Skocz do zawartości

"Ci w moim wieku ledwo skończyli studia. Chcę faceta, który zapewni mi więcej niż wynajętą kawalerkę" - tekst


Rekomendowane odpowiedzi

https://mamadu.pl/151303,nie-chce-faceta-w-moim-wieku-szukam-takiego-ktory-zapewni-mi-byt

 

Ciekawy tekst. Wybrałem sobie z niego najlepsze fragmenty :)

 

"W pewnym momencie po prostu uświadomiłam sobie, że jak zabawny i uroczy nie byłby chłopak w moim wieku, to maksimum tego, co może mi zaproponować, to wynajmowana kawalerka. Ze starszym facetem nie martwię się o podstawowe kwestie i nie rozumiem, dlaczego moje przyjaciółki ciągle latają za rówieśnikami, by potem poziomem życia płacić za ich niezaradność".

 

Miał na imię Marcin, pracował w IT. Zamiast kurtki z kapturem i butów sportowych nosił elegancki płaszcz i dopracowany zarost. Nie zaprosił mnie na kawę, tylko do drogiej restauracji. Nie spotkaliśmy się na miejscu, tylko przyjechał po mnie. Nie uberem ani skodą mamy, tylko swoim wygodnym autem.

 

Dzisiaj jestem związana z Michałem. Mieszkamy razem od 3 lat. Ja się do niego wprowadziłam, mieszkanie czekało na mnie gotowe. Od moich "psiapsiółek" usłyszałam nieraz, może nie wprost, ale za plecami, że wzięłam sobie faceta dla pieniędzy, że chodzi mi o wygodne życie.

 

Z facetami, którzy uważają się za romantyków, jeśli na dzień kobiet kupią swoim wybrankom po róży. A o przyszłości lepiej z nimi nie gadać – chociaż moje koleżanki i tak to robią. Miesiącami jęczą o pierścionki zaręczynowe, a potem dostają wyproszoną biżuterię, na którą luby nie wydał więcej niż równowartość kilku dniówek.

 

Uważam, że każda kobieta zasługuje na partnera, który dotrzyma jej tempa, będzie ją popychał do przodu, motywował, a nawet radził. Dla którego nie będzie matką, a przyjaciółką, kochanką, partnerką.
Mężczyznę, który w wielu kwestiach przyjmie postawę opiekuna, który po prostu się nami zajmie, będzie miał przyjemność z rozpieszczania nas, a my odwdzięczymy mu się tym samym (już to kurwa widzę - przyp. O).
  • Like 9
  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Obliteraror napisał:

Wybrałem sobie z niego najlepsze fragmenty

Akurat jest tutaj kilka p;prawd, przeważnie faceci wolniej dojrzewają, PRAWDA.

Własne lokum, jest bardzo ważne, PRAWDA.

Kobiety nie powinny mieć równolatków, PRAWDA, bo szybciej się starzeją chociażby.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Obliteraror napisał:

nie rozumiem, dlaczego moje przyjaciółki ciągle latają za rówieśnikami, by potem poziomem życia płacić za ich niezaradność".

Perełka.

 

Panie szukają chłopa, który "dotrzyma im tempa", podczas gdy to one uwieszają się na portfelu mężczyzny. Kobiecej logiki nie da się pojąć.

 

edit. Tu jeszcze jeden rarytas:

Cytat

Gdy chcieliśmy się spotkać, zapraszał mnie do swojego mieszkania. Tam sam robił kolację, przychodził do mnie z drinkiem i... był mną zachwycony. Zawsze uważałam się za atrakcyjną kobietę, ale chłopcy w moim wieku mają zawyżone wymagania.

Czytajcie całość. Warto.😄

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Obliteraror napisał:

"W pewnym momencie po prostu uświadomiłam sobie, że jak zabawny i uroczy nie byłby chłopak w moim wieku, to maksimum tego, co może mi zaproponować, to wynajmowana kawalerka. Ze starszym facetem nie martwię się o podstawowe kwestie i nie rozumiem, dlaczego moje przyjaciółki ciągle latają za rówieśnikami, by potem poziomem życia płacić za ich niezaradność".

 

"Płacić" to jest magiczne słowo klucz, a także klucz do kobiecych ud, rozumianych także jako "związek". Kobiety nie szukają "partnera" do związku. One chcą kogoś kto zaspokoi ich pragnienia*, wtedy są gotowe za to płacić swoją waltą.

