Skocz do zawartości

Partner atrakcyjny czy jednak nie i spokój.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mph25 napisał:

Związała byś się z facetem który zarabia 4000 netto? szczera odpowiedź.

A dlaczego taki facet ma nie mieć kobiety? W Polsce większość zarabia 2500-3500 k są rejony gdzie do 3 k netto nawet się nie zbliżysz. Hallo obudźcie się nie zapominajcie, że żyjemy w Polsce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Mój facet na ten moment tyle zarabia :) Z racji, że jest dopiero od roku w branży IT. Tylko, że jesteśmy świeżo po 20, także inaczej zarobki wyglądają.

Żebyś nie skończyła tak -> https://www.youtube.com/watch?v=eRKTtl8iMPE

 

2 minuty temu, Kimas87 napisał:

A dlaczego taki facet ma nie mieć kobiety? W Polsce większość zarabia 2500-3500 k są rejony gdzie do 3 k netto nawet się nie zbliżysz. Hallo obudźcie się nie zapominajcie, że żyjemy w Polsce. 

Bracie, w ogóle nie nawiązywałem do tego że tacy ludzie nie mogą mieć dziewczyn - oczywiście że mogą i oczywiście że mają, chodziło mi o coś zupełnie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mph25 napisał:

Żebyś nie skończyła tak -> https://www.youtube.com/watch?v=eRKTtl8iMPE

Ludzie to lubią się obrażać o jakieś głupie filmiki. Ta pani z filmu się trzęsie strasznie ale cechy które wymieniła mają sens. Chociaż nie zgodzę się z tym wiekiem i zarobkami. Nie uważam facetów którzy zarabiają mało za nieudaczników. Każdemu życie się może różnie ułożyć. Nie wiesz czy ona wymaga sama dając dużo, czy chcę leżeć i pachnieć, więc nie ma co oceniać na siłę. Mnie tylko bawi, że w Polsce to już nic nie można powiedzieć, bo rzucają się hieny, taka to śmieszna wolność słowa. Nie martw się jak skończę, staram się cieszyć tym co mam, wszystko można zawsze stracić. Takie jest życie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, _oliv2407 napisał:

Ludzie to lubią się obrażać o jakieś głupie filmiki. Ta pani z filmu się trzęsie strasznie ale cechy które wymieniła mają sens. Chociaż nie zgodzę się z tym wiekiem i zarobkami. Nie uważam facetów którzy zarabiają mało za nieudaczników. Każdemu życie się może różnie ułożyć. Nie wiesz czy ona wymaga sama dając dużo, czy chcę leżeć i pachnieć, więc nie ma co oceniać na siłę. Mnie tylko bawi, że w Polsce to już nic nie można powiedzieć, bo rzucają się hieny, taka to śmieszna wolność słowa. Nie martw się jak skończę, staram się cieszyć tym co mam, wszystko można zawsze stracić. Takie jest życie.

Widzisz, ta Pani sama od siebie nie może dużo dawać, bo jest po prostu przygłupia moja koleżanko z forum :) a to że jest przygłupia, pusta i służy tylko do trzepania, widać po tym jak się wysławia i jak wygląda.  To zwykła Pani nowobogacka która przybyła do Warszawy, otworzyła pewnie swój mały salon kosmetyczny i zgrywa księżniczkę (taki przykład)  powiem Ci coś,  ogarnięty facet, mądry, bogaty i dojrzały.. raczej nie zainteresuje się taką panią, ponieważ będzie chciał znaleźć uczciwą, szczerą, opiekuńczą kobietę, KOBIECĄ a nie jakąś lalę :)             ta Pani KOCHA pieniądze, ona chce się ustawić, liczy się $$$$$$ nic więcej.. a to całe pierdolenie o 'zaradności' 'ambicji'  inżynier na produkcji nie jest ambitny albo zaradny? nie ma własnej firmy, pracuje dla szefa na etat..    kobiety stawiają jakieś warunki jakby było ich na świecie przynajmniej 90% mniej niż facetów.  Oczywiście.. ważne jest żeby facet nie roznosił ulotek na ulicy za 1000 złotych brutto miesięcznie, ale ta Pani stawia takie wymagania, że tylko idiota by w to wszedł.  

