Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak być ale nie ma na to żadnego dowodu.

Nie wiem jak wyglądało to w UK, ale w Polsce najwięcej niezaszczepionych było na ścianie wschodniej. Bywam tam czasem i sądząc po tym ile średnio tam się żyje w porównaniu z dużymi miastami, nie wygląda mi to na zdrowe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech okazuje się że ok 15milionów przyjęło szprycę tylko na papierze :D a myślałem że Niemcy to już totalnie głupi, ale jak nie patrzeć tylko 10% Niemców to jeszcze 100% niemcy więc może wpływ genów z zewnątrz trochę im oleju do głowy wlał, a nie tylko ślepe posłuszeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależne media

 

https://oko.press/deklaracja-w-obronie-niezaleznosci-mediow

 

Cytat

Jesteśmy przekonani, że naszym podstawowym obowiązkiem jest patrzenie na ręce tym, którzy sprawują władzę oraz dostarczanie wiarygodnych informacji opartych na sprawdzonych źródłach, dbając o różnorodność perspektyw.

tiaaaa, kowideł nam to pokazał drodzy redaktorzy!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

U Amiszów nie ma praktycznie autyzmu...

Ogólnie już wcześniej pisałem, aby ich wykorzystać jako grupę kontrolną, nie szprycując się i nie korzystając z toksycznego gówno nie jedzenia jest się po prostu zdrowym... Jak człowiek zaczyna myśleć to chce sprawdzić i okazuje się że badania które by pokazywały potrzebę lub wartość szczepień nie istnieją, po prostu ich nie ma bo by zniszczyły cały ten pier... przemysł...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, spacemarine said:

Najlepszy gościu w czarnym worku palący peta

 

Ten szpital to izraelski jest, pamiętam go. Nawet mają tymi swoimi krzaczkami na plecach napisane.

 

Przypomina mi się najbardziej znane miasto w covidiańskim świecie:

 

inline-images_dphh.png

 

I słynne ciężarówki, które, z tego co pamiętam, przejeżdżamy tam pięć lat wcześniej.

 

het-leger-haalt-in-bergamo-doodskisten-o

 

Była jeszcze podobna historia z Francji. Tam się też okazało że to był pic.

 

--

2020 Bergamo or 2013 Lampedusa – which incident do the coffins depict?

 

The army collects coffins in Bergamo from a crowded crematorium

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że specjalnie dawali placebo, aby owce które wzięły krzyczały, ja wziąłem i mi nic nie ma! W końcu w tym temacie nie raz pojawiały się informacje, że robili sobie selektywne testy miedzy korporacjami, wrzucając partię zabójcze co jakiś czas na zmianę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Piccardo napisał(a):

Wydaje mi się że specjalnie dawali placebo, aby owce które wzięły krzyczały, ja wziąłem i mi nic nie ma! W końcu w tym temacie nie raz pojawiały się informacje, że robili sobie selektywne testy miedzy korporacjami, wrzucając partię zabójcze co jakiś czas na zmianę...

 

Lepiej pewnie placebo dostawali uprzywilejowani, czyli poliykierzy i wierchuszka, a g otrzymałą reszta

 

 

Taka ciekawostka że podobno głodówkami można pozbyć się tego białka spike z organizmu, ile w tym prawdy trzeb aby zbadac ale warto się temu przyjrzeć

 

Link do artykułu:

https://makismd.substack.com/p/vaccine-injury-treatment-fasting?utm_source=profile&utm_medium=reader2

 

 

 

 

 

 

To jest też niezłe, ten mięśniak niedawno zmarł, a w wywiadzie opowiadał że miał 4 dawki szprycy i po nich miał dziwne wyniki we krwi

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, spacemarine napisał(a):

Taka ciekawostka że podobno głodówkami można pozbyć się tego białka spike z organizmu, ile w tym prawdy trzeb aby zbadac ale warto się temu przyjrzeć

Stosuje co weekend głodówkę, a na co dzień zioła oczyszczające organizm i po prostu ocet jabłkowy, kiszonki które notabene WHO twierdzi że są kancerogenne 🤣 i sól, ale nie sklepową z syfem i staram się ale to bardzo trudne dziś, o zdrową jak najmniej przetworzoną żywność, bo nawet jako że szprycy nie wziąłem wątpię abym się jakoś nie zakaził prędzej czy później, w końcu już na wiele sposobów ten syf podają, nie wiem co jest w powietrzu w końcu samoloty przez widzimisie bila, nie na darmo rozpylają syf, a jak za nasze pieniądze! Nie na darmo płoną fabryki żywności na świecie, a bilu (który wykupił dużo ziemi, przypadkiem) zaczyna produkcję swojego syntetycznego gówna o nazwie mięso, które jest bardziej kosztowne i bardziej truje środowisko niż normalna hodowla, do tego bilu i pomysł z komarami które mają w sobie szprycę, czy dodawanie szprycy do żywności, nie tędy to bocznym wejściem, każdy dostanie! W końcu ma nas zostać MAX 2 miliardy, bo więcej nie potrzebują niewolników i wcale się z tym nie kryją. Dużo tego bila, że nikt nie chce się z nim podzielić ołowiem...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.