Skocz do zawartości

Ogłoszenie na portalu randkowym - mind fuck


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Leniwiec napisał:

Nie no nadstawi, chociaż oficjalnie pisze, że nie...Żeby nie zabrzmiało to bezpośrednio, jak  prostytucja... Takie tam samousprawiedliwienie i racjonalizacja...

A taki pewny to bym nie był.

Całkiem możliwe, że znajdzie niezłego frajera któremu da się poprzytulać, tak go owinie, że będzie bulić nic z tego nie mając.

 

Mało takich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei racja - bo to się płynnie zmienia. Można bardzo szybko przejść z jednej formy zdobywania kasy do drugiej.
Co może przerażać to bezrefleksyjność i łatwość zmiany z utrzymanki w prostytutkę i z powrotem.

Kiedyś, byłem świadkiem czegoś takiego i zryło mi to banie zdrowo, choć świadczy to o poziomie pani.

 

edit: znaczy o braku poziomu.

Edytowane przez GurneyHalleck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ówczesny sposób na godne życie stosowany przez kobiety. Tak jak wspomniał @zuckerfrei wiele kurtyzan robi podobnie. Kilka razy udało mi się spotkać na portalach randkowych i tych ze zwykłymi ogłoszeniami kilka takich dziewczyn. Nawet zdarzyło mi się znaleźć jedną z którą się raz umówiłem. Było to nawet śmieszne jak to czytałem co napisała o mężczyźnie zaradnym i z klasą, a sama robiła fellatio oblizując się ze smakiem. Na żywo była przeciętna, ale najwyraźniej skuteczna, bo drugi raz się z nią nie spotkałem. Grzecznie oznajmiła, że "na razie" się nie spotyka, bo jest zaręczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac To jak kupowanie samochodu powystawowego lub testowego z salonu. ;)

 

@zuckerfrei Raz miałem dziwną propozycję od cichodajki, że może się z mężem spotkać. Jak jej wspominałem to tym, że jestem na wózku, to dodatkowo zaproponowała, że mąż może po mnie przyjechać i pomóc wnieść do lokalu. Nie skorzystałem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GurneyHalleck napisał:

Mnie bardziej zastanawia logika .... jeżeli nie wspierasz finansowo mnie = jesteś złym człowiekiem :)

No, to teraz wiemy dlaczego mam taką ksywkę - nie wspieram nikogo finansowo %)

Cytat

Do tego niechlujstwo tego ogłoszenia poraża i bezpośrednio pokazuje poziom umysłowy tej pani.
Liczba błędów poraża. Aha - pani ma wykształcenie średnie ;) ufff, przynajmniej nie po studiach ....

Pani nie musi nic umieć, rozumieć, pani może wymagać nie dając nic w zamian. Klasyka...

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani pozna beta-bankomat z opcją męskiej-przyjaciółki. Układ prosty, ty dajesz kasę, przysługi i słuchasz o jej problemach, a w zamian możesz podziwiać jej osobowość. 

A egzotyczna uroda to pewnie ryj spalony na solarium.

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co z takiej znajomości? Jest masa dziewczyn które chcą być czyimiś utrzymankami w zamian za sex. Ja nie oceniam, jak taki jej pomysł na życie to proszę bardzo. Ale niby co ta labadziara ma do zaoferowania, skoro mówi że do łóżka nie idzie, ale chce żeby jej dawać pieniądze? Zapytam, za co te pieniądze? Za ładne oczy? I zaznacza, że seks być może jeśli się jej spodobasz. Można znaleźć bez problemu kobietę która będzie z Tobą sypiać nawet jeśli jej się nie spodobasz, o ile Cie stać. Mam nadzieje że życie da jej po dupie i czegoś się nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.