Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety są łatwe???


Rekomendowane odpowiedzi

@Androgeniczna ale zdajesz sobie sprawę, że trzymanie wiertarki w ręce nie jest wprost powiazane z brakiem ciepła i kobiecości? Dobierasz ludziom cechy społeczne jakbyś obserwowała ludziki Lego. Ten taki, ten znów taki. Wielość ról i umiejętności nie istnieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Halinka

 

A na przykład w moim typie nie jest taka babka z wiertarką w łapie, bo to trochę jak ja bym miał Mariusza Pudzianowskiego za żonę. Trochę jak dla faceta we fartuszek się przebrać i tańczyć pichcąc ciastko z malinami. Nic nie mam do tańczenia i śpiewania podczas robienia ciastka we fartuszku ale no nie wiem, chyba nie moja działka, choć możliwe, że raz czy dwa razy bym się powygłupiał ale faktycznie to chyba tak archetypowo nie dodaje męskości, tak samo jak facet na szpilkach.

 

Natomiast owszem coś w tym jest, że jeden by chciał kobietę z młotkiem w rynce, my po prostu chyba nie jesteśmy aż tak wymagający jak Panie po prostu. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Ale to jak z gustami, z gustami się nie dyskutuje :) 

 

Każdy woli co innego i bardzo dobrze, natomiast przybicie młotkiem nie zabiera kobiecie kobiecości i fajnie jak tak umie ale gdyby mi chatę remontowała a ja w tym czasie robił wypieki, to póki to nie koliduje i jedno drugiemu nie wypomina to chyba (może) relacja będzie działać - nie wiem. Pamiętajmy, że po takich robótkach raczej kobiety jeszcze muszą ogarniać inne sprawy, jak sprzątanie czy opieka małą dzidzią więc nie wiem - raczej się babka wykończy ale jeśli to lubi, to ja nie mam nic przeciwko. Tylko ja raczej wolę starszy model rodziny, gdzie jednak ja tym młotkiem będę bił w ściany, tyle i aż tyle.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A na przykład w moim typie nie jest taka babka z wiertarką w łapie, bo to trochę jak ja bym miał Mariusza Pudzianowskiego za żonę.  

IMO nie chodzi o to żeby kobieta remontowała cały dom, ale też żeby nie była totalną melepetą, nieogarnietą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

@Halinka

Bo jak zawsze faceci nie wiedzą czego chcą. Nie ma co ich słuchać. Jedno mówią a co innego robią. Kierują się emocjami w danej chwili :). @Obliteraror chyba kiedyś pisał że lubi kobiece kobiety :D a tu nagle że nie. Chyba że się myle i nie mówiłeś tak wtedy przepraszam.

 

 

Też jak czytam to są tony sprzeczności, a potem widzę w moją stronę oskarżenia o manipulacje, które sami stosują. 

 

 

Jakiś czas temu stwierdziłam, że dyskusję z facetem można co najwyżej o pogodzie prowadzić - bo obie płcie mają interes w zaprzeczaniu i kreowaniu przeciwnych poglądów niż mają w rzeczywistości. 

 

 

Racjonalność/ logika w wydaniu którejkolwiek z płci to bajeczka. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kali(NIE)baka

 

Prywatnie dla mnie kobieta z młotkiem w ręku jest słodka :D ale mówię różnie to bywa, dla wielu kobieta z piłą łańcuchową drwal może bym fajnym ziomem do związku, dobrze jakby jeszcze samochód naprawiła, trawę skosiła i zbudowała dom :D rodziła dzieci i je wychowała i zarabiała na siebie i była przy tym czysta nie od smarów i elegancka i pachnąca a i miała własne mieszkanie ^^.

Uważam, że kapkę jako płcie od siebie za dużo wymagamy ogółem całe ale to tylko moje skromne spostrzeżenia.

