Skocz do zawartości

Ankieta końcoworoczna


Ankieta końcoworoczna  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim statusem zaczniesz nadchodzący rok?

    • Jestem w związku małżeńskim - szczęśliwym
    • Jestem w związku małżeńskim - nieszczęśliwym
    • Jestem w związku partnerskim - nieszczęśliwym
    • Jestem w związku partnerskim - szczęśliwym
    • Jestem singlem - szukam partnerki
    • Jestem singlem - nie szukam partnerki

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.12.2020 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak @mac staram się pamiętać o kilku normalnych, dzwonić do siebie podtrzymywać relacje jak się dłużej nie widzimy.

 

Trochę cierpię bo mocno ograniczyłem divy przez korona-hiva ale chuj - niech się dzieje wola boża.

 

pisss.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niepopularnie, ale wybrałem opcję pierwszą. Zdaję sobie sprawę z tymczasowości tego szczęścia, ale w tej chwili wychowujemy szkraba półtora roku, wiec jest co robić i mnóstwo radości to daje. Plany na przyszły rok to więcej tego samego :)

Edytowane przez JAL
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JAL napisał:

Może niepopularnie, ale wybrałem opcję pierwszą. Zdaję sobie sprawę z tymczasowości tego szczęścia, ale w tej chwili wychowujemy szkraba półtora roku, wiec jest co robić i mnóstwo radości to daje. Plany na przyszły rok to więcej tego samego :)

 

Cholernie fajny wpis i życzę Ci bracie abyś cały czas mógł tak napisać.

 

Od 2 lat single player mode, od około pół roku rozglądam się za kobietą  - odstawiłem onsy i fwb. Czekam na otwarcie granic, wtedy te "poszukiwania" zatoczą właściwe koło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Cholernie fajny wpis i życzę Ci bracie abyś cały czas mógł tak napisać.

A dziękuję, ale się nie łudzę :) Burze na horyzoncie to schemat niezmienny i prędzej, czy później przyjdzie mi rewaloryzować poglądy.  

 

5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Od 2 lat single player mode, od około pół roku rozglądam się za kobietą  - odstawiłem onsy i fwb. Czekam na otwarcie granic, wtedy te "poszukiwania" zatoczą właściwe koło ;)

Powodzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 lata. Jestem singlem, nie szukam partnerki na stałe.

Obecnie wolę skupić się na rozwoju osobistym i karierze.

Chciałbym stworzyć związek ale nauczony doświadczeniem wiem że pochłaniałby on zbyt dużo czasu i emocji.

Związek? Tak. Ale najpierw ogarnięcie swojego życia żeby stać się niezależnym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spoko dziewczynę, nie narzekam. Szczupła, robotna, ugotuje bardzo smacznie. Jest dobra z niej dziewcznyna. Jedynie że coraz częściej zaczyna mówić o ślubowaniu i dziecku ? ja o tym nie chcę słyszeć i się tylko śmieję że jest przecież pandemia i wróg niewidzialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 2020 więc należy zauważyć, że ankieta jest nieinkluzywna. Nie ma opcji szukam partnera/partnerki ;). 

19 minutes ago, Adrianoob said:

Jedynie że coraz częściej zaczyna mówić o ślubowaniu i dziecku

To bądź uczciwy i uświadom ją jakie jest twoje podejście w tych tematach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok kończę jako singiel i tak też zacznę 2021. Tym razem nie będę szukał partnerki. Serio, ale dzięki forum skumałem, że na ten moment kobieta nie jest mi potrzebna do szczęścia. Fajne uczucie, że czas mogę planować tylko pod siebie. Chce iść na siłkę, albo trening to idę kiedy chce. Mam ochotę obejrzeć meczyk, albo film w kinie proszę bardzo. Mam ochotę iść na balety z ziomeczkami, to zakładam koszulę i droga wolna (może nie teraz ;d). To jest naprawdę zajebiste uczucie mieć świadomość, że kobieta nie jest źródłem szczęścia faceta. A tak było wcześniej.

 

Wesołych Świąt!

Edytowane przez piti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orybazy napisał:

Mamy 2020 więc należy zauważyć, że ankieta jest nieinkluzywna. Nie ma opcji szukam partnera/partnerki ;). 

 

Pytanie tylko do braci, dlatego zdala od rezerwatu.

Myślę, że procent homoseksualnych braci na forum jest znikomy : ))))

Edytowane przez 17nataku
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Mamy 2020 więc należy zauważyć, że ankieta jest nieinkluzywna. Nie ma opcji szukam partnera/partnerki ;). 

To bądź uczciwy i uświadom ją jakie jest twoje podejście w tych tematach.

Kiedyś jej powiem,  że nie wiem co czuje... tak jak one to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.