Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Exar said:

ponoszenie konsekwencji własnych decyzji jest normalnością

 

Oczywiście, że jest. Ci ludzie:

 

Bart Sosnowski. Przyczyna śmierci nie jest na razie znana.

Edyta Bieńczak. Dziennikarka RMF-FM zmarła nagle.

Piotr Gonet.

Anna Wasilewska, poseł PO

Kalina Mróz, dziennikarka GW , 34l.

Dariusz Nawrocki, dyr. Zespołu pieśni i tańca Poltex

Witold Rogiewicz, lekarz, nabijał się z koronasceptyków i się z nimi rozszedł - oni na ten świat, on na tamten

Dr. Sohrab Lutchmedial, Prominent cardiologist who said he would not cry at funeral of ‘selfish’ unvaxxed, dies in sleep weeks after endorsing third jab

Mateusz Łazowski, zawodnik MMA, Miał 35 lat

 

ponieśli konsekwencje swoich czynów.

Masz rację, zgadzam się z tym w 100%.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze Pinkasa?

 

Otóż znalazł nową fuchę :)

https://videoparlament.pl/post/22732-kierowal-sanepidem-zajmie-sie-produkcja-pieniedzy-w-panstwowej-spolce

 

Były Główny Inspektor Sanitarny został członkiem rady nadzorczej Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych – dowiedział się Onet. Jarosław Pinkas przestał kierować sanepidem rok temu, oficjalnie z przyczyn zdrowotnych. Wcześniej zasłynął kontrowersyjnymi wypowiedziami na początku pandemii koronawirusa.

 
- Mam wrażenie, a nawet pewność, że się tam przydam - mówi Onetowi Jarosław Pinkas
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDA w USA wycofało 2 mln testów bo dają wyniki potencjalnie fałszywie pozytywne:

https://www.fda.gov/medical-devices/medical-device-recalls/ellume-recalls-covid-19-home-test-potential-false-positive-sars-cov-2-test-results

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

Tego nie mam jak zweryfikować:

 

Rząd Wielkiej Brytanii usunął ze swoich ostatnich raportów statystyki mówiące o tym, że prawdopodobieństwo zachorowania na COVID-19 w grupie osób po 30 roku życia jest większe w przypadku osób zaszczepionych niż niezaszczepionych.

 

Jak nie, przecież to było, tu na forum.

Jest artykuł w Wolnych Mediach i na reddit'cie; ze źródłami i dowodami.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezaszczepieni w Austrii nie wyjdą z domów. Będą kontrole policji.

Ze względu na utrzymującą się wysoką liczbę zachorowań na Covid- 19 Austria zdecydowała o wprowadzeniu lockdownu dla osób nieszczepionych. Będą mogły opuszczać swoje domy tylko w wyjątkowych wypadkach.

 

https://www.salon24.pl/newsroom/1181202,niezaczepieni-w-austrii-nie-wyjda-z-domow-beda-kontrole-policji

 

 

 

Dr Chris Perry o życiu niezaszczepionych w Australii

 

Australia, dr Chris Perry, prezes australijskiego stowarzyszenia medycznego w Queensland: "Życie dla niezaszczepionych będzie okropne. Nie będziesz mógł się ukryć. Bardzo trudno będzie Ci utrzymać zatrudnienie, nie będziesz mógł skorzystać z żadnych rozrywek."

 

 

 

 

comment_1636919030cTAoGwOKdFqyjXPsA6Y9V2

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Martius777 napisał:

Niezaszczepieni w Austrii nie wyjdą z domów. Będą kontrole policji.

Ze względu na utrzymującą się wysoką liczbę zachorowań na Covid- 19 Austria zdecydowała o wprowadzeniu lockdownu dla osób nieszczepionych. Będą mogły opuszczać swoje domy tylko w wyjątkowych wypadkach.

 

https://www.salon24.pl/newsroom/1181202,niezaczepieni-w-austrii-nie-wyjda-z-domow-beda-kontrole-policji

 

To logiczne, niech siedzą w domach a nie zarażają zaszczepionych.

 

Jeden z komentarzy pod artykułem:

Cytat

Oczywiście do pracy mogą chodzić - tutaj nie ma problemu....... no, ale niewolnik musi pracować - a po pracy szybko do domu na "lockdown", aby rano znowu być gotowym do pracy.....

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tego jeszcze tu nie było.

