Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, JudgeMe napisał:

A poza tym pomiędzy mną a byłym jest bliskość na poziomie duchowym.

 

VS

 

2 godziny temu, JudgeMe napisał:

Ale jak kobieta oddziela seks od uczuć, to jest już kurwą i szmatą w Twojej ocenie. 

Tyle z twojego pierdolenia można wywnioskować. 

I ty chcesz mi coś dowodzić logicznie? Wolne żarty. 

Dziękuję i dobranoc.  :) 

Edytowane przez SSydney
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney

Czyli jest bliskość na poziomie duchowym, ale ona oddziela seks od bliskości i uczuć :D

Logika kobiet rozłożona na czynniki pierwsze :D

 

Powiem w ciemno jej dalszą linię obrony:

 

stwierdzi, że ona uprawia seks z byłym, bo ma z nim bliskość na poziomi DUCHOWYM ale nie UCZUCIOWYM, Ty przebrzydły mizoginie! :D Zakład, że pójdzie w taką ściemę?

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Skoro dbasz o swoje zdrowie, to czemu nie dbasz o zdrowie żony Twojego byłego, która może bardzo cierpieć psychicznie gdy się dowie, że ruchasz się z jej mężem?

Ja jej nawet nie znam. Nie widziałam. 

 

2 minuty temu, SSydney napisał:

Tyle z twojego pierdolenia można wywnioskować. 

Dziękuję i dobranoc.  :) 

Tak, gdyż możemy porozmawiać na wiele tematów. A rozmowa, to już poziom duchowy, a nie cielesny. 

A uczucia, to jeszcze co innego. 

Masz chyba zbyt uproszczone myślenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JudgeMe napisał:

Ja jej nawet nie znam. Nie widziałam. 

 

Tak, gdyż możemy porozmawiać na wiele tematów. A rozmowa, to już poziom duchowy, a nie cielesny. 

A uczucia, to jeszcze co innego. 

HAHAHAHAHHHH

 

No mówiłem :D

Jest bliskość na poziomie DUCHOWYM ale to nie jest to samo co bliskość na poziomie UCZUCIOWYM! Ona daje mu dupy z powodu takiej duchowej posługi, bo jest bliskość na poziomie DUCHOWYM :D Normanie zakonnica :D

 

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Ja jej nawet nie znam. Nie widziałam. 

I co to ma do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lubię seks z kobietami napisał:

Logika kobiet rozłożona na czynniki pierwsze :D

Zawsze można wylecieć z takim tekstem jak poniżej. 

Teraz, JudgeMe napisał:

Masz chyba zbyt uproszczone myślenie.

#logikarózowychpasków

 

Zabawne jest to, że one serio myślą, że to jest logicznie spójne, ba nawet będą próbowały to udowodnić w ten swój pokręcony sposób. W końcu jak już nie dają rady to odwrócą kota ogonem tekstem takim jak powyżej. No ale ona jest inna niż wszystkie. hahahahahahaha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajmy, tu nie chodzi o bliskość uczuciową tylko DUCHOWĄ Ty prostaku! To dawanie dupy na boku mężowi innej kobiety to jest jej DUCHOWA POSŁUGA!

Ona odprawia z nim duchowe sakramenty :D

 

Podsumowując, Pani oddziela seks z byłym od bliskości uczuciowej, bo ona z nim uprawia seks związany z bliskością DUCHOWĄ! 

 

A choć dba o swoje i innych zdrowie bo jest kobietą dobrotliwą, to o zdrowie żony którą robi w chuja ruchając mu męża nie dba, bo przecież jej na oczy nie widziała. No o co Wam chodzi?

 

I wszystko od razu staje się logicznie spójne :)

Edytowane przez Lubię seks z kobietami
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JudgeMe napisał:

Nie sądzę.  Dobrze się ukrywa.  Zresztą sama o to dbam. 

Mam nadzieję, że nigdy się nie dowie. 

Oboje jesteście siebie warci.

 

A twój tok rozmowy to typowe babskie usprawiedliwienie siebie samej.

 

11 minut temu, JudgeMe napisał:

Bo mam też inne warunki, których większość nie spełnia. A poza tym pomiędzy mną a byłym jest bliskość na poziomie duchowym. Znam go i lubię go.

