Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety są łatwe???


Rekomendowane odpowiedzi

Niektore kobiety na pewno są łatwe. A w zasadzie - nie szanują same siebie i swojego ciala. Widywalam to u znajomych ktore raz pogadaly z typem na sympatii a potem od razu rozkladaly nogi... 

Mnie to smieszy bo potem jedna z takich dziewczyn przyleciala do mnie placząc dlaczego znowu jest sama przeciez mowil ze kocha (niewazne ze widziala go raz na oczy a "kochal" ewentualnie jej fotki w bikini ktore mu słała od pierwszej rozmowy..).

Ja np pozno zaczelam, mimo ze libido mam dosc wysokie, i mimo ze w liceum chlopacy za mną latali. Mialam mozliwosc oddania wianka najwiekszemu ciachu w szkole, ale nie ze mną te numery.

Uwazam ze seks jest czyms co jest podstawa zwiazku i go spaja. Jest bardzo wazny. Ale poza zwiazkiem (tzn. Gdy jestem samotna) wole zaspokajac swoje potrzeby plastikowym przyjacielem. Wole to niz traktowac faceta jako lalke z dildo. I pozwolic facetowi mnie w ten sposob uzywac. Uwazam ze to uczciwe. I wszyscy są zadowoleni.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kobietom wyknęły się popędy spod kontroli. 

 

Teraz wiedza jest ogólnodostępna, wszędzie mnóstwo poradników jak wyrwać łaskę do łóżka na pierwszej randce. Nie da się w sobie zwalczyć wszystkiego.

 

Prawdą jest, że facet zawsze zyskuje na seksie w oczach innych, kobieta traci. 

 

Jestem za tym, żebym młode i ładne miały np. sponsora, żeby nie czuć że marnują szczyt urody na dzbanów, którzy chwalą się nią kolegami. Tym sposobem każdy coś z tego ma. 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli kobiecie fizycznie się mężczyzna nie spodoba to żadnego seksu nie będzie nawet po pijaku. Kobiety obecnie mają o wiele łatwiejszy dostęp do ruchania. Wystarczy jak jakąś dziewczyna założy profil na jakimś portalu randkowym to od razu będzie mieć rzesze napalonych samców - ma w czym wybierać. Jeśli chodzi o mężczyzn sprawa jest już bardziej skomplikowana - zanim się facet dobierze do majtek kobiety może potrwać jakiś czas.
Dziewczyny także lubią seks ponieważ ich orgazm jest zdecydowanie lepszy w porównaniu do męskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Halinka napisał:

Teraz wiedza jest ogólnodostępna, wszędzie mnóstwo poradników jak wyrwać łaskę do łóżka na pierwszej randce

Do robienia kasy na sfrustrowanych beciakach, czyli jakimś 80% społeczeństwa, którzy udane życie erotyczne to mogą sobie tylko narysować albo obejrzeć na serwisiexxx.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, leto napisał:

ej no...

 

1XebeAQ.jpg

 

xddd

Tutaj masz rację hehe wtedy to nawet po pijoku można :)
Chociaż są ogłoszenia na roksa gdzie panie zastrzegają sobie spotykanie z klientami pod wpływem różnych środków ;)

3 godziny temu, bassfreak napisał:

W jakim sensie ? orgazm jest odczuciem subiektywnym i nie da się określić "kto lepiej go czuje" , na to się składa wiele czynników.

Dłużej trwa orgazm kobiecy oraz dziewczyny mogą ich mieć o wiele więcej w porównaniu do nas chłopów, przynajmniej ja tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 21:27, bernevek napisał:

Jeżeli ona chce spróbować z innym, a będzie ze mną to... niech spróbuje. Po co mam ją ograniczać a frustracja będzie tylko w niej narastać. Ja jej dam co innego, on jej da co innego.

Nie ma miłości bez zazdrości :D. Takie coś przejdzie tylko w związku gdzie nie masz więzi emocjonalnej z partnerką ani ona z Tobą.

