Skocz do zawartości

40 z prawie odchowanymi dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o rozwódce z 2 synami w wieku tuż przed 18?

Z taką nie miałem jeszcze doświadczenia. Czy taka kobieta patrzy na faceta przez pryzmat bankomatu jak powiedzmy 27latka z dzieciokiem? 

Na jakie rzeczy zwracać uwage? 

Jakie mogą być lampki ostrzegawcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba z dziećmi zawsze patrzy. Kalkuluj tak jak kobiety:

 

- jak jest z ubogich warstw to dla niej kwota x będzie znacznie większą kwotą niż dla księżniczki z wyższych sfer

- jest bardzo nikła szansa, że jeszcze nie włączył się jej tryb mega wyrachowania jak u starszych koleżanek

 

 

A nie lepsza 22 latka bez dzieci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DarkMorpheus napisał:

A nie lepsza 22 latka bez dzieci?

 

Nie mam czasu jeszcze na jakieś poważne związki. A taka milfka nie będzie marudzić. W dodatku mieszka godzinę samochodem ode mnie więc układ idealny. No i jest o czym pogadać, a nie instagramy i selfiaki z tymi filtrami ala piesek :D

 

Ale gdyby coś zaiskrzyło to dobrze wiedzieć na co z taką zwracać uwagę

Edytowane przez Isildur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Isildur napisał:

Ale gdyby coś zaiskrzyło to dobrze wiedzieć na co z taką zwracać uwagę

Jeżeli będzie iskrzyć to czas "zpindalać".

 

Bo z pewnością to będzie lont do bomby która wybuchnie prosto w ryj!

 

18 lat to jeszcze 6-8 wysokiego stanu "hajsowania" w nie swoje geny.

 

Punktem kiedy pani będzie trzeć "kamieniami nad hubą" będzie moment po sexieeee kiedy zaczną się próby przedstawienia rodzinie lub mega bliskim znajomym. Zawsze w tej kolejności.

Czyli picie herbatki z jej bliskim środowiskiem to czas zakupu biletu w jedną stronę. Zam zadecydujesz w którą.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Isildur napisał:

A taka milfka nie będzie marudzić.

Jesteś pewien? Zdziwiłbyś się jak blisko zachowania 18tki, jest taka rycząca 40tka. 

 

8 minut temu, Isildur napisał:

No i jest o czym pogadać, a nie instagramy i selfiaki z tymi filtrami ala piesek :D

Niby o czym pogadasz z taką 40? O kremach przeciwzmarszczkowych pod oczy? 

 

Odchowane dzieci, to dzieci, które wyfrunęły z gniazda, a nie 18 letnia gówniarzeria. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, to tu mowa o 40-latce??? Ty nekrofilem jesteś? Myślałem, że te 18-cie to jej wiek, a nie dzieci (sorry czytałem kątem oka i pisałem w biegu).

 

40-ka to wyrachowanie najwyższej próby. Będzie ugodowa, bo podskoczyć nie może. To jest jak samochód z przebiegiem 350000km. Cena niska, bo nie ma chętnych.

Iskrzenie do 40-latki? Zabawne?

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Isildur napisał:

Ale gdyby coś zaiskrzyło to dobrze wiedzieć na co z taką zwracać uwagę

Jedyne co może w tym przypadku zaiskrzyć to świece zapłonowe w Twoim pojeździe gdy będziesz spierdalał, jesli masz benzynę.

W dieslu nie będzie iskrzyło ale procedura identyczna.

Dotyczy również autobusu.

Jeśli jeździsz tramwajem to może zaiskrzyć pantograf, również dobry znak.

 

W każdym innym wypadku jeśli coś zaiskrzy między Wami, to wyobraź sobie że z kuchenki już dawno ulatniał się gaz.... i właśnie zaiskrzyło.

9 minut temu, DarkMorpheus napisał:

nekrofilem

gerontofilem, przecież ona jeszcze żyje :D

25 minut temu, Tornado napisał:

Bo z pewnością to będzie lont do bomby która wybuchnie prosto w ryj!

No mówię kuchenka gazowa i iskrzenie to nic dobrego!

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Przecież wiem że są plusy i minusy.

Jak biorę się za takiego milfa to musi wyglądać na 30 (znam swoją wartość i pasztetu nie tykam). Nie ma parcia na dziecko (jak 30letnia panna), nie trzeba za często się z nią widywać (jak z 22latką). Nie martwię się hipergamią bo dla takiej 40stki jestem 10tką. A jak jej zrobię dobrze, że będzie odpływać to mogę mieć stosunkowo tanio seks.

A jak pisałem, nie mam czasu na poważne związki.

@RealLife póki co wiem, że pracuje więc kasy żebrać myślę że nie będzie. Poza tym zgrywam biedaka :D Muszę jakoś sprytnie dowiedzieć się jak mieszka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Isildur napisał:

Panowie co sądzicie o rozwódce z 2 synami w wieku tuż przed 18?

Krótko mówiąc - buhaj z rogiem.

