Skocz do zawartości

Witam


undertaker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, obserwowałem forum już od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem się otworzyć. Są tu poruszane bardzo ciekawe tematy, a czasem przerażająco smutne, ale można się dzięki temu sporo dowiedzieć na temat relacji damsko-męskich. Ja na razie zbyt wiele na forum nie wniosę, gdyż można powiedzieć, że dopiero zaczynam życie. Mam 30 lat i całe życie zmarnowałem przez nieśmiałość i fobię społeczną, obudziłem się dopiero w tamtym roku i od tego czasu próbuję zacząć życie od nowa. Niedługo napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum traktuj z dystansem. Wynieś coś z niego, stań się lepszy, nie wpadnij w towarzystwo wzajemnej adoracji  skupione na narzekaniu na wszystko co związane z kobietami.
Mam rok mniej, i mam takie same odczucia odnośnie mojego dotychczasowego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Libertyn napisał:

Forum traktuj z dystansem. Wynieś coś z niego, stań się lepszy, nie wpadnij w towarzystwo wzajemnej adoracji  skupione na narzekaniu na wszystko co związane z kobietami.
Mam rok mniej, i mam takie same odczucia odnośnie mojego dotychczasowego życia.

 

Właśnie na początku miałem mieszane odczucia co do tego forum, ale jednak zauważyłem, że jest tu też sporo wartościowych osób z dużym doświadczeniem. Do narzekania na kobiety mi daleko, doświadczenie z nimi mam prawie zerowe, ale pozytywne. A co do mojego życia, to takiego wyalienowanego dzika tu jeszcze nie było chyba ;) Czuję się jakbym wybudził się ze śpiączki, przez ostatnie ~10 lat praktycznie nie istniałem, żyłem jak zombie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, undertaker said:

 A co do mojego życia, to takiego wyalienowanego dzika tu jeszcze nie było chyba ;) Czuję się jakbym wybudził się ze śpiączki, przez ostatnie ~10 lat praktycznie nie istniałem, żyłem jak zombie...

Myślę, że będzie ciekawie porozmawiać, kto jest bardziej wyalienowanym dzikiem... :) 

 

A przede wszystkim - witaj! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.