Skocz do zawartości

Pan Wojciechowski i jego nowa Pani


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, SławomirP napisał:

Niech wali emerytki, wtedy będzie normalny. Już widzę jak takie 70 letnie piździsko w swoim wieku bierze do ust.

Moj dziadek zawsze mówił że niektórym to na starość głowa siwieje a dupa szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SławomirP napisał:

Niech wali emerytki, wtedy będzie normalny.

Walnąć to się możesz w czoło. 

 

A co do tematu, jak ją poślubi bez intercyzy, to będą kwita :D

 

@Krugerrand On też ewidentnie poleciał na wnętrze. No chyba, że to między nogami, 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fit Daria napisał:

On też ewidentnie poleciał na wnętrze.

Ależ oczywiście, że tak. Obydwoje polecieli na swoje wnętrza, oczywiście nie portfela i nie to między nogami i teraz walą się bez opamiętania po czołach. To jest właśnie to słowo na literę M:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zuckerfrei napisał:

I techniczny kierunek? Hmmmmmm

Techniczny kierunek jest tylko po to, że niby coś tam robi i żeby nie było, że "dupa bogatego milionera". Technicznie rzecz biorąc laska może pierdzieć w stołek do końca życia jak się trochę zakręci. Większość tych celebrytek czy żon piłkarzy niby coś tam studiuje żeby tylko było.

W tym przypadku wietrzę, że to chwilowy ładny dodatek do zegarka firmy Patek. Nie czuję jak rymuję joł. Mimo wszystko jestem za - propsy dla pana Wojciechowskiego.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest związek na lata.

 

On chce sobie poruchać, a Ona chce sobie przytulić troszkę kasy i zasmakować bogatego życia.

 

Przecież tam nie ma za grosz uczucia, nie trzeba być psychologiem, by umieć to dostrzec ;)

 

A niech im się żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Niech wali emerytki

"Bendzie" obrzydliwie. Jak coś nie czytać.

Zacytuje kolegę, nietuzinkowego.

"Przy starszych kobietach należy tam zdrapać strupek, coś się wyleje, coś skapnie a potem można już...."

Kurła, jak piłem wtedy piwo to wyplułem i prawie rzygłem, ale śmiałem się, o tak

 

A co do tematu. Wszyscy jedno wiedzą, no co tu komentować, wiadomo, mądre kwoki gdaczą ko ko ko obrzydliwe, wiadomo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydlistwo. Akurat uwierzę, że ona jest z nim 'z miłości' i nie będzie skakać po młodszych bolcach na boku :)

Sam zamierzam mieć młodszą kobietę w przyszłości, ale nie chciałbym być w wieku jej dziadków :)

Milioner za parę miesięcy będzie miał nową cipeczke do trofeum. 

To tylko pokazuje ile kobieta potrafi zrobić dla kasy ^^

@Fit Daria Ach ta kobieca miłość, kochająca wnętrze i duchowość człowieka :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.