 

frame_001504.jpg

 

lub

 

576c7b782af4b_o_full.jpg

 

 

P.S osobiście gdybym miał taką kobietę, to ona by mnie chroniła, a niech się bije i mnie chroni a co! :D 

5bae1038237e8_o_full.jpg

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

A na przykład w moim typie nie jest taka babka z wiertarką w łapie, bo to trochę jak ja bym miał Mariusza Pudzianowskiego za żonę

 

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Prywatnie dla mnie kobieta z młotkiem w ręku jest słodka

 

Nie wiem czy aż taka różnica między młotkiem a wiertarką czy gubisz się w zeznaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Uważam, że kapkę jako płcie od siebie za dużo wymagamy ogółem całe ale to tylko moje skromne spostrzeżenia.

Coś w tym jest. Tylko, że to nasza płeć jest bardziej skora do przymykania oczu na takie "braki" u pań, niż odwrotnie.

 

A z drugiej strony jak już zagonisz dziewuche do roboty, pokażesz jej, jak ma coś zrobić, to potem każdemu, kogo przyprowadzi do domu musi się pochwalić "patrz sama zrobiłam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

Coś w tym jest. Tylko, że to nasza płeć jest bardziej skora do przymykania oczu na takie "braki" u pań, niż odwrotnie.

 

10 kg więcej i słodka pani z młotkiem w ręce zamieniłaby się w babochłopa nie do tknięcia. 

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Halinka napisał:

Nie wiem czy aż taka różnica między młotkiem a wiertarką czy gubisz się w zeznaniach. 

Pogubiłem się ale od tego są kobiety, by mężczyznę naprowadzić na dobrą drogę! :D 

4 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

Coś w tym jest. Tylko, że to nasza płeć jest bardziej skora do przymykania oczu na takie "braki" u pań, niż odwrotnie.

 

A no ale to nic, wystarczy mieć tego świadomość :) 

 

1 minutę temu, Halinka napisał:

10 kg więcej i słodka pani z młotkiem w ręce zamieniłaby się w babochłopa nie do tknięcia. 

1kg to 1000 zł, facet 1000 zł mniej przyniesie i też jest nie do tknięcia, a no już tak jest w tym świecie szanowna @Halinka

 

 

@Mosze Red pewno bo tą kamerą takie dobre ujęcia robią :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Halinka napisał:

10 kg więcej i słodka pani z młotkiem w ręce zamieniłaby się w babochłopa nie do tknięcia. 

Filmik od @Mosze Red jak można być przepiękną, a za razem ogarnięta.

 

Swoją drogą poznałem osobiście kobiete (pracowaliśmy razem przy budowie domu), która pracowała jako pomocnik u boku swojego męża. To był dekarz/cieśla. Wszystko robiła, cięła krokwie piła łańcuchową, dachówki szlifierką , nosiła to, koniec świata. 

Edytowane przez Kali(NIE)baka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

jak można być przepiękną, a za razem ogarnięta.

Wystarczy że się urodziła w rodzinie rednecków z Kentucky i zamiast lalek bawiła się shotgunem, piłą, młotkiem i siekierą ?  

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własny żarcik:

Kobieta ma do wyboru modela z 2 lewymi rękami i obok faceta z nadwagą, który dobrze zarabia i umie postawić dom:

- wybieram drugiego! Jestem taka niewybredna, bo wybrałam brzydszego! 

Mężczyzna ma do wyboru modelkę z 2 lewymi rękami oraz kobietę z nadwagą, która dobrze zarabia i umie postawić dom:

- wybieram pierwszą! Jestem taki niewybredny, bo wybrałem tę bez umiejętności!

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Halinka napisał:

Kobieta ma do wyboru modela z 2 lewymi rękami i obok faceta z nadwagą, który dobrze zarabia i umie postawić dom:

- wybieram drugiego! Jestem taka niewybredna, bo wybrałam brzydszego! 

Należy zaznaczyć, że ta kobieta jest po 30-stce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.