Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, zychu napisał:

Anegdota:

Jestem w sklepie spożywczym, przy kasie słyszę rozmowę ekspedientki z pewnym starszym panem. Pada takie zdanie:

- Ja już po dwóch dawkach jestem, trzeciej jeszcze nie mogę, bo jestem ozdrowieńcem.

Pan zadowlony z siebie, pakuje zakupy i wychodzi. A ja zostaję z wypaloną dziurą w mózgu.

Kiedyś bycie inteligentem oznaczało noszenie pod pachą egzemplarza gazety wyborczej, dziś chwalenie się kolejną dawką.

 

 

Skąd będą zakrzepy i ataki serca? Z szczepek? A gó..o prawda!  Z zimy! "Ludzie są tak głupi że to działa"

 

 

 

 

Szycha z Biontech nie może legalnie wziąć szczepki :D

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/4/2021 at 9:04 PM, Obliteraror said:

fizyczną niemożliwością jest skorumpowanie setek milionów członków zawodów medycznych na całym świecie, by zgodnie głosiły skuteczność szczepionek i podobną do siebie narrację

Ludzie nie znający historii, skazani są na jej powtarzanie. Wystarczy popatrzeć jak przemysł tytoniowy przez dziesięciolecia blokował wszelkie wzmianki o szkodliwości palenia papierosów - posiłkując się właśnie lekarzami. Dziś dzięki globalizacji i mediom elektronicznym wszystko jest szybsze i bardziej powszechne, ale mechanizm pod spodem jest ten sam.

To są tylko ludzie.

On 12/4/2021 at 9:04 PM, Obliteraror said:

Wiesz, problem z "cospiracy" jest taki, że za często wyrywa się z kontekstu jakieś wydarzenie (vide Niedzielski z manekinami) i buduje wokół tego spiskową teorię. Wokół czegoś, co nawet koło spisku nie stało

No tak... skala robi robotę. Dezinformacji. A potem pojedyńcze kwiatki się nie przebijają przez chwasty.

Zresztą mogę się mylić.

https://www.who.int/news/item/12-07-2021-who-issues-new-recommendations-on-human-genome-editing-for-the-advancement-of-public-health

WHO uznające że można edytować genom ludzkości, dla "publicznego zdrowia", to przecież nie jest żaden spisek. Po prostu pracują nad tym od dwóch i pół roku, nad scenariuszami masowej modyfikacji genomu całej populacji świata. Musimy być zdrowi przecież. To dla naszego dobra.

 

On 12/4/2021 at 11:58 PM, Imiennik said:

Takie czasy że większość jak dostanie w ryj to się potulnie schowa i jeszcze opluje tego który potrafi oddać.

Takie czasy, że nie trzeba się męczyć ze stykówkami i identyfikacją. Jedna kamera plus podłączenie do FB, i masz 95% protestujących namierzone. Oznaczenie potencjalnych "problemów" nigdy nie było łatwiejsze. Jeszcze tylko cyfrowy pieniądz i wszystkim zajmie się skrypt.

Pozostanie jeszcze tylko zadanie dla prowokatorów, by "problemy" wyciągać na światło i przed obiektyw. Albo by się wypowiadały na forach. Także zaufanie potrzebne do skutecznego działania klasycznego "oporu" - zaniknie jako forma samoocalenia.

 

On 12/5/2021 at 12:45 AM, Eskel said:

może odechciało by im się na jakiś czas robienie z nas podludzi i biomasy

Jest jeden wirus w obiegu - to czemu by nie drugi. I prawdziwe przerobienie na biomasę. Gdyby to okazało się "konieczne", zawahaliby się? Wątpię.

 

 

On 12/5/2021 at 11:29 AM, Rnext said:

dzięki krwi rewolucyjnych tłumów, ta władza nie może sobie pozwolić na tak jawne bezeceństwa i nadużycia etyczne na jakie by chciała. Ale im do tego ewidentnie coraz bardziej tęskno.

Właśnie w czasie rewolucji, mogą sobie pozwolić na więcej. Dlatego jest teraz im potrzebna.