Hahaha. I ty masz pojęcie o bliskości na poziomie duchowym. Weź mnie nie rozśmieszaj. Gość pewnie dobrze się pieprzy, wzbudza emocje. A to, że buduje mur zdrady to i ty pomagasz mu nieść cegiełki.

Bliskość na poziomie duchowym, to tylko twoje usprawiedliwienie siebie samej. Bo;

Dobrze wiesz, że on ma kobietę. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś przyczyną zdrady. Sama na to pozwalasz, to ty decydujesz się na rozłożenie nóg. To ty wpuszczasz go do środka i to ty w każdej chwili możesz powiedzieć nie. Ale tego nie robisz, bo ci tak dobrze. Zamiast tego szukasz usprawiedliwienia.

A on wcale nie jest lepszy, chociaż ty zawsze możesz powiedzieć nie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że my ludzie temat seksu traktujemy ze zbyt dużym ładunkiem emocjonalnym.

Większość seriali i dram oparta jest na tym jakże nośnym temacie.

Myślę, że to jest wygodne i traktujemy to jako zawór bezpieczeństwa w czasach gdy brak autorytetów i celów życiowych.

De facto seks jest tym czym jest; przyjemnym obcowaniem cielesnym, które pierwotnie służyło do prokreacji a teraz podobnie jak jedzenie jest przyjemnością i celem samym w sobie.

To jest moim zdaniem twór kulturowo-cywilizacyjny i wymaganie od innych by traktowali ten temat tak jak my jest ograniczeniem.

Uwolnienie się z tego przymusu selekcjonowania innych pod kątem seksualnym i około jest sporą ulgą i rozluźnieniem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale jakoś ta dyskusja przypomniała mi pewien wierszyk, a szczególnie jego końcówkę ?

 

Na straganie

Na straganie w dzień targowy
Takie słyszy się rozmowy:
"Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze."
"Cóż się dziwić, mój szczypiorku,
Leżę tutaj już od wtorku!"
Rzecze na to kalarepka:
"Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!"
Groch po brzuszku rzepę klepie:
"Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?"
"Dzięki, dzięki, panie grochu,
Jakoś żyje się po trochu.
Lecz pietruszka - z tą jest gorzej:
Blada, chuda, spać nie może."
"A to feler" -
Westchnął seler.
Burak stroni od cebuli,
A cebula doń się czuli:
"Mój Buraku, mój czerwony,
Czybyś nie chciał takiej żony?"
Burak tylko nos zatyka:
"Niech no pani prędzej zmyka,
Ja chcę żonę mieć buraczą,
Bo przy pani wszyscy płaczą."
"A to feler" -
Westchnął seler.
Naraz słychać głos fasoli:
"Gdzie się pani tu gramoli?!"
"Nie bądź dla mnie taka wielka" -
Odpowiada jej brukselka.
"Widzieliście, jaka krewka!" -
Zaperzyła się marchewka.
"Niech rozsądzi nas kapusta!"
"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"
A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"
"A to feler" -
Westchnął seler.

 

Rzekłam to ja kapusta... znaczy się Daenerys ?.

 

A tak już na poważnie.

 

@JudgeMe skoro to tylko seks to czemu musi to być akurat osoba zajęta? Mało to na świecie wolnych facetów, z którymi można uprawiać seks? Naprawdę trzeba się brać za zajętego? Nie masz wyrzutów sumienia? Chciałabyś być na miejscu jego żony? Być oszukiwaną? I nie, nie kupuję tego Twojego tłumaczenia z bezpieczeństwem i duchowością. Bzdura do kwadratu i dziecinada, Ty naprawdę uważasz nas za półinteligentów?

 

Godzinę temu, SSydney napisał:

Ja nie potępiam ani kobiet ani mężczyzn ruchających się z zajętymi, wszak to nie oni ślubowali wierność. 

A ja potępiam. Mierzi mnie ktoś kto świadomie wchodzi w relację z zajętą osobą.

 

26 minut temu, JudgeMe napisał:

Ja jej nawet nie znam. Nie widziałam. 

I co to ku**a zmienia? Sunie mi się na język kilka inwektyw, ale się powstrzymam bo starszej Pani nie wypada tak pisać.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Daenerys napisał:

A ja potępiam. Mierzi mnie ktoś kto świadomie wchodzi w relację z zajętą osobą.

