Skocz do zawartości

Dot. tematu o feminizacji forum


charyzma

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MalVina napisał:

Próbowałam, to nie ten klimat, zawsze mi się lepiej dyskutowało z facetami. 

Rozumiem, ale myślałem, że te forum nie jest dla typowych pogaduszek. Myślałem, że jego celem jest pomoc, samorozwój oraz redpill dla facetów. Wymieszane płcie masz praktycznie w całym internecie. Są grupy tematyczne na Facebooku, wykop, YT. To jedno z niewielu miejsc gdzie masz rezerwat dla kobiet i kobiety nie mogą się wypowiadać na forum. Reszta internetu jest taka jaką ty uważasz za spoko. Tylko widzisz przez brak zasad reszta internetu jest słaba i ciągnie cię tutaj. Tym samym paradoksalnie przyczyniasz się ty, może nie personalnie, ale jako "grupa" do upadku tego miejsca.

 

I po jakimś czasie stąd odejdziesz bo te forum zacznie przypominać wizaż xD Ja stąd z resztą też zniknę.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MalVina napisał:

Ale nie bardzo rozumiem co złego jest w rezerwacie, nikt nie każe wam tu wchodzić, czytać, wypowiadac sie?

Problem z facetami, a nie z wami. Rezerwat zaczyna przejmować te forum bo faceci są spermiarzami. Zamknięcie rezerwatu spowoduje odpływ spermiarzy i polepszenie jakości. Wartościowi goście, "gracze" jak zobaczą jakie tu są tematy to po prostu nawet się tu nie zarejestrują.

 

To, że fajnie ci się tu dyskutuje to dlatego, że marek swoim redpillem przyciągnął tu takich a nie innych facetów. Przyciągnął tu trochę lepszych gości niż przeciętnych miałkich spermiarzy których jest wysyp w necie.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest trochę prawdy w tym co pisze @charyzma czyli tak naprawdę @arch . Nie orientuję się co tu się dzieje zakulisowo. Dla mnie zaskoczeniem było że sporo ludzi tutaj zna się w rzeczywistości. Moim zdaniem to forum to nie jest dobre miejsce do przekładania znajomości na grunt realu - szczególnie jeśli chodzi o związki. Co do pań. Część ma swój urok, i nie raz siedziałem na chacie z bananem na gębie. Część bywa wulgarna - za co moim zdaniem powinien być ban bez żadnej dyskusji. Wulgarność kobiety to (jeśli o mnie chodzi) automatyczne skreślenie. Tak jestem w tej kwestii hipokrytą bo sam nie raz przeklnę, ale to jest nasza przestrzeń, i my mamy tu dyktować warunki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że kolega Arch jeśli faktycznie chciałby się pozbyć rezerwatu to założyłby ten temat u Was w działach, a nie w rezerwacie? Nie wiesz że to temat gówno burzowy a on w rezerwacie tylko czuje się jak w domu, bo koże się powymadrzać, wjoć szpilkę, dopieprzyć. Jakby nie było rezerwatu, nie byłoby też Archa  bo byłby jednym z wielu i w dziale męskim nie robiłby furrory tematami, robiłby za klasowego trolla. On kocha atencję kobiet, po to każdy temat zakłada tutaj.

 

W sumie racja - forum dużo by zyskało na likwidacji Rezerwatu. Między innymi pozbylibyście się Archa ???

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MalVina napisał:

Ale nie bardzo rozumiem co złego jest w rezerwacie, nikt nie każe wam tu wchodzić, czytać, wypowiadac sie

Ten post jest dowodem na to, że @charyzma jednak ma rację.

 

Jesteś jak dzika lokatorka - nie płacisz czynszu, nie szanujesz mienia właściciela i jednocześnie rościsz sobie prawo do tego miejsca.

 

Uważaj, bo jak faceci wybudzą się ze snu beciaka, to dostaniesz po prostu kopa bez pytania Cię o zdanie tak naprawdę.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

W sumie racja - forum dużo by zyskało na likwidacji Rezerwatu. Między innymi pozbylibyście się Archa ???

