Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hatmehit napisał:

podobieństw

Jeśli ktoś ma wyprany mózg, to sam nie myśli, tylko bezmyślnie robi to co stado baranów.

 

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

Winę za klonowatość ponosi głównie biznes fast fashion-

Patrz wyżej.

 

5 minut temu, Hatmehit napisał:

każdy może wyglądać jak chce.

No nie do końca tak jest. Bo często jest tak, że jeśli wyróżniasz się czymkolwiek, to możesz liczyć na długi i zaciekły atak innych, przez co wiele osób ulega presji.

 

8 minut temu, Hatmehit napisał:

Miej pasje i się o niej wypowiedz.

To samo dotyczy kobiet.

 

9 minut temu, Hatmehit napisał:

Nie siedź całymi dniami przed komputerem

A skąd możesz wiedzieć czym ja się zwykle zajmuję? ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hatmehit napisał:

Nie znam się na psychologii, ale szczere XD. Chyba Ci @Messer coś wspominał o Twoim komicznym zapatrzeniu we własne racje, jakaś refleksja z tego powstała?

 

Tylko egiptologia jest nauką, reszta archeologii to pseudonauka. Nie opiera się bowiem na moich zainteresowaniach i specyfice badawczej.

Proszę cię, zapoznaj się najpierw z metodologią naukową. Nie zrozumiałaś czemu psychologia jest krytykowana, więc ci wytłumaczę, otóż zawiera wiele sprzecznych teorii. Tylko psychologia ewolucyjna jako jedyna jest dowiedziona wśród działów psychologii. Nie sfalsyfikowałem reszty psychologii, bo nie opiera się na moich zainteresowaniach, a sfalsyfikowałem ją dlatego, że miałem ku temu solidne podstawy(z punktu widzenia logiki matematycznej jest nauką wewnętrznie sprzeczną), ty natomiast zarzucasz mi coś, co nie miało miejsca. Nie mam żadnego komicznego zapatrzenia we własne racje, ja opieram się na badaniach plus dodatkowo własne doświadczenia, niektórzy natomiast nie są wstanie pojąć, że jak opierają się tylko na własnych doświadczeniach to sami siebie robią w konia. Jak próżnym trzeba być by sądzić, że własne doświadczenia są nieskazitelne i ważniejsze od doświadczeń wszystkich innych ? Badania naukowe to nie jest coś co jest nie istotne, one mają znaczenie. Pomijając fakt, że próbowałaś mi zarzucić nie wiadomo co, próbując parodiować moją wypowiedź, to raczej nic sensownego nie napisałaś. Bo ja nie uważam reszty psychologii na pseudonaukę, bo tak mi się podoba, tylko dlatego, że reszta psychologii nie opiera się na metodzie naukowej i jest wewnętrznie sprzeczna.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Dobra. Złamanej szczęki. Może stanie się kwadratowa. Tylko czy to coś zmieni? 

Ja po prostu chcę byś przestał pierdolić i wysrywać się o Chadach na forum. 

Nie ja zacząłem ten wątek o Chadach. Dlaczego robisz tu offtop, dlaczego życzysz mi wypadku?

 

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Albo chodzi na jakieś rodzinne spotkania/imprezy, bo tak "wypada", zbiera ploty, kpi z tego, że u kogoś tam u niej w rodzinie przyszło mało osób na wesele itd...

Typowa kobieta - musi się dowartościować - one robią to tym, że ktoś ma gorzej. Zara zacznie Ci gadać, że sąsiad ma lepszy samochód itd.

 

4 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Kobieta nie myśli sama jako jednostka, tylko raczej jako organizm, ważna jest dla niej opinia, kto ilu ma znajomych i to, co o kimś sądzą, a nie to, jaka osoba faktycznie jest.

Ważne bo co ma robić w życiu oprócz malowania paznokci? Walczy jedna z drugą o chada - jedna drugiej oczy wydłubie by odebrać partnera. A chwile wcześniej najlepsze przyjaciółki.

 

2 minuty temu, RENGERS napisał:

Ty naprawdę  dalej myślisz, że żeby bzykać fajne laski i mieć u nich szacunek to  musisz wyglądać jak Brad Pitt   ?

Tak - trzeba. No ewentualnie hajs czy inny majątek.

 

3 minuty temu, RENGERS napisał:

Zrozumcie w końcu przegrywy, że nie trzeba mieć kratki i wyglądać jak Antonin Banderas by sobie od czasu do czasu podupczyć jakąś sympatyczną kotkę.

3 minuty temu, RENGERS napisał:

Aktualnie wyglądam bardzo przyzwoicie, mam kratkę, fajną klatkę,  szczupła, sportową sylwetkę rodem z żurnala.

