Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest poważniejsza niż się wydaje, jeśli 13 z 16 przypadków wykrytych na świecie, jest w Polsce. WYKRYTYCH, bo działa u nas weterynaria.

Zamość - Lublin - Nowy Dwór Mazowiecki - Bydgoszcz.

Zamość - Lublin - Poznań.

Zamość - Lublin - Trójmiasto.

Wrocław.

Jeśli dla kogoś "oczywiste" jest powyższe zestawienie, sam zauważy że brakuje na liście Szczecina, Łodzi, Katowic, Krakowa, Rzeszowa - ale to już raczej kwestia czasu.

Bajka o Popielu - już wkrótce na żywo z Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że prędzej czy później trafię na jego wypowiedź, nie jest to jedyna gdzie mówi o redukcji populacji.

 

https://vm.tiktok.com/ZGJX495op/

No a ten pan nie żyje, dobry doktor.

 

https://vm.tiktok.com/ZGJX4EW8d/

A tu kilku właśnie wyparowało z tego świata bo leczyli 

 

https://vm.tiktok.com/ZGJX4nDFy/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krwa jak ja nie lubię tiktok okropna dla użytkownika apka. 

 

42 minutes ago, Piccardo said:

Widziałem że prędzej czy później trafię na jego wypowiedź, nie jest to jedyna gdzie mówi o redukcji populacji.

 

https://vm.tiktok.com/ZGJX495op/

No a ten pan nie żyje, dobry doktor.

 

https://vm.tiktok.com/ZGJX4EW8d/

A tu kilku właśnie wyparowało z tego świata bo leczyli 

 

https://vm.tiktok.com/ZGJX4nDFy/

 

O mój Boże, jaka redukcja populacji, to tylko taka optymalizacja. Sposób na dbanie o środowisko.

Edytowane przez slusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gatesfoundation.org/ideas/media-center/press-releases/2023/06/funding-commitment-m72-tb-vaccine-candidate

Fundacja Gatesa wsparła skromnymi 400 milionami $ koszt "III fazy testów" ich własnej, nowej szczepionki na gruźlicę.

Skuteczność deklarowana po II fazie testów - 50 procent.

Zasada działania (klasyczna szczepionka od bardzo dawna jest dostępna) - nowatorska, czyli "tworzenie białka odpowiedzialnego za produkcję przeciwciał".

Deklarowana skuteczność ochrony - trzy lata.

 

Wstępne informacje WHO z 2020r. o tej szczepionce: https://www.who.int/news-room/questions-and-answers/item/vaccines-and-immunization-investigational-vaccine-candidate-m72-as01e

Quote

The exact mechanism of action of M72/AS01E is not known. Previous studies have showed that this vaccine induces an immune response characterized by the activation of interferon-gamma producing CD4+ T cells, and the production of antibodies. WHO strongly urges basic research to expand the current understanding of immune mechanisms of protection.

Dokładna zasada działania szczepionki nie jest znana.

Quote

M72/AS01E is a subunit candidate vaccine comprised of an immunogenic fusion protein (M72) derived from two Mycobacterium tuberculosis (M.tb) antigens (MTB32A and MTB39A), and the GlaxoSmithKline (GSK) proprietary adjuvant AS01E. AS01E is the same adjuvant used in Shingrix GSK vaccine, as well as in the new malaria vaccine RTS,S/AS01E.

W planach jest także nowa szczepionka przeciw malarii.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam co robili z ludźmi ci skurwiele, powtarzam skurwiele:

Gdybym rządził krajem każdy milicyjny ssman z choćby jednym mandatem za maseczkę dyscyplinarnie out ze służby i jebać za równowartość 700 euro jak zwykły obywatel do 65 roku życia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arto skutkach ubocznych dziab na rzundowym portalu tejwałpe info :)

 

 

 

 

"Firma Biontech stanęła przed sądem w badeńskim Rottweil z powodu pozwu, złożonego przez 58-letniego Niemca. Domaga się on co najmniej 150 tysięcy euro odszkodowania za nagłe pogorszenie wzroku, rzekomo spowodowane przyjęciem preparatu przeciwko koronawirusowi. Zdaniem producenta z Moguncji, posiadającego pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w Niemczech szczepionki opracowanej z amerykańskim koncernem Pfizer, sprawa jest bezpodstawna. W jego ocenie profil bezpieczeństwa preparatu został „adekwatnie opisany”. "

 

 

Adekwatnie opisany, tutaj się zgadzam sami mówili że nie biorą za niego odpowiedzialności....

