Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Vstorm napisał:

Tak jak mówię, nie spotkałem jeszcze dziewicy, ani nie znam żadnej. :)

Może tylko Ci się wydaje, że nie spotkałeś? Kłamać lub stwarzać pozory można w obie strony. Myślę, że większość moich znajomych nie uwierzyłaby mi, że nigdy nikogo nie miałam, ba, nawet nie trzymałam za rękę! Głównie z tego powodu, że lubię żarty z podtekstem, sama często takimi rzucam, co raczej nie pasuje do kogoś tak bardzo nie w temacie. Oczywiście, kiedy rozmowy schodzą na temat związków zawsze jakoś tak po angielsku się ulatniam w obawie, żeby nikt mnie o nic w tym aspekcie nie zapytał. Koniec końców co by się nie mówiło, to jednak wstyd, że nie ma się żadnych doświadczeń. A ja nie znoszę spojrzeń pełnych politowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vstorm napisał:

Tak jak mówię, nie spotkałem jeszcze dziewicy, ani nie znam żadnej.

Ja miałem same dziewice jeśli chodzi o kobiety z którymi zbudowałem poważny związek, nie mówię tu o przelotnych znajomościach. Jedna 19 lat, druga 25, trzecia 27. Są takie, są. Trzeba dobrze szukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, intestine_baalism said:

Nie mowie, ze zawsze wybieraja madrze ale faktem jest, ze wybrany facet ma przewaznie raj na ziemi bo jestesmy tak skonstruowane, ze facetowi, ktorego same wybieramy, chetnie przychylimy nieba

 

O ja pierd.... Nie można tego czytać. No do samego Pana Boga nas zaprowadzacie. Normalnie taki raj że idzie się posrać. Rozszczeniowość, gówno testy, pretensje, próby izolacji od hobby i znajomych, często rodziny. Nieustanne próby kontroli, wymuszanie na nas zaspokojenia własnych potrzeb (a jak nie to zaraz - niedojrzały jesteś, niedorosłeś...),  jazdy emocjonalne, szantaże, manipulacje a jak przyjdzie do rozwodu to dopiero raj mamy w kawalerce dojebani alimentami. Prawdziwe niebo. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hogen napisał:

Ja miałem same dziewice jeśli chodzi o kobiety z którymi zbudowałem poważny związek, nie mówię tu o przelotnych znajomościach. Jedna 19 lat, druga 25, trzecia 27. Są takie, są. Trzeba dobrze szukać.

3 dziewice chłopak miał, nie chcą się bracia samcy podzielić, wszystko dla siebie biorą :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reinmar von Bielau napisał:

3 dziewice chłopak miał, nie chcą się bracia samcy podzielić, wszystko dla siebie biorą

Fajnie i niefajnie. Z jedną poszło dość łatwo. Dwie miały tak ciasno, że przez kilka pierwszych stosunków, nawet nie dało się wejść, bo boli, bo jej krew leci itd. (japierdole.jpg). Próby, próby itd. To nie jest jak w Grayu, że wchodzisz jak w masło, a ona krzyczy z rozkoszy, wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, benzoesan napisał:

 

@Vstorm 22-letnia dziewica zgłasza się. Zanim dostanę wiadro pomyj, to wiesz dlaczego ma się taki stan rzeczy? 

Jakie wiadro pomyj lol. Pewnie już masz zasypaną skrzynkę. A znając życie jakbyś była blondynką z mojego regionu to nawet ja pewnie bym się dorzucił do tego spermiarstwa xd

 

@leto

Stary, chciałbym poznawać takie fajne spokojne dziewczyny. Jednak chyba nie jest mi to dane i spotykam lewaczki.