Nie kojarzę archa ale widzę, że to jakiś forumowy mega troll. Tak czy inaczej. Nawet jakby rezerwat został zamknięty to możesz się zarejestrować się jako facet i dyskutować w tematach technicznych, samorozwojowych oraz o relacjach międzyludzkich. Nikt by ci tego nie zabronił a mogłabyś wyrobić sobie całkowicie merytoryczną reputacje a nie być lubiana bo masz "cipkę" (niestety tak często jest)

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bushidō napisał:

Ten post jest dowodem na to, że @charyzma jednak ma rację.

 

Jesteś jak dzika lokatorka - nie płacisz czynszu, nie szanujesz mienia właściciela i jednocześnie rościsz sobie prawo do tego miejsca.

 

Uważaj, bo jak faceci wybudzą się ze snu beciaka, to dostaniesz po prostu kopa bez pytania Cię o zdanie tak naprawdę.

Kopa? Za co Arch? Bo nie zgadzam się z Tobą i uważam, że można się kumplować z przeciwną płcią? Seriosly? Aż musiałeś założyć konto, by mi to powiedzieć? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Trevor napisał:

Myślę że jest trochę prawdy w tym co pisze @charyzma czyli tak naprawdę @arch . Nie orientuję się co tu się dzieje zakulisowo. Dla mnie zaskoczeniem było że sporo ludzi tutaj zna się w rzeczywistości. Moim zdaniem to forum to nie jest dobre miejsce do przekładania znajomości na grunt realu - szczególnie jeśli chodzi o związki. Co do pań. Część ma swój urok, i nie raz siedziałem na chacie z bananem na gębie. Część bywa wulgarna - za co moim zdaniem powinien być ban bez żadnej dyskusji. Wulgarność kobiety to (jeśli o mnie chodzi) automatyczne skreślenie. Tak jestem w tej kwestii hipokrytą bo sam nie raz przeklnę, ale to jest nasza przestrzeń, i my mamy tu dyktować warunki. 

Zobacz jednak na szerszy obraz tego, co się dzieje.

Tak sobie ułożyły męskich orbiterów Panie takie jak @MalVina @Colemanka czy @Hatmehit

że teraz piszą o "kumplowaniu się z kobietą" jako o czymś normalnym, co nie ma kompletnie nic z normalności.

 

Nawet @Mosze Red podał statystyki z youtube z których wynika, że ponad 80% użytkowników youtube to mężczyźni. Przypadek? 

Nie. Youtube to platforma w której głównie skupiają się pasjonaci, jedni oglądają boks, inni majsterkowanie, inni ciekawą muzykę. A kobiet tam ile? 13%? No właśnie dlatego, bo prawie 90% kobiet nie ma żadnej pasji poza gadanie o dupie marynie i przeglądaniem fejsbuka i gadaniem o facetach i dzieciach.

 

I to jest normalne, dlatego nienormalne jest "kumplowanie się" mężczyzny z kobietą, chyba, że to rzadko spotykana relacja w której rzeczywiście kobieta jest trochę inna i należy do wyjątków wśród kobiet.

 

To, co kiedyś było nienormalne i za co chłopak dostałby po ryju od ojca, czyli "kumplowanie się" z kobietą, to przedstawia się dziś jako "normalne" a facetów z normalną męską postawą przedstawia się jako przestarzałych nienowoczesnych dziadów.

A Wy się w imię cipy dajecie wpuszczać w te maliny ideologiczne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, charyzma napisał:

To, co kiedyś było nienormalne i za co chłopak dostałby po ryju od ojca, czyli "kumplowanie się" z kobietą, to przedstawia się dziś jako "normalne" a facetów z normalną męską postawą przedstawia się jako przestarzałych nienowoczesnych dziadów.

Przestań żartować ? Ty dzwońcu Ty. Kumplowanie się z kobietą nie umniejsza męskości ??

13 minut temu, charyzma napisał:

Tak sobie ułożyły męskich orbiterów

Mylisz pojęcia, po raz kolejny. Kumpel niekoniecznie jest orbiterem. Serio serio

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, MalVina said:

 Nie wiesz że to temat gówno burzowy a on w rezerwacie tylko czuje się jak w domu, bo koże się powymadrzać, wjoć szpilkę, dopieprzyć. 