 

Edytowane przez mph25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ntech napisał:

A potem te zabobony powodują zderzenie się z rzeczywistością gdy okazuje się że mąż jednak nie jest tak wierny i posuwa szczupłą sąsiadkę.

Cóż szczupła to akurat ja jestem. A niestety na twoje nieszczęście mąż nie „posuwa” żadnej innej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mph25 napisał:

Widzisz, ta Pani sama od siebie nie może dużo dawać, bo jest po prostu przygłupia moja koleżanko z forum :) a to że jest przygłupia, pusta i służy tylko do trzepania, widać po tym jak się wysławia i jak wygląda.  To zwykła Pani nowobogacka która przybyła do Warszawy, otworzyła pewnie swój mały salon kosmetyczny i zgrywa księżniczkę (taki przykład)  powiem Ci coś,  ogarnięty facet, mądry, bogaty i dojrzały.. raczej nie zainteresuje się taką panią

W sumie my nie wiemy czy jest głupia. Z tym, że żaden facet się nie zainteresuje to bym spekulowała, szczególnie, że mało kobiet ma urodę na jej poziomie, chociażby z tego względu znajdzie się chętny, a z tego co wiem ta Pani ma partnera od wielu lat. Myślę, że ludzie po prostu zbyt emocjonalnie podeszli do tego filmiku :) Każdy ma jakiś swój ideał i gdyby ludzie nagrywali takie filmiki częściej, ze szczerymi myślami to podejrzewam, że na większość facetów i kobiet byłby hejt, ludzie nie znoszą prawdy. To co można powiedzieć o tej Pani, to na pewno uczciwa. Uwierz, że kobieta która chcę faceta wykorzystać finansowo itp. w życiu nie powie takiej prawdy. Wiele kobiet gada pierdoły o wnętrzu, a ona chociaż mówi co myśli, nawet jak mi daleko do jej twierdzeń, to i tak fajnie, że ktoś nie owija w bawełnę. Prawdopodobnie ma mało zainteresowanych ale kurde nie każdemu trzeba się podobać. Nie jest przynajmniej królową atencji i nie szuka jej wszędzie, bo jakby chciała się przypodobać to co innego by gadała. 

Edytowane przez _oliv2407
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mph25 Polska blogotubosfera to w większości same szlony i pustaki. Tylko hajs się musi zgadzać, nic więcej. To są z założenia mało reprezentatywne przykłady. Aczkolwiek potwierdzają pewe mechanizmy. 

3 minutes ago, _oliv2407 said:

. Nie jest przynajmniej królową atencji i nie szuka jej wszędzie, bo jakby chciała się przypodobać to co innego by gadała. 

???????? Niektórzy tępej dzidy nie rozpoznają, nawet jak się o nią potkną. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, _oliv2407 napisał:

W sumie my nie wiemy czy jest głupia. Z tym, że żaden facet się nie zainteresuje to bym spekulowała, szczególnie, że mało kobiet ma urodę na jej poziomie, chociażby z tego względu znajdzie się chętny, a z tego co wiem ta Pani ma partnera od wielu lat. Myślę, że ludzie po prostu zbyt emocjonalnie podeszli do tego filmiku :) Każdy ma jakiś swój ideał i gdyby ludzie nagrywali takie filmiki częściej, ze szczerymi myślami to podejrzewam, że na większość facetów i kobiet byłby hejt, ludzie nie znoszą prawdy. To co można powiedzieć o tej Pani, to na pewno uczciwa. Uwierz, że kobieta która chcę faceta wykorzystać finansowo itp. w życiu nie powie takiej prawdy. Wiele kobiet gada pierdoły o wnętrzu, a ona chociaż mówi co myśli, nawet jak mi daleko do jej twierdzeń, to i tak fajnie, że ktoś nie owija w bawełnę. Prawdopodobnie ma mało zainteresowanych ale kurde nie każdemu trzeba się podobać. Nie jest przynajmniej królową atencji i nie szuka jej wszędzie, bo jakby chciała się przypodobać to co innego by gadała. 