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DOHC napisał(a):

Gdybym rządził krajem każdy milicyjny ssman z choćby jednym mandatem za maseczkę dyscyplinarnie out ze służby i jebać za równowartość 700 euro jak zwykły obywatel do 65 roku życia.

Co ci tak dzban powie? Wykonywałem rozkazy? Mam rodzinę na utrzymaniu? Spoko to jest narzędzie, sterowane tak samo jak 90% ludzkości, trzeba upier.... łapy tym co te narzędzia trzymają w rękach, ich rodzinom i każdemu który z nimi blisko współpracuje. Pomyśl gdyby nagle jakaś partia wygrała pro polska, albo gdyby ludzie sami z siebie uwolnili polskę, co by się stało? Na pewno USA zrobiłoby wizytację z "demokracją", niemcy z "bratnią pomocą", a może i jakieś zielone ludziki by się pojawiły tak jak w kazachstanie gdzie ludzie chcieli się uwolnić, od tej pory cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piccardo napisał(a):

Wykonywałem rozkazy? Mam rodzinę na utrzymaniu?

Niemcy też wykonywali.

Miliony Polaków których zamykali w domach nie mieli rodzin?

 

Ta różnica, iż oni mieli i mają stałe pensje a reszta urlopy bezpłatne albo zamknięcie biznesu, płać ZUS ale nie zarabiaj. 

3 godziny temu, Piccardo napisał(a):

Spoko to jest narzędzie, sterowane tak samo jak 90% ludzkoś

Te narzędzia mają nie przywilej, nie możliwość a OBOWIĄZEK nie wykonywania nie konstytucyjnych rozkazów. Łapali ludzi na maseczki a sami się świetnie bawili w swoim gronie, są setki nagrań wkurwionych Polaków którzy ich nakryli. 

3 godziny temu, Piccardo napisał(a):

trzeba upier.... łapy tym co te narzędzia trzymają w rękach, ich rodzinom i każdemu który z nimi blisko współpracuje

Tak, dlatego powinienem być jeden silny przywódca i zrobić z tym porządek, jeden popełni samobójstwo, drugi utonie, trzeci wypadek itd aż odpowiedzialni poniosą karę. Ale z kim gadać ja goje po tym wszystkim wciąż im wierzą.

 

3 godziny temu, Piccardo napisał(a):

? Na pewno USA zrobiłoby wizytację z "demokracją", niemcy z "bratnią pomocą", a może i jakieś zielone ludziki by się pojawiły tak jak w kazachstanie gdzie ludzie chcieli się uwolnić, od tej pory cisza.

Tak tego też się obawiam, ale... Znajdźmy tylko 10 procent prawych Polaków, mamy blisko czteromilionową armię. Gdyby do czegoś doszło a byłaby szansa zmiany sam bym wrócił do kraju, kupił broń i wyposażenie za własne pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/3/2023 at 7:32 PM, Piccardo said:

Widziałem że prędzej czy później trafię na jego wypowiedź, nie jest to jedyna gdzie mówi o redukcji populacji.

 

Nie lubię jak ludzie się czepiają Gatesa, że chce "depopulować" za pomocą szczepionek. On tu w tym filmie mówi wyraźnie, o co mu chodzi.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na dzietność ale też i na jakość życia ale to tu mniej istotne, jest śmiertelność niemowląt i dzieci. Potem jest kultura.

Ten czynnik jest uniwersalny i działa w każdej kulturze. A teraz porównaj sobie mapę śmiertelności dzieci i dzietności.

Mniejszą śmiertelność dzieci  można osiągnąć tylko w  jeden sposób -  przez poprawę opieki medycznej, w tym ochrona przed niebezpiecznymi w tamtych warunkach chorobami za pomocą szczepionek. Tak, dokładnie to powiedziałem. Nie jest to, samo w sobie naganne, a wręcz pozytywne.

Mniejsza dzietność pozwala też na poprawę jakości życia. Także na eliminacje pomocy wszelakiej. Do tego wszystkiego jest jednak wymagany rozwój. Rozwój teologiczny, intelektualny, kulturowy. Rozwój pozwoliłbyb krajom afrykańskim samemu się z tym uporać, tyle że święte imperium brytyjskie, że stolicą w Waszyngtonie, ale też Francja, nie chcą rozwoju Afryki. Oni chcą utrzymania kolonialnego porządku żeby móc łatwiej eksploatować ten drugi największy na świecie kontynent.