 

Wiem doskonale. Co nie zmienia faktu że czasem celnie trafia w sedno. Nie bronię tu gościa żeby nie było. Uważam że marnuje tu swój czas bo i tak większość z nas go rozpoznaje. Generalnie uważam za dość ciekawe z jakim poświęceniem czasu tu się produkuje. Nawet zepsuty zegar dwa razy na dzień pokazuje dobrą godzinę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, charyzma napisał:

Gdy potem zobaczyli, że niektórzy są mili, fajni i w ogóle hihi-hoho, ćwierkają radośnie z kobietami z rezerwatu... no to, jako, że nie mają zbyt mocnego męskiego kręgosłupa i jaj, nie mieli żadnych problemów aby zrobić z siebie hihi-hoho fajnego pajacyka rozmawiającego i żartującego z Paniami.


Tego już trochę nie rozumiem. Wymienianie się doświadczeniami jest złe? Czytanie jakie ktoś ma zdanie jest złe? Mi rozmowa, dyskusja z wieloma mężczyznami tutuaj pozwoliła na: 

1. Poznanie innego punktu widzenia na pewne sprawy 

2. Zrozumienia dlaczego tak podchodzą, skąd się biorą motywacje. 
3. Pomogli mi w pewnych rzeczach bo zwyczajnie kurczę mieli doświadczenie. Przypadkiem jak napisałam o kontuzji zwyczajnie @Trevor zwrócił mi uwagę na skręcenie i to bym poszła do lekarza bo ma z tym doświadczenie, bo już coś takiego przeszedł, gdyby nie on nie miałabym lampki w głowie. Doświadczenie i wiedza innych czasami potrafi uchronić przed gorszymi konsekwencjami drugich. I to nie jeden taki przypadek tutaj. 
4. Mogłam otwarcie rozmawiać bo forum jest anonimowe i nie trzeba uważać na zasady zachowania. Normalnie nie dyskutuje aż tak otwarcie bo miejsce pracy czy uczelnia to nie miejsce dyskusji na np. kontrowersyjne tematy. 


Rozmowa z płcią przeciwna czy nawet tą sama ale wychowaną inaczej, czy mającą inne doświadczenia uczy. Uczy nawet kultury rozmowy i poszanowania. Uczymy się drugiego człowieka. 
Czy naprawdę mamy się izolować od siebie jak niektórzy wyznawcy islamu? Czy nawet rozmowa, dyskusja, wymiana myśli jest zła? Ale niby dlaczego? Czy każda rozmowa musi się kończyć seksem czy związkiem? Nie musi. 
 

2 godziny temu, charyzma napisał:

Bo jak nazwać sytuację, w której bracia informowali go, aby rzucił temat kobietę, zajął się sobą, kobiet nie podrywał tylko olał jak jakaś się nie stara i był męski, a potem...


Pierwsze to jest dobra rada - zajęcie się sobą. Bo druga osoba będzie z Tobą i będzie cię szanować tylko jeśli masz własne życie i pasje. Ponadto nie może być ona centrum. To ty sam masz być centrum i najpierw zająć się sobą a potem drugą osobą. A co będzie jeśli właśnie nie zajmie się taki człowiek sobą a potem ta druga osoba go zostawia i tamten zostaje przysłowiowo „z ręką w nocniku”. Będzie miał żal, będzie zły i sfrustrowany. Będzie miał pretensje do wszyskich tylko nie do samego siebie. Ta rada sama w sobie zła nie jest. 
A co do reszty podejmując decyzje możesz posłuchać opinii innych ale powinno się pamiętać, że to my sami jesteśmy odpowiedzialni za własne życie, i sami potem powinnismy sobie zadać pytanie czego tak naprawdę chcemy? Jednak być z jakaś kobietą w przyszłości czy nie. Jeśli tak to trzeba potem (jak już będziemy mieli własne życie) już iść spróbować coś zbudować. Jeśli nie to nie. Nikt nad tak dobrze nie zna jak my siebie sami. Nikt za nas nie tyle nie podejmie decyzji ile nie może podjąć decyzji. Bo to my wiemy czego tak naprawdę nam brakuje, czego pragniemy. Ktoś może nam radzić ale nie wszystko musimy wdrożyć w życie. Ludzie radzą ale radzą opierając się o swoje własne doświadczenia i odczucia. Być może im kobieta nie była potrzebna. Być może było to właśnie rozwiązanie ich problemów, być może są tak szczęśliwi ale to nie oznacza że ty czy ktokolwiek inny również będzie. 
 

