Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, mpawel5 said:

Niemcy 50 tys. zakażonych, Holandia 16tys. Francja prawie 13tys.

Jak turbomarketingiem wciskali te podejrzane szczepki wprowadzane w podejrzanych okolicznościach, pisałem że moim zdaniem jest to sposób na przedłużenie plandemii. Aktualnie ta szurska koncepcja, jako kolejna staje się faktem. 

 

ps. Nieśmiało dodam, że IMO szczepkowanie stanie się trwałą tradycją a co w późniejszych wersjach szczepek będą ludziom wstrzykiwać to już pole dla następnych "szurskich teorii". 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

@Rnextwystarczy wejść jak paszporty srovidove i segregacja nie szczypany h daje efekty. Niemcy 50 tys. zakażonych, Holandia 16tys. Francja prawie 13tys. Włochy i Hiszpanie zdecydowane wzrosty. Zaraz też pewnie na 20tys.rusza. No i ofiary. UK codziennie powyżej 200osob. Niemcy wczoraj też ponad 200. Ułożenie wykresów fal jeśli chodzi o ofiary bez różnicy czy Polska czy kreje "zachodu". 

 Ale przecież dzięki szczepieniom jest mni3j hospitalizacji i zgonów :)

 

Tylko jak udowodnić, że to faktyczie dzięki szczepkom, a nie mniej groźnej odmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 propaganda już gryzie swój ogon. Zresztą prawda zawsze wychodzi na wierzch, kwestia czasu. Im większy i szerszy przekręt, tym trudniej go uszczelnić i kontrolować. Na dłużej daje się utajnić tylko mniejsze sprawy o ograniczonym zasięgu. Pozostaje tylko rozstrzygnięcie, czy pierwsi zdążą oni czy my. 

11 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Są już czipy do monitorowania kowida. Podejrzewam, że funkcje będzie można zapgrejdować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to się robią dwa obiegi widzę, jak za komuny. Oficjalny - włóż pan maskę, bo sanepid był, oraz nieoficjalny - pierdolić maski i obostrzenia. Przy czym ten drugi dotyczy większości biur usługowych, małych firm, knajp na uboczu, prywatnych przychodni, itp. Ten pierwszy jest za to preferowany przez wszelkie sieci - markety, kina, państwową służbę zdrowia, urzędy, etc. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Question (Freedom of Information Act).

 

To CDC...

 

Documentation reflecting any documents case of an individual who:

1) never received a COVID-19 vaccine

2) was infected with COVID-19 once, recovered, and then later become infected again

and 3) transmitted SARS-CoV-2 to another person when reinfected.

 

A search of our records failed to reveal any documents pertaining to your request.

 

--

 

Do CDC...

 

(Proszę o) Dokumentację zawierającą wszelkie dokumenty potwierdzające przypadek osoby, która:

1) nigdy nie otrzymała szczepionki przeciw COVID-19,

2) została raz zakażona wirusem COVID-19, wyzdrowiała, a następnie ponownie się zaraziła

i 3) po ponownym zakażeniu przekazała SARS-CoV-2 innej osobie.

 

Przeszukanie naszych rejestrów nie ujawniło żadnych dokumentów odnoszących się do Pana prośby.

 

 

FD8-lm9VQAIoy1F?format=jpg&name=900x900

 

In response to attorney’s FOIA request, US CDC admits that it has no record of an unvaccinated person spreading COVID after recovering from COVID.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rnext napisał:

propaganda już gryzie swój ogon.

Dokładnie jest tak jak piszesz. Ludzie widzą co się dzieje, strasznie że "szypiunki zabijano" i że "wszystkie zaszczypiune umro" już nie działa (może poza najbardziej opóźnionymi grupami społeczeństwa).

 

Dlatego trzeba wyciągać jakieś blackouty, krakeny i inne straszydła. W końcu Zleceniodawca za darmo kasy dawał nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KolegiKolega napisał:

Dokładnie jest tak jak piszesz. Ludzie widzą co się dzieje, strasznie że "szypiunki zabijano" i że "wszystkie zaszczypiune umro" już nie działa (może poza najbardziej opóźnionymi grupami społeczeństwa).

 

Dlatego trzeba wyciągać jakieś blackouty, krakeny i inne straszydła. W końcu Zleceniodawca za darmo kasy dawał nie będzie.

 

Przykro, że nikt już na twoje głupie posty nie odpisuje, co? Próbuj dalej.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, KolegiKolega said:

Dlatego trzeba wyciągać jakieś blackouty, krakeny i inne straszydła. W końcu Zleceniodawca za darmo kasy dawał nie będzie.

O! Nareszcie zaczynasz chwytać :D

 

A szczepki, ich (nie)skuteczność to ledwie pobocznie prowadzona kampania sterowania uwagą ludu. Dla wszystkich efekt działania iniekcji jest pomijalny, bo i tak  prędzej czy później kopniemy w kalendarz. Rozstrzyga się "ledwie" czy umrzemy jako wolni ludzie, czy raczej niewolnicy zajęci spełnianiem tysięcy biurokratycznych świstków, nakazów, ograniczeń i wymogów, zamiast zajmowania się życiem.