W te kominiarka politykę wpisuje się Gates znakomicie - jego szczepionki nie są ani trochę lepsze niż te stare (nie będę się tu rozłożył nad tym co te szczepionki zrobiły w Indiach ale można poczytać ile setek tysięcy dzieci odnalezionych zostali przez jego wynalazki), a wręcz przeciwnie i nie robi on tego dla dobra ludzkości a dla zysku, i tylko dla zysku.

 

Nie jest rzeczą naganną a przeciwnie szczytną chcieć zmniejszenia populacji w Afryce. Jest ich 1,3 miliarda i rośnie 2,5% rocznie. Przez to rośnie tam konkurencja, która powoduje więcej wojen, które przenoszą się do Europy. Te wszystkie kolorowe rewolucje zostały wywołane na bazie braku żywności i wzrostu jej cen, co m.in. wywołali eksodus do Europy. Sytuacja będzie się powtarzać coraz częściej bo ich liczba rośnie, a jakość życia bynajmniej

Problemem nie jest sama chęć pomocy i zmniejszenia dzielność w Afryce czy Indiach a sposób jej wykonania.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to było sprawdzone wielokrotnie, większość chorób i duża śmiertelność dzieci jak i ludzi była wynikiem braku dostępu do bierzącej czystej wody, brak higieny, brak możliwości zamrażania żywności. Kiedy to wszystko wprowadzono śmiertelność drastycznie spadła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wrotycz napisał(a):

Nie jest rzeczą naganną a przeciwnie szczytną chcieć zmniejszenia populacji w Afryce. Jest ich 1,3 miliarda i rośnie 2,5% rocznie. Przez to rośnie tam konkurencja, która powoduje więcej wojen, które przenoszą się do Europy. Te wszystkie kolorowe rewolucje zostały wywołane na bazie braku żywności i wzrostu jej cen, co m.in. wywołali eksodus do Europy. Sytuacja będzie się powtarzać coraz częściej bo ich liczba rośnie, a jakość życia bynajmniej

Problemem nie jest sama chęć pomocy i zmniejszenia dzielność w Afryce czy Indiach a sposób jej wykonania.

To może niech się tak odpierdolą od nich wszyscy? niech sami o siebie zadbają, a ta rzekoma ekspansja... To przecież gdyby Europa nie darła ryja chodźcie do nas a strzegła swoich granic zgodnie z prawem żadnej ekspansji by nie było, a oni mają dość terenu żeby ich przybywało nawet i 10% rocznie... Kto się wyżywić nie potrafi umrze, ale to też nie nasza sprawa, oni powinni sami zadbać o swój rozwój ale jak zauważyłeś w tym też hameryka im na to nie pozwala razem z całą resztą żerujących na nich darmozjadach i tylko tutaj leży problem, bo te darmozjady tak samo drenują polskę i inne kraje... Pozbądźmy się darmozjadów a wszystko wróci na prawidłowe tory.,

28 minut temu, spacemarine napisał(a):

 

Ja im wszystkim przygłupom życzę powodzenia, rząd podpisał bezkarność korporacji i ewentualne przyjmowanie winy na siebie, tyle że ludzie przecież dostali odpowiednie "informacje" na temat gówna które przyjmują i wcale ani trochę nie jest mi ich żal, zawierzyli "nauce" to mają skutki...

 

Tak samo frajerstwo frankowiczowe im też nikt nie kazał a umowę dostali przed gębę więc wiedzieli co biorą, a jak nie czytali też ich problem.

Edytowane przez Piccardo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Piccardo said:

Pozbądźmy się darmozjadów a wszystko wróci na prawidłowe tory

Niestety historia pokazuje, że próżnia szybko jest wypełniana... czasem przez lekarstwo gorsze od choroby. Tak samo teraz myślę, że następcy dotychczasowych darmozjadów już są przygotowani i czekają w blokach startowych...

A gdyby nie wentyl bezpieczeństwa w postaci "przemytników", alternatywą dla zdesperowanych byłby frontalny atak w myśl "oni majom a my nie; albo się uda, albo i tak umrzemy z głodu".