Urodę na jej poziomie? czyli jaką urodę? nic specjalnego :)  widzę takich pełno na ulicy.   Ta Pani nie może być uczciwa ponieważ chce żeby jej facet wnosił do tego związku więcej niż ona,  ma być bogaty, mieć własną firmę, być mądrzejszy itd... w skrócie ma mieć $ i pociągnąć swoja panią za sobą - ona wręcz mówi wprost.. masz mieć chłopcze sianko i wtedy dopiero zaczniemy rozmowę, jak nie to jesteś śmieciem i nieudacznikiem, jak przychodzi listonosz to pewnie ma odruchy wymiotne że musi podpisywać list który trzymał taki śmieć jak on w rękach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mph25 napisał:

Co to znaczy "wtedy doceni to co ewentualnie zdobędzie" jesteś aż tak dużo warta?  z seksu z tego co wiem czerpie się wspólnie przyjemność, obowiązki domowe idą na pół, dorosły facet potrafi sobie wyprać, ugotować, posprzątać, zrobić zakupy - dlaczego to facet ma się starać? to jakaś ludzka rasa psów? że ma biegać za swoją panią aż ta mu w końcu rzuci chrupka? no bez przesady - tak się zachowują dzieciaczki w gimnazjum, a nie dorośli ludzie. 

Jeśli nie będzie tu obrażania i wojny możemy podyskutować na poziomie. Ale jeśli masz zamiar obrażać i się kłócić to nie ma sensu tego rozpoczynać. Nie przychodzę się tu kłócić a zobaczyć czyjeś zdanie, zderzyć moje. Ewentualnie wyciągnąć nowe wnioski. 

Mogę ci pokazać myślenie z jakim ja się zetknęłam i dlaczego ja tak uważam. Już napisałam, ze w większości mi to wpajano. Dwa trochę czytałam/czytałam różnych książek o relacjach damsko-męskich. Słusznych czy nie, nieważne. Ważne, że w większości było pokazane, że mężczyzna to łowca. Jeśli ma coś podane na tacy, to potem mu się to nudzi. Bardziej interesują nas osoby niedostępne w szczególności mężczyzn. Ponadto, jeśli poczytasz pogrzebiesz w takich nazwijmy to roboczo jakich psychologicznych książkach dla kobiet, jest zaznaczone żeby nie iść np. do łóżka z facetem bo przestaje cię szanować. 
Po moich obserwacjach w większości to się sprawdzało (ale próbka statystyczna do jakichkolwiek badań musi być duża). Ja badań nie robiłam. Obserwuje ludzi wokół siebie. 
Pytanie czy faktycznie jest to prawda?

 

@Kimas87 Mam męża. Cofnij się pare stron wcześniej pisze o nas o moim związku. Nadal utrzymuje, ze uroda przemija a charakter zostaje. Ty napisałeś ze nikt nie będzie za mną biegał. Tylko ze ja wybrałam partnera który był moim przyjacielem w liceum (wątek wcześniej). Ja nadal utrzymuje, ze uroda owszem jest ważna w jakimś stopniu ale ważniejszy jest charakter. Bo uroda przemija, charakter zostaje. I tak możesz mieć przystojnego mężczyznę, z kasą ale głupiego. Nie będziesz mieć np. o czym z nim rozmawiać. Wiec ogólnie wszystko w umiarem. Nie ma niczego czarno-białego. Można o czymś porozmawiać, ale niestety nie ma na nic gotowej recepty. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lalkaa napisał:

Jeśli nie będzie tu obrażania i wojny możemy podyskutować na poziomie. Ale jeśli masz zamiar obrażać i się kłócić to nie ma sensu tego rozpoczynać. Nie przychodzę się tu kłócić a zobaczyć czyjeś zdanie, zderzyć moje. Ewentualnie wyciągnąć nowe wnioski. 

Mogę ci pokazać myślenie z jakim ja się zetknęłam i dlaczego ja tak uważam. Już napisałam, ze w większości mi to wpajano. Dwa trochę czytałam/czytałam różnych książek o relacjach damsko-męskich. Słusznych czy nie, nieważne. Ważne, że w większości było pokazane, że mężczyzna to łowca. Jeśli ma coś podane na tacy, to potem mu się to nudzi. Bardziej interesują nas osoby niedostępne w szczególności mężczyzn. Ponadto, jeśli poczytasz pogrzebiesz w takich nazwijmy to roboczo jakich psychologicznych książkach dla kobiet, jest zaznaczone żeby nie iść np. do łóżka z facetem bo przestaje cię szanować. 
Po moich obserwacjach w większości to się sprawdzało (ale próbka statystyczna do jakichkolwiek badań musi być duża). Ja badań nie robiłam. Obserwuje ludzi wokół siebie. 
Pytanie czy faktycznie jest to prawda?  

