Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
leto

Valentina Sampaio

Czy Valentina Sampaio jest dla Ciebie pociągająca?  

39 members have voted

1. 1. Czy Valentina Sampaio jest dla Ciebie pociągająca?

• Tak
      9
    • Nie
      30

Recommended Posts

Instagram VS: https://www.instagram.com/valentts/

Valentina Sampaio to słynna brazylijska transseksualna modelka. Aktualnie modeluje dla Victoria's Secret.

Wg mnie jest piękna. Blisko mojego 10/10. Brałbym ;) tylko nie wiem jak by wyszło w praniu z kwestią kluczyka i zamka hahaha

Edited by leto

Nie. Widać po twarzy i budowie ciała że to mężczyzna.

Edited by Morfeusz
  • Thanks 1

Hmm, mi się podobają chyba kobiety o takiej budowie. Nie odbiega chyba znacząco od typowej modelki.

Spełnia wymogi dzisiejszego ideału kobiety, ale jak dla mnie zbyt androgeniczna, ciało nastoletniego lekkoatlety trochę, swoją drogą czytałem że taki właśnie profil fizyczności był silnie lobbowany przez homo dyktatorów mody, to taka niby kobiecość, ale ciało bez kształtów, płaskie, długie, smukłe jak chłopiec przed 20stką.

Choć brzydka na pewno nie jest. Ciekawa buźka.

20 minut temu, Pocztylion napisał:

Jak byś nie napisał,że to facet to myślałbym ,że to kobieta.Choć po niektórych zdjeciach widać,że coś jest nie tak.

Ubiegłeś mnie. Aczkolwiek nie brzydki, ale gdzie z siurdaczkiem..
brzydka*

Na razie taki mamy dyktat. Pamiętacie modę na opaleniznę? Jezuuu co druga po solarze spalona na mahoń nawet w grudniu. Dzisiaj to już "karynowy" obciach, żeby na studniówkę wyglądać jak prosto z Sudanu.

Podejrzewam, że i androgeniczna kobiecość przeminie z wiatrem.

1 minutę temu, Kim Un Jest? napisał:

Podejrzewam, że i androgeniczna kobiecość przeminie z wiatrem.

Jak i szczupła sylwetka itd. Może znów będzie moda na chłopczyce, może na rubensowskie kształty. Pożyjemy, zobaczymy.

Być może będzie to nawet wręcz nieuniknione wraz z postępem otyłości na Zachodzie. W końcu ludzie zaczną się wkurwiać że modelki ważą 2 czy 3x mniej od nich. Już powoli to się dzieje, cały ruch fat acceptance itd.

@leto nie ma takiej możliwości u mnie. Nawet jak siurka nie ma. Przeciez tam po fotach widać, że coś jest nie halo i to grubo...

Nie rozumiem tuch typów co szukaja typow z siurkami co przypominają kobiety... Co co oni kurwa? Wyruchali wszytkie kobiety i szukają coś nowego? Z ryja niektóre foty są obleśne. 

Nie zgodzę się z Tobą, @zuckerfrei co do tego że bardzo widać po fotach, że jest transseksualna (wg mnie na nielicznych trochę widać), natomiast fetyszu na osoby transseks też nie kumam.

Co Ty dajesz? Na Avatarze zgoda jakaś modelka...

Ale potem 3 pierwsze foty to kurwa chłop jak byk... Dalej nie patrzę, fuuu

Fotkom daleko do naturalności, na jednych wygląda męsko na drugich kobieco, zależnie od zamierzenia fotografa. Jednak nie w moim typie, za chudy/a.

Edited by Tatarus
  • Like 1

Nawet ja by to byla kobieta, nie. Za chude nogi, noga to ma byc noga, a nie dwa wykruszone pety.😉

• Like 2

Jakieś ludzkie karykatury wychodzą na szczyt świata. To tylko pokazuje, jak cała cywilizacja się stacza, a wręcz leci, bo już dawno nie ma po czym się staczać. 

@mac ja tam bym się mógł stoczyć u boku takiej kobiety ;) (tylko jeszcze nie wiem czy nie wolałbym biologicznej kobiety, pewnie jednak tak)