Opieranie własnego szczęścia na szczęściu innych jest moim zdaniem jedną z największych głupot ludzkości. Nie ma czegoś takiego jak „recepta na szczęście”. Receptę na własne szczęście masz Ty. I to ty musisz sobie odpowiedzieć czego tak naprawdę chcesz. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Lalkaa said:

Przypadkiem jak napisałam o kontuzji zwyczajnie @Trevor zwrócił mi uwagę na skręcenie i to bym poszła do lekarza bo ma z tym doświadczenie, bo już coś takiego przeszedł, gdyby nie on nie miałabym lampki w głowie. Doświadczenie i wiedza innych czasami potrafi uchronić przed gorszymi konsekwencjami drugich. I to nie jeden taki przypadek tutaj. 

 

Zawsze jak kogoś uważam za w porządku, i pomogę to mam z tego satysfakcję. I nie ważne w tym wypadku czy jesteś kobietą czy nie. Cieszę się że mogłem pomóc.

Zgadzam się w kwestii kulturalnej rozmowy. 

 

3 minutes ago, Lalkaa said:

Czy naprawdę mamy się izolować od siebie jak niektórzy wyznawcy islamu?

 

Uważam że pewne sprawy powinny być omawiane przez mężczyzn i tylko w męskim gronie. Perspektywa kobiety w pewnych przypadkach szkodzi. Nie na darmo w kulturach w których kontrolowana agresja i tradycja jest silnie zakorzeniona mężczyźni o ważnych sprawach debatują w swoim gronie. To samo się tyczy nas. Pewnych rzeczy nie powinniśmy tykać i decydować powinny o tym kobiety. Należymy do różnych światów, i mamy różne perspektywy na konkretne problemy. Skuteczność w ich rozwiązywaniu warunkuje zwyczajnie biologia.

 

Tak jak kobiety nie powinny się wypowiadać a tym bardziej uczestniczyć w sprawach dotyczących wojen tak mężczyźni nie powinni się wtrącać we wczesnym etapie wychowywania dziecka bo rozumie to instynktownie matka. Wbrew pozorom jesteśmy niewolnikami instynktów. Cywilizacja i samoświadomość niewiele w tym temacie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o ucięcie kontaktu pomiędzy mężczyznami i kobietami. Chodzi o tendencję, która polega na coraz bardziej wyraźnym podlizywaniu się rezerwatkom. A to jakieś śmichy-chichy (popatrzcie, ile chłopy wklejają emotów z uśmieszkami, no hihihi- ku*wa-hi...), a to podteksty. Tu nie chodzi o prowadzenie dyskusji, ale o zwykłe, pospolite robienie z siebie bawidamka.

 

Prawdę mówiąc, mnie to dziwi, bo nie sądziłem, że można być aż tak porypanym, aby flirtować na forum, w komentarzach. Ale jednak można.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

Prawdę mówiąc, mnie to dziwi, bo nie sądziłem, że można być aż tak porypanym, aby flirtować na forum, w komentarzach. Ale jednak można.

 

To mało siedzisz w necie :) "Podryw" w necie jest łatwy bo masz bufor w razie odrzucenia. Chociaż oni często tak podrywają, że kobieta nawet nie wie czy jest podrywana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć co oznacza w języku forum "spermiarz"?

Ktoś kto się obraża na Ciebie bo piszesz w rezerwacie i zaniżasz przez to poziom forum a powinieneś być uszczypliwym i chamskim do babek. Jest na Ciebie zły, bo jesteś w stanie wysłać w przestrzeń trochę literek i cyferek w nie odpowiednią sekcją forum, według tej osoby. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ktoś kto się obraża na Ciebie bo piszesz w rezerwacie i zaniżasz przez to poziom forum a powinieneś być uszczypliwym i chamskim do babek. Jest na Ciebie zły, bo jesteś w stanie wysłać w przestrzeń trochę literek i cyferek w nie odpowiednią sekcją forum, według tej osoby. 

Nie, nie, nie.

Nie skrzywiaj obrazu.

 

Spermiarzami nazywamy facetów, którzy pierdolą o dupie marynie z kobietami, mimo, że 95% mężczyzn nie lubi tak gadać, bo to nie w naszej naturze. Czyli facetów, którzy udają takie pierdolenie aby się podlizać kobietom bo liczą, że a nuż zaruchają. Taka jest poprawna definicja.

