Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wrotycz napisał:

Wiele lat temu w zakamarkach Internetu ludzie którzy mieli z nim kontakt padli, że pewnie to jest cham, delikatnie mówiąc. Służbowo natomiast fachóra i do rany przyłóż.

Słyszałem identyczne rzeczy bliżej medialnego źródła :)

Znakomity fachowiec, ale bardzo ciężki człowiek w relacjach. Jak to napisał klasyk:

 

fachowcom wybacza się wiele. Trzeba wybaczać. Bo o fachowców niełatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Uwaga! Wykryto zmianę narracji! 🤣

 

A grafen? Wszyscy zaszczepieni mieli umrzeć w mękach przez grafen w szczepionkach. Gdzie się podział grafen? (Wiem: rząd ukradł grafen, złodzieje wszystko jedwabnikowi ukradną, nawet grafen ze szczepionki! 😂)

 

Ja wiem, że ty tu sobie trollujesz, żartujesz, więc na moje decyzje to twoje pisanie nie ma żadnego wpływu. Jest tu jednak na Forum pewna grupa ludzi prostodusznych, nieco zagubionych - oni to pisanie mogą brać na serio. To nie do końca uczciwe wobec nich.

A jak wytłumaczysz ze po smiercionce pfizera krew u mnie zaczela gestniec ddimery 1300. Poza tym getta dla niezaszczepionych otwierają w australii

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Obliteraror said:

fachowcom wybacza się wiele. Trzeba wybaczać. Bo o fachowców niełatwo.

 

A to on jest fachowcem od polityki, ekonomii, czy od opowiadania historii i gotowania?

 

Ja rozumiem, że czasem ma rację i we fragmencie cytowanym (@0:04:00) przez brata @slusaale oni go tolerują bo zarabia dla nich pieniądze a niekoniecznie dlatego, że jest fachowcem. Subtelna różnica.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja niemieckich patologów o wpływie szczepionek na krew i jej zawartości:

https://psnlin.pl/news,co-plywa-w-twojej-krwi-po-szczepieniu-p-covid-19-konferencja-patologow-niemieckich-czesc-2,114.html

 

Odnośnie kulinarnego youtubera, przecież to showman który czuje wiatr i chce się pod niego podpiąć. Spłycacie temat takim bzdetem, może jeszcze z pudelka jakiś pajaców z złotymi myślami tu wrzucicie.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popatrzcie na raport Absolute Zero co planują odnośnie redukcji zużycia energii, str 5:

https://www.repository.cam.ac.uk/bitstream/handle/1810/299414/REP_Absolute_Zero_V3_20200505.pdf

- mniejsze lodówki, auta, ograniczenie spożycia wołowiny  50% a później całkowity zakaz itd

 

"This requires that we stop
eating beef and lamb - ruminants who release methane
as they digest
grass - and already many people have
started to switch to more vegetarian diets"

 

 

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to tylko moje subiektywne spostrzeżenie, ale mam wrażenie że obecnie tylko media głównego ścieku "żyją" 4tą falą. :blink: Tzn. że straszą i sieją propagandę. Podobnie wygląda sprawa z tzw. uchodźcami na granicy. Mam wrażenie że przeciętny obywatel ma w dupie tę sprawę. No ewentualnie martwi się o bezpieczeństwo granic jako takich.

 

BTW przedłużamy paszporty heh

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27801337,trzecia-dawka-szczepionki-ministerstwo-zdrowia-wydluza-waznosc.html#s=BoxOpImg5

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, spacemarine said:

Popatrzcie na raport Absolute Zero co planują odnośnie redukcji zużycia energii, str 5:

Trąbimy tutaj nie od dziś, że jednym z celów jest przeniesienie jedwabnika w obszar minimum wegetacyjnego. I OK, tyle wiemy już na pewno. Niejasne jest tylko to, co pozostaje zakryte przed szeroką publiką, czyli źródła finansowania systemu w świecie realnie ujemnego wzrostu gospodarczego ze zredukowaną do minimum konsumpcją.

 

Zasadniczo już dziś aparatom państwowym nie wystarcza pranie aktualnych wpływów podatkowych i muszą sobie dobierać rokrocznie dodatkowe środki "z powietrza". W samej PL, deficyt budżetowy, czyli dosypanie pustej waluty do obiegu, waha się on w okolicach 20-40 mld rocznie. Korporacje też będą niechętnie traciły zyski na spadającej sprzedaży. Rządy będą im musiały jakoś to zrekompensować. Więc idea zdaje się być prosta - to czego jedwabnik nie wyda na iPhone, ma zapłacić w formie przymusowych opłat i podatków. Czy to będzie ściepa na "ratowanie planety" czy projekt "abyśmy wszyscy zdrowi byli" to już tylko pretekst, który się dopasuje w zależności od kierunku i stopnia rozmiękczenia mas. A uratować planetę można aktualnie w jedyny sposób: degradując do zera znaczenie i zakres funkcjonowania garstki elit, planujących na zimno, kolejne zbrodnie przeciwko ludzkości. Inaczej nawet michy ryżu nie damy rady zdobyć na kartki żywnościowe. 