Jak sobie chcesz, ja mam w dupie co kto robi za zamkniętymi drzwiami sypialni. Ani nie potępiam ani nie pochwalam w tym kontekście to napisałem.

8 minut temu, Daenerys napisał:

skoro to tylko seks to czemu musi to być akurat osoba zajęta? Mało to na świecie wolnych facetów, z którymi można uprawiać seks? Naprawdę trzeba się brać za zajętego?

To samo napisałem w zasadzie, koleżanka niby oddziela seks od uczuć ale musi to być konkretnie TEN mężczyzna, reszta to racjonalizacyjny bełkot. Kobieta w wieku <25 może mieć seks na zawołanie i mogłaby wybrać faceta o odpowiedniej atrakcyjności(może nawet byłby podobny do exa), wystarczy jakiś tinder.

Cytat

Nie masz wyrzutów sumienia?

Nie ma jak widać. To nie jest przypadek. ;) Ja w sumie odkąd się pojawiła mam swoją tezę, o czym wspomniałem kiedyś bratu @Dakota, choć terapeutą nie jestem i nie będę strugał speca. 

Cytat

I nie, nie kupuję tego Twojego tłumaczenia z bezpieczeństwem i duchowością. Bzdura do kwadratu i dziecinada, Ty naprawdę uważasz nas za półinteligentów?

Ależ skąd ona wierzy w to co mówi. Ba ona uważa, że to jest logiczne. 

 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Daenerys napisał:

skoro to tylko seks to czemu musi to być akurat osoba zajęta?

Bo zapewne jest stara i zapuszczona i nikomu przy niej już nie stanie ;) i ją to podbudowuje. Poza tym, czy młode i ładne laski siedzą na forum i prawdają się godzinami o coś co nie jest prawdą?

Nie.

Pozdrawiam - mam dość.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eleanor napisał:

Tak, siedzę???

Jeśli jesteś tak samo młoda jak ten Mustang, to ok ale chyba dla siebie. A tak w ogóle może się posilimy na forum o autoryzację kont zdjęciami z karteczką jak na zbiorniku ?, bo tu każda młoda i piękna i uczciwa i wierna i tak dalej...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant co prawda starość nie radość, ale młodość nie wieczność, a śmierć nie wesele... a poza tym jeszcze po świecie chodzą MILF'y ?, tak więc ja bym tych starych jeszcze tak nie skreślała ?

 

11 minut temu, dyletant napisał:

A tak w ogóle może się posilimy na forum o autoryzację kont zdjęciami z karteczką jak na zbiorniku ?

A kto będzie autoryzował te zdjęcia ??

Rozumiem, że Panowie też będą podlegali autoryzacji ??

 

8 minut temu, Eleanor napisał:

Przecież napisałam?

Niedowiarki z tych naszych forumowych mężczyzn ?

22 minuty temu, Imbryk napisał:

Kurna na godzinkę wyszedłem a tu już następna strona wątku naklepana ?

 

Będzie gdzieś dostępne jakieś streszczenie potem?

Streszczenie: wszystkie kobiety są inne niż wszystkie, mają 1 no góra 2 partnerów, uchylają nieba mężczyznom, seks z zajętym mężczyzną jest ok i jest to to samo co seks z prostytutką, a poza tym wszystkie jesteśmy wiecznie piękne i młode.

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Daenerys napisał:

@dyletant co prawda starość nie radość, ale młodość nie wieczność, a śmierć nie wesele... a poza tym jeszcze po świecie chodzą MILF'y ?,

 

Kurde ciekawi mnie jak to jest z tymi milfami do tej pory same do 25 roku życia miałem. :D 

Cytat

tak więc ja bym tych starych jeszcze tak nie skreślała ?

Przynajmniej nie ugryzie jak szczękę wypluje przed lodzikiem. xD

EDT.

Streszczenie całkiem trafne. Te pościgi te wybuchy!

Edytowane przez SSydney
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hatmehit napisał:

Można wręcz stwierdzić, iż próżna! Lecz z młodością mą raczej dyskutować ciężko, uroda  jest w rzeczy samej subiektywna, więc przyznaję się do przesady w ocenie :D 

Skąd ten avatar? To jakieś nawiązanie do nekromantyzmu czy czegoś podobnego? Tak to wygląda jak artystyczno-nihilistyczne klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.