 

@Ivar

A nie powinieneś zamać nazwisk i avatarów? I jeszcze dopytam czy to jest to co krąży na wykopie czy ten aktualniejszy post sprzed bodajże miesiąca?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał:

Jakie wiadro pomyj lol. Pewnie już masz zasypaną skrzynkę. A znając życie jakbyś była blondynką z mojego regionu to nawet ja pewnie bym się dorzucił do tego spermiarstwa xd

 

@leto

Stary, chciałbym poznawać takie fajne spokojne dziewczyny. Jednak chyba nie jest mi to dane i spotykam lewaczki.

 

@Ivar

A nie powinieneś zamać nazwisk i avatarów? I jeszcze dopytam czy to jest to co krąży na wykopie czy ten aktualniejszy post sprzed bodajże miesiąca?

 

 

 

No właśnie, one myślą, że to wstyd, a zaś te co mają kilkunastu to się popisują na fb. Powinno być na odwrót, jak miała wielu to wstyd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał:

Jakie wiadro pomyj lol. Pewnie już masz zasypaną skrzynkę. A znając życie jakbyś była blondynką z mojego regionu to nawet ja pewnie bym się dorzucił do tego spermiarstwa xd

Liczyłam na odbicie piłeczki w postaci "na pewno wyglądasz gorzej niż pasztet Kogucik" lub "pewnie wyzerowałaś po pierwszej dyszce". Pomyliłam się, dziękuję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, intestine_baalism napisał:

Wszystkiego sluchala owa corka, lat 21

Hmm, myślicie, że jej mama i koleżanki mamy będą szczere do bólu w obecności córki?

 

W obecności własnego dziecka mama ma wywlekać swoją przeszłość seksualną, jeszcze na tle koleżanek? Wow.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@benzoesan

Spokojnie, znajdziesz swojego chłopa :) 

A jeśli chodzi o forum i o setki wiadomości matrymonialnych to proponuję zmienić nick, bo wielu z nas miało pały z chemii :D 

5 minut temu, Imbryk napisał:

Hmm, myślicie, że jej mama i koleżanki mamy będą szczere do bólu w obecności córki?

 

Dokładnie, wątpliwa sprawa.

41 minut temu, cst9191 napisał:

Nie chce mi się wierzyć, by miały w tym wieku aż tylu partnerów seksualnych. Wydaje mi się, że koloryzują.

Jedne tak, drugie nie.

47 minut temu, benzoesan napisał:

Może tylko Ci się wydaje, że nie spotkałeś? Kłamać lub stwarzać pozory można w obie strony. Myślę, że większość moich znajomych nie uwierzyłaby mi, że nigdy nikogo nie miałam, ba, nawet nie trzymałam za rękę!

Dokładnie, czasem tak bywa.

 

Także @Ksanti sam widzisz, masz tu fajną nową koleżankę beeenzzz...coś tam! :D 

A Ty koleżanko masz @Ksanti niech wam ziemia byndzie letko! ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem bezsnuzaocean a jest benzoesan - środek konserwujacy ? a przy styczności z lekkim materiałem może okazać się i żrący.

20 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Spokojnie, znajdziesz swojego chłopa :) 

Gorzej jak któryś ją znajdzie.

Edytowane przez dyletant
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Imbryk napisał:

Hmm, myślicie, że jej mama i koleżanki mamy będą szczere do bólu w obecności córki?

 

W obecności własnego dziecka mama ma wywlekać swoją przeszłość seksualną, jeszcze na tle koleżanek? Wow.

Ha. Fakt. I trafne spostrzeżenie, biorąc jeszcze pod uwagę jak kobiety kłamią i manipulują na swoją korzyść, masz 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Koleżanka @benzoesan to pewnie Chada szuka i nie napisała do mnie na priv, więc pewnie nie zainteresowana xD 

 

24 minuty temu, benzoesan napisał:

Liczyłam na odbicie piłeczki w postaci "na pewno wyglądasz gorzej niż pasztet Kogucik" lub "pewnie wyzerowałaś po pierwszej dyszce". Pomyliłam się, dziękuję :D 

Haha czy to podryw? Możemy w siatkówkę pograć jak tak lubisz odbijać piłeczkę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ksanti napisał:

Koleżanka @benzoesan to pewnie Chada szuka i nie napisała do mnie na priv, więc pewnie nie zainteresowana xD 

 

Pisać priv można dopiero od 250 postów, także tego :P 

2 minuty temu, benzoesan napisał:

@dyletant Och nie, a byłam pewna, że profilówka rozwieje wszystkie wątpliwości ;) No ale przynajmniej nauka przez zabawę... czy coś.