W dniu 7.04.2020 o 13:53, nowy00 napisał:

Kobiety obecnie mają o wiele łatwiejszy dostęp do ruchania.

A wiesz np o tym że dla kobiety seks nie jest tak ważny jak dla mężczyzn? Mam kilka koleżanek które mogą mieć seks kiedy chcą a nie uprawiaja go od kilku lat bo nie są w związku. Dla kobiety tak ważny jak dla Was seks jest związek. Jeśli dla Ciebie związek jest mało ważny to pomyśl że dużo kobiet tak odnosi sie do seksu, jest mało ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

A wiesz np o tym że dla kobiety seks nie jest tak ważny jak dla mężczyzn? Mam kilka koleżanek które mogą mieć seks kiedy chcą a nie uprawiaja go od kilku lat bo nie są w związku. Dla kobiety tak ważny jak dla Was seks jest związek. Jeśli dla Ciebie związek jest mało ważny to pomyśl że dużo kobiet tak odnosi sie do seksu, jest mało ważny.

Wiem o tym. Dla mnie wyglada tak - dziewczyny dążą najczęściej do związku, a my faceci do seksu.

Co nie zmienia faktu, ze to właśnie kobiety mają łatwiej (w porównaniu do nas facetów) jeśli szukają kogoś tylko do jednorazowej przygody seksualnej. Nawet taka niezbyt ładna dziewczyna zakładając profil na jakimś portalu randkowym ma już na samym wejściu tysiące wiadomości, a cześć z nich jest dotyczy szybkiego numerka.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Nie ma miłości bez zazdrości :D. Takie coś przejdzie tylko w związku gdzie nie masz więzi emocjonalnej z partnerką ani ona z Tobą.

Nie wiem co musiałaby reprezentować sobą laska (z urody i usposobienia), żebym się w niej zakochał. Wiem, że kobiecie zazdrość faceta łechcze to ego, bo dostaje silny komunikat jaka jest dla niego atrakcyjna. Ale dojrzali ludzie nie tracą energii na takie gierki, tylko budują to swoje gniazdko, w którym czują się najlepiej. 

 

Edytowane przez bernevek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nowy00 napisał:

Jednak nie zmienia faktu, że to właśnie kobiety mają łatwiej (w porównaniu do nas facetów)

Tylko że kobiety tego nie chcą więc z tej "łatwości" nie korzystają. Nawet takie puszczalskie finalnie marzą o związku tylko że nie wiedzą że seksem faceta do siebie nie przywiążą. Odwracając sytuację to mężczyzna ma łatwiej w porównaniu do kobiet jeśli chodzi o wejście w związek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bernevek napisał:

Ale dojrzali ludzie nie tracą energii na takie gierki, tylko budują to swoje gniazdko, w którym czują się najlepiej. 

 

No no dobrze sie to przeczytalo :)

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Tylko że kobiety tego nie chcą więc z tej "łatwości" nie korzystają. Nawet takie puszczalskie finalnie marzą o związku tylko że nie wiedzą że seksem faceta do siebie nie przywiążą. Odwracając sytuację to mężczyzna ma łatwiej w porównaniu do kobiet jeśli chodzi o wejście w związek.

To jest prawda. Kobieta nie korzysta z tej latwosci poniewaz jakby tak bylo to kazdy facet mialby darmowy seks umawiajac sie prawie z kazda dziewczyna z badoo.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bernevek napisał:

Ale dojrzali ludzie nie tracą energii na takie gierki, tylko budują to swoje gniazdko, w którym czują się najlepiej.

Egoiści którzy nie chcą mieć rodziny tak robią.

Jeśli mężczyzna chce miec dom i rodzine, potomka to szuka kobiety w której mozna sie zakochać.

Związek z kobietą która Cię zdradza i którą zdradzasz ty nie ma sensu. Po co wtedy związek.

3 minuty temu, nowy00 napisał:

To jest prawda. Kobieta nie korzysta z tej latwosci poniewaz jakby tak bylo to kazdy facet mialby darmowy seks umawiajac sie prawie z kazda dziewczyna z badoo.

