Skocz do zawartości

O co im chodzi?


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Już któryś raz z rzedu spotykam się z taką sytuacją. Mianowicie: przychodzę do jakiegos nowego miejsca np. studia, praca itd.  Zawsze sie jakiejś jednej spodobam, patrzą się bardzo czesto i intensywnie przez pierwsze  kilka dni, może kilka tygodni to absolutny max. Też się trochę popatrze na nie. A one za kilka dni już mają mnie głeboko w dupie i specjalnie udają, że nie widzą kiedy się pojawiam. Ktoś mi wyjaśni o co chodzi? Jak mi się podoba jakaś kobieta to gapie się miesiącami, a nawet  bywa, że latami. A  faceci nudzą im sie po paru dniach? 

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fikakowo napisał:

Witam. 

 

Już któryś raz z rzedu spotykam się z taką sytuacją. Mianowicie: przychodzę do jakiegos nowego miejsca np. studia, praca itd.   

Zwróć uwagę na jakiś szczegół, np puszczasz śmierdzące baki i przez co zapach bąka osiada ci na spodniach, ubraniu, masz nieświeży oddech, masz dziwaczne poglądy, albo po prostu nie golisz sobie pach i czuć twój pot, ja np. raz w tygodniu wygalam sobie pachy, albo stosujesz kolokwialnie mówiąc chujowe perfumy za słodkie, z dużą ilością alkoholu.\

 

Albo patrzą się na ciebie, ty nic nie chcesz zrobić, nie działasz, wówczas po jakimś czasie odpuszczają.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Boromir napisał:

Zwróć uwagę na jakiś szczegół, np puszczasz śmierdzące baki i przez co zapach bąka osiada ci na spodniach, ubraniu, masz nieświeży oddech, masz dziwaczne poglądy, albo po prostu nie golisz sobie pach i czuć twój pot, ja np. raz w tygodniu wygalam sobie pachy, albo stosujesz kolokwialnie mówiąc chujowe perfumy za słodkie, z dużą ilością alkoholu.\

 

Albo patrzą się na ciebie, ty nic nie chcesz zrobić, nie działasz, wówczas po jakimś czasie odpuszczają.

Mam nadzieję, że pierwsza część tekstu to nieśmieszny żart.  

Bo nie chce nic robić, chce ich atencji i tyle. 

Chodzi mi o to dlaczego tak szybko odpuszczają bo zwykle po 3 dniach już udają że mnie nie widzą. Serio? Po 3 dniach już sie poddają? To chyba tylko kobiety tak mają, bo nie widzialem faceta, ktory tak szybko by odpuścił.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fikakowo napisał:

Serio? Po 3 dniach już sie poddają?

Pomyśl o zapachu, akurat z tym bąkiem to nie ściema, mam jednego pierdziela, może nie puszcza baków, albo ja nie słyszę, ale czuć od niego bąka. Drugi nie goli sobie pach , po czym pryska się słodkimi albo alkoholowymi perfumami i jebie kolokwialnie mówiąc.  Albo nad tikami nerwowymi, masz jakieś tiki nerwowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empty spaces, what are we liiiiiving for?

 

Nie ma ważniejszych problemów na tym świecie?

37 minutes ago, fikakowo said:

nie widzialem faceta, ktory tak szybko by odpuścił.

Mon dieu! Trza cenić swój czas. Na gapienie się bez celu na kobiety chcesz go tracić?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, leto napisał:

Empty spaces, what are we liiiiiving for?

 

Nie ma ważniejszych problemów na tym świecie?

Mon dieu! Trza cenić swój czas. Na gapienie się bez celu na kobiety chcesz go tracić?

W sumie to i tak nie trace żadnego czasu, bo i tak siedze na studiach lub w pracy i wtedy cos robie. Jakbym jezdzil specjalnie tylko zebysie pogapic to zgadzam sie ze to strata czasu.

40 minut temu, RealLife napisał:

 

?

