Skocz do zawartości

Coraz więcej dużych graczy zaangażowanych w propagandę


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia.

 

Czy widzieliście może reklamę wakcji 2021 firym Ryanair?

 

Pokazują piękne plaże,  słońce a na końcu lektor płci żeńskiej mówi "Zaszczep się i leć! ".

Powiedzcie mi czy świat już serio oszalał? Zaszczep się? Ale na co? Na stary szczep czy nowy kurde? Przecież stary szczep jest już niemodny i nieaktualny. Paranoja.

 

Tylko czekać aż opłaceni top sportowcy będą mówić w reklamie " Zaszczep się i przyjdź na mecz."

 

Kurde firmy przewoźników oraz organizatorów wakacji już wzięły kasę i reklamują szczepienia. Teraz pora na kogo? Czy niedługo ksiądz powie " Zaszczep się i przyjdź na nabożeństwo." ? Co to za cyrk i kiedy się skończy ta pralnia mózgów? Czy serio już nie będę mógł lecieć do rodziny do USA bez szczepionki? Pojeb... ich?

Edytowane przez Adrianoob
  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka odpowiedzialność poniosą ludzie którzy lobbują za szczepieniami w razie W?Czy podłoża łeb? Za błędy urzędników płaci skarb państwa. Tu jest podobnie. Nie ma odpowiedzialności 1:1 to tworzą się patologie. Nie jestem lekarzem być może szczepienia to jedyna droga. Aczkolwiek obywatele musza być informowani o niebezpieczeństwie i sami podejmować decyzje a nie ulegac manipulacja opłacanych aktorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartek2 napisał:

Jaka odpowiedzialność poniosą ludzie którzy lobbują za szczepieniami w razie W?Czy podłoża łeb? Za błędy urzędników płaci skarb państwa. Tu jest podobnie. Nie ma odpowiedzialności 1:1 to tworzą się patologie. Nie jestem lekarzem być może szczepienia to jedyna droga. Aczkolwiek obywatele musza być informowani o niebezpieczeństwie i sami podejmować decyzje a nie ulegac manipulacja opłacanych aktorów. 

To jest właśnie najgorsze ,że kurde niedługo wyjdzie Małysz opłacony przez możnych i zacznie mówić coby się szczepić,  że on się zaszczepił i jest super itp. Ma chłop fejm i posłuch to ludzie łykną i pobiegną się szczepić  :(

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

XD. Biznes ma zarabiać. Więcej zaszczepionych- więcej klientów. 

Prosta matematyka. 

Rozumiem że jesteś już wpisany na listę oczekujących cudownej szczepionki tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę lockdownów i ludzie sami będą błagać o ową szczepionkę. Trzeba odpowiednio skundlić społeczeństwo. Z maseczkami poszło nawet szybko. Niepokoi mnie jednak podzielenie społeczeństwa na tych zaszczepionych i tym którzy się opierają - zwanymi nie wiem dlaczego antyszczepionkowcami i zrównywani z płaskoziemcami..

 

W zbliżającym się 2021 roku poznamy co miłość "bliźniego".

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Perun82 napisał:

Jeszcze parę lockdownów i ludzie sami będą błagać o ową szczepionkę. 

Juz ci co wiedza lepiej tuptaja nozkami w kolejce do strzykawki. Ten swiat nie przebacza ignorancji , kazdy tu placi swoja cene za "wlasne wybory".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabia się na wojnach, to i na epidemiach każdy stara się ugrać coś dla siebie. Ludzie się nie liczą.

 

A szczepionkowy entuzjazm jest dla mnie tak samo kretyński i niepojęty jak zajadły sprzeciw. Ludzi myślących cechuje sceptycyzm.

Ja jestem cierpliwy. Póki co, wszystkie moje obawy potwierdzają się. Poczekam jeszcze rok-dwa lata i wtedy zobaczymy, kto miał rację.

 

a tutaj wisienka na torcie:

Cytat

Do szczepień przekonuje wielu polskich ekspertów, którzy w swojej pracy zajmują się epidemią. Prof. Simon: - Trzeba się z takim komunikatem do społeczeństwa przebijać. Bo przecież mamy do czynienia z epidemicznym holokaustem

Cytat

Prof. Robert Flisiak zaproponował hasło: „Jeśli chcesz przeżyć najbliższy rok i chcesz go przeżyć normalnie, to zaszczep się”

iksde

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adrianoob napisał:

Czy niedługo ksiądz powie " Zaszczep się i przyjdź na nabożeństwo." ?

 

Prawdziwy ksiądz nigdy tak nie powie!