 

*nie zawsze są to pieniądze i status. Niektóre Panie mając to zapewnione szukają emocji. W obydwu przypadkach niezmienna pozostaje waluta, czyli dupa.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety pragną stabililizacji bo mają wgrane, że mają urodzić dzieci i potrzebują do tego surowców które nie zarobią opiekując się dzieckiem, tak było jest i będzie (oby) - nie widzę tutaj nic nowego oprócz jednej kwestii w której ktoś powinien postawić ją do pionu to "będzie miał przyjemność z rozpieszczania nas".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slusa napisał:

Kobiety pragną stabililizacji bo mają wgrane, że mają urodzić dzieci i potrzebują do tego surowców które nie zarobią opiekując się dzieckiem, tak było jest i będzie (oby) - nie widzę tutaj nic nowego oprócz jednej kwestii w której ktoś powinien postawić ją do pionu to "będzie miał przyjemność z rozpieszczania nas".

 

 

Masz rację, ale roszczeniowość i zimno, które płynie z tego tekstu jest bardzo nieprzyjemne, jak dotknięcie czegoś paskudnego.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Obliteraror napisał:

W pewnym momencie po prostu uświadomiłam sobie, że jak zabawny i uroczy nie byłby chłopak w moim wieku, to maksimum tego, co może mi zaproponować, to wynajmowana kawalerka. Ze starszym facetem nie martwię się o podstawowe kwestie i nie rozumiem, dlaczego moje przyjaciółki ciągle latają za rówieśnikami, by potem poziomem życia płacić za ich niezaradność".

Oczywiście jak wiadomo powszechnie taki plan wcale nie zakłada tylko jednej opcji, wykluczając drugą. Bo jeśli uczciwe kobieta decyduje się na wygodne życie i nie będzie narzekać, że Zdzichu ma już siwawy włos, hydraulika pompki podbrzusznej działa raz na miesiąc to w porządku. Ale kiedy Zdzichu pojedzie w delegację i chuć będzie ciągnąć do tego młodego niezaradnego, tylko żeby odbić sobie to co u Zdzicha przeminęło z wiatrem młodości to jest to niczym innym jak skurwysyństwem. A przecież również nie jesteś tajemnicą, że nic tak nie uszczęśliwia kobiet jak... wszystko!

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

Masz rację, ale roszczeniowość i zimno, które płynie z tego tekstu jest bardzo nieprzyjemne, jak dotknięcie czegoś paskudnego.

To jest o tyle dobre, że wiadomo kogo unikać. Chociaż i tak znajdzie się jakiś jeleń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niezaradność też jest niezła. Pani ma pretensje do garbatego, że ma dzieci proste :) Sama w wieku 20+ nie dysponuje willą 200 metrów z pojazdem klasy minimum segment D, a ma czelność pouczać swego rówieśnika że jest "niezaradny" i kawalerkę wynajmuje w tym samym wieku. Ja pierdolę.

  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej to bym wprost powiedział TO SE KURWA ZAPRACUJ SAMA NA MIESZKANIE. Jeszcze księżniczka pewnie leżała by pizdą do góry i pachniała całymi dniami 🤣

Czym dłużej czytam wszelkiego rodzaju feministyczno-lewackie rakotwórcze treści tym bardziej się utwierdzam że ludzkość sięgnęła DNA.

Ja czytam i przecieram oczy ze zdumienia jak daleko sięga to spierdolenie kobiet (i częściowo też facetów). To wykracza poza moją wyobraźnię i jeszcze dalej, to jest wręcz niemożliwe.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest obecnie sens wiązania się z większością kobiet, ale co kto lubi.

 

Forum i MK nauczyli mnie bardzo ważnej rzeczy: jeśli ktoś coś Ci mówi, co powinieneś, jak, itd, zawsze patrz na to, kim jest o co sam osiągnął.

Często okazuje się, że słuchamy pierdolenia osób, o tym jak jesteśmy chujowi które same są bezrobotne, nie mają żadnych oszczędności, nie znają języka obcego a jedyne co umieją, to narzekać.

 

Tu jest cała prawda o kobietach, jak bardzo chcą "miłego, ciepłego mężczyzny z dobrym serduszkiem".

Druga sprawa, że większość społeczeństwa jest bardzo roszczeniowa. Ktoś zaparkuje na chodniku mimo iż 10m dalej ma parking - należy mu się bo to "jego" chodnik. 500zł należy się. "Darmowe" profity za które płacimy my wszyscy w rosnących cenach i podatkach "należy się". 

 

Niestety, kiedy trzeba iść coś zrobić, zagłosować, sprzeciwić się czemuś, zamanifestować to już ludzie nie są tacy ochoczy.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Obliteraror napisał:

 

Masz rację, ale roszczeniowość i zimno, które płynie z tego tekstu jest bardzo nieprzyjemne, jak dotknięcie czegoś paskudnego.

