Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Garrett napisał:

BTW zauważyliscie trent pojawiania sie w mediach expertów który krytykują luzowanie obostrzeń? Normalnie desant! Wszędzie są nasi ulubieńcy!

 

Oni po prostu są przekupieni i jebnięci. Grzesiowki ma powiązania z big pharmą co było kilka razy mówione na tym forum.

 

Czasami mam wrażenie, ze ludzie nie mogą wyobrazić życia bez maseczek i szczepionek. Psychoza najwyższego stopnia - no jak można żyć bez maseczki???

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Garrett napisał:

BTW zauważyliscie trent pojawiania sie w mediach expertów który krytykują luzowanie obostrzeń? Normalnie desant! Wszędzie są nasi ulubieńcy!

 

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Dr-Grzesiowski-grzmi-po-decyzjach-ministra-zdrowia.-To-niezgodne-z-wytycznymi-ECDC

Tych ekspertów powinno się publicznie utylizować w piecu.

 

Siedzę właśnie w urzędzie i tutaj matrix na pełnej, gościu zdjął maskę i oczywiście baby pierwsze z ryjem i ten ochroniarz pierdolony zakolak XDDDD

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, spacemarine said:

Wchodzi nowe rozporządzenie covidowe.

 

Pomny doświadczeń z dotychczasowymi rozporządzeniami pytam - jak to się ma do aktów prawnych wyższego rzędu; czyt. ustaw, ustaw, do których się odwołuje i tej najwyższej też?

 

Idę o zakład, tu stawiam tygodniówkę, że będzie to kolejne "rozporządzenie twitterowe" - my wam powiemy na twitterze co macie robić a wy nie zadawanie pytań i róbcie co wam każą/emy.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielski zapowiada zniesienia korona restrykcji jak obowiązku noszenia masek w miejscach publicznych i powrót do normalności w przeciągu miesiąca.

Czyżby covid dobiegał końca a może to ludzie swoją aktywnością, działaniem zmusili władzę do podjęcia takich kroków?

Jest jeszcze jeden powód nadchodzący Światowy konflikt zbrojny.

Politycy już na tych konferencjach masek nie mają czy to jakiś znak? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Analiza Suwerennego konferencji premiera i rady medycznej na temat plandemi.

 

 

Ja myślę, że te kolejne kroki, o których mówi autor filmu to :

- certyfikaty i chipy;

- paszporty węglowe 

- zniszczenie motoryzacji spalinowej. Na początek zakaz sprzedaży, potem nawet zakaz użytkowania w mieście, aż do decyzji że wogole 

- coraz bardziej drożejące paliwa do takich cen, że przeciętnemu Kowalskiemu przestanie opłacać się posiadać auto z silnikiem spalinowym

- no i nasz rodzynek LIKWIDACJA gotówki oraz ważność terminowa cyfrowej waluty - na początku kilka lat, potem organiczą do kilku miesięcy. 

- Kiedy ograniczą czas ważności cyfrowej waluty  to oszczędności wielu znikną - wtedy wprowadzą (o ile tego nie zrobią wcześniej) podatki od wszelkich nieruchomości. Podatki beda na tyle wysokie, że z samej bieżącej waluty ich nie opłacimy więc bedziemy musieli je wyprzedawać (zapewne za b. niskie ceny) lub zaczekać aż nam państwo przejmie nieruchomość z uwagi na nie opłacanie podatków. 

-potem to już smutne życie, gwarantowany dochód podstawowy, praca dla wybranych, mieszkania i samochody na wynajem, punkty węglowe i tak dalej. 

 

Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy

 

NWO

 

 

Jebać Klausa Schwaba

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Iceman84PL said:

Politycy już na tych konferencjach masek nie mają czy to jakiś znak? 

 

Raczej ogólnie znak, że dostali odgórne przyzwolenie/polecenie poluzowania śruby. Jak widać w Kanadzie już pękła. Cała konstrukcja jeszcze się nie zawaliła ale trzeszczy w szwach.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie totalnie idiocieją i stają się psychopatami od nadmiaru kasy i władzy.

 

Chcą być naj naj naj NAAAAAJbogatszymi, a najlepiej aby wszyscy żarli miskę ryżu a on zadzwoni po służbę aby przyniosła krewetki.

 

Zaobserwowane od wieków. Było jest i będzie.

 

Teraz jest najgorzej bo globalne zyski z wieloma intratnymi, powiązanymi kontaktami umożliwia wprowadzanie światowego więzienia i zamordyzmu.

 

Patrz na cel.

 

Cyfrowe niewolnictwo z dodatkami. Nic nie odłożysz bo kasa będzie znikać np po trzech miesiącach jeśli ją nie wydasz, nic nie będziesz posiadać, wszystko na abonament.

 

Już mówią o samochodach z mikropłatnościami, dodatkowy abonament za zdalne otwieranie zamka, za inne przyjemności typu klimatyzacja itp. Mówią o wypożyczaniu ubrań, abonament z noszenie ich! Gdzieś to widziałem na własne oczy!

 

Żyjemy w ostatnich latach względnej "wolności".

 

Denerwuje mnie niesamowita ignoracja ludzi, którzy nie myślą i nie analizują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, te szury i foliarze ... i te ich teorie o pobieraniu próbek DNA w czasie testów PCR .... która to teoria okazała się znowu prawdą:

 

Macron-declined-Kremlins-COVID-19-test-r

 

https://thelocalread.com/macron-declined-kremlins-covid-19-test-request-for-putin-meeting/

 

Tłumaczenie:

Fizycznio-zdystansowane spotkanie między prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i jego rosyjskim odpowiednikiem Władimirem Putinem było wynikiem odmowy przez Macrona poddania się rosyjskiemu testowi COVID-19 na wniosek Kremla, podały w piątek źródła francuskie i rosyjskie.