Mówiłem, że mogą być problemy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, benzoesan napisał:

fanką tenisa jestem.

 Na 100% chodziło Ci o penisa.

Edit: jesteś fanką penisa i to jest zdrowe i naturalne. Nie próbuj tego zmieniać!

 

@Ksanti i @benzoesan wracajcie do tematu.

 

5 minut temu, Ksanti napisał:

O i chyba dostałem kosza ale w tenisa xD

Chu*a dostałeś. ;)

Jej chodziło o penisa.

Wracaj lepiej do tematu :D

Edytowane przez Imbryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, benzoesan napisał:

to jednak wstyd, że nie ma się żadnych doświadczeń.

Wstyd? Ale przed czym? Cóż nie ma to jak mówić, o prymitywnych instynktach w człowieku, które jak ktoś tutaj napisał są na samym dnie potrzeb człowieka. Na dnie, a nie górze. Zresztą od kiedy to dół, może rządzić górą? Jak się zrozumie na jakiej zasadzie to działa. Czym to jest kierowane, a to tylko popęd, aby przedłużyć gatunek. A szczególnie pomaga zrozumienie jak działa kobieta. To tylko najzwyklejszy mechanizm w biologii. I na mnie nie robią żadnego wrażenia podboje moich znajomych, tylko czasem słucham jak mówią o jakichś dziewczynach, a myślami jestem gdzie indziej. Zastanawiam się wtedy co by było, jakby zaczęli szukać wiedzy i informacji. Ciekaw jestem czy marnowali by swój cenny czas na kobiety. Ale to ich życie, ja się nie mieszam. Mam swoją własną drogę.

 

Tylko hormony i nic więcej. A tą energię seksualną, można przekuć w bardziej ciekawy i pożyteczny sposób.

 

Godzinę temu, hogen napisał:

Ja miałem same dziewice jeśli chodzi o kobiety z którymi zbudowałem poważny związek, nie mówię tu o przelotnych znajomościach. Jedna 19 lat, druga 25, trzecia 27. Są takie, są. Trzeba dobrze szukać.

 Nawet jeżeli jakieś są dziewicami, to nie oznacza, że są jakieś wyjątkowe. Kobieta zawsze będzie kobietą. I będzie postępować według schematów. :)

I jest jeszcze jedno pytanie? Po co w ogóle szukać? Chce Ci się? Bo mi nie.

 

Godzinę temu, RealLife napisał:

O ja pierd.... Nie można tego czytać. No do samego Pana Boga nas zaprowadzacie. Normalnie taki raj że idzie się posrać. Rozszczeniowość, gówno testy, pretensje, próby izolacji od hobby i znajomych, często rodziny. Nieustanne próby kontroli, wymuszanie na nas zaspokojenia własnych potrzeb (a jak nie to zaraz - niedojrzały jesteś, niedorosłeś...),  jazdy emocjonalne, szantaże, manipulacje a jak przyjdzie do rozwodu to dopiero raj mamy w kawalerce dojebani alimentami. Prawdziwe niebo. 

Popisuję się pod tym. Lepiej już zaryzykować na giełdzie, niż w związkach.

 

30 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Spokojnie, znajdziesz swojego chłopa :) 

A jeśli chodzi o forum i o setki wiadomości matrymonialnych to proponuję zmienić nick, bo wielu z nas miało pały z chemii :D 

No właśnie chemia. :) To o czym napisałem wyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.