Skocz do zawartości

Zazdrość na widok byłej


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, fotografzpolski69 napisał:

Kurwa, kolejny z divami, jprdl. Slyszysz siebie? Mam się PONIZAĆ i iść na dziwkę, w dodatku jej za to zapłacić. Myślisz Ty?

Nie obrażaj szwagrów. Ponizeniem jest walić konia do zdjęć byłej na insta.

Musisz poznać prawdziwą cenę cipki, by zrozumieć, że się pogrążysz z takim rozumowaniem.

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fotografzpolski69 napisał:

Od rozstania minal rok. ROK. Czy to nie za pozno na blokowanie? Gdyby to bylo swiezo, to luz. Przestaje tam wchodzic i tyle, ot co. Moze kiedys yebne bloka

Gdybyś rok temu zablokował, dzisiaj nie było by tego tematu. 

Kiedy mówisz walniesz bloka...? 

A ja kiedyś przedymam A.Popławska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fotografzpolski69 napisał:

Mógłbym spokojnie teraz się zwolnić i żyć min. 3 lata na bezrobociu podrózując czasem. Ale tego nie zrobię jeszcze, coś mi każę trochę jeszcze zarobić, zresztą muszę tę nieszczęsny zęby dokończyć (poszło prawie 13k). 

To nie jest jeszcze żadna wolność, a poduszka finansowa. Ale faktycznie, IMO jesteś na dobrej drodze.

 

O tej "sławie" na insta to jaja sobie robisz, prawda? Powiedz, albo do reszty zwątpię w ludzkość : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, fotografzpolski69 said:
Quote

@fotografzpolski69 ja też mam dużo kasy i nic by mi z tego nie przyszło, bo laska szybko by ta kasę zgarnęła i został bym z niczym

 

Słucham? Oddałbym jej kasę? Moją ciężko zarobioną kasę? Oszalałeś :) 

Oddałbyś. Kupiłbyś byś np. mieszkanie po ślubie bez intercyzy a potem rozwód. Uwierz mi, one mają bardzo wilgotną i ciasną siłę persfazji :)

2 minutes ago, fotografzpolski69 said:

Myślę, że inna lasia by szybko zastąpiła ową damę i bym zapomniał. Ale nie ten czas. 

Tylko innej laski nie ma na horyzoncie a Ty się chłopie męczysz. I dopóki będziesz w tak kiepskim stanie to każda wyczuje desperację. Stąd rady kolegów żeby iść na divy bo to zadziała na podświadomość i hormony. Ja nie byłem ale rozważam też taką formę terapii :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fotografzpolski69 napisał:

FRAGMENTY:

Tacy jesteście znawcy.

Kapujesz? Kumasz? Dociera.

A leniem jesteś Ty. 8h dziś odpracowane w robocie, czy lewe l4? 

No to chodź daj w papę :) mądry w necie, a pi.. w świecie? Tak jest u Ciebie? :)

Czy Ty myślisz, że przeczytam kobietopedię X razy i będę OH, AH, ludzie jaki ja jestem szczęśliwy?! Bracie, wiesz co piszesz?

5 stron karmienia trolla, który ubliża nam Bracia za rady i poświęcony czas.

@Quo Vadis? @Marek Kotoński Czy Wy też to widzicie? Czy mnie się wydaje że ten temat to zwykła podpucha i trolling?

troll.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Są ważniejsze sprawy od sexu, bracie.

Dokładnie tak. Cała mano-sfera, nie tylko to forum, ma za zadanie uświadomić żyjącym w matriksie facetom, że centrum wszechświata nie jest wagina, ta jedyna kobieta na całe życie i małżeństwo, a on sam, jako człowiek i jako mężczyzna. To on jest najważniejszy, to jest jego życie i jego decyzje, a cała reszta łącznie z kobietami to taka tylko taki dodatek do całej reszty.

Nie ma sensu więc biegać za babami, ponieważ jak śpiewał Kazik Staszewski: "dziewczyny to nic więcej jak tylko kłopoty".

