Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Pfizer przyznał, we wniosku do FDA, że ich szczypionki powodują zapalenie mienia sercowego.

 

Authorized or approved mRNA COVID-19 vaccines show increased risks of myocarditis (inflammation of the heart muscle) and pericarditis (inflammation of the lining outside the heart), particularly within the first week following vaccination. For COMIRNATY, the observed risk is highest in males 12 through 17 years of age.
https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-receive-us-fda-approval-2023-2024-covid
https://archive.ph/HATo8

 

To jeszcze trzeba spytać jak często, i kiedy wezmą odpowiedzialność za swój produkt.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A na co testują? Jak na głupotę to wyjdzie niemal 100% "zakażonych", w ogóle fakt że nie ma leków ani nic takiego na wirusy, powinien dawać do myślenia. Kolejna rzecz że testy wszelakie to po prostu kłamstwo, niejednokrotnie udowodnione, ale że głupich nie brak to te i cała reszta bzdur na tym świecie mają się aż za dobrze.

 

Polaków zabiła ich waleczność, oni to zauważyli więc Polacy sami poszli popełnić samobójstwo (wojny powstania), kiedy oni infiltrowali i przejmowali kraje w tym Polskę. Ludność polski ogłupiona i zniewolona doprowadziła do popłuczyn w postaci pustej nazwy która jeszcze się ostała, jeszcze tylko kilka lat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Jesień i rosnąca liczba infekcji? Niebywałe, aż nie pójdę się zaszczepić. 

Która dawka?

Ja będę się szczepił szóstą.

Chyba szóstą. Straciłem już rachubę.

 

W każdym razie: warto się zaszczepić. Szczepionka gwarantuje 100% ochrony przed zakażeniem.

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pyrkosz napisał(a):

judasze sprzedali się za srebrniki. 

Jest to też wina obywateli jako całość, w zasadzie głównie to ich wina, gdyby się postawili i natychmiast wyciągnęli konsekwencje co jest najważniejsze, KONSEKWENCJE wtedy nic by się nie stało, a tak pozwolili na kłamstwa w mediach 24h, pozwolili na zastraszenie służb mundurowych i medycznych, nie mówię że te służby nie powinny się postawić, ale zauważcie ilu lekarzy zmieniło zdanie w przeciągu godzin, z to nie jest zagrożenie do o panie apokalipsa! Mieli wybór albo stracą pracę, dorobek życia bo nie będą mogli już wykonywać zawodu, albo uśmiercą trochę głupich ludzi i jeszcze na tym zarobią, bo wiedzą co się niestety potwierdziło że ludzie to totalne debile nie wstawili się za tymi którzy chcieli dla nich walczyć, daje to sygnał innym nie warto, niech zdychają bo jedynie pociągną mnie na dno i moją rodzinę. To jest wina narodu jako całość, morawiecki ma 100% racji "ludzie są tak głupi że to działa niesamowite!" Tu jest problem, wielu było "mądrych" i walecznych w internecie, natomiast do działania nie było nikogo, dlatego ten durny naród (wiadomo została garść normalnych) jest skazany na zagładę i sam sobie na to zapracował.

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piccardo napisał(a):

Jest to też wina obywateli jako całość

Przecież to już się ciągnie od lat. Tak samo z faszyzmem komunizmem i tak dalej, garstka trzyma za mordę cały bezrozumny motłoch. Trochę. jak w obozie koncentracyjnym.

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demagog w formie

 

https://demagog.org.pl/fake_news/pfizer-wreszcie-sie-przyznal-efekty-uboczne-sa-znane-od-dawna/

 

Czyli znane od 2 lat.... hmmmm how sweet! A miało być zajebiście skutecznie i wykurwiście bezpiecznie :P

 

11 godzin temu, cst9191 napisał(a):

W każdym razie: warto się zaszczepić. Szczepionka gwarantuje 100% ochrony przed zakażeniem.

No wiadomix chyba ziom! Która daweczka wariacie :)

 

oooo jeszcze to

https://demagog.org.pl/fake_news/szczepienia-na-covid-19-to-nie-terapia-genowa-i-eksperyment/

 

Demagog to skarbnica wiedzy!!! Xd

Edytowane przez Garrett
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy się mam śmiać czy co? Mąż mojej mutti poszedł dziś do lekarza z objawami infekcji. Kaszel, lekka gorączka, rozbicie. W swym geniuszu, lekarz zrobił mu test na "izotop węgla" czyli C19. Test wyszedł pozytywny, po czym lekarz stwierdził, że jest po prostu zawirusowany i to jest grypa. Nie łapię, po co test robił??? Znów mają prikaz testowania jak leci? No i właściwie co wynikło dla niego z tego testu? Nic. Ale kaska dla krewnych i znajomych nabita pewnie. Dodam, że człowiek jednokrotnie "szczepiony". 