 

26 minutes ago, Garrett said:

Moze to tylko moje subiektywne spostrzeżenie, ale mam wrażenie że obecnie tylko media głównego ścieku "żyją" 4tą falą.

Powszechny bojkot obywatelski, ukierunkowanych przeciwko wolności, wszystkich gadzinówek, jest jedynym rozwiązaniem. Wyłączamy radio, nie kupujemy gazet, telewizor jako monitor/projektor co najwyżej. Zero czasu i uwagi dla zdradzieckich mediów. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy zmniejszają liczbę ofiar katastrofy Corona z 130.000 do 3.783


Duże zamieszanie w raporcie o zgonach. Według włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia, większość zgonów nie była spowodowana przez Coronę, jak początkowo sądzono. Rząd włoski obniżył liczbę ofiar śmiertelnych Corony z 130 000 do 3 7 83. Według nowego raportu (nie aktualizowanego od lipca) włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia na temat śmiertelności spowodowanej przez Coronę, wirus zabił znacznie mniej osób niż zwykła grypa, donosi portal mediów głównego nurtu Il Tempo.

Według statystycznej próbki dokumentacji medycznej zebranej przez instytut, tylko 2,9% zgonów zarejestrowanych od końca lutego 2020 r. było spowodowanych przez Coronę.

Tak więc z 130 468 zgonów odnotowanych w oficjalnych statystykach w momencie pisania tego tekstu, tylko 3 783 były spowodowane siłą działania samego wirusa. Dzieje się tak dlatego, że wszyscy inni Włosi, którzy stracili życie, mieli od jednej do pięciu chorób, które już nie dawały im nadziei, według włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia.

Aż 67,7% miało więcej niż trzy choroby razem, a 18% miało co najmniej dwie choroby razem. Teraz osobiście znam wielu ludzi, ale żadnego, który miał nieszczęście mieć pięć poważnych chorób w tym samym czasie.

Różne były choroby, na które zapadały ofiary. Według włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia, 65,8% Włochów, którzy zmarli po zarażeniu się wirusem Corona, miało wysokie ciśnienie krwi. 23,5% chorowało również na demencję, 29,3% na cukrzycę, a 24,8% na migotanie przedsionków. 17,4% miało już chore płuca, 16,3% chorowało na raka w ciągu ostatnich pięciu lat; 15,7% cierpiało na niewydolność serca, 28% na chorobę niedokrwienną serca, 24,8% na migotanie przedsionków, więcej niż jeden na dziesięciu był również otyły, więcej niż jeden na dziesięciu doznał udaru mózgu, a jeszcze inni, choć w mniejszym stopniu, mieli poważne problemy z wątrobą, byli dializowani i cierpią na choroby autoimmunologiczne.

 

https://www.freiewelt.net/nachricht/italien-senkt-die-zahl-der-corona-todesopfer-von-130000-auf-3783-10086955

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin

Pamiętasz jak pisałeś o jakiejś technologii mikroprzekaźników, taki internet rzeczy ale z elektroniką wielkości pyłków kurzu, pisałeś że chyba dyrektor z firmy z którą współpracowałeś coś o czymś takim mówił że zarobią na tym miliardy.

Popatrz na konferencje patologów niemieckich w minucie 13.10:

https://rumble.com/vp15ob-konferencja-prasowa-patologw-w-instytucie-w-reutlingen-w-niemczech.-cz-2.html,

zaznaczam że są to lekarze, nie jacyś pseudo znachorzy. Pokazują resztki szczepionki wiodącego producenta i jest czymś zanieczyszczona, struktury są typowo techniczne, jakby zanieczyszczone. Ja wiem że śmierdzi szurstwem na kilometr i jestem bardzo sceptyczny, może to jakaś prowokacja by ośmieszyć temat, ale obserwujmy bo mimo wszystko to są lekarze. Zaznaczam że jestem bardzo sceptyczny, ale śledźmy temat bo nikt nie bada tych szczepionek.