 

2 hours ago, cst9191 said:

Nie rozumiem... aż tylu Romów tam mają?

Według napisu pod obrazkiem, w Rumunii, Bułgarii i Czechach, do statystyki wliczono Romów.

 

4 hours ago, wrotycz said:

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na dzietność ... jest śmiertelność niemowląt i dzieci. Potem jest kultura.

Chyba że to kultura aborcji determinuje śmiertelność dzieci. Wtedy kultura jest najważniejsza.

4 hours ago, wrotycz said:

Rozwój pozwoliłby krajom afrykańskim samemu się z tym uporać

Wszystko w tym temacie powiedział 120 lat temu Kipling: https://www.kiplingsociety.co.uk/poem/poems_burden.htm

4 hours ago, wrotycz said:

Przez to rośnie tam konkurencja, która powoduje więcej wojen

Jeśli wojna i walka jest trwałym elementem kulturowym, to nie ma znaczenia czy gang ma 10 członków, plemię 10 tysięcy, czy kraj 10 milionów. W momencie kryzysu, wszyscy oni sięgną po kulturowo zakorzenione metody... i wtedy to kultura determinuje zachowanie, a nie dzietność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kespert napisał(a):

Według napisu pod obrazkiem, w Rumunii, Bułgarii i Czechach, do statystyki wliczono Romów.

Tak, zwróciłem na to uwagę, ale później sprawdziłem i na wikipedii podają, że populacja Romów (w 2011 r.) wynosiła 4,4% ogółu. Nie wiem skąd te 30%...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, cst9191 said:

Tak, zwróciłem na to uwagę, ale później sprawdziłem i na wikipedii podają, że populacja Romów (w 2011 r.) wynosiła 4,4% ogółu. Nie wiem skąd te 30%...

 

Nie wiem, są to ludzie spoza UE, może to być ktokolwiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Kespert said:

Wszystko w tym temacie powiedział 120 lat temu Kipling: https://www.kiplingsociety.co.uk/poem/poems_burden.htm

 

Rozumiem każde, prawie, słowo ale wiersza nie rozumiem. I chyba nie zamierzam.

 

The Great Global Warming Swindle @01:09:20.

 

01:11:00: One clear thing that emerges from the  all environmental debate is that there is somebody keen to kill the African dream. And the African dream is to develop.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, wrotycz said:

there is somebody keen to kill the African dream. And the African dream is to develop

Tylko że "sen o rozwoju Afryki" jest dla Afryki snem narzuconym zewnętrznie. To nie jest ich własny wybór... oni chcą "być rozwinięci", ale nie chcą "się rozwijać".

Chcą mieć "tu i teraz", bez etapu pośredniego - pracy. Można powiedzieć że to jest idea socjalna, socjalistyczna.

I dopóki to się nie zmieni, dopóki potrzeba rozwoju nie będzie uwarunkowana kulturowo i społecznie, zawsze wszelkie ingerencje zewnętrzne dążące do poprawienia warunków i "dania szans", zostaną zaprzepaszczone przez samych obdarowanych.

 

And when your goal is nearest
    The end for others sought,
Watch Sloth and heathen Folly
    Bring all your hopes to nought.

 

Bo to będą Twoje wizje, Twoje oczekiwania. Nie ich.

I jeśli wyślesz tonę ziarna na siew, to zjedzą natychmiast zamiast zasiać i czekać aż wyrośnie 30 ton.

A nawet jeśli powstanie grupa, która wybierze siew i przyszłe plony, to przed zbiorami przyjdzie inna grupa, z maczetami i hasłem "oni majom i siem nie dzielom, sami podzielim między siebie ich własność".

 

Zresztą żeby nie było - dokładnie to samo można powiedzieć o naszych polskich "socjaluchach", więc zjawisko nie ogranicza się do koloru skóry czy jednego kontynentu. Ma być 800+, zasiłek, i bony na Harnasia, a nie jakieś tam oferty pracy czy kursy zawodowe. A jak pojawi się groźba utraty zasiłków, będą demonstracje i protesty i rozruchy... Bo "zarabiać" to nie jest ICH sen. Ich snem jest "mieć" - to warunkowanie społeczne i kulturalne, którego nie zmienisz "od wewnątrz". I właśnie o tej niemożności zmiany "od wewnątrz" pisał Kipling (wystarczy zamienić "white man" na "prawicowca", próbującego dotrzeć do socjalistów).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.