Skocz do zawartości

Laska ciagle przeklada spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem tu nowy, zwykle nie piszę na forach, ale znalazłem to dla facetów, wiec mam nadzieję, że mi pomożecie.

Co myslicie o takiej sytuacji, kiedy spotykam się z laska juz od roku.

Wszytsko bylo pieknie i fajnie, spotkania raz, czy dwa razy w miesiacu, bo dzieli nas spora odleglosc

No i ostatnio ona od jakiegos miesiąca - nie ma czasu na spotkania.

Przelozyla je juz 3 razy, choc sama je prosponuje, ale pozniej jej cos wypada i za to przeprasza.

Nasz zwiazek jest dosc luzny, ale zalezy mi na niej w pewien sposob.

Wczesniej tez czasem przekladala spotkanie, ale nie tak czesto jak ostatnio.

Niby z waznych powodow i przeprasza mówiac, ze tez chciala sie ze mna spotkac i jej szkoda, ale mimo wszystko.

Co byscie zrobili, dali jej jeszcze szanse, zdystansowali sie do niej zeby sie postarala, czy dali sobie z nia spokoj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny bolec w pobliżu :).

Szukaj innej  i  nie dalej jak 20 - 30 km.

Przeżyłem związek na odległość  :).

Szkoda życia tracić na takie bzdety na końcu zawsze zdradzają a ty masz cholerne poczucie winy.

Ja powyżej 120 km jeździłem 1,5 roku - co za desperacja :) .

Dziewczyny szukaj blisko na odległość nie ma sensu, czas na dojazdy przelicz i ile hajsu na to tracisz.

Już znasz odpowiedz :).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek na odległość to porażka. Już tutaj jest kolosalny błąd. Bo nawet jak się układa, obydwoje się starcie, poważnie podchodzicie i się szanuje ie, to tak naprawdę się nie znacie.

A problemy wyjdą że zdwojoną siła w momencie kiedy przejdziecie na poważniejszy etap myśląc "tyle już się znamy i jest git..." 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

bo dzieli nas spora odleglosc

Związki na odległość w dłuższej perspektywie czasu nie mają racji bytu.

 

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

No i ostatnio ona od jakiegos miesiąca - nie ma czasu na spotkania.

Najprawdopodobniej znalazła kogoś kto rokuje podobnie jak Ty, może i nawet lepiej w swoim miejscu zamieszkania. Może się z nim spotykać częściej niż z Tobą i nie tracić czasu ze względu na odległość.

 

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

Nasz zwiazek jest dosc luzny

Może ona już nie chce luźnego związku, tylko Misia co będzie na każde jej zawołanie????;)

 

Odpuść ją sobie i znajdź sobie jakąs pannę w miejscu zamieszkania.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze licz zyski i  straty, w związku na odległość największe koszty ponosisz ty.

-Dojazdy 

-kasa

-Jesteś na jej terenie bo pewnie zostajesz i śpisz.

-Zabijasz atrakcyjność bo  zamiast z nią być to telefon net itp.

Ogólnie związki na odległość to porażka kto przeżył ten wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

Przelozyla je juz 3 razy

Wszystko jest dla niej ważniejsze od Ciebie, kolego.

 

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

Niby z waznych powodow

Wymień te powody.

 

Godzinę temu, Szwagier88 napisał:

Co byscie zrobili, dali jej jeszcze szanse, zdystansowali sie

Tak, dałbym jej spokój i odzyskał szacunek do samego siebie.

 

P.S. i poczytaj to forum, bo takich tematow jak Twój to było z kilkanaście.

Więc wiedza jest dostępna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek na odległość to zawsze nie wypada. Jeżeli jesteś z kobietą kilka lat i na jakiś czas będzie was dzielić pewna odległość idzie to przeżyć. Natomiast na samym początku nie ma opcji, aby to przetrwało. Bracia dobrze napisali weź sobie kartkę rozpisz wszystkie za i przeciw. Jechać np 100 km aby dostać buziaka, serio ? 

 

Benzyna, czas, brak zdrowej kontroli na miejscu ja tu widzę same minusy. Podziękuj Pani za ,, współpracę " i zajmijcie się własnym życiem osobno.

 

Godzinę temu, Poganiacz90 napisał:

Jasnowidzem nie jestem ale uważam że doprawia Ci rogi a nie zrywa bo chce mieć do kogo wrócić jak tamten kopnie ją w dupe

Inny bolec jest tu wielce prawdopodobny.  

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szwagier88 napisał:

spotykam się z laska juz od roku. (...) spotkania raz, czy dwa razy w miesiacu, bo dzieli nas spora odleglosc

czyli znacie się z grubsza licząc niecały miesiąc. I jak się domyślam to Ty jeździsz. Opłaca się? Jesteś na typowej orbicie, zastępczy facet, bolec awaryjny. Jak coś przekłada, to po jej stronie jest obowiązek aktywności. Ale jak się domyślam polega to na tym, że ona ustala Ci terminy, a Ty gonisz jakbyś był dostawcą pizzy. Weź to traktuj adekwatnie do tego, ile jest to warte w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, trop napisał:

 Nie ma nic lepszego dla faceta niż związek na odległość lub związek LAT. 

Kiedyś zrozumiecie ?

Możesz pościemniać

Jedziesz kiedy chcesz itp ale i minusy zawsze to może pierdyknąć bo pozna bliżej innego bolca.

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kimas87 napisał:

Związek na odległość to zawsze nie wypada. Jeżeli jesteś z kobietą kilka lat i na jakiś czas będzie was dzielić pewna odległość idzie to przeżyć. Natomiast na samym początku nie ma opcji, aby to przetrwało. Bracia dobrze napisali weź sobie kartkę rozpisz wszystkie za i przeciw. Jechać np 100 km aby dostać buziaka, serio ? 

 

Benzyna, czas, brak zdrowej kontroli na miejscu ja tu widzę same minusy. Podziękuj Pani za ,, współpracę " i zajmijcie się własnym życiem osobno.

 

Inny bolec jest tu wielce prawdopodobny.  

Jeśli kobieta angażuje się równie mocno to można to przetrwać ale jeśli tylko inicjatywaze spotkań leży po jednej stronie to nie ma co myśleć o tym że to przetrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Poganiacz90 napisał:

Jeśli kobieta angażuje się równie mocno to można to przetrwać 

Mylisz się. Związki na odległość w początkowej fazie znajomości zawsze kończą się tak samo. Takie związki się kończą nawet jak ludzie są ze sobą wiele lat. 

 

 

Kto doświadczył ten podzieli mój pogląd. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.