Dokładnie.

13 minut temu, bernevek napisał:

Nie wiem co musiałaby reprezentować sobą laska (z urody i usposobienia), żebym się w niej zakochał.

Musiałaby czuć do Ciebie podziw i szacunek a do tego być dobrą. W takiej byś się zakochał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli mężczyzna chce miec dom i rodzine, potomka to szuka kobiety w której mozna sie zakochać.

Błędnie zakładasz, że każdy facet jest wstanie się zakochać.

 

Cytat

Związek z kobietą która Cię zdradza i którą zdradzasz ty nie ma sensu. Po co wtedy związek.

Nazywasz to zdradą? Zdrada jest wtedy, kiedy dana strona nie wie. Jeżeli ja chcę sobie spróbować z mulatką/ azjatką a będę ze słowianką, to czemu miałbym nie spróbować? 

Analogicznie. Ona chce spróbować z murzynem. Wspólne życie to nie tylko seks, jest jeszcze wiele innych aspektów. Więź emocjonalna, wspólne cele, wspólne doświadczenia itp.

Ja fantazjuje o Azjatce oddalam się od niej, seks z teraźniejszą przestaje cieszyć.  Tak to zaspokoję ciekawość i można wrócić do wspólnego życia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bernevek napisał:

Błędnie zakładasz, że każdy facet jest wstanie się zakochać.

Jeśli jest człowiekiem to tak. Uczucia wyższe tylko u homo sapiens występują.

2 minuty temu, bernevek napisał:

Tak to zaspokoję ciekawość i można wrócić do wspólnego życia.

To tak nie działa. Mnie brzydziłby mój partner seksualnie gdybym wiedziała że uprawiał seks z inną, że jakaś go dotykała itp. Relacja byłaby już całkiem inna. Nie byłby dla mnie tak ważny. Serio byłbyś z kobietą która na weekend wyjeżdża sobie na seks z jakimś ogierem a potem wraca do ciebie? Nie czułbyś się jak przegryw że seks z Tobą nie sprawia jej takiej przyjemności bo woli to robić z innimi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli jest człowiekiem to tak. Uczucia wyższe tylko u homo sapiens występują.

Można nie chcieć przywiązania.

Cytat

To tak nie działa. Mnie brzydziłby mój partner seksualnie gdybym wiedziała że uprawiał seks z inną, że jakaś go dotykała itp. Relacja byłaby już całkiem inna. Nie byłby dla mnie tak ważny. Serio byłbyś z kobietą która na weekend wyjeżdża sobie na seks z jakimś ogierem a potem wraca do ciebie? Nie czułbyś się jak przegryw że seks z Tobą nie sprawia jej takiej przyjemności bo woli to robić z innimi?

Działa, zaspokoiła swoją ciekawość/ fantazje. Zakładając, że spełnia tylko te dwa - to nie, nie czułbym się jak przegryw. Bo fantazja, to tylko fantazja. 

A nie brzydzi CIę jak byłe dotykały Twojego faceta? Przecież to ta sama sytuacja, tylko odwleczona w czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bernevek napisał:

Można nie chcieć przywiązania.

Oczywiście z tym się zgodzę. Przez złe doświadczenia można się blokować emocjonalnie przed zakochaniem. Wielu tak robi.

1 minutę temu, bernevek napisał:

Bo fantazja, to tylko fantazja

Nie dla kobiety. Miała fantazję seksu z murzynem, ok spełniła ją. Tylko że przy tobie nie będzie miała spełnionej potrzeby więzi, uczuć itp. Ten murzyn może jej to zapewnić "miłymi słówkami". Wtedy oleje Cię bardzo szybko i cały twój układ się rozleci.

 

3 minuty temu, bernevek napisał:

A nie brzydzi CIę jak byłe dotykały Twojego faceta?

Też mnie to brzydzi dlatego wybieram partnerów którzy przede mną nie mieli wielu partnerek. Jednorazowe wyskoki od razu skreślałam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.