 

Z wątku pobocznego - ojciec @H, o którym niekiedy tu pisałem, od czasu "szczepki" jakoś w '21, cały czas ma piętrzące się problemy zdrowotne. Córki - lekarki nie posłuchał (co może wiedzieć taka młoda siksa?) za to posłuchał obcego człowieka w kitlu i dał się dziabnąć. Aktualnie oprócz częstych wszelkich infekcyjnopodobnych objawów (łatwość "przeziębiania" się) doszły problemy krążeniowe, ciągłe osłabienie, jakieś kołatania przedsionków i konieczność brania leków przeciwzakrzepowych. Non-stop ma coś ze zdrowiem na tyle, że nie jest w stanie tygodnia funkcjonować na takich obrotach  jak wcześniej, tylko wciąż w fazie jakiegoś "oklapnięcia". 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarskie mendy

 

Szpital w Rybniku poinformował, że tymczasowo wstrzymuje przyjmowanie pacjentów na SOR. Powodem podanym w komunikacie są zachorowania pośród personelu medycznego. Lekarze pracujący na oddziale mieli zarazić się między innymi wirusem SARS-CoV-2. Tym samym rybnicka lecznica po raz drugi w krótkim czasie zawiesiła przyjmowanie osób w stanie zagrożenia życia.

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30387725,rybnicki-szpital-zawiesil-przyjmowanie-pacjentow-na-sor-to.html#do_w=254&do_v=978&do_st=RS&do_sid=1427&do_a=1427&s=BoxLoCpImg5&do_upid=978_ti&do_utid=30387725&do_uvid=1699604865645

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 22:17, cst9191 napisał(a):

Która dawka?

Ja będę się szczepił szóstą.

Chyba szóstą. Straciłem już rachubę.

 

Jeżeli szósta dawka, to jesteś Pan po dawce uzupełniającej, teraz wziąłeś dopełniającą, a następna będzie utrwalająca i tak dalej, aż do mumifikującej, cholera jasna.

W dniu 9.11.2023 o 10:50, Egregor Zeta napisał(a):

Trucizna na bazie jadu węża powoduje krzepnięcie krwi.

 

BTW Bill Haast całe życie był gryziony przez jadowite węże, później sam sobie wstrzykiwał ich jad do organizmu i dożył setki w dobrym zdrowiu.

Być może w jego przypadku miało miejsce zjawisko hormezy. 😮 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli najwyżsi urzędnicy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), którzy byli także odpowiedzialni za zatwierdzanie eksperymentalnych preparatów,kilka miesiecy po ich zatwierdzeniu, zostali zatrudnieni w Modernie.

 

https://wykop.pl/link/7273573/urzednicy-fda-korzy-dopuscili-szczepionki-mrna-pracuja-teraz-dla-moderny

 

 

---

65f0f1731402bae296f4e3e396bb5721fbd3311a

 

40e6b3c05b528b3a350750679bdb6b31d8177078

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadliwe szczepionki na COVID-19 w Polsce. Naukowcy chcą wyjaśnień

 

"Sprzeczność komunikatów NIK i GIF podważa w społeczeństwie przeświadczenie o bezpieczeństwie szczepionek" — wskazują członkowie byłego interdyscyplinarnego zespołu doradczego do spraw COVID-19 powołanego w PAN. Chodzi o wadliwe szczepionki, które najpierw według informacji NIK trafiły do Polski i zostało nimi zaszczepionych 118 tys. pacjentów, bo GIF nie zareagował na pierwszą informację, a później GIF stwierdził, że tak naprawdę... to one nie były wadliwe jakościowo.

 

 

Po ogłoszonej pod koniec września sensacyjnej informacji Najwyższej Izby Kontroli, że seria XD966 szczepionek Janssena (J&J) była wadliwa, a mimo to jednak zostało nią zaszczepionych 118 tys. Polaków, wielu zaczęło gorączkowo przeglądać swoje potwierdzenia szczepienia i wielu znajdowało na nich złowieszcze oznaczenie serii. I wielu je znajdowało.