Tak może powiedzieć jedynie ksiądz modernista, który nie jest w kościele z powołania co tłumaczył ks. Michał Woźnicki (kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCtj2DRUa1GwAwBUmNobq2Jg).

 

Przykładowo już pseudo katolicka gadzinówka dla modernistów "Gość Niedzielny" masowo nagania na szczepienia publikując klik stronnicowe wywiady z pseudo ekspertami zachwalającymi szczepienia.

Jak ktoś po przyjęciu szczepionki nie będzie wiedział co robił 5 minut temu to taki ekspert mu pokaże fakera i szyderczo bezie się z jego głupoty i naiwniactwa śmiał.

 

Również upadający szmatławiec dla żydo-komuny i zdurniałego już idącego na samo zagładę lewactwa o nazwie "Gazeta Wyborcza" też promuję szczepionki covidowe.

Akurat zmniejszanie liczby lewactwa to pozytywna rzecz, bo tam taki stan umysłu, że logiczne argumenty nie pomagają.

 

Widać, że niby po przeciwnych stronach barykady są te redakcje, ale dla wspólnego celu wyniszczania Polski szybko się jednoczą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adrianoob napisał:

Czy serio już nie będę mógł lecieć do rodziny do USA bez szczepionki?

Chyba tak, ja będę robił wszystko, żeby nie zaszczepić się, jak będę chciał jechać na wakacje za granicę, a będzie szczepinoka wymagana samolotem, autokarem nie, wybieram autokar, albo jadę swoim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Boromir napisał:

Chyba tak, ja będę robił wszystko, żeby nie zaszczepić się, jak będę chciał jechać na wakacje za granicę, a będzie szczepinoka wymagana samolotem, autokarem nie, wybieram autokar, albo jadę swoim autem.

O ile będzie można swoim bez szczepienia sprawdzanego na przejściu granicznym :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, dnia 21 grudnia 2020 r.

Poz. 2316

ROZPORZĄDZENIE  RADY MINISTRÓW 

z dnia 21 grudnia 2020 r.

w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

[ ...]

§ 2. 1. Do dnia 17 stycznia 2021 r. wstrzymuje się przemieszczanie się pasażerów w transporcie kolejowym wykonywanym z przekroczeniem granicy Rzeczypospolitej Polskiej, stanowiącej granicę zewnętrzną w rozumieniu art. 2 pkt 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/399 [...]

2. W okresie, o którym mowa w ust. 1, osoba przekraczająca granicę Rzeczypospolitej Polskiej, o której mowa w ust. 1, w celu udania się do swojego miejsca zamieszkania lub pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jest obowiązana:

[...]

2) odbyć, po przekroczeniu granicy państwowej, obowiązkową kwarantannę, o której mowa w przepisach wydanych na

podstawie art. 34 ust. 5 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych

u ludzi, trwającą 10 dni, licząc od dnia następującego po przekroczeniu tej granicy.

[...]

§ 3. 1. Obowiązku, o którym mowa w § 2 ust. 2 i 18, nie stosuje się w przypadku przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej w ramach wykonywania czynności zawodowych przez:

[...]

2. Obowiązku, o którym mowa w § 2 ust. 2 i 18, nie stosuje się w przypadku przekraczania granicy Rzeczypospolitej

Polskiej:

[...]

14) przez osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19, zwane dalej „osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19”;

Edytowane przez KolegiKolega
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Conrad napisał:

Ciekawe ile będzie kosztował na czarnym rynku wpis do bazy zaszczepionych.

No właśnie ciekawe czy będzie się dało to załatwić.  Zastanawiałem się nad tym już kilka tygodni temu.

53 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Na własne wyraźne życzenie.

Dlaczego na własne? Jaki my mamy na to wpływ? Oni mają policję,  armię,  propagandę,  kasę  a my?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Adrianoob said:

Oni mają policję,  armię,  propagandę,  kasę  a my?

 

Kasę wypracowujesz im ty, w psylicji służysz ty, karabin nosisz im ty, filmiki propagandowe do mendiów kleisz im ty. Jeszcze zapomniałeś dodać, że wyimaginowane długi spłacasz im ty.

 

Oni sami nic nie mają, poza twoją biernością.

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, absolutarianin napisał:

 

Kasę wypracowujesz im ty, w psylicji służysz ty, karabin nosisz im ty, filmiki propagandowe do mendiów kleisz im ty. Jeszcze zapomniałeś dodać, że wyimaginowane długi spłacasz im ty.

 

Oni sami nic nie mają, poza twoją biernością.

 

No tak tylko jak my zwykli obywatele mamy ich teraz obalić  ? :( nie ma rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.