 

Quote

Pojawiło się ostatnio w mediach bardzo interesujące, unikalne nagranie z sądu rabinicznego w Jerozolimie (YT już zdążył film usunąć, zapraszamy na Facebook), przed który w zeszłym miesiącu (11 sierpnia 2021) został zaciągnięty nominowany do Nagrody Nobla lekarz amerykański, przyzwoity ortodoksyjny żyd pochodzący z Ukrainy dr Vladimir Zelenko, znany leczenia Covid-19, a więc psujący zorganizowanemu żydostwu całą kabałę fałszywej pandemii, jednak przede wszystkim znany jest z tego, że jego pacjentami byli tak prominentni politycy, jak prezydent Donald Trump, Rudi Guliani, prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, czy minister zdrowia państwa apartheidu Izrael.

 

Vladimir Zelenko opracował tzw. ”Protokół Zelenki”, zestaw synergiczny suplementujący organizm, składający się z kwercetyny, cynku, witaminy C oraz witaminy D, zapobiegający zachorowaniu na Covid-19, a także leczący samą chorobę bez potrzeby hospitalizacji. Mottem dra Zelenko jest „trzymać pacjentów z dala od szpitala”, co wynika wprost z amerykańskich statystyk, w których ponad 90% osób podłączonych do respiratorów wychodzi ze szpitali nogami do przodu. Twarde dane. Jego zespół wyleczył z Covid-19 ponad 6 tysięcy pacjentów i wyszkolił setki lekarzy, którzy wyleczyli w sumie miliony pacjentów.

 

https://www.cda.pl/video/890347576

 

Doktor Zelenko potwierdza wszystkie teorie które zostały w tym temacie opisane. Między innymi to że rządy są skorumpowane, oficjalne dane przekłamywane, a lekarze negujący szczepionki niszczeni.

 

Quote

 

Przedstawia dane naukowe, mówiące o tym, że organizm osoby która otrzymała tę w cudzysłowie „szczepionkę” staje się fabryką białka z kodem wirusa, produkującą nieustannie tryliony tych białek przez wszystkie komórki w różnych narządach ciała, jeśli produkcja po zastrzyku nasiliła się w układzie krwionośnym, dochodzi do zakrzepów żył, jeśli w mózgu – dochodzi do udarów, jeśli w sercu – dochodzi do zawałów.

 

Są trzy poziomy bezpieczeństwa, czy śmierci powodowanej tymi zastrzykami, w tym długoterminowy. Pierwszy, od momentu zastrzyku na przestrzeni trzech miesięcy. Ryzykiem nr 1 są zakrzepy żylne, wylewy, udary, które następują bezpośrednio po szprycy, „statystycznie 40% z nich pojawia się w ciągu 3 – 4 dni po wstrzyknięciu tych trujących zastrzyków śmierci”. Następnie przechodzi do chorób serca u młodych ludzi wywołanych tymi zastrzykami i sprawa kolejna, na którą dr Zelenko kładzie duży nacisk zwracając się do rabinów, to dane z New England Journal of Medicin na temat spontanicznych aborcji, czyli poronień, w pierwszym trymestrze ciąży, których współczynnik wzrósł u kobiet zaszprycowanych z 10% aż do 80%! Tu dr Zelenko robi przerwę, patrzy na rabinów, po czym mówi, że chce, aby go dobrze zrozumieli i powtarza: „Procent poronień u kobiet zaszczepionych wzrósł ośmiokrotnie.”’

 

Kontynuując mówi, że to jest najmniejszy problem, gdyż wyniki badań prowadzonych podczas analogicznych szczepień mRNA na zwierzętach wykazały, że co prawda odpowiedź antyciał była dobra, ale przy zetknięciu z wirusem te zwierzęta poumierały. „Możecie powiedzieć (zwraca się do rabinów), że być może istoty ludzkie są inne. Moja odpowiedź dla was jest taka: być może. Jednakowoż, żadne badania nie zostały ukończone.” Wskazując palcem na rabinów mówi: „Wy jesteście teraz badaniem, szef Pfizera powiedział, że Izrael jest największym laboratorium na świecie” Dalej mówi o doktorze Luku Montagnier, który otrzymał Nagrodę Nobla z medycyny za odkrycie wirusa HIV i stwierdził, że „szczepienia Covid-19 stanowią największe ryzyko dla ludzi oraz największe zagrożenie ludobójstwem w historii ludzkości.”

 

„Ryzyko auto-agresji autoimmunologicznej w dłuższej perspektywie nie zostało wykluczone – kontynuuje dr Zwelenko. Zatem moje pytanie jest następujące: Dlaczego miałbym szczepić kogokolwiek potencjalnie destrukcyjnym, śmiertelnym preparatem, bez uprzedniego wykluczenia takiej reakcji?