To jest kolejna historyjka do kolekcji z tego rozdziału pt. "Kobiety to problem".

 

@Ragnar1777 Do Twojej listy dodałbym jeszcze przygryzanie warg. To też oznaka, że coś się święci;)

 

Już to kiedyś pisałem, że na forum pojawia się sporo nowych użytkowników, którzy uważają, że ich historie są jedyne, a są to zwyczajne schematy. Poszukują oni gotowych rozwiązań, nie czytają tego forum wcześniej, nie słuchają audycji, nie przeczytali książek, albo przeczytali i wypierają ze świadomości zawartą w nich wiedzę i na dodatek mają problem ze sobą. Uważają, że każda krytyka ich postępowania, każda uwaga na ten temat, to bezpośredni atak na nich samych. Więcej luzu i dystansu do siebie, a co najważniejsze branie sobie na poważnie do serca tych uwag i przynajmniej starania wprowadzania tego w życie. Dlatego @arch vel @jaromir (nie chce mi się wypisywać tych wszystkich multikont) masz dziś ode mnie łapkę i biorę cię w obronę, bo mimo, że do naszego nowicjusza wyrażasz się w swoim starym prostackim stylu, to masz rację i zauważyłeś coś czego nikt przez te cztery strony nie zauważył. Nasz nowy kolega jest leniem i bije od niego autodestrukcyjna postawa użalania się nad sobą i szukania poklasku czy pogłaskania po główce. Nigdzie autor tego wątku nie dojdzie, jeśli nie przepracuje tego co jest tu zawarte. Kolejny, który jest przekonany o tym, ze jak raz coś przeczyta, to z automatu to mu wejdzie w głowę i w życie, a to tak nie działa.

My tu wszyscy jesteśmy po to żeby sobie pomóc, a jak ktoś tego nie czai to jest jego problem i tylko jego.

 

@fotografzpolski69 Każdy moment jest dobry na zablokowanie, ale jeden jest lepszy niż wszystkie: to moment zaraz po rozstaniu.

Masz tu ode mnie ze specjalną dedykacją:

 

 

Im dłużej to czytam, tym bardziej skłaniam się ku zamknięciu jak napisał @Morfeusz. Przecież on do cholery wie najlepiej.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, koksownik napisał:

Nie obrażaj szwagrów. Ponizeniem jest walić konia do zdjęć byłej na insta.

Słucham? Gdzie napisałem, że walę konia do zdjeć byłej? Jeśli nigdzie tego nie znajdziesz, wpłacasz dotację. Oki? Bo nie umiesz czytać. 

Cytat

Musisz poznać prawdziwą cenę cipki, by zrozumieć, że się pogrążysz z takim rozumowaniem.

Nie oddałbym, :) jak miałbym oddać? Masz o, 3 tys na dziś? Nie, nie :) 

Dlaczego jaja? A jak mam się pokazać, że istnieje ktoś taki jak ja? Niech widzą, mogą w każdej chwili lasie napisać :) 

 

11 minut temu, jaromir napisał:

To są dzisiejsi milenialsy - miałem takiego w pracy, zawalił projekt, firma go wyjebała ale straciła na patałachu KILKADZIESIĄT tysięcy! Takie przynajmniej doszły mnie słuchy.

Tylko zawodzenie, jakaś taka emocjonalność jak u bab - to efekt wychowywania przez samotne matki, dajcie spokój, tragedia.

 

Człowieku czy Ty jesteś kurwa upośledzony? Jak laskę ZABLOKUJESZ to jak ma niby wiedzieć, że wchodzisz na jej profil skoro ten profil Ci się NIE WYŚWIETLI? Zakładam, że jest jak na fejsie.

Czy Ty myślisz? Jeśli wejdzie dziś na mój profil i zobaczy, że jest blokniea, to się skapnie, że stało się to dziś, po dodaniu fotki. Tak czy nie?! Nie, nie jest tak. Nie znasz się, a mądrzysz się. 