 

Macron odmówił wykonania testu, aby uniemożliwić Rosji zdobycie jego DNA, potwierdziły Reuterowi dwa źródła w otoczeniu Macrona.

 

“We knew very well that meant no handshake and that long table. But we could not accept that they get their hands on the president’s DNA,”

 

Kurcze, teorie spiskowe się kończą ...

 

Edytowane przez oxy
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, cst9191 said:

Jakiś prowokator organizuje polski "konwój wolności".

Spoko, u nas nawet rewolucja się nie uda.

W Kanadzie kierowca ciężarówki to najczęściej jej właściciel, który rezygnując z następnego zlecenia - może jechać gdzie chce. U nas - to najczęściej najemny pracownik. Który być może w tej chwili jest pod Barceloną, więc zanim wróci minie tydzień, a wtedy i tak usłyszy że następne zlecenie jest do Rzymu, i znowu ruszy w trasę.

 

Jedna dobra strona, to szybkie wypalanie prowokatorów, i tych małych i dużych. Kolejny odhaczony, użyty, zużyty. Jak moralne prezerwatywy które zrobią wszystko, by wziąć udział. A nadzorcy pakują ich prosto w dupę - i ta nerwowość napawa mnie pewną dozą optymizmu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martius777 napisał:

Pierwszy sukces kanadyjskich truckersów!

Premier Ontario - Doug Ford - ogłosił, że zniesie paszporty covidowe! Teraz czas na Polskę!

 

Do wszystkich tych co to chcą iść "z widłami" na parlament. Przypatrzcie się jak się zachowują protestujący, nie ma rozrób, zamieszek, policja ich prowokuje a oni nie reagują, mają duże poparcie wśród ludności i nawet popierający szczepienia pomagają protestującym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szczery Człowiek napisał:

Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy

 

NWO

 

Według mnie jedynym ratunkiem dla nas. Będzie to nasze jakoś to będzie. I robienie wszystkiego na tzw. sztukę. Tutaj nawet komunizm tworzono po naszemu. Z dwojga złego chyba lepiej być pewnego rodzaju  skansenem. Typu chłop polski I połowa XXI w. Niż społeczeństwem bio-robotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szczery Człowiek napisał:

Ja myślę, że te kolejne kroki, o których mówi autor filmu to :

- certyfikaty i chipy;

- paszporty węglowe 

- zniszczenie motoryzacji spalinowej. Na początek zakaz sprzedaży, potem nawet zakaz użytkowania w mieście, aż do decyzji że wogole 

- coraz bardziej drożejące paliwa do takich cen, że przeciętnemu Kowalskiemu przestanie opłacać się posiadać auto z silnikiem spalinowym

- no i nasz rodzynek LIKWIDACJA gotówki oraz ważność terminowa cyfrowej waluty - na początku kilka lat, potem organiczą do kilku miesięcy. 

- Kiedy ograniczą czas ważności cyfrowej waluty  to oszczędności wielu znikną - wtedy wprowadzą (o ile tego nie zrobią wcześniej) podatki od wszelkich nieruchomości. Podatki beda na tyle wysokie, że z samej bieżącej waluty ich nie opłacimy więc bedziemy musieli je wyprzedawać (zapewne za b. niskie ceny) lub zaczekać aż nam państwo przejmie nieruchomość z uwagi na nie opłacanie podatków. 

-potem to już smutne życie, gwarantowany dochód podstawowy, praca dla wybranych, mieszkania i samochody na wynajem, punkty węglowe i tak dalej. 

 

Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy

 

NWO

 

 

Jebać Klausa Schwaba

Bozia na to nie pozwoli. 3 wojna bwdzie z udziałem sił boskich.

@KolegiKolega vhyba siedzi obsrany w pokoju u siebie skoro Vladimir wjeżdża na białym koniu do Europy. Skonczyla sie pandemia jak Vladimira ruszył.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA przynajmniej coś tam badają, sprawdzają. W Polsce? No właśnie.

 

40% wzrost ilości zgonów u osób w wieku 18-64 lata w USA.

https://www.bitchute.com/video/Knh1zhjMuL0t/

6 godzin temu, oxy napisał:

Macron odmówił wykonania testu, aby uniemożliwić Rosji zdobycie jego DNA, potwierdziły Reuterowi dwa źródła w otoczeniu Macrona.

 

“We knew very well that meant no handshake and that long table. But we could not accept that they get their hands on the president’s DNA,”

 

Kurcze, teorie spiskowe się kończą ...

Ciekawe dokąd wędrują próbki Polaków :)

 

Tak w ogóle, to byliście kiedykolwiek testowani? Bo ja nie.

 

----

 

 

Kilka dni temu zmarł Luc Montagnier.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! Uwaga!! Uwaga!!  

Jak podaje radio zet.

Niema dowodów na skuteczność działania amanta-dyny w leczeniu covid19.

 

Nie czytałem ostatnich kilku postów wiec nie wiem czy było.

 

Własnie słuchając radia Z dowiedziałem się że "niezależni eksperci"  stwierdzili skuteczność działania amanta-dyny porównywalna z placebo. 

 

Słuchając tych wiadomości czuje się jak jak winston smith z dystopi Orwella.

I mimo świadomości tej farsy coraz bardziej jestem tym przerażony

😩

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.