Skocz do zawartości

Trójkąt


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

długoterminowym emocjonalnym

No właśnie, on ciągle z nią jest, najgorzej jak popije.

 

Jakieś dziwne układy? Tak, spoko. Lecz nie z osobami do których masz jakieś Wyższe uczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

@zuckerfrei Mało kto by dźwignął chyba taki obrazek w jakimś długoterminowym emocjonalnym związku, chyba że masz totalnie wyjebane, ale gdybyś miał totalnie wyjebane to byś się w to nie pchał nawet bo i po co.

No tutaj akurat racja. Ja osobiście sobie nie wyobrażam, żebym mógł się dzielić z kimś swoją dziewczyną, czy też miałbym ruchać kogoś dziewczynę. Jednak bez żadnych emocji, w ramach nabycia nowego doświadczenia, warto wyruhać z kimś jakąś dupę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam gościa który miał taką akcję. Pojechali na imprezę do Wrocławia, mieli wynajęty hotel. Na imprezie jego kolega wyrwał dziewczynę i przyprowadził do hotelu. 

 

Kiedy mój znajomy próbował spać, jego kumpel w łóżku obok ruchał tą laskę. W pewnym momencie ona zauważyła, że mój znajomy nie śpi i zapytała czy chce dołączyć. Z tym, że podobno jedynie ona jednemu kęciła loda, a drugi ją brał od tyłu, a potem zmiana. Nie mieli odwagi ryzykować pocierania się dingdongami podczas wspólnej penetracji. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nihilus napisał(a):

Miałem jedną fwb co mi się przyznała, że kiedyś przerobiła zarówno akcje 2m+1k, jak i 2k+1m. Nie pytałem o szczegóły w które otwory było bzykane.

Miałem tak samo. Nostalgia się mi załączyła. Fajna dziewczyna, super sztuczki znała, zero krępacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2023 o 13:51, zuckerfrei napisał(a):

ON już po robocie, patrzy na swoją żonę, a ona robi takie miny i tak jest jej dobrze z Typem, jak ON sam nigdy jej nie widział… no nie dźwignął tego chłopak. Tak wjechało mu to na łeb…

Aż mi zapachniało najlepszymi filmikami Testovirona!

 

Nie zmienia to faktu, że są pewne limity, a zabawy w swing ze znajomą parką mogą się skończyć właśnie tak, chyba, że masz kutangę jak koń i wyglądasz jak Henry Cavill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 00:19, fruit napisał(a):

 

 

Kiedy mój znajomy próbował spać, jego kumpel w łóżku obok ruchał tą laskę. 

Za malolata tez znalazlem sie w sytuacji twojego kumpla . Bylem dosc mocno zalany alko i jednie na co bylo mnie stac to przesiadka z lozka na podloge . Tak trzeslo ze pierwszy raz w zyciu poznalem co to choroba lokomocyjna . Gosc tez byl pijany i nie mogl dojsc a mi na podlodze jakos udalo sie zasnac . 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2023 o 17:19, fruit napisał(a):

Ja znam gościa który miał taką akcję. Pojechali na imprezę do Wrocławia, mieli wynajęty hotel. Na imprezie jego kolega wyrwał dziewczynę i przyprowadził do hotelu. 

 

Kiedy mój znajomy próbował spać, jego kumpel w łóżku obok ruchał tą laskę. W pewnym momencie ona zauważyła, że mój znajomy nie śpi i zapytała czy chce dołączyć. Z tym, że podobno jedynie ona jednemu kęciła loda, a drugi ją brał od tyłu, a potem zmiana. Nie mieli odwagi ryzykować pocierania się dingdongami podczas wspólnej penetracji. 

Dotykanie się kutasami wcale nie jest takie straszne 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rex91 napisał(a):

Dotykanie się kutasami wcale nie jest takie straszne

Stąd już tylko o krok od zostania bi 😉🤣🤣

10 godzin temu, Maciejos napisał(a):

a zabawy w swing ze znajomą parką mogą się skończyć właśnie tak

Takie "udostępnianie" partnerki* chyba nigdy nie kończy się dobrze dla związku.

 

 

 

 

* Celowo na pisałem partnerki, bo jako faceci jesteśmy bardziej " terytorialni". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2023 o 22:23, nihilus napisał(a):

Miałem jedną fwb co mi się przyznała, że kiedyś przerobiła zarówno akcje 2m+1k, jak i 2k+1m. Nie pytałem o szczegóły w które otwory było bzykane.

Więcej takich agentek wydaje mi się być co przerabiały trójkąt. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

 

Takie "udostępnianie" partnerki* chyba nigdy nie kończy się dobrze dla związku

 

* Celowo na pisałem partnerki, bo jako faceci jesteśmy bardziej " terytorialni". 

Bo takich rzeczy nie robi się z kobietą, do której żywi się wyższe uczucia i buduje się coś trwałego. 

 

Normalna, zdrowa i lojalna baba to obecnie taka rzadkość i ryzykowanie takiej relacji dla trójkąta jest grą niewartą świeczki. 

 

Takie numery można (i warto) odhaczyć jak się jest wolnym i niezależnym. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2023 o 14:37, RealLife napisał(a):

Ogólnie jak nikomu się krzywda nie dzieje to droga wolna. Kobiety lubią układu 2m+1k

Kontrolowana zdrada, nie wiem co jest gorsze, zdrada na boku, czy wymiana żon, ty pukasz inną, ktoś puka twoją.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2023 o 14:28, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Dlatego jako stary niewyluzowany pierdziel 15 lat temu podjąłem decyzje że nie wejdę w związek długoterminowy. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Na kogoś, kto był facetem i zrobił operację zmiany płci? :D

W dniu 30.11.2023 o 22:23, nihilus napisał(a):

Miałem jedną fwb co mi się przyznała, że kiedyś przerobiła zarówno akcje 2m+1k.  Nie pytałem o szczegóły w które otwory było bzykane.

Zbyt dużego wyboru nie ma, raptem max 3 otworki. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.