Skocz do zawartości

Zemsta - czy ma to sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Klepaliśmy ostatnio temat laski, która mnie zostawiła dla byłego chociaż jeszcze parę dni wcześniej mówiła, że mnie kocha i że chce mieć ze mną dzieci. Zrobiła mi z głowy niezły mindfuck, prawie miesiąc to ogarnialem.

 

Teraz się okazuje, że tego kolesia kojarzę. Znając ją, wiem że nie powie mu, że była rżnięta przez ostatnie pół roku na wszystkie możliwe sposoby tylko puści bajkę że "widziałam się z nim parę razy".

 

Pytanie zasadnicze. Może by tak poinformować kolesia, żeby miał oczy otwarte, przy okazji trochę jej zepsuć relacje? Gdybym ja patrzył na swoją kobietę po czymś takim to czułbym do niej obrzydzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, panicz74 napisał:

Może by tak poinformować kolesia, żeby miał oczy otwarte, przy okazji trochę jej zepsuć relacje?

Czy ja wiem, jeśli koleś jest pizdą, to jeszcze się poskarży na Ciebie do niej, ona go podbuntuje i razem Ci coś skroją :) 

Ona będzie wiedziała jak Ci dojebać za pomocą rycerza w białej zbroi, który dostał propozycje pomacania cipki wieczorem :) 

 

W tym przypadku zemsta z Twojej strony jest objawem tego że nadal ta laska Ci leży, to pokaże Twoją słabość, i udowodni jej że dobrze zrobiła zostawiając Cię, jeśli ja miałbym się mścić, to zrobiłbym to tak żeby nikt nie zorientował się że to ja.

 

Albo wstawił na pejsa, foty z jakiejś imprezy z innymi fajniejszymi dupami :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj boli Cię, że będzie ją rżną ;) oj boli. Miej jaja i daruj sobie, takie gówno burze, rodem nastolatka :D Chcesz dymać? Skup się na sobie i na zdobyciu odpowiedniej dla siebie kobiety. Tam sobie poużywasz, a i rozum Ci się rozjaśni ;) 

Edytowane przez Still
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, panicz74 napisał:

Koleś raczej nie jest pizdą i sobie przebiera w paniach

Czyli typowy bad boy, to jest nadzieja dla Ciebie, wyrucha i wyrzuci, a Ona wróci do Ciebie i powie że nie wie jak to się stało, że się rozstaliśmy, wiesz może misiu jakie były ku temu powody? 

Zostanie z Tobą, dopóki nie znajdzie lepszej gałęzi, i to wersja najbardziej prawdopodobna, ale zaraz zaraz... :) 

 

26 minut temu, panicz74 napisał:

Teraz chyba zatęsknił do ciepłej przystani i się z nią skontaktował. 

Czyli pewnie ruchał ją wcześniej, a że łatwo popuszcza szparki to zadzwonił :P 

 

26 minut temu, panicz74 napisał:

Ale faktycznie, chodzi mi o to żeby jej dojebac i żeby wiedziane było jaki z niej kurwiszon. 

Ja nie wiem jaką trzeba mieć samoocenę, żeby wiązać się z kurwiszonami, gdzie szacunek do siebie?? 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne że Cię to męczy, minął dopiero miesiąc. Ja po odejściu byłej przez pierwsze 3 miechy planowałem zemstę, kilka lżejszych punktów nawet zrealizowałem. Później zaczęło mi odpuszczać. Tak po pół roku już się z tego śmiałem a po roku całkiem mi przeszło. Teraz mi aż wstyd i głupio przed samym sobą że się do tego zniżyłem, nie warto.

Proponuje zająć się sobą, to odsunie wredne myśli na dalszy plan a jak już musisz to ogarnij sobie inną laskę, myśli o byłej szybko wyparują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, panicz74 napisał:

Teraz chyba zatęsknił do ciepłej przystani i się z nią skontaktował.

Czekaj, to znał ją zanim byliście razem? Czyli pieprzyli się przed waszym związkiem! ?

 

Chłopie idź do kuchni, weź największą patelnie jaką masz i się piertolnij w głowę!

Nakręcasz się na byłą!!! Teraz masz sraczkę w głowie. Wymaż z pamięci te babę.

Poznasz następną i będziesz chorobliwe zazdrosny.

 

A zemsta, hm. Może być tak, że tamten się narucha i kopnie ją w dupę!

Wtedy odezwie się do Ciebie, "co słychać", i tu masz dwie opcje do zemsty.

1 Olewasz ją, zero odzewu.

2. Dla twardych kolesi?Gadasz że wszystko ok, spotykacie się od nowa, jest miłość, seks, motylki po czym.....zostawiasz ją dla innej

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, panicz74 napisał:

Może by tak poinformować kolesia, żeby miał oczy otwarte, przy okazji trochę jej zepsuć relacje?