 

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wadliwe-szczepionki-na-covid-19-w-polsce-naukowcy-chca-wyjasnien/0g5h62t

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2023 o 17:14, cst9191 napisał(a):

Byli najwyżsi urzędnicy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), którzy byli także odpowiedzialni za zatwierdzanie eksperymentalnych preparatów,kilka miesiecy po ich zatwierdzeniu, zostali zatrudnieni w Modernie.

 

https://wykop.pl/link/7273573/urzednicy-fda-korzy-dopuscili-szczepionki-mrna-pracuja-teraz-dla-moderny

 

 

---

65f0f1731402bae296f4e3e396bb5721fbd3311a

 

40e6b3c05b528b3a350750679bdb6b31d8177078

To jest właśnie to, ale żadnemu debilowi nie przemówisz, próbowałem no nie da się... nie ważne jakie dowody przedstawisz i tak powie że "nałuka" prawdę ci powie... Są czasem jakieś badania robione przez prawdziwych naukowców, lekarzy itd. i nie są finansowane przez korpo czy inne podmioty którym zależy na wynikach a nie na badaniach. Dokładnie to samo tyczy się całej tej sieci komórkowej od początku do końca a z każdą generacją jest tylko gorzej, też żadnemu debilowi nie przetłumaczysz chociaż ja im zawsze polecam wsadzić łeb do mikrofali i włączyć ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/13/2023 at 5:14 PM, cst9191 said:

Byli najwyżsi urzędnicy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), którzy byli także odpowiedzialni za zatwierdzanie eksperymentalnych preparatów,kilka miesiecy po ich zatwierdzeniu, zostali zatrudnieni w Modernie.

 

Jak wrzucasz wykop, to wrzuć oryginał. Są tam odnośniki do stron na ten temat, jak np. mających dokumenty własne Modemy, wg których ich szczepionki nie spełniały wymogów, ale szef FDA produkt zarwierdził.

 

3 hours ago, Piccardo said:

To jest właśnie to, ale żadnemu debilowi nie przemówisz, próbowałem no nie da się... nie ważne jakie dowody przedstawisz i tak powie że...

 

Nie zawsze nauka, różne ludzie mają fetysze.

Ale ogólnie to, niestety, prawda.

 

13f9cdd4fdccfe5b839d6320c76f2692a94e2ca5

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie! 😜

 

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30403536,coraz-wiecej-zakazen-covid-19-zalecenia-maseczki-szczepienie.html#s=BoxMMtImg1

 

Cytat

Dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, wirusolog, szacuje w rozmowie z Gazeta.pl, że zakażeń może być przynajmniej kilkukrotnie więcej, choć większość oznacza stosunkowo lekkie objawy choroby. Wśród zaleceń - poza maseczkami i szczepieniami - wymienia także "modlitwę o to, żeby zmądrzął rząd".

Oj rząd nam dokręci śrubę jakby trzeba było. Spokojnie ;)

Oni ogólnie dalej stręczą te szczypawki. Mam na mysli usłużne media.......

 

oooo a tu Grzesiowski.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,30403136,tak-rosla-liczba-zakazen-covid-19-w-ostatnich-tygodniach.html#s=BoxMMtImg2

 

Na serio podejrzane jest, że Gazwyb ma swoich kilkoro dyżurnych naganiaczy kowidkowych.... Od wiosny 2020 ci sami

Edytowane przez Garrett
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za kolejny post, ale patrzcie co mi wpadło!

https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/335612,zaproszenie-na-webinar-czego-nauczyla-nas-pandemia-covid-19-czy-swiat-jest-przygotowany-na-kolejna-pandemie

 

Webinar dzis o 11. Ja niestety bede wtedy w terenie, ale liczę że będzie zapisany :)

Będzie nasz ulubieniec Pyrć!

 

BTW

Cytat

Webinar będzie także okazją, aby poruszyć temat badań nt. COVID-19 prowadzonych przez wybranych uczestników spotkania i współfinansowanych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej z puli dodatkowych środków z Funduszy Europejskich, w tym z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Dodatkowe finansowanie w wysokości 15 mln zł zostało przyznane przez FNP 14 projektom badawczym w czerwcu 2020 roku.

$$$$$$$ :)

 

A mnie plandemia nauczyła że media kłamią i nikomu nie wolno ufać na 100% ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.