 

Trzecim komponentem są konsekwencje długoterminowe. Istnieją niepodważalne dowody, że te preparaty wpływają negatywnie na płodność, osłabiają spermę, a także powodują schorzenia autoimmunologiczne. Kto dziś wie, jak to wpłynie na długość naszego życia? Ponadto, w zeszłym tygodniu ukazały się wyniki badań stwierdzające, że te szczepienia zwiększają ryzyko zachorowania na raka”

 

„Jakkolwiek się spojrzy, czy to w aspekcie krótkoterminowym, średnioterminowym, czy długoterminowym, ująłbym to w sposób następujący: rząd jest winny praktyk Josefa Mengele, zezwolił na eksperymentowanie na własnych obywatelach.”

 

 

Doktor Zelenko w powyższym wideo przytacza również wypowiedzi znanej nam już bandy foliarzy, której odbiło na starość.

Oni ostrzegają przed tragicznymi długoterminowymi skutkami wyszczepienia społeczeństwa. 

Dr Michael Yeadon- były dyrektor Pfizera, 

Dr Luc Montagnier- noblista, odkrywca wirusa HIV

Dr Robert Malone- odkrywca technologii mRNA

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Izraelu też już mają dość: protesty anty-covid 16 weekend z rzędu

 

https://gab.com/TommyRobinsonOfficial/posts/107275744207748919

 

Ugrali coś pokojowymi protestami?

NIC.

Podpowiadam - idźcie na swój sejm/parlament i oderwijcie od koryta  przekupione świnie przez koncerny farmaceutyczne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef kliniki w Chemnitz popełnił samobójstwo.

 

Nie żyje szef Kliniki Chemnitz dr. Thomas Jendges. Przyczyną śmierci był upadek z dachu szpitala, w jakim pracował. W liście pożegnalnym napisał, że nie mógł już dłużej znosić „nieustannych kłamstw i oszustw dotyczących rzekomo nieszkodliwych szczepień”

 

https://legaartis.pl/blog/2021/11/14/szef-kliniki-w-chemnitz-popelnil-samobojstwo-przyczyne-tej-decyzji-poznasz-w-artykule/

 

  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie jak w Tłok FM są zapraszani różni mądrale z tytułami i na wszystkie pytania dotyczące plandemii odpowiadają tak jak by im wcześniej "dziennikarz" wysłał co mają mówić. Tak żeby było zgodne z agendą radia 😜

Śmieszno-straszne. A potem lemingi bedą gadać że expert tak powiedział. Z tym że ekspertów sie dobiera wg linni redakcyjnej. Ale to czesto tak było i dawniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5

fragment:

 

W swoim obszernym liście pożegnalnym, który dr. Thomas Jendges napisał przed swoim samobójstwem i zażądał jego publikacji, ostro skrytykował politykę informacyjną rządów w radzeniu sobie z niebezpieczeństwem szczepień przeciwko Covidowi.

 

Ciągle okłamywanie i oszukiwanie pacjenta, że szczepienia są rzekomo nieszkodliwe, miało być zbyt dużym obciążaniem dla niego. Z listu wynika, że nie mógł dłużej tego znieść.

 

Wcześniej burmistrz zagroził, że go zwolni, jeśli nie pozostanie na linii i odmówi szczepienia pacjentów w klinice, prawdopodobnie Jendges nie miał żadnych innych możliwości.

 

...........

 

Jestem ciekaw co on wiedział o tych szczepionkach, że NIE CHCIAŁ SZCZEPIĆ pacjentów i PSYCHICZNIE NIE WYTRZYMAŁ. Chciałbym zobaczyć jego list.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz mnie na test wysyła dzisiaj. Od tygodnia mam kaszel, lekkie wahanie jeśli chodzi o temperature (ale nic tragicznego) i generalnie troszeczke osłabiony sie czuje. Poza tym jest elo. Siedziałem od 11 listopada na chacie czosnek herbatka z cytryną i miodkiem, normalnie sobie gotowałem, i odpoczywałem. Dzisiaj poszedłem bo ten kaszel dosyć głęboki i upierdliwy a osłabionko nie odpuszcza. Zobaczymy co wyjdzie na teście. jak bym miał wybór to bym testu nie robił, ale bez tego to nawet na ciebie nie spojrzą. Jedyne co to mnie lekarz osłuchał i zapytał dlaczego nie chce szczepionki (czy jestem antyszczepionkowiec zapytał) Ja mówie że nie ufam temu co się dzieje i jak ludzi traktują. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Leniwiec said:

Państwo to przedsiębiorca, a obywatel to pracownik, który jest potrzebny tylko do zarabiania na nim hajsu.