Ciężko powiedzieć, u mnie np relacja z kobietą zakończyła by się momentalnie gdybym zauważył że się nie stara, że nie chce sama podtrzymywać znajomości - uważałbym to za brak zainteresowania moją osobą, co skutkowało by zniechęceniem to rozwijania takiej relacji. Co innego gdyby np sama od siebie chciała podtrzymywać kontakt, np wyszedłem z inicjatywą spotkania w poniedziałek które się odbyło, a Pani we wtorek proponuje np spotkanie w któryś dzień tygodnia twierdząc że było miło.   Jeżeli chodzi o seks na pierwszej randce to faktycznie, może coś być w tej stracie szacunku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlacKnight napisał:

Ja szanowałem przed i po. Ale to ja

Twoje „ja” również pokazuje, że są i tacy mężczyźni, wiec jest ważne w przypadku wyciągania takich wniosków. 


Po co się spotykać? Po to by w przyszłości stworzyć rodzine. By moc o czym rozmawiać. Życie nie opiera sie na seksie. By moc spełniać wspólne pasje zainteresowania. Podróżować, dyskutować. Ja np wiesz oprócz seksu uwielbiam robić milion rzeczy z moim partnerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lalkaa napisał:

Cóż szczupła to akurat ja jestem. A niestety na twoje nieszczęście mąż nie „posuwa” żadnej innej. 

To po co te tezy ? Chwała Tobie. Pamiętaj co napisałem i dbaj o siebie. Mąż to doceni.

 

Czemu moje nieszczęście ? Ja akurat na brak popularności nie narzekam.  Dziewczyny młodsze o 10 lat chciały mieć ze mną dzieci.

Na szczęście jestem przytomny i pognałem

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Obliteraror said:

Ale mam też takiego klienta, Pan po 70-tce, świetne utrzymany, zadbany, ubrany zawsze premium. Czy w firmie, czy na polu golfowym. Od ponad 40 lat jedna żona. I widzę, jak nadal na nią patrzy :)

Też znałam taka parę. Dorabiałam sobie u tej Pani. Moja praca zawsze zaczynała się obiadem (Pani gotowała) i pogawędką (z jej mężem w międzyczasie). Powiedział mi kiedyś, że zakochał się w swojej żonie widząc jak kroi chleb. Była to najromantyczniejsza wypowiedź jaką kiedykolwiek słyszałam. Miałam wtedy z 20+, a oni byli grubo po 50tce.

Słuchaj widziałam parę razy jak Ci pocisnęli o zdradę. Wahałam się wtedy czy zapytać i wahałam się czy w ogóle jestem w stanie w to uwierzyć. Ale potem widziałam przypadkowo, że podałeś przebieg: 2 kobiety. Popłynąłeś? Jeśli nie chcesz tego tematu poruszać, potraktuj, że nie było pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darktemplar napisał:

o Twoje pytanie w tym wątku to tylko takie teoretyzowanie czy z życia wzięte?

Pare stron temu ? - wyjaśnienie, ale powtórzę ponownie - z życia, lecz nie mojego. O pewnych rzeczach się rozmawia, jedna osoba powie drugiej i tak to się toczy. 
 

@mph25 Ale ta Pani jest w ogóle bardzo kontrowersyjną postacią. Kiedyś tu był jakiś wątek z nią. Bo wywołała burze wśród mężczyzn. Ja się kocha albo nienawidzi. A sama Pani z tego co wiem jest psychologiem. Przez ta kontrowersje i burze wywołaną się zainteresowałam. Ja akurat ją lubię. Pomimo ze z wieloma rzeczami się nie zgadam, ale przecież każdy ma prawo do własnego życia i zdania. Z filmikiem się nie zgadzam ale  ma prawo mieć takie wymagania. Tez przynajmniej odważnie mówi swoje zdanie. Ale mężczyźni - nie przejmujcie się - są kobiety które takie wymagania maja a są takie które nie maja. Są mężczyźni którzy lubią kobiety które maja operacje plastyczna a są tacy którzy nie lubią. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Colemanka napisał:

Obejrzałam to i zastanawia mnie czy ta Pani pracuje/pracowała kiedyś na etacie? Czy ten YouTube i blog to ta przedsiębiorczość, której wymaga? 