 

Tak sobie wypomnę, często podkreślasz, głównie tam gdzie pojawia się absolutarianin, że ludzie są różni i dany pomysł na życie nie każdego zadowoli. Tutaj babeczka ma swoje spojrzenie na życie, wie czego chce i to realizuje, ja to szanuję, zato w Twoich oczach jest jakaś be

 

A wyrachowanie? Sam jak dojdzie do momentu kiedy zacznę na poważnie szukać matki moich dzieci to będę bardzo wyrachowany, a potem zimnym draniem robiącym testy DNA :)

 

A tak ogólnie to widzę tutaj straszny ból dupy w komentarzach czego nie rozumiem. Faceci mogą wymagać od kobiety żeby była dokładnie taka jak sobą zażyczą, ale jak kobieta mówi wprost czego chce i co czuje to jest bee

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na komentarze miejscowych bawidamków w stylu:

 

- nie wszystkie kobiety takie są,

- przecież można znaleźć ciekawą, mądrą i odpowiedzialną p0lkę do związku,

- jesteście zgorzkniali, bo nie wyszło wam z kobietami,

- wylewacie w ten sposób swoją frustrację, a to forum jest toksyczne.

 

Gdyby owy temat pojawił się w Rezerwacie zapewne byłoby jeszcze sztandarowe:

 

- jakaś kobieta was kiedyś skrzywdziła i teraz wyładowujecie się na wszystkich,

- jeszcze znajdziecie swoją drugą połówkę jabłka,

- żal mi was, przykro mi.

 

Asymetria w traktowaniu płci jest niesamowita. Gdyby podobny tekst został opublikowany na stronie dotyczącej mężczyzn i zamienić w nim płcie rozpętałoby się pewnie piekło. Oczywiście #piekłokobiet.

 

  

2 minuty temu, slusa napisał:

to widzę tutaj straszny ból dupy w komentarzach

 

No tak, jak mogłem pominąć powyższe. Wszystko sprowadza się przecież do bólu tej części ciała.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
  • Dzięki 4
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda relacja długoterminowa lub zawiązana więzem miłości o nazwie " ślub" to ładnie nazwana prostytucja.

 

Prostytutka jest jednak ZNACZNIE tańsza w perspektywie długoterminowej.

 

Jak ja szanuje prostytutki, szczere babki.

 

Wszystko ma podaną elegancko cenę.

 

U małży tymczasem trzeba zostawić często kilka tysięcy, pod pretekstem WIELKIEJ MIŁOŚCI.

 

hahaha

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krugerrand napisał:

Czekam na komentarze miejscowych bawidamków w stylu:

 

Ja bym dołożył hit ostatniego czasu- faceci po 30stce są nic nie warci - wystarczy wyjść na miasto i popatrzeć (napisał facet i lajkowali faceci).

Ogólnie jest trend, szczególnie u kilku użytkowników forum przed 30stką, aby tłumaczyć Panie, a wszystko kreować na winę facetów :) Pomijam już fakt, że do nich samych "3" puka już wielkimi krokami :D 

 

Lajkowanie postów kobiet w rezerwacie kiedy najeżdżają one na innych facetów, przywoływanie opinii kobiet nt. facetów - dno i dwa metry mułu.

 

46 minut temu, Obliteraror napisał:

Ta niezaradność też jest niezła. Pani ma pretensje do garbatego, że ma dzieci proste :) Sama w wieku 20+ nie dysponuje willą 200 metrów z pojazdem klasy minimum segment D, a ma czelność pouczać swego rówieśnika że jest "niezaradny" i kawalerkę wynajmuje w tym samym wieku. Ja pierdolę.

 

A dlaczego tak jest? Bo cucki płacą i stają na rzęsach.

 

100 razy do napisania - inwestuje się w aktywo z potencjałem wzrostu, nie przecenione, które na siebie już nie zarobi.

To drugie to większość Polek, to pierwsze kobiety z Azji, Europy wschodniej i kilku innych miejsc.

No ale znów mądrość z forum - takimi kobietami zajmują się tylko przegrywy.

Więc płaćcie i płaczcie :D 

 

Każda kobieta dotknięta rakiem westernizacji światopoglądowej jest już nie do związku. Panie "przestrzelone" przez Chada (Alpha WIdow), po karuzeli kutangów na Tinderku, z kontem atencyjnym na Insta - żebyście na rzęsach stanęli one już nie stworzą normalnego związku bo są jak niepijący alkoholik czyli alkoholik powstrzymujący się przed piciem.

 

 

Cytat

U małży tymczasem trzeba zostawić często kilka tysięcy, pod pretekstem WIELKIEJ MIŁOŚCI.

 

Miesięcznie no ale Ty żony nie miałeś to możesz jeszcze wierzyć w cuda, że rocznie :D :D:D

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 12
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, IBRA napisał:

Ciekawe co ona wkłada do tego związku...

 

Źle sformułowane pytanie. Prawidłowe brzmienie pytania powinno być następujące:

 

"Ciekawe co jej się wkłada w trakcie tego związku..."

Edytowane przez GriTo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.