Dodatkowo strona tej konferencji :https://www.pathologie-konferenz.de/

oraz członkowie: Prof. Dr. Werner Bergholz, Prof. Dr. Walter Lang, Prof. Dr. Arne Burkhardt, to nie jest byle jakie towarzystwo i mówią o obiektach od 40 mikrometrów do pół milimetra.

 

Przypominam że Japonia swego czasu wycofała ponad milion dawek eliksiru innego producenta bo były zanieczyszczone:

https://www.bbc.com/news/world-asia-58405210

https://www.bbc.com/news/world-asia-58338281

 

Co ważne te szczepki były zanieczyszczone opiłkami metalu:

"Moderna finds stainless steel particles in shots pulled in Japan. US drugmaker and distributor Takeda say no undue risk to public. The particles do "not pose an undue risk to patient safety," and they "are unlikely to result in other adverse reactions beyond the local site of the injection," according to the statement."

https://asia.nikkei.com/Spotlight/Coronavirus/COVID-vaccines/Moderna-finds-stainless-steel-particles-in-shots-pulled-in-Japan

News wskazuje że to zanieczyszczenie kawałkami stali potwierdził sam producent!

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tytułem uzupełnienia. Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców zrobiła fajną infografikę odnośnie badań składu szczepek i zanieczyszczeń w nich zawartych:

 

newsy-psnlin-co-plywa-w-twojej-krwi-po-z

Filmy i zdjęcia z konferencji lekarzy i Profesorów, patologów z niemiec:

https://rumble.com/vp15ob-konferencja-prasowa-patologw-w-instytucie-w-reutlingen-w-niemczech.-cz-2.html

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mpawel5 napisał:

@Martius777czy to oznacza, że Włochy oficjalnie ogłoszą, że umarło tylko 3700 ludzi? 

 

Nie mam pojęcia czy informują głośno o tym fakcie. W Polsce informacje podawane przez media są selekcjonowane i pod rządowe wytyczne i możliwe,  że u nich też jest tak samo. 

 

Po koronahisterii przyjdzie coś gorszego:

 

1636735504_ds3ngo_600.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się logiki nie chwyta. 

 

Skąd wiadomo, że "śmieci" nie pływały dużo wcześniej? 

 

Jedynie miarodajne badania, to samej zawartości szczepek, a nie autopsje denatów. 

 

Za bardzo w sensację to idzie. 

 

Dodatkowo w każdym materiale są jakieś zanieczyszczenia - nie ma materiałów idealnie czystych. 

 

Dlatego najpierw powinno się wykazać ile jest tych zanieczyszczeń i dokładnie jakiego rodzaju i czy jest to powtarzalne. A nie że co jedni, to coś innego znajdują, bo w ten sposób podważają swoją wiarygodność. 

 

@Martius777 Polski Wał jest po to, żeby dopierdalać kary i blokować konta. To jest jego podstawowe zadanie. Drugie zadanie to jeszcze bardziej mętną wodę zrobić. 

Edytowane przez maroon
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine Pamiętam. Te rozważania tyczyły się ówczesnej technologii niemieckiej Siemensa i to w 2006 roku, czyli ciągle były jeszcze prowadzone w skali makro, widzialnej. Dzisiaj jesteśmy już z całą pewnością w skali nano i jest również niemal pewne, że nie mówią nam prawdy, nie tylko jak potężna jest to technologia, ale ile z niej jest właśnie na nas testowane bez naszej zgody. By nie być gołosłownym:

 

https://www.nutritruth.org/single-post/analysis-of-test-sticks-from-surface-testing-in-the-slovak-republic-confirmation-of-genocide

 

Technologia żelu Darpa, już dość stara - teraz wykryta w ciele po preparatach. To skrót od defense advanced research projects agency, takiej amerykańskiej agencji.  

 

Jest to ogólnie dość przygnębiające wszystko, szczególnie dzisiaj dla mnie, bo wczoraj wyrwałem sobie paznokieć piłą łańcuchową i przy okazji odwiedziłem włoski SOR. Wyrwałem sobie dokładnie 20 minut po tym jak napisałem wczorajszy post o wojnie, znamienne... Każdy, kto sobie wbił coś pod paznokieć wie, jaki to jest ból. Dobrze, że sobie chociaż palca nie uciąłem i pozostaje jak w multum innych tematach zacisnąć zęby i liczyć na siebie, bo na SORze jak to na SORze, empatia tym ludziom jest zwykle obca, więc szybko zauważyłem, że lepsze rezultaty osiągnę (i mniej się nacierpię) jak sobie go poskładam samemu w domu z nożyczkami, szklanką wody, aloesem zerwanym u sąsiadki i jodyną. Toteż po upewnieniu się, że nerwy ruchowe całe, szybko się stamtąd na własną rękę ewakuowałem, tak jak i przyjechałem, czyli kierując jedną ręką. I cieszyć się ze szklanki do połowy jednak pełnej, a może nawet w 90%. Dedykuję tę historię wszystkim, co chcą się sprawdzić w bohaterstwie na frontach potencjalnego konfliktu militarnego.