No xD wcale nie trzeba.

 

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Bywało, że chodziłem z lekkim brzuszkiem 30 kilo cięższy,  natomiast mój zabawowy, męski charakter, pewność siebie i szacunek do samego siebie + umiejętności miękkie zostawały ze mną, w rezultacie czego, mogłem tak samo mieć kobiety, jak mogę mieć teraz - wielokrotnie podchodziłem i zagadywałem kobiety i one same mnie zagadywały, bo widzą fajnego uśmiechniętego gościa, co się ich nie boi i nie spuszcza wzroku i  wyjebane miały na mój brzuszek.

Bardzo ciekawe jak MOGŁEŚ ale tego nie robiłeś? Bo...?

 

4 minuty temu, RENGERS napisał:

KUREWSKA PEWNOŚĆ SIEBIE, nawet jak nic nie masz i nic w życiu nie osiągnąłeś, sprawia wrażenie, że jesteś człowiekiem sukcesu, taki się wydajesz ludziom i kobietom.

Wydajesz się - aż Cię nie pozna. No niby można walić ściemę kim to nie jesteś itd ale trzeba mieć jakieś rzeczy na pokaz. Samochód od kolegi, zegarek jakiś, trochę kasy w portfelu fejkowej wymieszanej z realną itp. Ale nie wiem bo nie próbowałem xD.

 

5 minut temu, Meg4tron napisał:

Dalej piszesz o chadach.

Powinieneś dostać dawno bana. 

Ty oczywiście znasz wszystkie dalsze szczegóły dlatego się wypowiadasz.

Nie ja założyłem temat. Tylko w nim dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

@RENGERS Rzeczywiście zajebista laska 5 minut cię zna i daje dupy. 

 

 

Brawa dla niej, wartościowa W Chuj. 

 

XD nie chodzi o jej wartościowość a o to co on był w stanie zrobić samym podejściem. 

Co decyduje o wartościowości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DuchAnalityk napisał:

Oczywiście nie znamy jego SMV, nie znany SMV kobiety, nie znamy szczegółów. 

Nie chce mi szukać ale w którymś z tematow pisał że ma z 185cm jest przystojny i wysportowany więc kurwa o czym my mówimy, ja mam 175cm jestem przeciętny lub lekko ponad i nie mam super formy. 

 

Pewność siebie mogę sobie wsadzić. Jedyny kto mnie wiedział to @SSydney

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Patton napisał:

Bo często jest tak, że jeśli wyróżniasz się czymkolwiek, to możesz liczyć na długi i zaciekły atak innych

Może żyję w innej Polsce? Kurde, wydaje mi się, że nasze społeczeństwo już naprawdę wiele akceptuje, szczególnie u młodych. Przez wiele lat się stylem bardzo wyróżniałam wśród rówieśników, dziś mnie to tak serdecznie bawi, ale nie spotykałam się z atakiem. Większość ludzkości była kompletnie obojętna, a część życzliwa dla mej młodzieńczej naiwności. W moim regionie/środowisku jakieś wyróżnianie się (choć na 7 miliardowej Ziemii realnie każdy jest taki sam) jest z lekka pochwalane, a na pewno nie jest zabijane w ludziach.

16 minut temu, Patton napisał:

To samo dotyczy kobiet.

 

Dokładnie tak.

16 minut temu, Patton napisał:

skąd możesz wiedzieć czym ja się zwykle zajmuję? ?

*szepcze* ale to nie było personalnie do Ciebie tylko do ogółu ludzi narzekających na brak zainteresowania od płci przeciwnej.

13 minut temu, DuchAnalityk napisał:

otóż zawiera wiele sprzecznych teorii.

Gdyż ludzkie działania to czasem cholernie sprzeczne są i nielogiczne. Ni znom się na tej dziedzinie, ale uznawanie, że jedno jej odgałęzienie jest 'prawdziwe' to trochę ograniczone moim skromnym zdaniem. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bassfreak napisał:

@RENGERS Rzeczywiście zajebista laska 5 minut cię zna i daje dupy. 

Jeśli jest chadem to to jest naturalne i normalne.

 

1 minutę temu, bassfreak napisał:
3 minuty temu, DuchAnalityk napisał:

Oczywiście nie znamy jego SMV, nie znany SMV kobiety, nie znamy szczegółów. 

Nie chce mi szukać ale w którymś z tematow pisał że ma z 185cm jest przystojny i wysportowany więc kurwa o czym my mówimy, ja mam 175cm jestem przeciętny lub lekko ponad i nie mam super formy. 