Ciężko powiedzieć.. no ale chyba kanał youtube wzniósł ją na wyżyny.

https://www.youtube.com/watch?v=SaBHW93N-Ak         11:05

Tragedia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, mph25 said:

Ciężko powiedzieć.. no ale chyba kanał youtube wzniósł ją na wyżyny.

https://www.youtube.com/watch?v=SaBHW93N-Ak         11:05

Tragedia

Nie lubi nieprofesjonalnych pracowników ? Dobrze jej napisali: gdyby sprzątaczka miała umowę i ZUS, to by tak nie zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Colemanka napisał:

Dobrze jej napisali: gdyby sprzątaczka miała umowę i ZUS, to by tak nie zniknęła.

Nie zniknęła ale dużo mniej zarobiła :). Taka Polska rzeczywistość. Bardziej opłaca sie na czarno.

Jakby sprzątaczka na umowie o prace chciała na ręke mieć 2500 to pracodawca musi za nią zapłacić 4 127 zł. Co się bardziej sprzątaczce opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maroon napisał:

@mph25 Polska blogotubosfera to w większości same szlony i pustaki. Tylko hajs się musi zgadzać, nic więcej. To są z założenia mało reprezentatywne przykłady. Aczkolwiek potwierdzają pewe mechanizmy. 

???????? Niektórzy tępej dzidy nie rozpoznają, nawet jak się o nią potkną. 

Może po prostu nie którym brak dystansu? Dla mnie ta Pani jest neutralna, ma swoje wymagania i ludzi to boli. Myślę, że w teorii każdy mówi jaka ona jest " głupia", a w praktyce to już różne rzeczy widziałam. Tutaj na forum był wątek o żon wyborze i tak samo były mało racjonalne wymagania. Jakby któryś Pan z forum nagrał film, to pewnie też Panie by się oburzyły. To jest po prostu śmieszne. Niech sobie każdy szuka, jak nie znajdzie jego problem. Ludzie podejrzewam, że mają nawet i gorsze wymagania niż ona, tylko o tym nie powiedzą w świecie realnym. 

Z resztą kolejną sprawą jest projekcja i jest osoba która to fajnie tłumaczy na forum. Nie mówię, że ta pani ma realne wymagania, może jej się udało coś takiego znaleźć ale wy sobie dopowiadacie, żeby pogodzić się z rzeczywistością np. że jest głupia. Tego nie wiesz, może mieć większą wiedzę od ciebie, albo serio może być głupsza. Jest to dla ciebie i dla innych obca osoba i tak na prawdę nie znamy żadnych jej umiejętności. Nie raz jak napisałam tutaj coś, pewna grupa ludzi zmyślała jakieś głupoty których nie napisałam, tylko sobie coś wymyślili według swojego postrzegania rzeczywistości. Mnie to tylko bawi :) Pewny siebie facet nawet by się tym filmikiem nie przejął, bo by sobie pomyślał mogę mieć młodszą i ładniejszą, kij z jej wymaganiami. Jednak Panów to zabolało, bo wiedzą, że ciężko poderwać im większość kobiet. Z resztą wiele Pań pod 30 też tak biadoli na mężczyzn i koło się zakręca. Ludzie nie radzą sobie z własną frustracją. 

Edytowane przez _oliv2407
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, _oliv2407 napisał:

Może po prostu nie którym brak dystansu? Dla mnie ta Pani jest neutralna, ma swoje wymagania i ludzi to boli. Myślę, że w teorii każdy mówi jaka ona jest " głupia", a w praktyce to już różne rzeczy widziałam. Tutaj na forum był wątek o żon wyborze i tak samo były mało racjonalne wymagania. Jakby któryś Pan z forum nagrał film, to pewnie też Panie by się oburzyły. To jest po prostu śmieszne. Niech sobie każdy szuka, jak nie znajdzie jego problem. Ludzie podejrzewam, że mają nawet i gorsze wymagania niż ona, tylko o tym nie powiedzą w świecie realnym. 

