Skocz do zawartości

Jutro mój pierwszy raz, u mnie w domu...


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Still napisał:

Pytania do najmłodszych braci z forum. 

Swój wiek już mam i nie obracam się w śród "młodzieży" tak więc może czegoś nowego się dowiem.

 

Czy być prawiczkiem w dzisiejszych czasach to już wstyd???

Czy głośno mówiąc wszem i wobec, że się dyma panny, podnosi wasze ego i pozycję wśród rówieśników???

 

Czy brak partnerki do łóżka, oznacza że jesteście wykluczeni????

 

@Still Po części napisałem o tym @Ragnar1777 chyba ze dwie strony temu,

 

Cytat

Czy głośno mówiąc wszem i wobec, że się dyma panny, podnosi wasze ego i pozycję wśród rówieśników???

Według niektórych mężczyzn, zaliczenie jak najwięcej panienek i chwalenie się tym, to tak jak szukanie atencji u pań. Robią to właśnie po to, aby podbić sobie ego. Szukają tak zwanego "glamour", czyli chęcią pokazania się, że jest się lepszym, co to nie oni, czują się wtedy "męsko". I tutaj też chodzi, o to że dzisiaj mimo otwartości na seks, dużo mężczyzn nie ma partnerek seksualnych. Tacy goście też czują w gronie innych mężczyzn po prostu wyższość. Bo oni mogą, a inni nie.

Dochodzi też fakt, że ktoś jest lepszy w kontaktach towarzyskich.

 

Z tym, że to działa tylko na osobników męskich jak i damskich, którzy myślą, że seks, a raczej zdobycie seksu jest czymś wielkim. I czują się lepsi.

W rzeczywistości dla ludzi mających coś więcej niż gadzi mózg. Takie zachowanie jest żałosne. Ci ruchacze nie zdają sobie sprawy, że robią to tylko dlatego bo kieruje nimi popęd seksualny, który jest tylko po to, aby przetrwał gatunek. I tylko o to tak naprawdę w tym chodzi. Tylko ludzie dorobili sobie własne ideologię do seksu, zaprawili to pierdołami, typu "romantyczność", "bliskość" czy np. "wtedy to się jest jednym ciałem bla bla bla".... 

Jak tak się dokładniej o tym poczyta to i tak wydziela się tylko odpowiednia chemia, którą ludzie czują jako przyjemną. Nic po za tym.

 

Czy bycie prawiczkiem to wstyd?

Nie.

Bo co ma powiedzieć mężczyzna o niskim SMV, który nie współżył jeszcze. Że to jego wina? Bo się taki urodził? Bo tak ludzie gadają?

Jak wyżej napisałem to tylko popęd seksualny, nic poza tym, podświadoma chęć prokreacji i przedłużenia gatunku. A to tylko najbardziej prymitywna część nas samych.

Problem jest w tym, że taka osoba czuje się temu winna, czuje się słaba, myśli matrixowo widząc te "zakochane pary", zadaje sobie pytania dlaczego on jeszcze nie itd.. Nie zdaje sobie prawy jak działają kobiety, nie wie jak on sam działa. Nie ma pojęcia czym jest hipergamia itd. Więc cierpi a to wszystko nakręca biało rycerskie myślenie. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny Tylko zacytuję to co napisałeś na live chacie, odnośnie tego wątku:

"Czy w regulaminie forum jest napisane aby pisać tylko prawdę?"

 

Brak słów. 

@Mosze Red @Rnext @Quo Vadis? @Marek Kotoński Czy komisyjnie można nadawać rangę Bajkopisarz?

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 17:46, Morfeusz napisał:

@Niepowtarzalny Tylko zacytuję to co napisałeś na live chacie, odnośnie tego wątku:

"Czy w regulaminie forum jest napisane aby pisać tylko prawdę?"

 

Brak słów. 

@Mosze Red @Rnext @Quo Vadis? @Marek Kotoński Czy komisyjnie można nadawać rangę Bajkopisarz?

 

Dałbym to na ścianę hańby i bana dla @Niepowtarzalny

Ludzi tu się "produkują", żeby pomagać, a przyjdzie taki i robi sobie podśmiechujki z forum.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.