 

No ale chciałem przy okazji zobaczyć jakie jest aktualnie stadium sraki kowidowej u źródła. Na szczęście szczątkowy - infermiera zapytała tylko, czy jestem zaszczepiony i innych pytań już nie zadawała. Zrobiła tylko to, co absolutnie musiała, co też jest pewnym pozytywem.  

 

Dlatego zaprawdę powiadam Wam, nie liczcie na tych skurwysynów i nie wierzcie im w niczym, cokolwiek chcą Wam sprzedać. Rezultaty, które mają ci ludzie, to są rezultaty wybitnych jednostek ludzkich, które tam poszły, bo nie miały innej opcji leczyć ludzi niż u monopolisty i leczą raczej mimo mafii medycznej niż dzięki niej. 

 

Tak samo jest z wojną, kurwa, ze wszystkim w tej żenującej, upadłej cywilizacji, że lepiej obroniłbyś się z sąsiadem, który był przeszkolony w jakiejś elitarnej jednostce i z partyzanckim uzbrojeniem, tak samo jak wyleczył z lekarzem z powołania i z mózgiem przede wszystkim, mając do dyspozycji kasetkę do szycia i ogród z roślinami. Niezmiennie powraca film 'Znachor', stale aktualny na tym piekielnym levelu.

 

Dlatego powtarzam w tym temacie i w temacie potencjalnej wojny, nie wiesz, z jak bardzo podłymi i wyzzutymi z człowieczeństwa istotami masz do czynienia (czy to w ogóle są ludzie?) licz tylko na siebie, porzuć wszelkie złudzenia i płonne nadzieje, że ktoś ci pomoże, że nie może być tak źle, bo żyjemy w XXI wieku etc. itd... Ewentualnie pomoże ci jak już spadniesz na samo dno taki sam nieszczęśnik jak ty, który zapuka od spodu, lub od góry. Nie walcz o żadną historyczną rację, bo walczą naiwniacy i ludzie ogłupieni propagandą, religią i zaślepieni własną megalomanią. Co możesz zrobić - to należy zrobić i to już będzie bardzo wiele, by choć to zostało zrobione.

 

Każdy czas i luz, który masz, poświęć na to, by być przygotowanym i pozyskać wiedzę, bo kiedyś może ci uratować ci dupę, jak mnie apteczka z Tico.  Nie sposób przygotować się na wszystko i przewidzieć wszystko, ale i tak bardzo wiele możesz. Planów ratunkowych i ewakuacyjnych sobie zorganizować, przyjaźni i dobrych relacji nawiązać. Bo zwykle w takich sytuacjach efekt domina, okazuje się, że 'nagle' nic nie działa. Oczywiście nie działało już wcześniej, ale póki woda w kranie leciała, to kto przejmowałby się tym, że źródła w górach już wyschły?  Że na dzisiaj i jutro jeszcze starcza, ale na kolejne 5 lat już nie ma szans? Jak już zaryjesz zębami o beton, to bardzo szybko ujrzysz w pełnej krasie swoje zaniedbania i ch.jową postawę własną. Zapewniam cię, że wówczas to bardzo ładnie widać i żaden 'szur', czy inny 'foliarz' już do niczego nie będzie cię musiał przekonywać.  

 

Zauważcie, jaki jest dzisiaj wysyp różnych takich lemingów, którzy się śmieją na słowa, że ktoś widzi już górę lodową na horyzoncie, pod każdym jednym względem 'co ty pierdolisz, napij się z nami szampana, my tu odcinamy niekończące się zyski, mamy pasywne dochody'  jak ten ziomuś od flipów, co ostatnio z Grafem miał debatę, jak mu tam... zresztą, kogo to obchodzi. Wasz prelegent już widział takich wielu, którzy tak gadali, a potem przewrócili się na ryj. Bo na pstrym koniu fortuna jeździ, życie jest sinusoidalne, a pasywny dochód to fikcja, jest wbrew prawom życia. To samo tyczy się hura optymistów na bitkojnach, którzy nie zauważyli, że pula ich srajkojnów przekroczyła już PKB Francji i oni myślą, że są w tychże dóbr posiadaniu. Zaprawdę upadek tych ludzi będzie wielki, więc bacz, byś się nie zaliczył do nich, i by ci chociaż na przetrwanie zostało i butelkę wódki by sobie uśmierzyć ból po stracie, czegoś, czego nigdy nie miałeś i nie zasługiwałeś na to.