Z resztą kolejną sprawą jest projekcja i jest osoba która to fajnie tłumaczy na forum. Nie mówię, że ta pani ma realne wymagania, może jej się udało coś takiego znaleźć ale wy sobie dopowiadacie, żeby pogodzić się z rzeczywistością np. że jest głupia. Tego nie wiesz, może mieć większą wiedzę od ciebie, albo serio może być głupsza. Jest to dla ciebie i dla innych obca osoba i tak na prawdę nie znamy żadnych jej umiejętności. Nie raz jak napisałam tutaj coś, pewna grupa ludzi zmyślała jakieś głupoty których nie napisałam, tylko sobie coś wymyślili według swojego postrzegania rzeczywistości. Mnie to tylko bawi :) Pewny siebie facet nawet by się tym filmikiem nie przejął, bo by sobie pomyślał mogę mieć młodszą i ładniejszą, kij z jej wymaganiami. Jednak Panów to zabolało, bo wiedzą, że ciężko poderwać im większość kobiet. Z resztą wiele Pań pod 30 też tak biadoli na mężczyzn i koło się zakręca. Ludzie nie radzą sobie z własną frustracją. 

Nic nikogo nie zabolało, jak można przejmować się filmikiem jakiejś kobiety z internetu, dodatkowo z której robią memy, filmy ośmieszając ją itd.  Po prostu ta pani, ma wymagania dużo wyższe niż sama od siebie daje, ciągle przecież powtarza że chce mieć faceta nie na równym sobie poziomie tylko na wyższym żeby mogła się rozwijać, nie może pracować na etacie bo to nieudacznik, nie może zarabiać średniej krajowej bo to nieudacznik, ma mieć własną firmę, najlepiej żeby starzy też mieli własną firmę, musi być inteligentny (dużo mądrzejszy od niej żeby mogła się przy nim rozwijać) itd.   Ta Pani jest nastawiona nie na miłość, uczucie, związek... tylko na jebanie jak najwięcej $$ z każdej strony, chce być ustawiona.. a do zaoferowania ma swoją pustą głupią gadkę i śmiech (pustka można poznać po rozmowie, po tym jak składa zdania, jak się śmieje i jak gestykuluje) ta kobieta to klasyczny przykład "paniusi, ą ę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

19 godzin temu, Claudianne napisał:

Warto się zastanowić, dlaczego spotkało się na swojej drodze życiowej osobę, która np zdradziła nas, była wobec nas nieszczera, zreflektować się

Dlatego, że mieliśmy pecha spotkania na swojej drodze zwykłej KURWY i określenie to dotyczy obojga płci, a nie stricte kobiet.

 

Więcej, zdrada fizyczna, jeżeli już ktoś chce rozpatrywać to w kontekście relacji damsko-męskich, jest w moim odczuciu tą najmniej bolesną ze wszystkich możliwych form zdrady.

Zdrada przyjaciela, wspólnika, kolegi, brata czy nawet kobiety, ale w kontekście innym niż tylko cielesność, jest czymś co może komuś diametralnie zmienić spojrzenie na otaczającą go rzeczywistość, nową relację, osoby, które pojawią się w dalszych etapach życia. To te formy zdrady odciskają piętno na całe życie danej osoby i kreują jej nowy światopogląd, często przepełniony cynizmem.

 

Zdrada fizyczna, ehhh, jebać to, new game i tyle.

 

Zdrada to zdrada, a usprawiedliwiać to próbują tylko głupcy (to nie było personalne), albo osoby postrzegające swojego rozmówce w ten sposób.

 

luther rage GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pancernik Jakie Twoim zdaniem mogą być przyczyny zdrady emocjonalnej, a jakie fizycznej? Pomijając, czy to moralne czy nie. Miałbyś stanąć z boku i ocenić bez żadnych emocji, że osoba, po której byś się tego nie spodziewał, przekroczyła tą granice, co mogło ja popchnąć do tak niecnego uczynku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.