What the fuck?

Co się tak dziwisz? Kobiety nonstop to robią, czyli chcą atencji facetów. A jak facet chce atencji to odrazu what the fuck?

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec roku 2019. W dalszym ciągu na świecie porywane są dzieci do burdeli, ludzie zmuszani są siłą do zmiany wiary,  w paru miejscach ciągle brakuje wody pitnej. Ciągle miliony umierają na nieuleczalnie choroby.

 

Również koniec roku 2019: CzEmU KoBiEtY SiEm Na MnIe TaG MaŁo PaCzOm.

 

Pewnie znowu wyłapię warna, ale ktoś to musi powiedzieć: weź się jebnij, nie wiem idź popracuj w hospicjum dla dzieci czy coś.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, fikakowo said:

Chodzi mi o to dlaczego tak szybko odpuszczają bo zwykle po 3 dniach już udają że mnie nie widzą. Serio? Po 3 dniach już sie poddają? To chyba tylko kobiety tak mają, bo nie widzialem faceta, ktory tak szybko by odpuścił.

Tak kobiety tak mają chyba, że twoje feromony na nie działają wtedy odpala się u nich pierdolec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fikakowo napisał:

Zawsze sie jakiejś jednej spodobam, patrzą się bardzo czesto i intensywnie przez pierwsze  kilka dni, może kilka tygodni to absolutny max.

No skoro przez kilka dni, ba, tygodni pani Ci daje znaki a Ty nic nie zrobisz, no to po co pani taka niedorajda?

Godzinę temu, fikakowo napisał:

Zawsze sie jakiejś jednej spodobam,

No ja właśnie też. Przewalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taką sytuacje że wchodze do baru serwującego jedzenie na wynos a tam przy barze siedzi laska 10/10....

Zamówiłem jedzenie po czym spoglądam na nią a ona na mnie, nastąpił pojedynek wzrokowy nie spuściła wzroku nawet na chwile. Patrzyła mi prosto w oczy chyba z dobrą minute i ja na nią, po czym przyszła barmanka wręczyła jej jedzenie i ta wyszła z baru.

Ja nawet z siebie nawet głupie Cześć nie wydusiłem...

 

Jaki z tego morał? A no taki że żadko kiedy laska pierwsza zagada, będzie ci wysyłać sygnały owszem ale to ty musisz działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fikakowo napisał:

Chodzi mi o to dlaczego tak szybko odpuszczają bo zwykle po 3 dniach już udają że mnie nie widzą. Serio? Po 3 dniach już sie poddają?

Może po prostu na Ciebie patrzą, bo nowy jesteś w otoczeniu.

Ot, cała zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, fikakowo said:

Co się tak dziwisz? Kobiety nonstop to robią, czyli chcą atencji facetów. A jak facet chce atencji to odrazu what the fuck?

 

Tak.

Ponieważ my mężczyźni powinniśmy budować swoją wartość na rozwoju własnej osoby, swoich umiejętności a nie szukać atancji u kobiet i to jeszcze w taki sposób jak ty.

 

Kobiety robią wiele różnych rzeczy i powoływanie się na ich zachowanie w taki sposób jak ty zrobiłeś jest żenujące. 

 

@SzatanKrieger Za co ty mu dałeś kciuka w górę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 22:28, fikakowo napisał:

.  Zawsze sie jakiejś jednej spodobam,

Mam taką teorie, że wcale im się nie podobasz. Ty, czy tam inny facet.

Tylko to sobie wmawiasz, jak jakaś dziewczyna zachowuje się miło/nie chce robić kwasów np. w pracy. Taka męska wersja "gadziego mózgu", mająca na celu skłonienie faceta do podjęcia zalotów. "-O! Popatrzyła się na mnie, pewnie na mnie leci, podejdę do niej" :lol:.

Przez to, że sobie wmówiłeś, że się jej podobasz to podejmujesz działania i ewolucja się kręci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.