Cytat

 

Poniżać? Człowieku RUSZ KURWA MÓZGOWNICĄ. Czy przeciętny mężczyzna ma nową dziewczynę do ruchania co miesiąc? Tak czy nie? NIE. Jakbyś kurwa ciężkomyślący chłopcze czytał tematy to byś wiedział, że kiedyś mężczyźni w ogóle mieli problem z PRZEDŁUŻENIEM GATUNKU! Przed erą nowożytną rozmnożyło się zaledwie 40% mężczyzn! Cała reszta nie miała nawet większego dostępu do cipki. Ale się kurwa OPIERDALAŁO a nie czytało więc NIE PYSKUJ tylko zapierdalaj zgłębiać wiedzę bo tracisz mój i braci czas tym zawodzeniem jak baba.

 

Cytat

Co do diw powtarzam: ilu facetów może co miesiąc zmieniać dziewczynę do ruchania? No ilu? 5%? 10%? Cała reszta nie ma szans na takie coś. NIE MA SZANS.

Mogą to ewentualnie dostawać w stałych związkach, czasem okazyjnie się wyrwie jakieś 4-5/10 co jest dopiero upokorzeniem, a nie ruchanie 9/10 divy.

 

Ja pierdolę co za ciężkomyślący gość. Przeciętna laska w stałym związku jest ruchana w cipkę SETKI RAZY, niektóre nawet w dupę - potem Ty taką dostajesz do związku jako jej kolejny facet. I co? idąc tą logiką to powinieneś napisać, że Cię to nie bawi - a jednak takiej szukasz. Ty jesteś albo tępy albo udajesz.

TY TEŻ RUSZ MÓZGIEM. Myślisz, że jeśli jutro poznam nową laskę, to będę myśllał, kto ile ją ruchał? Nie, bo NA CHWILĘ OBECNĄ jest ze mną, Idąc na divę wiesz, że 5 minut temu był kutang i się tam spuszczał. jasne? 

Cytat

Ja pierdolę. Ja śnię - co to za pokolenie towarzyszu 'wrogu' @AR2DI2 Co to jest za pokolenie? I jeszcze jaka roszczeniowość. Za coś takiego w realu byś już w papę dostał - od razu bym milenialsa naprostował.

No to chodź daj w papę :) mądry w necie, a pi.. w świecie? Tak jest u Ciebie? :)

 

Spoko, myślcie, że trolling. I blokujcie. Na pewno szybciej bez tego forum o niej zapomnę

 

 

Każdy moment jest dobry na zablokowanie, ale jeden jest lepszy niż wszystkie: to moment zaraz po rozstaniu.

 

 

więc po co miałbym teraz ją blokować? No właśnie. Nie blokuję, nie wchodzę. Koniec i . 

Edytowane przez fotografzpolski69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fotografzpolski69 napisał:

Dlaczego jaja? A jak mam się pokazać, że istnieje ktoś taki jak ja? Niech widzą, mogą w każdej chwili lasie napisać

No cóż. Po prostu nie widziałem fajnego męskiego konta na Insta jak do tej pory. Te, co widziałem, prezentowały się żałośnie. Jacyś wannabe milionaries, zawody - syn albo podobne kwiatki : ) Epatować pieniędzmi też trzeba umieć, by robić to umiejętnie, z klasą, a nie wyjść na prostackiego nuworysza. To dobry sposób jedynie na złowienie gold - diggerki. Szukasz kogoś takiego? :) Jak się pokazać? Bywać, udzielać się towarzysko, robić coś ciekawego, po prostu - lubić ludzi i interakcję z nimi. Niekoniecznie od razu z podtekstem seksualnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fotografzpolski69 napisał:

Słucham? Gdzie napisałem, że walę konia do zdjeć byłej? Jeśli nigdzie tego nie znajdziesz, wpłacasz dotację. Oki? Bo nie umiesz czytać. 

To była hiperboliczna metafora. Może wchodzisz na jej profil powzdychać do zdjęć? Według mnie inaczej nie da się wytłumaczyć, czemu nie chcesz jej zablokować, zwłaszcza, że inni już ci wytłumaczyli na czym polega banicja na social media.