Bardzo matriksowe i białorycerskie podejście.

 

Idź do niego, jakby niby nic i powiedz mu to prosto w oczy: siema stary, twoja obecna laska to kurwiszon, wiem, bo ostatnio z nią byłem. Jeśli Ci nic nie skroi i nie dostaniesz od razu w ryj, to możliwe, że poźniej od jego kolegów lub od niego samego w obstawie.

Tak na poważnie to weź wiele głebokich oddechów, zaparz sobie trochę rumianku i go wypij. Alternatywnie walnij się największą patelnią w łeb jak tu niektórzy piszą lub zwyczajnie walnij głową w mur jak najmocniej potrafisz.

Nastepnie zastanów się nad sobą, poczytaj forum i zajmij się sobą. Jeśli wszystko przebiegnie sprawnie, wywalisz zbroję do śmietnika i będziesz się bardzo głośno smiał z tego co tu napisaleś.

 

Zostawila Cię dla byłego, no cóż podejrzewam dlaczego. 

 

PS: najlepszą zemstą będzie jeśli nie będziesz się nią przejmował, poprawisz swoje SMV i zaczeniesz umawiać się z laskami ładniejszymi od niej.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można...tylko po co? Nie szkoda ci czasu, energii na takie coś, ale jak to akurat bardzo chcesz zemsty...ok! Olej ją ciepłym moczem, bez scen, wulgaryzmów, tak jak by jej nie było w twoim życiu, weź się za siebie, niech ci lepiej się powodzi, znajdź młodszą i ładniejsza od niej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest chory, dlatego, że jesteś pod wpływem emocji.

Pomysł zemsty często przychodzi do głowy, zwłaszcza jeśli zostaliśmy rzuceni, a zwłaszcza dla kogoś innego.

Też kiedyś myślałem o zemście, ale z perspektywy czasu myślę, że byłoby to głupie i tyle.

Poza tym tylko ją dowartościujesz i pokażesz jak bardzo Cię to boli.

Trzymaj fason i zajmij się czymś pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panicz74 napisał:

Może by tak poinformować kolesia, żeby miał oczy otwarte, przy okazji trochę jej zepsuć relacje?

Nie informować o niczym.  Z dwóch zasadniczych powodów:

1. Zawodnik i tak nie uwierzy, szczególnie jesli dowie się, że jestes jej eksem (dowie się automatycznie bo niby kto inny ma mieć takie informacje ?)

2. Nie będziesz miał z tego żadnej wymiernej i sensownej korzyści dla siebie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich pozostałych sił postaraj się odciąć od niej. Nie trać energii na zemstę, która nic Ci nie pomoże. W każdym możliwym wymiarze odetnij się, fb insta realny świat. Unikaj jej, nie oglądaj zdjęć, wyrzuć wszystko co się z nią kojarzy.

 

Będzie ciężko, nie da się od tego uciec ale dzięki temu szybciej Ci przejdzie.

 

Inna droga to terapia, ale najpierw lepiej spróbować samemu. Niewiele czasu jeszcze minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panicz74 napisał:

jeszcze parę dni wcześniej mówiła, że mnie kocha i że chce mieć ze mną dzieci. Zrobiła mi z głowy niezły mindfuck

Ahh ten haj hormonalny. Wiesz gdzie jest Twój błąd? Uwierzyłeś w słowa kobiety, a u kobiet patrzy się tylko na czyny. Sam sobie jesteś winien. Wszedłeś do klatki z tygrysem i masz żal, że Cię podrapał? Taka już natura karyńska :D

 

Podziękuj jej za lekcję i każ spierdalać. To najlepsze co możesz zrobić.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, panicz74 napisał:

Może by tak poinformować kolesia, żeby miał oczy otwarte, przy okazji trochę jej zepsuć relacje?

Nigdy przenigdy nie rób zemsty na swojej byłej. To bardzo słabe i pokazuje Twoją wielką słabość. Największą zemstą będzie to, że nigdy do niej się nie odezwiesz. I będziesz zadowolony sam z siebie, bez udziału ex. Była laska będzie na maxa wkurwiona jak zobaczy, że jesteś zadowolony bez niej. No jak to możliwe? Trzep kasiorę ile wlezie. Kobiety zawsze wyczuwają dziewiątym zmysłem, przy którym facecie jest hajs.

 

Miej w chuj kasy ale nie afiszuj się tym na pejsbuczku. Pańcia z ciekawości czasem zerka co u Ciebie. Możesz pokazać tak przypadkiem, że masz zegarek za 50 koła. A ona ma bolca, który zarabia 1750, o ile akurat nie pije. To ją zaboli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.