On 12/5/2021 at 11:29 AM, Rnext said:

Ta polityka jest jak najbardziej sensowna i celowa. Nie ma w niej żadnego przypadkowego, nieprzemyślanego ruchu.

https://www.abc.net.au/news/2021-11-28/social-media-laws-online-trolls/100657004

"Prime Minister Scott Morrison said he wanted to close the gap between real life and discourse online."

Bo jak w drugim obiegu krąży prawda, to tym gorzej dla prawdy.

Notabene zapis, że dostawca platformy internetowej ma odpowiadać za treści publikowane przez użytkowników, brzmi dość znajomo. ACTA od strony dołu globusa.

22 hours ago, Rnext said:

Uwierzę w ich szczere intencje jak się dadzą ukrzyżować.

Ironią losu jest, że na ukrzyżowanie są przeznaczeni.

1 hour ago, Bojkot said:

Do kogo należą 3 największe formy farmaceutyczne tj. Pfizer, Merck J&J?

Omne trinum perfectum. Albo jak mówią z drugiej strony, Бог троицу любит (Boh trojcu lubit).

Teatrzyk z przodu, wspólne chlanie na imprezach z tyłu sceny.

28 minutes ago, zychu said:

Ja już po dwóch dawkach jestem, trzeciej jeszcze nie mogę, bo jestem ozdrowieńcem.

W nieoficjalnej narracji, jak masz problemy po trzeciej dawce, to znaczy że w czasie szczepienia miałeś bezobjawowy COVID. Więc z tego wynika, że chorego ani świeżego ozdrowieńca szczepić nie powinno się. Czasem lekarze wykorzystują to, by wystawiać zaświadczenia o przeciwskazaniu do szczepienia "w tej chwili".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny śm*eć totalitarysta. Posłuchajcie jak kłamie m.in. o transmisji wirusa przez niezaszczepionych w porównaniu z zaszczepionymi ("kilkukrotna różnica").

 

---

Fragment rozmowy:

-... nadal nie został wprowadzony paszport covidowy...

-red.: A powinien?

-OCZYWIŚCIE

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grudzień 2021 przypomnijmy sobie co mówiono parę miesięcy temu, przypominam że dziś około 30% ludzi w szpitalach to zaszczepieni

 

FF4Gu79XMAQJoCn?format=jpg&name=medium

 

FF4JMmUXIAsfPcl?format=jpg&name=medium

 

FF4HhE2X0AAPO9x?format=png&name=900x900

Źródło: https://twitter.com/SzkicownikPolit/status/1467621227875479558?s=20https://twitter.com/SzkicownikPolit/status/1467621227875479558?s=20

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 widzę że prof. Filipiak to następny geniusz na miarę czasów :D No bo skoro dwuletni cykl kwarantann, lockdownów, masowej izolacji "tylko na dwa tygodnie" nie podziałał, to podziała jeśli teraz zlockdownuje się mniej niż tylko połowę obywateli.

Do tego jeszcze ten jego z bezczelną pewnością siebie wypowiedziany dogmat o "chorych zaszczepionych, zarażających wielokrotnie mniej", skoro oficjalnie MZ mówi że nie ma takich danych! Więc gość kłamie albo jest niezorientowany i czyta z promptera co mu podyktowano.

 

Ale mnie i tak najbardziej w tym wszystkim ciekawi, czy takie tęgie głowy wiedzą że bredzą czy nie. 

 

Zresztą to wszystko i tak jest podprowadzaniem jedwabnika pod przymus przyjęcia terapii genowej, co zresztą było planowane od początku (tylko szczepionka nas uratuje). Tylko skoro będą bezwzględnie zaszczepkowani wszyscy, to po ki Uj jakieś paszporty covidowe poświadczające przyjęcie terapii? To jest ewidentny nośnik projektowanych zmian, być może nawet tych, mających zmienić ludzkość poddaną modyfikacji genetycznej w programowalne osobniki o osłabionej woli. W końcu samą inżynierią społeczną się nie udało.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe obostrzenia:

"Premier zapowiedział "wzmocnienie mechanizmów szczepienia i ich obowiązkowości w niektórych zawodach". - Będziemy również dyskutować o wzmocnieniu zaostrzeń w niektórych miejscach, dla osób niezaszczepionych, aby odpowiedzieć na tę odmianę wirusa Omikron, który pewnie już jest w Polsce - podkreślił."

