz jest? jak stonka.

Wszyscy? A skąd wiesz że wszyscy to oszuści żerujący na naiwniakach, poznałeś każdego?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 14:22, Marek Kotoński napisał:

Wszyscy? A skąd wiesz że wszyscy to oszuści żerujący na naiwniakach, poznałeś każdego?

Nie, bo staram się jak najmniej obracać w takim towarzystwie, ale nie mam 12 lat żeby być tak naiwnym, skąd ich się wzięło nagle tyle? bo to biznes i pieniądze, podobnie jak wysyp zespołów disco-polowych, pomijając już fakt że jeden od drugiego małpuje w jednym jak i w drugim przypadku :)

 

A często żeby rozczulić widzów i zdobyć więcej fanów(pieniędzy), sprzedawane są historyjki o tym jak tragiczne miał życie jeden z drugim srouczem, emocjonalne podejście do klienta i działanie na uczuciach i emocjach aby przyciągnąć kolejnego płatnika, co według mnie jest czystym skurwysyństwem  :) oczywiście hipokrytą bym był jakbym twierdził że wszyscy są tacy, więc zwracam honor za użycie wyrażenia  '' Wszystkie kołcze sroucze, guru, trenerzy osobiści, uwodzenia i cała masa podobnych gości''

 

Tak samo działają różne sekty religijne gdzie guru sprzedaje numer jak to siedział na dnie i rzekomo Bóg mu pomógł, aby się uwiarygodnić i poruszyć serca przyszłych owieczek, ale gdy na jakimś forum takiego Pana zacząłem zadawać niewygodne pytania zostawałem automatycznie banowany albo nikt moich komentarzy nie umieszczał, aby przypadkiem reputacja jakiegoś sroucza nie upadła i inni się nie zorientowali  :)

 

Oczywiście nie neguję prawdziwych takich historii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.