 

Środki ostrożności:

1. NIGDY nie daj się przedstawić jej znajomym lub co gorsza - rodzinie

2. Tylko dobra guma, którą wiesz kiedy zakładałeś, kiedy zdjąłeś i gdzie wyrzuciłeś

3. Żadnych deklaracji wierności.

4. Nic z rzeczy typu "jesteśmy razem"

 

I najważniejsze - zawsze mów jej to co chciałaby usłyszeć. To może być trudne w zestawieniu z w/w środkami ostrożności, ale właśnie cała w tym sztuka.

 

Zatem - do momentu wdrożenia przez damę tzw "realizacji zysków z inwestycji dupy" - buhaj z rogiem. Bo jak się przestawi pierwsze litery........ Brat @Isildur sobie przestawi :)

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Isildur napisał:

No ale nie lepiej wpadać do niej na chatę niż tracić kase na hotele? Wtedy musiałbym się pokazać synom

Są dwie opcje:

1. Wpadasz gdy młodzieży nie ma (czyli rzadko)

2. Płacisz za hotele co i tak jest żadnym kosztem w zestawieniu ewentualnych konsekwencji zbytniego "zaprzyjaźnienia się". Nie ma darmowego obiadu - i tak samo nie ma darmowego seksu. Nigdy nie było i nie będzie.

 

Poza tym - wpadając do niej z pustymi rękoma - wyjdziesz szybko na łachmytę. Więc zawsze jakiś smakołyk, prezencik kupić należałoby.

A jak postawisz hotelik - to już łachmyta nie jestes.

 

Dodatkowo - stawiając hotelik dajesz jej do zrozumienia, że seks ogarniasz sobie łatwo. Co zmusza ją do naprawdę solidnego starania się o Ciebie :):):)

 

6 minut temu, Lailla napisał:

 jak zwykle 100 % romantico

Ja zawsze jestem romantico nad gorącą Martyniką. Nawet w Tico-erotico :)

Szczególnie gdy wyznaję damie co do niej czuję w słowach - "Twój zniewalający czar zwiewnej nimfy porywa me serce w rytm pracy wysokoprężnego silnika Andoria 4C90 z lejącym trzecim wtryskiem :):):)

 

PS:
Arch czy Fit-Daria ? Kogo Bracia obstawiają ?

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Isildur napisał:

rozwódce z 2 synami w wieku tuż przed 18

1. Już jeden od niej zwiał, i to nie bezkosztowo (alimenty).

2. Jak "wychowała" synów na posłusznych chłopców, przy pierwszej awanturze jeden przytrzyma Ci @Isildur ręce za plecami, a drugi obije mordę bo "nie będziesz tak do naszej mamusi mówił". Tym ryzykujesz.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pańcia w młodości nie miała kilogramów szpachli na twarzy, nie paliła papierosków ani nie chlała dzień w dzień.
To taka 40-letnia kobieta może być naprawdę atrakcyjna, jeżeli zamiast wyżej wymienionych czynników, pańcia w miarę dobrze się odżywia i ćwiczy w wolnych chwilach.
Na sex przyjaźń jak znalazł.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria, razem z Archem stanowilibyście piękną parę :)

 

@Bonzo o ten hotel już Cię dawno miałem zapytać. Co robić w sytuacji, jak Pani (w tym przypadku żona) alergicznie reaguje na propozycję wyjazdu do takiego hoteliku-moteliku w jednym celu? Nie ukrywam, że mnie to kręci, jako niezrealizowana fantazja. Dziwne jakieś, cholera, obiekcje.  Typu: nie podoba mi się pomysł jazdy tylko na seks, dziwnie bym się czuła, jak kurtyzana etc. Tego na razie nie byłem w stanie zmienić. Parki, samochody, ustronne miejsca zaliczyłem. Tego cholernego hoteliku nie : //

Edytowane przez Obliteraror
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sheep napisał:

A co do Twojego romantyzmu nigdy nie miałam wątpliwości, że nawet Twoi "uczniowie" nazywają Cię cynikiem.

Bardzo mi miło, że mam uczniów nawet w cudzysłowiu :)

31 minut temu, Sheep napisał:

No trzeba miec jakąś strategię obronną i jakoś sobie racjonalizować samotność gdy zaraz 50 stuknie :D

No cóz - jakoś trzeba samotności przeciwdziałać.

Inna sprawa czy facet bez kobiety na stałe MUSI czuć się samotny. Tego nie wiem a swych doświadczeń że tak nie jest - nie stawiam tu za dowód.

Bo ja kosmita jestem :)

 

 

8 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Dasz palec, to urwą rękę ?

Albo zmienią nick pozostawiając uprzedni awatar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Obliteraror napisał:

Parki, samochody, ustronne miejsca zaliczyłem. Tego cholernego hoteliku nie : //

A gdy zdejmowała majtki w miejscach publicznych, to nie czuła się jak ostatnia...?
Chyba sex w parku jest bardziej perwersyjny niż wizyta w hoteliku.
Dziwna kobieca logika.

 

 

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Daria, razem z Archem stanowilibyście piękną parę

Tez o tym pomyślałem.
Zaburzona forumowa para ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.