 

Ty akurat dokładasz swoją cegiełkę do niewoli z wyboru. Bez wątpienia włączył Ci się, jak to określił Fromm, "mechanizm ucieczki od wolności", co jak wynika z wielu programów terapeutycznych, bardzo często jest objawem uzależnień. Zresztą nawet "Drugi Krok AA" ma jako motto: "Uwierzyliśmy, że siła większa od nas samych może przywrócić nam zdrowie". Covidianie uwierzyli, że tą większą siłą która da im zdrowie jest państwo i korporacje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, thyr said:

Pytanie , kogo bedzie stac by sie nie dziabnac ? Gdyby nie te 50 procent covidianow wszyscy mieli by spokoj a tak beda cisnac do skutku . 

 

Będzie podziemie sanitarne i tyle. Ja pod przymusem nie mam zamiaru się szczepić na nic i wiele osób też tego nie zrobi, nawet kosztem utraty jakichś gównianych przywilejów. 

 

Trzeba mieć jakąś godność. 

 

I tak wiem, wiem "gondnościom" się dzieci nie nakarmi, ale to nie mój problem, nie muszę z siebie szmaty robić. 

 

Do kina, teatru czy filharmonii chodzić nie muszę, w wiejskim sklepiku sanepid nie bywa, a w kwestii pracy.. cóż nie ma ludzi niezastąpionych. 😁

 

Za to jak przyjemnie będzie pojechać sobie na wycieczkę machając przerażonym idiotom w maseczkach po 14 dawce szczepki. 🤔

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maroon napisał:

Będzie podziemie sanitarne i tyle. Ja pod przymusem nie mam zamiaru się szczepić na nic i wiele osób też tego nie zrobi, nawet kosztem utraty jakichś gównianych przywilejów. 

Już teraz handel lewymi zaświadczeniami kwitnie, a co dopiero będzie gdy wprowadzą (nie wprowadzą?) obowiązkowe szczepienie :P

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Dla wszystkich efekt działania iniekcji jest pomijalny

Uwaga! Wykryto zmianę narracji! 🤣

 

A grafen? Wszyscy zaszczepieni mieli umrzeć w mękach przez grafen w szczepionkach. Gdzie się podział grafen? (Wiem: rząd ukradł grafen, złodzieje wszystko jedwabnikowi ukradną, nawet grafen ze szczepionki! 😂)

 

Ja wiem, że ty tu sobie trollujesz, żartujesz, więc na moje decyzje to twoje pisanie nie ma żadnego wpływu. Jest tu jednak na Forum pewna grupa ludzi prostodusznych, nieco zagubionych - oni to pisanie mogą brać na serio. To nie do końca uczciwe wobec nich.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, slusa said:

Proszę obejrzeć 30 sekund z dzisiejszego odcinka, podnosi na duchu.

 

No i co tam jest, poza reklamą? Potem (przez następne kilka minut) też nic nie ma.

 

 

Pominę, że tej kreatury nie mam ochoty oglądać. Teraz to nawet bardziej.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, KolegiKolega said:

Uwaga! Wykryto zmianę narracji! {...} Ja wiem, że ty tu sobie trollujesz

Widocznie czytasz (nie tylko) moje posty chaotycznie i przez pryzmat własnego zagubienia, więc większość znaczeń i sensu Ci umyka. Niepotrzebnie martwisz się o cudze (nie)rozumienie, ale jarzę, że to zwyczajna projekcja własnego.

6 minutes ago, wrotycz said:

Pominę, że tej kreatury nie mam ochoty oglądać

Co wywinął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Rnext said:
29 minutes ago, wrotycz said:

Pominę, że tej kreatury nie mam ochoty oglądać

Co wywinął?

 

Wiele lat temu w zakamarkach Internetu ludzie którzy mieli z nim kontakt padli, że pewnie to jest cham, delikatnie mówiąc. Służbowo natomiast fachóra i do rany przyłóż.

Nie jestem w stanie tych informacji zweryfikować ale jestem zmęczony wciskaniem mi jako autorytetu  politycznego kogoś, kto się zna na gotowaniu i kto jest z tego znany. To jest definicja celebryty. Jeżeli ktoś chce się oddać we władzę celebrytom, nie ważne jakim, to proszę, ale proszę mi tego nie wciskać.

 

Do tego obejrzałem więcej niż 30 sekund tego odcinka i nic tam nie ma więc nasz brat, ukochany, @slusa, który nam go próbuje nastręczyć powinien się dwa razy zastanowić, no chyba, że, to wtedy proszę uważnie przeczytać akapit wyżej.

 

--

W drugiej linijce powinno być:

 

ludzie którzy mieli z nim kontakt pisali, że prywatnie to jest cham, delikatnie mówiąc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.