Tylko pracodawca musi dbać żeby pracownik nie poszedł do konkurencji. 

Wracamy do średniowiecza i feudalizmu. Państwo jest właścicielem ziemi i przypisanych do niej chłopów pańszczyźnianych. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Martius777 said:

@mpawel5

fragment:

 

W swoim obszernym liście pożegnalnym, który dr. Thomas Jendges napisał przed swoim samobójstwem i zażądał jego publikacji, ostro skrytykował politykę informacyjną rządów w radzeniu sobie z niebezpieczeństwem szczepień przeciwko Covidowi.

 

Ciągle okłamywanie i oszukiwanie pacjenta, że szczepienia są rzekomo nieszkodliwe, miało być zbyt dużym obciążaniem dla niego. Z listu wynika, że nie mógł dłużej tego znieść.

 

Wcześniej burmistrz zagroził, że go zwolni, jeśli nie pozostanie na linii i odmówi szczepienia pacjentów w klinice, prawdopodobnie Jendges nie miał żadnych innych możliwości.

 

...........

 

Jestem ciekaw co on wiedział o tych szczepionkach, że NIE CHCIAŁ SZCZEPIĆ pacjentów i PSYCHICZNIE NIE WYTRZYMAŁ. Chciałbym zobaczyć jego list.

 

Niestety w niemieckich internetach listu nie znalazlem, a portale informacyjne zaprzeczaja jego istnieniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Burmistrz Sven Schulze po śmierci dr. Thomas Jendges


Burmistrz Sven Schulze:

„Z wielkim przerażeniem usłyszałem właśnie o tragicznej śmierci dr. Thomas Jendges, dyrektor zarządzający naszej kliniki, ma doświadczenie.
Wczoraj wieczorem długo rozmawialiśmy o trudnej sytuacji Corony. Jestem głęboko poruszony, a moje myśli i najgłębsze współczucie są w tych minutach z jego rodziną i przyjaciółmi.

Teraz porozmawiamy ze wszystkimi odpowiedzialnymi w klinice, aby nie zostawiać ich samych w i tak już trudnej sytuacji. Wszystkie inne sprawy ogłoszę w odpowiednim czasie.”

trzymanie się od dalszych zapytań. Miasto Chemnitz skomentuje ponownie tego"

 

 

Tak się bawią

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Trevor said:

Lekarz mnie na test wysyła dzisiaj

 

1 hour ago, Trevor said:

 

 

I po co byś tam szedł?

Lekarz cię ma zdiagnozować, dać Ci leki i zwolnienie. Możesz mu nawet obiecać, że pójdziesz na test -  po tym co powiedział (czy jestem antyszczepionkowiec zapytał) już wiesz z kim masz do czynienia. Skoro on może manipulować to ty też. Jestem wrogiem kłamstwa ale skoro system walczy, przy pomocy swojego pachołka, z człowiekiem, to człowiek nie ma innego wyboru jak walczyć z systemem.

 

1 hour ago, Trevor said:

zapytał dlaczego nie chce szczepionki

 

Bo jestem przeziębiony i w takim stanie nie mogę przyjąć żadnej szczepionki. Jeśli on o tym nie wie to jest konowałem a nie lekarzem.

A gdyby straszył dalej to bym się go spytał czy on wziął. Widać, że żołnierz Covidionu dlatego lepiej się nie bronić a tym bardziej argumentować tego. On jest jak sowiecka armia - potrafi tylko atakować, jeśli Ty go zyskujesz wcześniej lub lepiej to nie będzie się umiał bronić.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrotycz napisał:

I po co byś tam szedł?

Lekarz cię ma zdiagnozować, dać Ci leki i zwolnienie. Możesz mu nawet obiecać, że pójdziesz na test -  po tym co powiedział (czy jestem antyszczepionkowiec zapytał) już wiesz z kim masz do czynienia. Skoro on może manipulować to ty też. Jestem wrogiem kłamstwa ale skoro system walczy, przy pomocy swojego pachołka, z człowiekiem, to człowiek nie ma innego wyboru jak walczyć z systemem.

On zgarnie kasę, ty dostaniesz kwarantannę :)

 

3 minuty temu, wrotycz napisał:

Bo jestem przeziębiony i w takim stanie nie mogę przyjąć żadnej szczepionki. Jeśli on o tym nie wie to jest konowałem a nie lekarzem.

Na początku szczepionkowej szopki wielokrotnie w massmediach mówili, że preparaty należy przetrzymywać w temp. -70 stopni. Ciekawe jak to wygląda w praktyce :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.