 

I teraz o ile naprawdę zdarzają się wyjątki, faceci o duszy kobiecej, o tyle to są wyjątki, pozostali to zwykli dupo-faceci w rajtuzach którzy przywdziewają maskę i gadają z babami o głupotach, bo liczą, że zaruchają.

 

I jak ktoś się przyczepi, to tak jak Ty, odwracają kota ogonem i udają, że nie wiedzą o co chodzi, a pozostali to nieświatowe buraki.

Spermiarz to taki nowomodny pizdo-facet dostający seks od święta.

Wejdziesz na czat i zobaczysz dupo-gadki o dupie marynie a w tych gadkach będą też męskie nicki... to są właśnie spermiarze.

 

Teraz, Stellamara napisał:

Czyli co konkretnie chcecie zrobić w tej sprawie? Poza pisaniem, że źle się dzieje.

Na początek spermiarzy napiętnować, żeby mniej się tu panoszyli, a pozostałych chłopaków przywołać do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, charyzma napisał:

Spermiarzami nazywamy facetów, którzy pierdolą o dupie marynie z kobietami, mimo, że 95% mężczyzn nie lubi tak gadać,

W moim rozumieniu "spermiarz" ma swoje ukryte interesty.

 

A jak nazwiesz kobiety, które siedzą tutaj interesownie? 

Cipiarkami?

Jajowódkami?

Jajowodami?

Macicami?

Jajeczkami?

 

No nie bądźmy tacy, w końcu równouprawnienie :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

W moim rozumieniu "spermiarz" ma swoje ukryte interesty.

 

A jak nazwiesz kobiety, które siedzą tutaj interesownie? 

Cipiarkami?

Jajowódkami?

Jajowodami?

Macicami?

Jajeczkami?

 

No nie bądźmy tacy, w końcu równouprawnienie :D 

Nijak, bo to jest w naturze kobiet, że mają ukryty interes upolować samca, często nawet udawać przed nim wersję demo.

Czemu mówi się, że po ślubie on liczy, że ona się nie zmieni, a ona liczy, że on się zmieni?

Bo mężczyzna z zasady nie udaje, jest sobą, jest męski i w tym ona się zadurzyła. Kobieta zwykle udaje, poluje na chłopa, to norma.

 

Dlatego u kobiety takie zachowanie jest normalne, u mężczyzny udawanie żeby zaruchać jest żałosne, a już pierdolenie o dupie marynie na czacie z kobietami to jakiś żart.

 

Nie wmówisz mi, że to naturalne zachowanie u mężczyzny. Nieliczny odsetek facetów ma duszę kobiecą, cała reszta zdecydowanie nie ma w naturze pieprzenia głupot o niczym, jak to mają w zwyczaju kobiety, dlatego jeśli to robią, to po to, bo liczą, że zaruchają, że zdobędą w ten sposób kobietę. Jest to sposób żałosny i nawet jak im się uda, to będą mieli seks od święta. Co gorsza, dziś wielu facetów to takie przegrywy. Za piczkę i dotyk kobiety wysmarowaliby nawet twarz gównem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce wam wszystkim przypomnieć, ze my wszyscy kiedyś umrzemy. Wszyscy żyjemy z wyrokiem śmierci i żywi z tego nie wyjdziemy. Po co tak energicznie debatować na temat kobiet i ich praw????? Czy nie jest to swoiste marnotrastwo? Kobiety same potrafią się jednoczyć lepiej niż mężczyźni i nie żałujmy ich bo one nas nie żałują. Mamy jeden układ nerwowy i szanujmy go. Jesteśmy skłócani przez kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Sytuacja na forum zmieniła się po zlotach mieszanych

 

Z tym się akurat nie mogę zgodzić, większość uczestników nieszczególnie się w Rezerwacie udzielało, mało też który z nich pozostał jeszcze aktywny na forum.

 

22 minuty temu, charyzma napisał:

ponad 80% użytkowników youtube to mężczyźni

Masz świadomość, że te statystyki odnoszą się nie do ogółu, lecz najprawdopodobniej do widzów kanału Radio Samiec 2?

Trochę kiepsko czytasz wykresy, jak na 131 IQ.

 

A tak poza tym wytłumacz mi - jak to jest, że większość Twoich ostatnich tematów powstaje w Rezerwacie?

Czyżbyś uosabiał biblijną przypowieść o belce w oku bliźniego?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.