 

Nie należy pogrążać się w defetyźmie i rozpaczy, trzeba zasilać za wszelką cenę wysoką wibrację i przede wszystkim robić to, co jest mądre, przezorne i akurat możliwe do zrobienia. Lecz nie należy być naiwnym, ani pysznym, bo pycha kroczy zawsze przed upadkiem. A z pychą się walczy każdego dnia od samego rana i często od początku. I wszyscy niestety operujemy w rzeczywistości wszechobecnego kłamstwa, a w najlepszym razie mocno niekompletnej wiedzy. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 6
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin

Niestety diagnoza jest trafna, na tym etapie chyba już ucinamy straty, bo tak to wszystko uległo przyśpieszeniu że niewiadomo co może być jutro. Dzięki

 

@maroon

Nie obejrzałeś do końca, badali krew pacjentów ORAZ fiolki z szczepionkami. Jak nie oglądasz to nie zmyślaj. Dodatkowo przebadali inne szczepionki np na grypę, co ciekawe wspomnieli że pewne metaliczne struktury są w szczepionkach wziewnych do nosa aby podraznić tkanki i to jest normalna praktyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

A uratować planetę można aktualnie w jedyny sposób: degradując do zera znaczenie i zakres funkcjonowania garstki elit, planujących na zimno, kolejne zbrodnie przeciwko ludzkości. Inaczej nawet michy ryżu nie damy rady zdobyć na kartki żywnościowe. 

Zaprotestuje tutaj i to stanowczo, trzeba pozbyć się i tych i tych, czyli wszystkich zachłannych idiotów rządnych władzy absolutnej i ponoszących 0 odpowiedzialność za wszystko, czyli większość populacji ludzkiej w skrócie bo i ta mała elita która wywodzi się często z nizin jest cholernie winna jak i te głąby czyli cała reszta która na to bezwolnie pozwala. Tak na prawdę bez resetu nie będzie niczego, myślałem o tym wielokrotnie i wielopłaszczyznowo wynik zawsze ten sam, społeczeństw i ich mentalności już nie zmienisz, jedynie garstka inteligentnych po prostu zdrowo myślących może tworzyć cywilizację na nowo z twardymi niepodważalnymi zasadami, inaczej się po prostu nie da :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak co niektórzy tutaj mieli bekę z "foliarzy", którzy pisali o chipach itd. Zwłaszcza z Abso. A jak się okazało, że Pentagon opracowuje chipa wykrywającego covid w ciele, to nagle cisza. 

 

I znowu, zobaczcie co mamy: 

 

https://dzienniknaukowy.pl/zdrowie/pigulka-z-chipem-monitorujacym-pacjenta-zatwierdzona-przez-fda

 

Nie będę tu wstawiał nicków tych osób, by oszczędzić im wstydu, ale one same wiedzą o kogo chodzi. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Ceranthir said:

Grr, ktoś chętny na wakacje w Australii? :3

Czasy i technologie się tylko zmieniły. Niemieckie filmiki propagandowe z obozów izolacji czasów II Wojny Światowej też pokazywały wesołe i pełne rozrywek życie więźniów, pielęgnowanie przybarakowych ogródków, osłuchiwanie przez lekarza troszczącego się o zdrowie odizolowanych i głaskanie piesków przez dzieci w piżamkach. Dzięki temu ciemny lud niemiecki mógł uspokoić swoje sumienia, wybierając do wierzenia legitymizowany powszechnie fałsz a opowieści o masowym gazowaniu i paleniu ludźmi w piecach zakwalifikować jako "szurskie teorie". Ludzie się nie zmieniają i ci na górze zawsze w kalkulacjach uwzględniają jakieś rozwiązanie na wypadek gdyby jakaś część tłumu miała się "wkurwić i ich zajebać".

 

Każda epoka ma swoją nomenklaturę. Kiedyś nazywało się wprost - uwięzieniem, komuniści nazywali to internowaniem a neokomuna każe nazywać to (samo)izolacją. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień kwarantanny i powiem wam że ten covid wypruł mnie z butów chociaż to gówniane samopoczucie to raczej z nic nie robienia. Ale wczoraj mojej mamie się trochę pogorszyło to pojechała do szpitala mimo że nie było tragedii. Dostaje sterydy na płuca i tlen w masce jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.