Więc jeśli wyglądasz jak normik to nie oczekuj, że kobieta będzie Cię pożądać. Jeśli Ci to nie przeszkadza to zajmij się czym innym i kobieta też się znajdzie jak będziesz miał zasoby. Tylko pamiętam, że będzie chciała ich nie Ciebie. To musisz sobie uświadomić chociaż już to pewnie wiesz tylko ciężko znieść takie info, że jest się od kogoś gorszym - bo mam to samo.

 

5 minut temu, Meg4tron napisał:

@Analconda 

Krótka piłka. 

Wrzucasz zdjęcia chadów pomimo zakazu. 

Ostatni raz Ci w ogóle odpowiem na ten temat - albo pw albo arena bo szkoda mi na Ciebie czasu 10 razy będę tłumaczył...

Nie znasz żadnych szczegółów, interpretujesz post jak Ci się podoba. Więc skoro nie masz pojęcia to nie wypowiadaj się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Konformizm jest nudny

Zgadzam się. Ale wyróżnianie się na siłę jest troszkę zabawne, mówię z własnego doświadczenia. Dziś nie wyglądam ani jak smutna panna z pogrzebu ani sieciówkowy klon. Po prostu złoty środek własnego stylu, pomieszanie wszystkiego co lubię. A fast fashion nie wspieram ze względów etyczno-minimalistycznych, więc i  ciuszki z HMów, Zar etc do mnie nie trafiają zbyt często. 

26 minut temu, prod1gybmx napisał:

kto ilu ma znajomych i to, co o kimś sądzą, a nie to, jaka osoba faktycznie jest.

 

28 minut temu, prod1gybmx napisał:

przejmuje się przesadnie tym, że np czymś się tam wymaże na mieście(przypadkowo) i co obcy ludzie o niej powiedzą... Albo chodzi na jakieś rodzinne spotkania/imprezy, bo tak "wypada", zbiera ploty, kpi z tego, że u kogoś tam u niej w rodzinie przyszło mało osób na wesele itd

Oh jak dobrze, że jestem bardzo i wybredna co do towarzystwa i dobieram sobie kobiece jednostki, a nie opisane przez Ciebie 'organizmy'. Nieszczera oryginalność też fajna nie jest, gdyż realnie wszyscy jesteśmy identycznymi robalami, ale dobrze spędzać czas z osobami ciut mniej wpasowującymi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Wyobraź sobie że mój kumpel jest prawie chadem i jego dziewczyna nie dała mu od razu. Chyba po 5 spotkaniach. 

Prawie chad to nie chad. Czego mu brakuje konkretnie? Mierzyłeś go dokładnie czy na oko oceniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Wyobraź sobie że mój kumpel jest prawie chadem i jego dziewczyna nie dała mu od razu. Chyba po 5 spotkaniach. 

Cóż, może akurat miała mentalne opory, to normalne, nie każda kobieta oddaje się od razu, nawet chadowi, nawet sama nieśmiałość może trochę opóźniać pewne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Prawie chad to nie chad. Czego mu brakuje konkretnie? Mierzyłeś go dokładnie czy na oko oceniasz?

Jak chodził na kluby to laski same go oblegały. Nie robił NIC. 

 

Ja bym mu dał 9/10

1 minutę temu, DuchAnalityk napisał:

Cóż, może akurat miała mentalne opory, to normalne, nie każda kobieta oddaje się od razu, nawet chadowi, nawet sama nieśmiałość może trochę opóźniać pewne rzeczy.

Porządnie wychowana, dobre wzorce z domu od małego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Amperka said:

Mężczyźni, musicie zmienić podejście (niektórzy). Naprawdę wiele możecie, wygląd u was to jest jakaś czwartorzędna sprawa. Nie to co u nas - warunek numer jeden.

Z ciekawości zapytam: jak jesteś na portalu randkowym to po jakiej pierwszej cesze akceptujesz/odrzucasz kandydatów? Już masz ich pulę po wstępnym przefiltrowaniu przez system pod względem przykładowo interesujących Cię widełek wiekowych czy dopuszczalnej odległości w km. I masz ich dziennie do przejrzenia kilkadziesiąt. To po czym pierwszym lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - każda pójdzie w ślinę z chadem jak będzie miała okazję.

 

21 minut temu, Montella26 napisał:

Jeden kumpel co ma 162 cm wzrostu wziął ślub, ale jego matka jest dentystka. I ma swój gabinet więc można. A typ totalnie odpychający, dosłownie asekusalny

I teraz pytanie - jaka kobieta będzie chciała być z takim typem? Nie dość, że zero męskości bo sorry ale 162 to ultramaleństwo to jest odpychający.

Jaka jest motywacja inna niż majątek? Żadna.

 

Po pieniążki do beciaka a wieczorem RŻNIĘCIE z murzynem albo chadem kiedy miś zastanawia się jak tam żona z koleżankami tera plotkuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.