 

Wpłaciłbym i tobie, bylebyś poszedł w końcu na dziewczynki i przestał skomleć.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koksownik napisał:

To była hiperboliczna metafora. Może wchodzisz na jej profil powzdychać do zdjęć? Według mnie inaczej nie da się wytłumaczyć, czemu nie chcesz jej zablokować, zwłaszcza, że inni już ci wytłumaczyli na czym polega banicja na social media.

A Ty dalej nie rozumiesz. Jeśli ją zablokuję, to ona zobaczy, że wczoraj widziała moje foty, a nagle ich nie ma. To nie fb, że blokujesz i profil znika! Nadal Ci się ona wyświetla, ale bez zdjęć. 

Cytat

 

Wplacilbym i tobie, bylebyś poszedł w końcu na dziewczynki i przestał skomleć.

Mam kaskę :) 300 zł to jak pierdnąć :) I nie, nie pójdę znowu się upodlić, żeby zaruchać i ZAPŁACIĆ, a ona się na mnie jeszcze wzbogaci. NEVER

 

Miłej nocy. Poczytam trochę nowych tematów :) 

Edytowane przez fotografzpolski69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, fotografzpolski69 napisał:

300 zł to jak pierdnąć :)

Już dawno powinieneś "pierdzieć" tutaj-

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/171-ściana-hańby/

 

Coś mi tutaj nie gra, gościu wpada do nas na Forum, wszystko wie lepiej, naprawdę mądre rady ma w dupie , sadzi się do Braci... I jeśli to nie troll to jest PBR*

 

*Patologiczny Biały Rycerz

 

@fotografzpolski69

"Pierdnij" te trzy stówki na rozwój Forum. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fotografzpolski69 napisał:

I nie, nie pójdę znowu się upodlić, żeby zaruchać i ZAPŁACIĆ, a ona się na mnie jeszcze wzbogaci. NEVER

Zobaczymy jak będziesz śpiewał, kiedy przyszła żona wzbogaci się na tobie przy rozwodzie. Takie świętojebliwe panny potrafią przyssać się do kieszeni niczym pijawka. Prostytutka przy harpiach majątkowych jest świętsza od papieża, bo ona tylko zarabia, a nie drenuje ci portfel.

Nie życzę ci rozstania w przyszłości, ale postaraj się poobserwować siebie, by zrozumieć w jakim amoku działasz. 

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, jaromir said:

Ja pierdolę. Ja śnię - co to za pokolenie towarzyszu 'wrogu' @AR2DI2 Co to jest za pokolenie?

To Twoje pokolenie, bo mniemam ze autor tak ma w okolicach 20 kilka.

On tam siedzi na tych instaszitach bo chce ją podglądać, i miec "kontakt". To jest jasne, a on tylko oszukuje nas, bo siebie nie, gdyz wie po co tam siedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Quo Vadis? napisał:

To zamknę i za miesiąc napisz co tam zdziałałeś skoro wszystko wiesz, hm?

Zamykaj mod i się nie zastanawiaj! Przecież sam widzisz, że napisał. Młody chłopak ma problem, a tu siedli na niego jak gówniarzeria i  się zagotował.

 

Dajcie @fotografzpolski69  spokój, niech wróci za miesiac. Zejcie z niego, wizaż robicie tutaj jak jakieś pi**y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

To zamknę i za miesiąc napisz co tam zdziałałeś skoro wszystko wiesz, hm?

Nie ma sprawy. Ale tu chodziło o nofap. Jeśli pomoże,odezwe się

 

Moge wplacic. No problem :) pytanie co z tego bede mial,skoro tak po mnie jezdzicie?

 

Bracia. Ja nie moge kobiety znalezc do seksu, a Wy o zonie... dobre sobie. :)

 

nie wiem czy to amok. Ja juz wariuje, ze 25 lat i zadna kobieta poza nia nieprzerobiona

 

chodzilo mi o to, ze bez wiedzy z forum nie przerobie tematow

Edytowane przez fotografzpolski69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.