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-premier-dyskutujemy-o-zaostrzeniach-dla-niezaszczepionych/r6q5qe7

 

Zróbcie zakupy świąteczne wcześniej bo rozkręcają się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport MZ dot. ilości zgonów w 09.2021: niezaszczepieni 945, zaszczepieni 592

Raport MZ dot. ilości zgonów w 09.2021: niezaszczepieni 945, zaszczepieni 592

 

comment_1638790987V4ao1dprU79XXehIwsJU3w,w400.jpg

 

 

Udar mózgu i krwotok w mózgu u 7-letniej dziewczynki « Wolne Media

Preparaty na COVID-19 zabiły więcej dzieci niż COVID-19.

https://wolnemedia.net/udar-mozgu-i-krwotok-w-mozgu-u-7-letniej-dziewczynki/

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentzen: Nie idźmy owczym pędem za tym szaleństwem. Nie wyzbywajmy się wolności

Niestety cały czas pracujące w mediach i w Sejmie bandy półgłówków histeryzują, że jak nie wprowadzi się, wziętych prosto z totalitarnych Chin certyfikatów, to zaraz wszyscy umrzemy. Półgłówki nie widzą tego, że wirus rozchodzi się niezależnie od tego, czy pozbawiono ludzi wolności, czy nie.

 

https://dorzeczy.pl/opinie/235714/mentzen-nie-wyzbywajmy-sie-wolnosci-bez-walki.html

 

Bez zaszczepienia nie będzie przeszczepu organów. Queensland, Australia. [eng]

Bez preparatu nie dostaniesz nerki, serca czy płuca. Szczepionki ratują życie.

https://7news.com.au/lifestyle/health-wellbeing/queensland-health-confirms-organ-transplant-recipients-need-to-be-vaccinated-for-covid-c-4830704

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/5/2021 at 4:40 PM, Brat Jan said:

Ok 50% ozdrowieńców, którzy mieli ciężki stan umiera w ciągu roku czasu????😱

 

https://gizmodo.com/many-severe-covid-19-survivors-go-on-to-die-within-a-ye-1848144418

 

To ja już powinienem nie żyć (bo to już ponad półtorej roku od mojego, cudownego, ozdrowienia). Tak jak 40% ludzi w tym kraju (skoro 80% ma przeciwciała, to połowa z nich to 40%).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamordysta-kowidiota dla niepoznaki zwany dziennikarzem - Tomasz Lis błysnął po raz kolejny swym warsztatem i walnął taką oto okładkę swojego niemieckiego pierodyka dla ludności polskiej:

 

Obraz 

 

Panowie Rymanowski i Schramm zapowiedzieli już kroki prawne przeciwko Lisowi, ponieważ ten zachęcając do zakupu najnowszego numeru miał napisać na Twiterze, że osoby z okładki przyczyniają się do tysięcy zgonów:

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-12-05/oswiadczenie-bogdana-rymanowskiego-wpis-tomasz-lisa-narusza-moje-dobra-osobiste/?ref=aside_najnowsze

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cst9191 napisał:

Następny śm*eć totalitarysta. Posłuchajcie jak kłamie m.in. o transmisji wirusa przez niezaszczepionych w porównaniu z zaszczepionymi ("kilkukrotna różnica").

 

---

Fragment rozmowy:

-... nadal nie został wprowadzony paszport covidowy...

-red.: A powinien?

-OCZYWIŚCIE

 

 

Ulana lewacka kurwa i śmieć a nie człowiek, widać po mordzie że to typowy sprzedawczyk i szuja. 

@Krugerrand

 

Lis to by się nadawał do Austrii, hitlerowiec i mason.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 milionowa Kanada zamówiła 400 milionów dawek szczepionki

 
 

Ponad 42 000 raportów o niepożądanych reakcjach ujawnionych w pierwszej partii dokumentów Pfizer

 
https://legaartis.pl/blog/2021/12/05/ponad-42-000-raportow-o-niepozadanych-reakcjach-ujawnionych-w-pierwszej-partii-dokumentow-pfizer/

 

Polka mieszkająca w Niemczech ujawnia co się dzieje: Człowiek staje się QR kodem

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.